Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Креш-курс з просування в соціальних мережах для HR - HRum

  Коли фахівці найбільшого в Росії сайта по підбору персоналу Headhunter провели в кінці 2016 року опитування роботодавців про ключові каналах просування HR-бренду, вони зіткнулися з інтригуючою протиріччям. Соціальні мережі опитувані назвали провідним каналом просування, при цьому ефективність його оцінили досить низько. Чому? Доступний умовно безкоштовний інструмент, який не потребує, на перший погляд, особливих навичок і компетенцій спрацьовує не так, як очікують того роботодавці. Соціальні мережі - світ, повний секретів, що працює за законами, які ми ще не завчили напам'ять. Розуміння потенціалу порівняно нового каналу просування вимагає докладання певних зусиль. Розповідаємо про етапи побудови та просування бренду в соціальних мережах: що обов'язково потрібно зробити і що може піти не так.

  Дізнайтеся цільову аудиторію

  Олена Русанова, керівник Консалтингового центру Headhunter, розповідає: «Регіон і галузь грають найважливішу роль у виборі каналу просування. Наші дані показують, що в області телекомунікацій молоді фахівці та випускники ВНЗ шукають роботу через соцмережі в два рази частіше, ніж топ-менеджери, а в фармацевтиці, наприклад, цей канал за популярністю знаходиться приблизно на п'ятому місці, нижче, ніж звернення до кадрових агентств ».

  ІТ, Маркетинг, Інноваційні технології - ось ті галузі, шукати в яких співробітників однозначно варто через соцмережі. Представники креативних професій шукають цікаві варіанти за допомогою Facebook, фінансовий директор почне з LinkedIn. А у «Вконтакте» просто націлити так, щоб ваші оголошення бачили випускники конкретних ВНЗ, користувачі з певними інтересами, які живуть в потрібних регіонах.

  Питання для самоперевірки: де частіше шукають роботу через соцмережі - в світі в цілому або в Росії? Відповідь: по даними опитування , Проведеного в 23 країнах світу рекрутинговими компаніями Randstad і «Анкор», майже половина (49%) шукачів по всьому світу користується соціальними мережами для пошуку роботи, причому в Росії таких навіть більше, ніж в середньому по світу - 59%.

  Вивчіть майданчики і виберіть відповідну

  Кількість платформ для просування в даний момент просто не піддається обчисленню: звичні соцмережі, фото- і відеохостінги, форуми, сайти відгуків про сервіси і закладах, мікроблоги та блоги. У кожної - своя аудиторія, свій стиль. Як зорієнтуватися? Почніть з опитування працівників: які мережі вони активно використовують і чому. Не відкидайте нестандартні варіанти. Наприклад, для багатьох претендентів важливим фактором вибору роботи стає близькість робочого місця до будинку. Чому б не скористатися можливостями геолокаційні мереж (Foursquare, наприклад), щоб дати знати про себе тим, хто часто буває поблизу.

  за даними Randstad - «Анкор», найпопулярнішою соцмережею для пошуку роботи в Росії є «Вконтакте» (55%), потім слідують Google+ і Professionali.ru (по 34%), «Однокласники» (32%) і Facebook (28%); LinkedIn лише на 8-му місці (10%). Зауважте, в рейтингу найбільш популярних у росіян соцмереж переважають не тільки професійні соцмережі, скільки ресурси, призначені для дружнього спілкування - порад і рекомендацій знайомих ми довіряємо більше.

  РБК повідомляє : Виручка «ВКонтакте» за 2016 рік зросла на 43,4%, до 8,9 млрд руб. У грудня 2016 соцмережа встановила рекорд по місячної активної аудиторії, яка виросла до 95 млн осіб. Всього на даний момент в соцмережі зареєстровано більше 380 млн користувачів.
  До зростання залученості привели, на думку аналітиків бренду, редизайн деськтопной версії та впровадження нових можливостей на мобільних (особливо «розумної» стрічки новин) Очікується, що протягом наступних трьох-чотирьох років «ВКонтакте» знову зможе подвоїти виручку.

  До зростання залученості привели, на думку аналітиків бренду, редизайн деськтопной версії та впровадження нових можливостей на мобільних (особливо «розумної» стрічки новин) Очікується, що протягом наступних трьох-чотирьох років «ВКонтакте» знову зможе подвоїти виручку

  Портрети соцмереж. Фото: Viktorija Pashuta (Вікторія Пашута).

  Питання для самоперевірки: яким соцмережами ви користуєтеся постійно? Скільки їх? Чому саме цими? Дублюєте контент або для кожної мережі вибираєте окремий аспект життя? Ваша аудиторія в цих соціальних мережах повністю перетинається, або ви спілкуєтеся з колегами, друзями і родичами на різних платформах? Відповіді допоможуть вам зрозуміти, як мислять і діють ваші майбутні колеги.

  Контент визначає вибір майданчика

  Важливе питання: як часто ви готові розміщувати пости? Який формат ближче бренду: фотографії, короткі тексти, професійні аналітичні статті або жартівливі статуси, опитування, відеокліпи? Красу букетів або кондитерських тортів важко описати без фотографій. Якість звуку музичних інструментів ви не передасте тільки текстом. Хочете обмежитися тільки оголошеннями про вакансії? Даремно. Рішення потенційні співробітники приймають не тільки розумом, а й серцем, оцінивши культуру компанії на візуальному рівні.

