Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Кращий SEO, CRO, і соціальні плагіни WordPress

  1. Кращий SEO WordPress плагіни
  2. Найкращі плагіни CRO WordPress
  3. Кращі соціальні плагіни WordPress
  4. Вибір кращого плагіна для вашого сайту

  WordPress є безперечно однією з кращих відкритих систем управління контентом (CMS), доступних, що живлять більше 74 мільйонів веб-сайтів у всьому світі. Можливість легко налаштовувати WordPress з величезним набором плагінів є одним з основних пунктів продажу. Плагіни легко встановлюються і можуть підтримувати велику кількість різноманітних функцій. Найбільша проблема в цьому - велика кількість плагінів, які є в каталозі плагінів WordPress - більше 30 000 плагінів на вибір! У попередніх статтях ми розглянули деякі з кращих плагінів IDX, але в цій статті ми розглянемо деякі з кращих плагінів CRO, SEO та Social, доступних для WordPress.

  Кращий SEO WordPress плагіни

  SEO означає "пошукова оптимізація". Але що це дійсно означає? Простіше кажучи, SEO визначає рейтинг вашого сайту в пошукових системах (наприклад, Google, Bing і Yahoo), коли користувач запитує відповідний пошуковий термін. Добре оптимізований веб-сайт є одним з основних факторів, що впливає на вашу позицію в результатах пошуку. У каталозі плагінів WordPress є кілька дивовижних плагінів, які допоможуть вам досягти найкращої оптимізації та допоможе вам у процесі, якщо ви новачок у SEO.

  WordPress SEO від Yoast : Це один з найбільш добре рекомендованих і високо завантажених плагінів SEO WordPress, якщо вони не є найбільш завантаженими і рекомендованими. Це великий, всеосяжний плагін, який може задовольнити всі ваші потреби, пов'язані з SEO. Список функцій цього плагіна надзвичайно довгий, тому ми зосередимося на основних моментах. Цей інструмент дозволяє легко додавати назви мета, назви та ключові слова до всіх ваших повідомлень і сторінок. Він пов'язує ваші профілі соціальних медіа, генерує мапи сайту і різноманітні інші дивовижні функції.

  Все в одному SEO Pack : Ще один популярний плагін SEO, цей плагін також пропонує створення мапи сайту. Це дуже початківець, але також пропонує більш складну версію Premiere. Він автоматично генерує мета-теги, автоматично оптимізує назви веб-сторінок для Google і допомагає уникнути дублювання вмісту. Простий у використанні "out-of-the-box", але ви також можете налаштувати і налаштувати його, якщо ви більш знайомі з процесом SEO.

  Перенаправлення : Цей плагін майже в іншій категорії від інших; однак ми вирішили додати його через те, як критичні перенаправлення в процесі SEO. Перенаправлення, як це передбачає назва, це плагін WordPress, який дозволяє перенаправляти користувачів з веб-сторінок, які можуть бути розбиті на правильну сторінку за допомогою 301 перенаправлення. Як правило, вам знадобиться веб-розробник, щоб змінити це, але в цьому плагіні WordPress потрібно просто перейти до адміністративної області, щоб зробити це самостійно безкоштовно.

  Найкращі плагіни CRO WordPress

  CRO означає "Оптимізація коефіцієнту переходів" і є методом використання аналітики веб-сайтів і відгуків користувачів, щоб визначити, що на вашому веб-сайті заохочує переходи (незалежно від того, чи підписується на розсилку, купує продукт або зв'язується з вами - все залежить від потрібної дії. відвідувача). Додатки, наведені нижче, дуже корисні для покращення CRO.

  Гравітаційні форми : Якщо ваші конверсії в основному базуються на формі (ви бажаєте, щоб ваші користувачі вживали дії, використовуючи веб-форму), слід розглянути можливість придбання форм гравітації. У грі CRO ви хочете зробити ваші форми якомога коротшими, що полегшить користувачам заповнення та подання форми. Дані показують, що надто багато полів форм можуть відмовити користувача від використання веб-форми. За допомогою цього додатка ви можете легко налаштувати форми, щоб вони виглядали і працювали так, як ви хочете. Він також пропонує деякі з найбільш надійних інтеграції та аддонів на ринку веб-форм.

