Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кращий Linux для ноутбука 2017

  1. Кращий Linux для ноутбука 2017
  2. Elementary OS
  3. Ubuntu
  4. Mint
  5. Arch Linux
  6. Remix OS
  7. Deepin
  8. Chrome OS
  9. висновки

  У цій статті ми детально розповімо вам про переваги, тією чи іншою, версії системи для вашого пристрою.

  Кращий Linux для ноутбука 2017

  Як ми знаємо, Linux це дуже гнучка і кастомізіруемая система для всіх типів користувачів. Це є головною перевагою системи серед своїх конкурентів.

  І хоча система є досить великою і легкої, в її екосистемі дуже багато «важких» і профільно-оптимізуються категорій дистрибутивів. Ми ж розповімо вам про найбільш зручних дистрибутивах для ноутбука. Зараз, постараємося врахувати всі нюанси системи для 2017 року і розповісти вам про них. Головними критеріями виступають: оптимізація, інтерфейс і підтримка серед спільноти.

  Elementary OS

  Elementary OS

  Як кажуть самі розробники це прекрасна альтернатива як для Windows так і MacOS користувачів. Для останніх це особливо помітно, адже інтерфейс системи дуже сильно нагадує останню. Заснували цю збірку група дизайнерів метою яких стало створити щось якісне і цікаве в світі Linux систем. Чи вийшло у них, це вирішує кожен. У будь-якому випадку ви можете її завантажити і використовувати на своєму девайсі.

  У будь-якому випадку ви можете її завантажити і використовувати на своєму девайсі

  Плюси: Зручність, легкість в освоєнні, нормальний розмір після установки, своє оптимізоване програмне забезпечення, уважність до деталей і інтерфейс.

  • Також, можливо, в плюси можна включити схожість з MacOS

  Ubuntu

  Ubuntu

  Це відмінна версія GNU / Linux для ноутбука. Тим більше що ця система є найпопулярнішою складанням на ядрі. Варто відзначити той факт що розробкою займається компанія яку спонсорує Марк Шаттлворт. А в самій команді Canonical Inc. є хлопці з різних компаній в цій галузі.

  Звичайно це дуже громіздка система, але, якщо ви володієте досить потужним ноутбуком і хочете щоб все було налаштоване і встановлено відразу після установки то, це найкращий варіант для цього. Відразу вам буде надано нбор з програмного забезпечення, яким користується більшість користувачів Linux. Це як оглядач для веб-серфінгу, так і альтернатива Word від Microsoft під назвою LibreOffice. І якщо говорити чесно, то для початківця користувача Linux це кращий вибір в категорії «Кращий Linux для ноутбука 2017».

  • Плюси: Зручність, інтерфейс, постійний розвиток, частий випуск оновлень, оптимізація, свій магазин додатків і велике співтовариство.

  Mint

  Mint

  Входить до трійки найпопулярніших систем в своєму середовищі. Також відомий своєю схожістю з Windows. Дуже легка в освоєнні версія для вашого пристрою. Навіть девіз сховища говорить про це. Головною перевагою є спростити взаємодію системи з початківцям користувачем Linux і допомогти йому у всіх нюансах при роботі.

  Після установки вам не буде потрібно додаткових програм для перегляду відео або музики. Навіть кодеки є вже попередньо встановленими і налаштованими. Відмінний претендент на звання «Кращий Linux для ноутбука 2017».

  • Плюси: Зручність, велике співтовариство, легкість в освоєнні

  Arch Linux

  Arch Linux

  Дуже легкий і продуктивний. Але розрахований на впевнених користувачів ПК. Навіть можна сказати більше: якщо ви хочете навчитися всім тонкощам системи і ядра то вам потрібно встановити цю збірку.

  Для цього розробники створили спеціальний розділ для навчання користувачів системи. Ви поступово почнете «втягуватися» в світ програмування і простих команд в системі. Але рекомендувати цей дистрибутив в список «Кращий Linux для ноутбука 2017» ми будемо тільки для тих хто хоче навчитись програмувати і бути більш просунутим користувачем.

  • Плюси: Продуктивність.

  Remix OS

  Remix OS

  Це унікальна система заснована на Android. Розробники поставили перед собою мету привнести систему для ноутбуків. А так як система заснована на Android то і програмного забезпечення знайдеться величезна кількість. Ви з легкістю зможете встановити Remix OS на свій лептоп і користуватися нею відразу після установки. Вона дуже легка в освоєнні і максимально адаптована для управління мишею. Також, в її основі дуже багато ідей які розробники обіцяють додати з новими версіями.

  Операційна система має дуже м'який і «теплий» інтерфейс з панеллю завдань і меню «Пуск» як у сімейства ОС Windows.

  • Плюси: Легкість в освоєнні, інтерфейс, зручність, просто колосально величезна кількість програм та ігор для системи з Google Play і постійний розвиток.

  Deepin

  Deepin

  Дуже стильний і зручний дистрибутив. Який дуже швидко розвивається. Входить в список самих рекомендованих для установки початківцям користувачам. Та й взагалі є дуже цікавим для установки. Після установки у вас буде комплект встановленого програмного забезпечення, яке буде включати все найважливіше для звичайного користувача. Поставляється з власним магазином додатків. Там ви зможете знайти величезну кількість програм для установки.

  Там ви зможете знайти величезну кількість програм для установки

  • Плюси: Легкість в освоєнні, інтерфейс.

  Chrome OS

  Chrome OS

  У цьому випадку назва говорить сама за себе, і в найкращому сенсі. Google представила нову систему засновану на Linux в якій наголос робиться на продуктивність і швидкість роботи. Система запускається практично моментально і тісно інтегрована з сервісами компанії. Сама система Chrome OS дуже легка і має свої переваги. Якщо ви використовуєте свій лептоп для друку і перегляду YouTube то це хороший варіант для вас.

  Якщо ви використовуєте свій лептоп для друку і перегляду YouTube то це хороший варіант для вас

  • Плюси: Швидкість роботи, схожість з Windows, підтримка Google, зручне управління, цікаві функції.

  висновки

  Сподіваємося, ми допомогли вам вибрати кращий Linux для ноутбука 2017. Якщо вам сподобався матеріал, обов'язково діліться посиланням на нього в соціальні мережі.

  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»