Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Курси англійської мови, Вартість навчання в Києві

  1. Програми підготовки з розмовної англійської та граматики:
  2. Класичні курси англійської мови: навчання з комфортом
  3. Спеціалізовані курси англійської мови: передекзаменаційні підготовка
  4. Бізнес-курси англійської мови: один крок до успіху
  5. Курси англійської в мовному центрі TOWER: Київ відкриває безліч переваг для всіх

  Ви можете ознайомитись з розкладом груп підготовки до IELTS і нашим викладацьким складом .

  Програми підготовки з розмовної англійської та граматики:


  Запис на консультацію і детальна інформація про програми по тел

  Запис на консультацію і детальна інформація про програми по тел .:

  068-383-62-62, 044-592-80-27 (пн-пт 10.00-19.30)

  Сьогодні англійська мова відкриває максимально широке поле можливостей перед тими, хто досконало нею володіє. Затребуваний мову міжнародного спілкування можна вивчати і вдома, але набагато краще відвідувати спеціалізовані курси англійської мови, які допомагають максимально ефективно зміцнити знання граматики, а також швидко розвинути навички ефективного письма і говоріння. Щоб в найкоротші терміни вибрати курси англійської мови, які вам ідеально підійдуть, потрібно розуміти різницю між представленими на сучасному ринку навчання програмами.

  Класичні курси англійської мови: навчання з комфортом

  Сьогодні для володіють англійською на різних рівнях існують спеціальні класичні курси в різних містах на карті України, серед яких і столиця - Київ. На заняттях англійська вивчається за стандартизованою блокової системі. Повний курс розбитий на 6 окремих рівнів підготовки, що відповідають міжнародній системі оцінки знань:

  • А1 / А2 - для початкового рівня підготовки
  • В1 / В2 - для володіють на достатньому рівні
  • С1 / С2 - рівень мовних знань для просунутих


  Учень сам вибирає, з якого ступеня йому зручно почати заняття на курсах. Для тих, хто ще сумнівається, який рівень йому варто вибрати, є спеціальні онлайн тести, що допомагають визначити свій ступінь володіння мовою.

  На перших заняттях для початківців вивчати англійську можна оцінити методику викладання і точно визначити необхідність вивчення мови для себе. Пробне заняття включається в наступну оплату за місяць. У разі якщо ви зрозумієте, що час вивчення іноземної мови для вас - не прийшло, заняття буде абсолютно безкоштовно. Це відмінний шанс зрозуміти необхідність і прийняти рішення вже після першого уроку.

  Спеціалізовані курси англійської мови: передекзаменаційні підготовка

  Щоб підтвердити свій високий рівень володіння мовою, можна пройти спеціальне міжнародне тестування. На курсах підготовки до міжнародних іспитів разом з компетентним викладачем студенти можуть перевірити свої знання. В рамках занять охоплено декілька напрямків з вивчення англійської:

  • Граматика - вивчення граматичних основ, а також виконання вправ
   для закріплення матеріалу
  • Читання - практика в читанні текстів різного ступеня складності і тестування для розуміння матеріалу
  • Аудіювання - слухання різних аудіозаписів і виконання тестів до них
  • Лексика - освоєння нових лексичних одиниць, які згруповані по окремим темам
  • Лист - практика в написанні дискурсивних есе, листів, а також англомовних оглядів


  Перед закінченням курсів студенти можуть здати пробні тести, щоб оцінити, наскільки вони готові до здачі реального міжнародного іспиту з англійської мови.

  Бізнес-курси англійської мови: один крок до успіху

  Англійська вже давно став ультрасучасним мовою міжнародної бізнес-комунікації. Сьогодні знання цієї іноземної мови необхідні для швидкого просування по кар'єрних сходах в самих різних сферах діяльностей. Саме тому бізнес-курси англійської мови виділяють в окремий блок. Вони спочатку вимагають глибших знань і спеціальної підготовки в говорінні і листі. Обсяг вивченої лексики дозволить вільно спілкуватися з представниками іноземної бізнес-середовища в різних сферах діяльності. Отриманих знань буде достатньо для складання листів і читання сучасної кореспонденції від іноземних видавців.

  Курси англійської в мовному центрі TOWER: Київ відкриває безліч переваг для всіх

  Мовний центр TOWER є одним із затребуваних установ на території столиці України - Києва. Кожен бажаючий може прийти сюди і почати навчання. Заняття проходять суто англійською з викладачами вищої категорії. Рівень їх кваліфікації підтверджується міжнародними сертифікатами. Серед наших фахівців ви не знайдете звичайних викладачів з середньостатистичних шкіл і вузів. У нас не працюють кандидати наук і заслужені вчені. У нашому центрі - висококваліфікований персонал з широкою базою практичних знань з англійської.

  Які вибрати заняття - групові або індивідуальні з викладачем - залежить від власних уподобань та переслідуваних цілей у вивченні англійської. Якщо ви ще сумніваєтеся у виборі - ознайомтеся з відгуками. Однак їх думки будуть корисні і допоможуть прийняти правильне рішення. Варто відзначити, що групові заняття включають в себе від 4 до 6 осіб. Така кількість студентів дозволяє проводити уроки на високому рівні з належною увагою для кожного учня.

  Час занять ви також можете підібрати на власний розсуд. Наші двері відкриті для вас щодня. Ви можете відвідувати уроки в оптимальний час, будь то раніше ранок, пізній вечір або вихідні дні. Офіси розташовані в центрі столиці, тому дістатися до нас не складе труднощів.

  Високоякісні послуги обумовлюють досить високу вартість навчання, однак, на сьогоднішній день ціни залишаються конкурентоспроможними. Крім того, в рамках школи діють знижки на навчання для корпоративних клієнтів до 10%. За детальною інформацією ви можете звернутися до наших фахівців в робочі години.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»