Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Крик жаба SEO павук: видалення мертвих посилань на сайті

  Моріц Пастоу

  Підтримка внутрішнього зв'язку веб-сайту часто вимагає багато часу і дратує. Але хто має на своєму сайті досить Link-Saustall отримує відчувати, що особливо в рейтингу Google. Тим часом я випробував деякі інструменти для підтримки моїх внутрішніх зв'язків, але я був переконаний Крик жаба SEO павук , Вже безкоштовна версія виконує всі важливі вимоги.

  Тим часом я випробував деякі інструменти для підтримки моїх внутрішніх зв'язків, але я був переконаний  Крик жаба SEO павук  , Вже безкоштовна версія виконує всі важливі вимоги

  Крик жаба SEO павук

  Серед дратівливих, але необхідних SEO робіт - підтримка внутрішніх посилань. Не тільки структура зв'язків, налаштування ключових слів і старі теги є промиванням мозку, а також регулярний перегляд посилань є важливим. Google використовує якість внутрішніх посилань як фактор оцінки для органічного рейтингу. Звичайно, мертві посилання не справляють хорошого враження. Окрім того, що досвід роботи з мертвими посиланнями надзвичайно скромний.

  Якщо ви працюєте з системою управління контентом, ви можете використовувати відносно хороші плагіни для управління, але особливо в середовищі WordPress, у мене є досвід, що часто не все відкривається. Будь-хто, хто часто рубає на своєму сайті, помітить, що WordPress любить замінювати мертві посилання - на жаль, зазвичай з 301-постійним перенаправленням . Це працює в принципі, але зв'язки втрачають свій «зв'язок соку», маючи на увазі сяючу силу сполучної сторінки на цільовій сторінці.

  Численні інструменти для управління посиланнями, в основному з великих постачальників SEO, як правило, платні, пробні версії обмежені в часі. Ось чому, в епоху хмарних сервісів і онлайн-інструментів, я вибрав програму для жирних клієнтів : Screaming Frog SEO Spider . Інструмент приносить у безкоштовну версію все, що мені потрібно для внутрішнього контролю зв'язку.

  Після того, як жаба сканувала веб-сайт за моїм вибором, я дозволяв URL-адреси, відсортовані за кодом статусу показувати, і я бачу, якщо десь мертві посилання або непотрібні перенаправлення повинні бути видалені.

  Після того, як жаба сканувала веб-сайт за моїм вибором, я дозволяв URL-адреси, відсортовані за кодом статусу показувати, і я бачу, якщо десь мертві посилання або непотрібні перенаправлення повинні бути видалені

  Crazy Frog SEO павук: застарілий дизайн, але дуже хороші риси

  Ще краще: у огляді я можу вивести всі SEO-релевантні елементи, такі як мета-описи, теги H1, зображення та назви, щоб знайти будь-які помилки або дублікати.

  Висновок: Screaming Frog SEO Spider - це невеликий, але прекрасний і, перш за все, безкоштовний інструмент для швидкого пошуку помилок у внутрішніх посиланнях та оптимізації SEO OnPage. Вона не має таких функцій, як перевірка зворотного зв'язку та аналіз ключових слів, які приносять майже всі великі, платні інструменти. Тим не менш, я не знайшов інструмент для роботи з до цих пір.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»