Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  лінкатори

  1. Принцип роботи лінкатори
  2. Платні лінкатори

  Лінкатори - це сучасна система, призначена для автоматичного обміну посиланнями між сайтами Лінкатори - це сучасна система, призначена для автоматичного обміну посиланнями між сайтами. Він представляє з себе каталог посилань, який використовуючи спеціальний скрипт, що дозволяє зареєстрованим в каталозі сайту обмінюватися посиланнями в автоматичному режимі.

  Принцип роботи лінкатори

  Кожен користувач зареєструвався в системі повинен встановити на окрему сторінку свого ресурсу спеціальний код, які перевірятиме ваш сайт на наявність зворотних посилань і додасть його в загальний каталог лінкаторов.

  Сайт який бере участь в автоматичному обміні посиланнями буде поступово набирати зовнішню кількість посилань, так як на нього буде посилатися велика кількість сайтів, це повинно позитивно вплинути на ранжування сайту пошуковій видачі.

  Основні плюси лінкаторов:

  • швидкий приріст посилальної маси;
  • немає необхідності витрачатися на покупку посилань.

  Основні мінуси лінкаторов:

  • ймовірність потрапляння під фільтр пошукових систем;
  • погана якість посилань.

  Посилання, які отримує сайт бере участь в автоматичному обміні посиланнями найчастіше виявляються відмінними від тематики сайту, що просувається. Результатом такого обміну може стати фільтр від пошукових систем, який піддасть сайт сильної пессимізації. Крім це лінкатори допоможуть просувати тільки середньо і низько частотні запити, для просування високочастотних запитів допоможуть тільки посилання з якісних сайтів.

  Платні лінкатори

  Існує так само платне розміщення посилань на ваш сайт у всіх інших каталогах сайтів-участніковлінкатора. Це дозволяє отримати цілий ряд переваг:

  • не вимагають установки коду та розміщення каталогу з посиланнями на сторінках вашого ресурсу, це допоможе уникнути пессимізації з боку пошукових систем і дозволить уникнути образованіялінокопомойкі;
  • платні лінкатори дозволяють отримувати посилання тільки з потрібної тематики;
  • ви можете вручну підібрати сайти, з яких хочете отримати посилання;
  • ви отримуєте можливість заробітку на реферальной програмі.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»