Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Курс консультацій онлайн: «Як розкрутити сайт своїми руками» | SEO-бутик: просування і оптимізація сайтів, копірайтинг, консультації

  Для кого:

  • Для власників сайтів, що просувають свій особистий бренд;
  • Для країн, що розвиваються копірайтерів;
  • Для власників малого бізнесу

  Коли: за попереднім записом, індивідуально

  Вартість курсу: 18000 руб.

  Вартість курсу: 18000 руб

  Курс складається з 5 консультацій. Тематика занять:

  1. З чого починати (знаходимо і прибираємо слабкі місця вашого сайту);
  2. Збираємо семантику (5 правил, які допомагають привернути потрібне число клієнтів);
  3. Щоб текст не став сміттям (техніка створення контенту, постановка на сайт, збереження унікальності);
  4. Правильна постановка контенту на сайт: від розмітки і текстів до фотографій
  5. Просуваємо всюди (6 працюючих методів по розкрутці сайту). Що робити з соцмережами (стратегія мінімальних зусиль)

  Плюс БЕЗКОШТОВНА індивідуальна консультація: вирішуємо проблеми вашого сайту. В ході консультації буде вироблено план дій по розкрутці саме вашого ресурсу, дані практичні рекомендації.

  В результаті, ви отримаєте базові знання з розкручування інтернет-сайту, зможете виконувати більшу частину робіт самостійно і досягнете реальної віддачі від вашого ресурсу.

  Запишіться на курс "Як розкрутити сайт своїми руками. Прості практичні поради ". Примусьте свій сайт працювати на вас.

  Відгуки слухачів:

  "Я давно знаю Маргариту як відмінного фахівця, тому коли вона запустила курс" Як розкрутити сайт своїми руками ", я тут же на нього записалася. І не пошкодувала про це! Я середній користувач і нічого не розуміння в просуванні сайтів і в програмуванні, тому спочатку боялася, що не зрозумію настільки складні для мене речі. Але Маргарита пояснювала все настільки доступно і простою мовою, що мені вдалося розібратися з усією інформацією і подивитися на свій сайт іншими очима.
  Після кожного вебінару ми отримували роздатковий матеріал, який дозволяв знову переглянути зміст уроку і краще засвоїти отриману інформацію. Домашні завдання припускали практичну роботу зі своїм сайтом і дозволили не тільки побачити помилки в побудові і організації текстів, а й почати їх виправляти, роблячи сайт більш «привабливим» для пошукових систем і потенційних клієнтів.
  Величезна подяка Маргариті за цей прекрасний курс і отриманий досвід! "

  Наталія Блінова, сайт http://ital-russia.com/

  "Я, напевно як і багато інших власники невеликого бізнесу, була досить далека від того, як правильно зробити сайт, щоб він працював. Теоретично я розуміла, що просто мати сайт мало. Треба щоб статті на ньому були правильно написані, щоб були посилання на сайт і т.д. І раптом в ФБ я натикаюся на сторінку, де пропонують пройти курс. Природно мене це зацікавило. Після першої ж лекції Маргарити я зрозуміла, як багато ми не знаємо, і скільки мене чекає роботи попереду. Всі 5 лекцій пролетіли на одному диханні і це були не просто монологи Маргарити. Всі учасники по ходу лекції задавали свої запитання і тут же отримували відповідь. Після кожної лекції давалися домашні завдання і їх виконували на основі своїх сайтів. А попереду ще була особиста консультація, що теж входить в курс і його вартість, де ми детально розібрали з Маргаритою, що мені ще необхідно зробити і склали план. Який підсумок можу я підвести ??? Якщо ви вирішили, що ваш сайт повинен працювати і хочете самі в цьому розібратися, неодмінно потрібно прослухати курс лекцій. Маргарита, спасибі Вам велике і, будь ласка, включите мене в вашу розсилку про ваших подальших курсах. Заздалегідь дякую"

  Олена Гаврилова, компанія Galactic Travel, сайт http://galactictravel.gr/

  gr/

  У вас свій сайт і ви шукаєте фахівця, який виявить причини низької відвідуваності вашого ресурсу ...

  КУРС "Як написати корисний для читача і адаптований під вимоги пошукових систем текст" Для кого: ...

  Який підсумок можу я підвести ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»