Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Курси Розкручування сайтів (курси CEO / SEO)

  Вас турбує невисока відвідуваність вашого сайту? І правда, навіть якщо ви пропонуєте найчудовіші товари і послуги, але про це мало хто знає, продажу будуть низькими. Як збільшити відвідуваність вашого сайту? Потрібно підвищити його рейтинг у видачі пошукових систем. У цьому вам допоможуть Курси Розкручування сайтів з нуля (Курси SEO).

  Що робить людина, яка вибирає той чи інший товар в мережі Інтернет? Вбиває в пошуковий рядок запит типу «купити синхрофазотрон в Києві» і відкриває перші 5-10 сайтів, які видає пошукова система. Рідко хто заглядає далі десятого, в крайньому випадку, двадцятого сайту. І якщо ваша сторінка виявляється в хвості списку, ймовірність, що покупку здійснять у вас, зводиться до нуля. Не важливо, що саме ваша компанія надає знижки 80% і безкоштовну доставку по всьому світу.

  Як просунути сайт ближче до заповітної вершини? Можна довіритися професіоналам, але це завжди або дорого, або ризиковано, або і те й інше. Чому ризиковано? Справа в тому, що далеко не завжди людина або компанія, які називають себе фахівцями в області SEO, такими є. І будучи необізнаним в області просування сайтів, можна запросто потрапити в неприємну ситуацію. Це коли за ваші гроші псевдо-професіонали не просто ніяк руху вперед не буде ваш сайт в пошуку, а навпаки заженуть його під дію фільтра пошукової системи, який покликаний відсівати «підозрілі» сайти. Тому навіть якщо ви не будете самостійно займатися просуванням свого сайту, знати, як це робити правильно, просто необхідно. Якщо ж ви плануєте взятися за розкрутку сайту самі, без курсів просто не обійтися. Вдаватися до самонавчання і діяти методом проб і помилок - довго і дорого. Адже кожен день, витрачений на порожні експерименти, тягне за собою зайві витрати і втрату клієнтів.

  Вас турбує невисока відвідуваність вашого сайту

  Навчальний курс "Розкрутка сайту з нуля (або Курси SEO)" призначений для всіх, прагне розкрити секрети просування в мережі Інтернет. Ви дізнаєтеся, якою має бути пошукова оптимізація та скільки вона коштує. Ви навчитеся, як підготувати сайт до заходів по його просуванню. Курс "Розкрутка сайту з нуля (або Курси SEO)" дозволить виконувати просування сайту власними силами і не платити за це стороннім фахівцям.

  Сайт повинен приносити вашої компанії прибуток, ми розповімо вам, як зробити його ефективним прямо зараз. Приходьте на наші курси SEO ЗІ СВОЇМ сайтом - вже в процесі навчання ви отримаєте реальне підвищення його рейтингу! Курс ведуть професіонали, які не раз піднімали сайти на верхні позиції в пошуку по висококонкурентних ключовими словами.

  Можливо, в даний час ви ще не працюєте над конкретним інтернет-проектом, але хотіли б стати професіоналом в області просування сайтів. Приходьте на курси, щоб придбати необхідні знання. Спеціаліст в сфері SEO - затребувана спеціалізація, яка може приносити вам хороший дохід.

  Після навчання на курсі "Розкрутка сайту з нуля (або Курси SEO)", ви навчитеся проводити аналіз позицій сайтів в пошуковій видачі, щоб розуміти, чому одні сайти знаходяться на вершині списку, а інші плетуться в хвості. Ви зможете забезпечити для сайту, над яким працюєте, приплив цільової аудиторії - тих людей, які зацікавлені в покупці товарів і послуг вашої компанії. Курс дасть вам базові знання про інтернет-маркетингу, закладе необхідну основу для подальшого вдосконалення знань про просування сайтів. У майбутньому ви зможете успішно продовжити навчання на курсі Advanced SEO, який ми плануємо до запуску в нашому навчальному центрі. Це професійне курс дозволить вам освоїти найсучасніші стратегії в області SEO.

  Курс Розкрутка сайту з нуля (Курси SEO) буде корисний для:

  • початківців SEO оптимізаторів, (ви дізнаєтеся багато нового про алгоритми пошукових систем і стратегіях просування);
  • керівникам та менеджерам сайтів електронної торгівлі (курс допоможе вам самостійно оцінити ваші витрати на просування і інтернет рекламу, розрахувати доцільність рекламних каналів);
  • копирайтерам і контент-менеджерам (в процесі навчання ви дізнаєтеся, як оптимізувати статті для найбільшого SEO ефекту, а також отримаєте навички роботи з системами текстового контенту і поведінки відвідувачів).

  Крім навичок по оптимізації і просування сайтів прослухавши цей курс ви отримаєте базові знання в таких областях як: HTML (мова мульти текстової розмітки), контекстна реклама, SMO (Оптимізація сайту під соціальні мережі).

  Після закінчення курсу рекомендуємо вам пройти курс по Интернет-маркенінгу з нуля. На цьому курси ви познайомитеся з контекстною рекламою Google AdWords і системою web-аналітики Google Analytics. Навчіться робити ефективні рекламні компанії та детально аналізувати метрики вашого сайту.

  по вихідним
  15: 00-17: 00
  Сб, Нд

  6 тижнів (1.5 міс.)
  12 занять по 2 години
  Кінець навч. 29 червня

  є місця!
  пропущений
  1 заняття записатися

  нові групи

  по вихідним
  09: 30-13: 30
  Сб, Нд

  3 тижні (0.8 міс.)
  6 занять по 4 години
  Кінець навч. 15 червня

  записатися

  ранкова група
  10: 00-13: 00
  Пн, Ср, Пт

  3 тижні (0.8 міс.)
  8 занять по 3 години
  Кінець навч. 12 червня

  заявок: 1 / місць: 10

  записатися

  денна група
  14: 30-18: 30
  Вт, Чт

  3 тижні (0.8 міс.)
  6 занять по 4 години
  Кінець навч. 13 червня

  заявок: 1 / місць: 8

  записатися

  1 - Дата першого заняття групи не є остаточною. Залежно від темпів набору початок занять може бути перенесено на більш ранню або пізню дату. Всіх, хто записаний на заняття, ми попередимо про зміни по телефону.
  2 - Адміністратор філії може запропонувати інший графік для якнайшвидшого запуску групи.
  3 - Без урахування свят і переносів занять.

  Вас турбує невисока відвідуваність вашого сайту?
  Як збільшити відвідуваність вашого сайту?
  Що робить людина, яка вибирає той чи інший товар в мережі Інтернет?
  Як просунути сайт ближче до заповітної вершини?
  Чому ризиковано?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»