  Виклики до дії WordPress : Цей плагін дозволяє створювати настроювані кнопки заклику до дії на сторінках WordPress. Вона також дозволяє відстежувати та відстежувати показники конверсій, запускати тестування (як a / b, так і багатоваріантне), а також збільшувати потік свинцю. Все це допоможе вам загнати і перетворити більше потенційних клієнтів! Виклики до дії WordPress  : Цей плагін дозволяє створювати настроювані кнопки заклику до дії на сторінках WordPress

  BugMeBar : Додаток BugMeBar дозволяє легко додавати настроюване, звільнене повідомлення / сповіщення користувачам у верхній частині веб-сторінки. Плагін реагує і може використовуватися на телефоні або планшеті. Це також дуже доступне, особливо в порівнянні з конкурентами, за ціною $ 11.

  Кращі соціальні плагіни WordPress

  Плагіни обміну соціальними медіа часто недооцінюються, що викликає сумніви, оскільки з цього може генеруватися багато веб-трафіку. Можливість обмінюватися є дійсно важливою частиною "досвіду Інтернету". Плагіни, які ми перерахували нижче, є одними з кращих плагінів для обміну соціальними медіа. Ми сподіваємося, що це допоможе вам вирішити, чи є один з цих плагінів правильним для вашого веб-сайту.

  Система коментарів Disqus : Цей плагін дозволяє користувачам легко писати та читати коментарі в блозі або статті. Вона надає користувачам простіший спосіб обговорення вашої веб-сторінки, а також дозволяє інтерактивніші дискусії. Він дозволяє коментувати і відповідати на потоки, зберігаючи ці цифрові розмови простіше. Вона також надає користувачам опції підписки та RSS та агреговані коментарі. В цілому це збільшує вашу читацьку аудиторію (потенційно) в геометричній прогресії.

  Соціальна війна : Це чудовий соціальний пакет, що дозволяє вашому веб-сайту підтримувати популярні соціальні мережі та розробляти привабливі теми. Він реагує на мобільність і дозволяє також завантажувати зображення та описи Pinterest на свій пост (що дозволяє підвищити трафік з Pinterest). Існують також кнопки з плаваючими спільними ресурсами, і користувачі легко бачать, як часто поділяється стаття / публікація. І однією з його найкращих особливостей є віджет "click to tweet", який можна помістити у вміст веб-сторінки. Вона починається від $ 24 / рік.
  Соціальна війна  : Це чудовий соціальний пакет, що дозволяє вашому веб-сайту підтримувати популярні соціальні мережі та розробляти привабливі теми

  Shareaholic : Цей плагін є надзвичайно простим у використанні і дозволяє легко розширювати та обмінюватися вмістом. Їх кнопки долі є нагородами, включаючи обмін оптонами для LinkedIn, Pinterest, Google+, Twitter, Facebook, і т.д. Ці кнопки набагато більш візуально привабливі, ніж більшість інших кнопок. Ви також можете скористатися кнопкою підрахунку частки, показуючи вашим користувачам, наскільки часто стаття була спільною (чи ні). Це безкоштовний плагін, все що вам потрібно зробити, це зареєструвати обліковий запис.

  Вибір кращого плагіна для вашого сайту

  Ця компіляція дивовижних плагінів SEO, CRO та соціальних WordPress допоможе вам розпочати роботу. Однак, залежно від ваших потреб і бюджету, вам, можливо, доведеться провести ще кілька досліджень, перш ніж прийняти остаточне рішення.

  На веб-дизайні digiTech ми прагнемо допомогти нашим клієнтам розробити найкращі веб-сторінки, щоб збільшити їх обмін, SEO та соціальний доступ. Протягом багатьох років ми використовували багато різних плагінів WordPress для досягнення унікальних цілей кожного з наших клієнтів. Для отримання додаткової інформації про те, як ми можемо допомогти вам з веб-дизайном і цілі інтернет-маркетингу, Будь ласка, зв'яжіться з нами сьогодні!

  Але що це дійсно означає?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»