Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Курси по інтернет-маркетингу: просування і розкручування сайту, рекламу в соцмережах, веб-аналітиці

  1. залучаємо аудиторію
  2. наводимо аудиторію
  3. підтримуємо лояльність

  У digital-маркетингу постійно з'являються нові способи і інструменти залучення аудиторії. Класичні ж методики невпинно вдосконалюються. І хоча кількість сайтів уже перевищила мільярд, не всім вдається стати комерційно успішними. Універсального рецепту успіху немає і бути не може, але є знання і професіоналізм, які дозволяють добиватися багато.

  залучаємо аудиторію

  Органічний трафік з пошукових сервісів - ядро ​​аудиторії будь-якого сайту. Навіть при нульових вкладеннях просування в пошуку може принести реальних клієнтів. Цей вид просування розглядається на курсах інтернет-маркетингу (курс включає рекламу в інтернет і SEO) .

  Другим драйвером трафіку є контекстна реклама. І тут безліч технічних аспектів, які потрібно вивчити і, більш того, постійно стежити за змінами політики продажів Яндекса і Google. На курсах контекстної реклами Google AdWords і Яндекс-Директ ми даємо найактуальнішу інформацію та готуємо до здачі сертифікаційних іспитів.

  У digital-маркетингу постійно з'являються нові способи і інструменти залучення аудиторії

  РАЕК рекомендує курси «Спеціаліст»

  Торгові майданчики або market place в рунеті процвітають і стали повноцінними точками продажу в доповненні до власного сайту компанії. У рекламних кампаніях для цих ресурсів є свої тонкощі, їх розбираємо на курсі «Налаштування реклами на торговельних майданчиках» .

  І, звичайно, SMM - трафік з соціальних мереж і безпосередньо робота в самих соц.сетях. У кого зараз немає сторінки в Фейсбук або ВК? Риторичне питання. Розберемо успішні кейси, помилки, особливості аудиторій, способи просування на курсі «Маркетинг і просування в соціальних мережах» .

  Глибокий аналіз аудиторії сайту вже неможливий без систем аналітики. Цілі, воронка продажів, показники відмов, асоційовані конверсії - все це розглядаємо на курсах по веб-аналітиці: Google Analytics і Яндекс-Метрика .

  З 2009 року «Спеціаліст» реалізує міжнародну освітню програму Google Seminar Leader. Навчання веб-маркетингу та SEO проводять відомі в цій галузі експерти.

  наводимо аудиторію

  Клікнувши по банеру або оголошенню з контексту, людина потрапляє на спеціальну сторінку сайту - так званий landing page або посадкова сторінка. Це важлива точка контакту з потенційним клієнтом. По суті саме посадкова сторінка має вирішальну роль - піде відвідувач або продовжить взаємодію. Лендінгем часто роблять під окремий продукт або послугу, або промо-акцію. Але він також хороший для малого бізнесу в якості основного сайту. Особливості формату і подачі інформації розбираємо на курсі «Лендінгем від А до Я» .

  А якщо у вас Інтернет-магазин, то крім безпосереднього просування потрібно налаштувати і автоматизувати роботу бек-офісу, call-центру, налаштувати наскрізну аналітику даних, продумати подачу товарних карток і багато ще всього. курс «Основи e-commerce» відповість на головні питання.

  підтримуємо лояльність

  Старий добрий email-маркетинг не здається перед натиском сучасних сервісів на базі штучного інтелекту і залишається дієвим інструментом маркетолога: вибудовування лояльних відносин з клієнтською базою, активація «заснули» передплатників, допродаж, проведення опитувань, акцій, партнерський та контент-маркетинг. Він не замінимо. Розбираємо основи на курсі «Email-маркетинг - базовий курс» .

  Навчайтеся в «Фахівці» і збільшуйте відвідуваність вашого сайту!

  * «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

  Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.

  У кого зараз немає сторінки в Фейсбук або ВК?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»