Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Купівля посилань для просування сайту - Блог Вебмастера

  1. Навіщо купувати посилання і що взагалі це таке
  2. Де купувати і розміщувати посилання
  3. Біржі посилань і їх види
  4. додаткові сервіси

  Всі власники свого сайту хочуть, щоб їх ресурс був відвідуємо. Для цього, природно, необхідний трафік з пошукових систем. Просто з нізвідки, він не візьметься, сайт треба просувати. З цієї статті ви дізнаєтеся про просування сайту посиланнями, необхідний інструмент власника сайту.

  Ви вже є щасливим володарем прекрасного, відмінно структурованого і вельми інформативного (або розважального) сайту з прекрасним дизайном. І пошукові машини з роботами проиндексировали його вже від і до.

  Але відвідувачів щось на сайті не бачити. А знаєте чому? Тому що відвідувачам теж не бачити вашого сайту, десь в глибинах видач пошукових запитів знаходиться. А заробляти щось хочеться, вірно? Чи не для цього ж ви стільки сил і часу угрохали на цей сайт, щоб він потім простоював. А значить, потрібно ваш сайт з цих глибин витягувати, тобто - розкручувати і просувати.

  Як? Способів існує маса, деякі з них - безкоштовні, інші зажадають хорошого фінансового вкладення і якими скористатися - вирішувати тільки вам, виходячи з власних бажань і можливостей. А щоб вам було трохи простіше визначитися з вибором, розглянемо один з найбільш популярних і часто використовуваних способів для просування сайту - покупку посилань.

  Навіщо купувати посилання і що взагалі це таке

  Для того, щоб вивести свій ресурс в верхні позиції видач пошукових запитів, потрібно добре уявляти і розуміти принципи роботи цих самих пошукачів. Вони ранжирують сайти по величезному комплексу параметрів на основі багатофакторного математичного (а якого ж ще, пошуковики - це ж теж програми, що орієнтуються у своїй роботі на логічні алгоритми) аналізу.

  І одним з основних показників «корисності і значущості» того чи іншого ресурсу для пошукових систем є кількість зовнішніх посилань (лінків) на нього. Але не можна просто так взяти і умовити власників інших сайтів розмістити у себе посилання на ваш твір, а значить - доведеться розлучатися зі своїми кровними фінансами.

  З одного боку, звичайно, трохи неприємно, що для того, щоб почати заробляти, потрібно витратитися, але з іншого боку - назвіть хоча-б один спосіб заробітку, в який спочатку не довелося б якось вкластися!

  Де купувати і розміщувати посилання

  Але навіть за гроші розміщувати свої посилання де попало не варто. Справа в тому, що при ранжируванні пошукачі не тільки «підраховують» кількість зовнішніх посилань, але ще і оцінюють різні параметри сайтів, на яких вони розташовані.

  Якщо який-небудь сайт в очах Гугла, Яндекса і інших пошукових систем виглядає неблагонадійним, то і розміщена на ньому ваше посилання нічим вам не допоможе, скоріше навіть зашкодить. Тому при покупці посилання (а точніше - місця під її розміщення на сайті), звертайте увагу на такі показники:

  • вік ресурсу - чим вище, тим краще, щонайменше - рік;
  • його зовнішній вигляд - він повинен бути акуратним, що не зробленим «на коліні»;
  • вже розміщені на ньому посилання - вони не повинні розташовуватися пачками і блоками, крім того не повинно бути присутнім зловживання різними банерами;
  • відвідуваність - як і з віком - чим вище, тим краще, ніяк не менше 100 осіб на добу.
  • тематика ресурсу - природно, не варто купувати посилання на сайті з кулінарними рецептами, якщо на вашому ресурсі розташовуються статті по квантовій механіці.

  Є ще величезна маса параметрів, але для них потрібна мати хорошу базу досить специфічних знань і інструментів. А описані вище параметри цілком можна оцінити візуально, так би мовити, «на око».

  До речі, від цих параметрів, а також від домену, на якому розташований сайт, його реєстрації в різних каталогах, кількості проіндексованих сторінок і число рівнів вкладення сторінки, на якій буде розміщена ваша посилання, буде залежати вартість її покупки.

  Наступне, що потрібно знати - ви ніколи не будете знати заздалегідь, скільки посилань вам доведеться купити, щоб підняти свій сайт в верхні позиції. Адже крім посилань пошукові машини «дивляться» на тематику вашого сайту, його структурованість, якість перелинковки, кількість сторінок, частоту оновлення контенту і його унікальність і так далі.

  Тому не варто купувати величезну кількість лінків за раз.

  • По-перше, пошукові системи називають таке явище «посилальним вибухом» і дуже його не люблять, так що ви можете навіть гірше собі цим зробити, намагайтеся не купувати за раз більше 40 посилань.
  • По-друге, ви маєте всі шанси банально переплатити.