  Пройдіться по соцмережах і побачите: у кожної свій стиль, своя аудиторія, свої можливості. Інформація про це доступна і відкрита для аналізу. Але постарайтеся не думати стереотипами, на зразок «у« Вконтакте »тільки школярі, в« Гугл + »тільки співробітники Гугл». Все трохи складніше, при належному підході будь-яка соціальна мережа може бути вам корисна. Олена Русанова, наприклад, вважає недооціненим каналом мережу «Odnoklassniki»: «При просуванні вакансій одній компанії, ефективність« Однокласників »була навіть вище, ніж у« Вконтакте »- абсолютно все клікнули за посиланням перейшли на сайт і зробили потрібне нам дію».

  «Однокласники» (OK.ru) - п'ята за популярністю соцмережа в Росії, 49-я в світі. Проект запущено 4 березня 2006 року. У 2016 році: 51 млн осіб на добу, 300 млн переглядів відео на добу, це другий сайт в рунеті за переглядами відео. Трохи більше половини користувачів - жінки. Близько 60% - москвичі, 20% - росіяни, які живуть за кордоном. Це мережа дорослих і працевлаштованих людей - за деякими даними, саме «Однокласників» найчастіше блокують на робочих місцях сисадміни.

  Питання для самоперевірки: як просувати бренд в Instagram, якщо ви робите ... бетон?

  У листопаді 2016 року весь рунет заговорив про Саратовському Заводі Бетонних сумішей, і це заслуга людини, який придумав в Інстаграме компанії розміщувати художні фотографії бетонних поверхонь у всій їх специфічної красі. Дивіться самі: 100 відтінків сірого.

  6 етапів роботи в соцмережі

  1. Моніторинг. Де вже говорять про вашу компанію і що? Пошукайте назву бренду через хештеги в Instagram, в Гуглі, Яндексі, на сайтах відгуках про роботодавців.

  2. Вибір і створення майданчика. Окрема група про вакансії або розділ в корпоративній групі? Бренд роботодавця можна просувати і серед користувачів і споживачів, але іноді доцільно виділити окремий майданчик виключно для питань підбору. Важливо, щоб назва відображала суть, ключові слова: кар'єра, робота, вакансії.

  3. Створення контент-плану. Придумайте основні рубрики та орієнтири для співробітників, що заповнюють соцмережі текстом і картинками. Вирішіть, що прийнятно, а що неможливо.

  4. Збір контенту. Джерелом інформації можуть стати ваші співробітники: їх хобі, історії успіху, погляд на досягнення компанії, нові ідеї. Для їх потенційних колег це орієнтир і спосіб зрозуміти, які люди успішні в вашій культурі.

  5. Просування серед співробітників. Залучення вашої команди буде відмінно працювати на залучення нових талантів. Продумайте реферальную програму, бонуси за прихід до вас нових користувачів з френдстрічку співробітників.

  6. Репутаційний менеджмент. Відпрацьовуйте будь-який коментар, крім «сміттєвих». Параметри і протоколи відповідей повинні бути чітко прописані і відомі співробітникам, які працюють з мережами: недопустима грубість, перехід на особистості, порушення моральних норм. Пропишіть заздалегідь той факт, що коментарі-спам будуть видалятися відразу.

  Питання для самоперевірки: як швидко повинні оброблятися коментарі? Відповідь: протягом дня. Робота з репутацією - регулярна завдання. Успіх вашого продукту в цифрову еру пов'язаний безпосередньо з вашим успіхом на ринку праці і швидкістю реакції. Все пов'язано.

  5 помилок просування в соціальних мережах

  1. Недооцінка важливості. За даними опитування 2013 року консалтингової компанії Aberdeen Group, 68% кращих в своїх галузях компаній вважають інструменти Social Media критично важливими для стратегії рекрутингу.

  2. Робота без стратегії. HR бренд не існує у вакуумі, його просування - не самоціль, а інструмент зростання компанії і формування її репутації на ринку. Якщо штат зростає, а відгуки - гірше нікуди, скоро вам доведеться платити дуже багато вихідної допомоги.

  3. Повз цільової аудиторії. Існуючі співробітники - важливий інструмент просування, а звільнилися - не вороги, а посередники. Робота з реальними учасниками компанії не менш важлива, ніж взаємодія з уявної групою ідеальних кандидатів.

  4. Помилка інструменту. Ідеал сторінки для багатьох компаній - стара добра стінгазета з гаслами, позитивними картинками і фотографіями з корпоративу. Це не кращий варіант. Завдання широкого охоплення вирішують вірусні відео і меми, дошкульні твіти, глибоке знайомство з культурою компанії і процес підбору - завдання розділу сайту з інформацією, довгострокову лояльність формують платформи для обміну думками і корисні пости експертів.

  5. Відсутність правил. Пустити справу на самоплив так само дивно, як і почати звільняти співробітників за негативні пости в робочий час. Варто привернути персонал до розробки «редакційної політики» ваших комунікацій в соцмережах - що заохочується, а що ні. Що важливо, а що другорядне варто вирішувати всім разом.


  Чому?
  Питання для самоперевірки: де частіше шукають роботу через соцмережі - в світі в цілому або в Росії?
  Як зорієнтуватися?
  Питання для самоперевірки: яким соцмережами ви користуєтеся постійно?
  Скільки їх?
  Чому саме цими?
  Дублюєте контент або для кожної мережі вибираєте окремий аспект життя?
  Ваша аудиторія в цих соціальних мережах повністю перетинається, або ви спілкуєтеся з колегами, друзями і родичами на різних платформах?
  Який формат ближче бренду: фотографії, короткі тексти, професійні аналітичні статті або жартівливі статуси, опитування, відеокліпи?
  Хочете обмежитися тільки оголошеннями про вакансії?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»