  Але навіть якщо вашому сайту буде потрібно мінімальна кількість зовнішніх посилань для просування в топові видачі, цей мінімум може оцінюватися в кілька десятків посилань, для яких ще потрібно знайти підходящі за багатьма параметрами майданчики (їх ще часто називають «донорами»), що робити вручну досить складно і довго. Ось для цих цілей і були створені різні біржі посилань.

  Біржі посилань і їх види

  Отже, біржі посилань - це свого роду посередники між вами і сайтами, на яких розміщуються ваші посилання. Ці біржі роблять за вас всю роботу з пошуку відповідних майданчиків для ваших лінків на сайтах, занесених в їх базу.

  Єдине - за користування біржею вам доведеться заплатити трохи більше, ніж за безпосередню покупку посилань, але краще так, ніж витрачати неймовірну кількість часу на самостійний пошук.

  Таких бірж на сьогоднішній день існує маса. Всі вони мають свої позитивні і негативні сторони. Але завжди на перших місцях за популярністю стояли біржі з максимально жорсткими вимогами до сайтів-донорам для відсіювання найменш благонадійних.

  Крім того, біржі посилань діляться на автоматичні, біржі вічних посилань, біржі статей і біржі по обміну посиланнями.

  Автоматичні біржі посилань або біржі тимчасових посилань відрізняються тим, що площадки на них не продаються в повному сенсі цього слова, а як би здаються в оренду і за них потрібно щомісяця платити. У разі відсутності плати посилання буде автоматично видалена. Такі біржі є досить непоганим і, головне, найбільш економним способом наростити «кількість посилань» вашого ресурсу.

  Але є і два мінуси - до таких посиланнях, як і до сайтів, їх надають, вельми негативно ставляться пошуковики і час від часу (як тільки сайт починає зловживати кількістю розміщених лінків) виключають їх з індексу і заносять в свої бан-листи. Найпопулярніші автоматичні біржі посилань - Sape, MainLink.

  Посилання з бірж вічних посилань продаються назавжди, тобто вони будуть розміщені на сайтах постійно, не вимагаючи щомісячної оплати. Крім того, такі посилання вебмастера зазвичай розміщують вручну і додатково оточують їх тестом, що робить їх більш природними в очах пошукових систем, а значить - більш значущими. У таких посилань вартість в кілька разів перевищує місячну плату за тимчасові, що дещо ускладнює їх покупку.

  Мабуть, найпопулярнішою біржею вічних посилань є сайт GoGetLinks.

  Біржі статей почали користуватися попитом з тих пір, як пошукові системи почали ускладнювати алгоритми і вимоги до посилань з метою відсіяти найменш природні з них. Біржа, в загальному і цілому, відрізняється від двох вищеописаних тільки тим, що куплена посилання максимально природно розміщується в тематичній статті, оптимально оточена текстом.

  Просування сайту такими посиланнями вважається найкращим варіантом, правда і коштує це теж немало. Для тих, хто хоче купити таку посилання, варто в першу чергу звернути увагу на сервіс Miralinks.

  Біржі обміну посиланнями є відмінним варіантів для просування ресурсів з вкрай обмеженим бюджетом. Як зрозуміло з назви, за отримання посилання з іншого сайту тут вам буде потрібно не платити, а розміщувати у відповідь посилання на своєму.

  Єдині мінус - доведеться якомога частіше перевіряти зовнішні посилання, так як їх можуть з легкістю видалити. Якщо вас зацікавив такий варіант, то кращим вибором буде біржа LinkToLink.

  додаткові сервіси

  Для максимально ефективного просування сайту посиланнями рекомендується купувати їх на кількох біржах відразу і чергувати постійні з тимчасовими. Для цього потрібно зареєструватись в декількох ресурсах і витратити час на кожному з них, задаючи фільтри і вимоги до потрібних посилань, що забере чимало часу і сил.

  Тому то і з'явилися такі сервіси, які дозволяють з одного місця створювати профіль і керувати ним відразу на декількох біржах. Одним з таких сервісів є Rookee.ru. Цей ресурс зібрав в собі 12 найбільш популярних бірж посилань, 9 з яких - тимчасові, а решта - постійні.

  Зареєструвавшись на Rookee ви за допомогою параметрів, що настроюються і обмежень отримуєте можливість купувати посилання відразу на всіх з 12 бірж в автоматичному режимі, що, погодьтеся, дуже зручно.

  Загалом, це і всі основні види бірж посилань, які дозволять вам просунути ваш сайт в перші позиції видач пошукових запитів, головне - не надто вже захоплюватися цією справою і не отримати бан від пошукових систем за «контрольний» вибух.

  Відео від Віталія Базелішіна буде корисно подивитися:

  Читайте також:

  А знаєте чому?
  А заробляти щось хочеться, вірно?
  Як?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»