Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  LinkResearchTools Power * Довіра та інші безкоштовні SEO панелі інструментів

  1. Новий інструмент SEO по LinkResearchTools
  2. MozBar SEO панель інструментів
  3. SEOwake
  4. Відкрийте панель інструментів SEO Stats

  PageRank колись був одним з найпопулярніших показників у пошуковій оптимізації

  PageRank колись був одним з найпопулярніших показників у пошуковій оптимізації. Spammy "SEO" буде рекламувати посилання з доменів PR6, PR7 або PR9 (як би вони не були релевантними для вашої галузі, чи були ці посилання прослідкованими, чи було сайтом посилання на ферму), і багато незнаних власників бізнесу Приємно отримати дешеві посилання з високих "авторитетних" сайтів. На щастя, ці дні вже давно минули, так само як і колись повсюдна функція PageRank, яка раніше знаходилася в Панель інструментів Google . Якщо ви все ще покладаєтеся на PageRank як SEO, ми вам шкода (і. \ T як і пан Т. )

  В даний час існують набагато більш складні та гранульовані інструменти SEO , як для визначення повноважень веб-сайту, так і для виявлення показників, що стоять за цим повноваженням. Новий інструмент вийшов цей тиждень, таким чином ми подумали це було б гарний час зробити roundup що там.

  Новий інструмент SEO по LinkResearchTools

  Цей новий інструмент SEO від LinkResearchTools покликаний забезпечити все-в-одному метрику (LRT Power * Trust), яка служить їхньою версією “ Ідеальна заміна Панель інструментів Google PageRank. Панель інструментів проста і неінвазивна, показуючи єдину оцінку "Power * Trust", яка представляє продукт їхніх результатів LRT PowerTM і LRT TrustTM.

  Інструмент простий і легко перетравлюється з першого погляду (як це було PageRank,), але, можливо, занадто спрощено. Вона не відображає жодного з факторів, які сприяють або силовій, або довірчій балці, піднімаючи основні питання про те, що саме переходить у ці оцінки. Якщо ви платите за інструмент, ви отримаєте трохи більше даних, але все ще не зовсім зрозуміло.

  Інша проблема, пов'язана з цим інструментом, полягає в тому, що система оцінки не є точно лінійною Інша проблема, пов'язана з цим інструментом, полягає в тому, що система оцінки не є точно лінійною. Оскільки рахунок Power * Trust визначається шляхом множення результатів LRT Power і Trust, є лише 42 можливих результатів (від 1 до 100), які веб-сайт може отримати, і лише 11 з цих результатів перевищують 50. вводячи в оману і нечутливі. Наприклад, 64 бали фактично поклали б сайт на 83-й процентиль всіх доменів. Оцінка 81 вивела б веб-сайт у 95-му процентилі. Заплутані ще? Ви, напевно, не самотні.

  Можна було б чіткіше поглянути на номери Power and Trust окремо, що може бути більш корисним. Якщо домен надзвичайно потужний, але має низький показник довіри, я, можливо, не захочу націлювати домен.

  Якщо говорити про це, все одно приємно мати іншу метрику, яку слід спостерігати при вивченні доменів для можливостей або аудитів. Багато панелей інструментів просто притягують показники від інших служб і не приносять нічого нового. Приємно бачити, як LRT намагається принести щось нове, а також обсяг даних, які вони хрустять Link Detox та інші послуги, це варто розглянути.

  MozBar SEO панель інструментів

  Як завзятий користувач Moz, я думаю, що Moz зробив велику роботу зі створення надійного ресурсу як для абонентів Moz Pro, так і для не-Pro. The Панель інструментів MozBar відображає декілька ключових показників на перший погляд, включаючи авторизацію домену та авторизацію сторінок (власні метрики балів Moz), власні Spam Score та показники соціального обміну. Натискання на панелі інструментів відкриє випадаюче меню, на якому відображаються елементи сторінки (H-теги, метаінформація тощо), а також метрики посилань і навіть розмітка схем. Деякі додаткові показники доступні лише для користувачів Pro.

  Вся ця функціональність приходить в біт ціною; MozBar - це досить «важка» панель інструментів, що означає, що завантаження сторінок займе деякий час. На щастя, вони вбудували функцію, яка дозволяє бачити авторитет домену з першого погляду - функцію, яку вони називають "DA Mode" - без необхідності завантажувати всю панель інструментів. Подібна функція існує в панелі інструментів Power * Trust з LRT. Це безумовно зручно мати на перший погляд!

  Це безумовно зручно мати на перший погляд

  Ще одна особливість, яку я дійсно насолоджуюся з MozBar, це детальний аналіз, який він надає в Google, Yahoo і Bing. Це простий спосіб побачити, на якій позиції ваш сайт класифікується і як він складається проти конкурентів у місцях вище і нижче вашого. Вона також надає оцінку складності ключових слів для SERP, даючи вам простий спосіб визначити, наскільки конкурентним є ключове слово. Загалом, відмінний інструмент для SEO.

  SEOwake

  SEOwake є одним SEO панель інструментів, який отримав багато відбувається. З позитивної сторони, це один з інших розширень / панелей інструментів, які я бачив, що представляє метрику знімка прямо на SERP, подібно до MozBar. Вона також пропонує ряд показників, таких як щільність ключових слів, соціальний обмін, вік домену, рейтинг Alexa, а також кілька різних показників посилань від SEMrush. Він може навіть показувати паралельне порівняння показників з декількох різних сайтів.

  Незважаючи на всі ці яскраві плями, користувальницький інтерфейс може використовувати невелику роботу (це одна з областей, де MozBar дійсно світить). UX також трохи незграбний. Пошук поглиблених показників з панелі інструментів SEO-пошуків вимагає натискання на окрему сторінку, і не відразу зрозуміло, на що посилається кожна з представлених показників. Вона, безумовно, має свої переваги, але у деяких ключових сферах не вистачає.

  Відкрийте панель інструментів SEO Stats

  Інший великий і дуже надійний варіант Відкрийте панель інструментів SEO Stats відображає десятки показників без зважування швидкості вашого веб-переглядача. Це включає в себе такі фактори, як Alexa Traffic Rank, IP-адреса інформації, зворотний рахунок і кількість сторінок, індексованих різними пошуковими системами. Він також виконує швидку перевірку безпеки, шукає файл sitemap / robots.txt, показує соціальні сигнали, аналізує швидкість сторінки та розбиває інформацію про Title / H-tag / meta.

  Краще за все, це дає вам доступ до всієї цієї інформації, не вимагаючи підписки будь-якого роду і без уповільнення роботи вашого браузера. Вона являє собою тонну інформації, яку потрібно виконати належним місцевим аудитом в одному місці. Це може бути найкращим SEO панель інструментів я бачив.

  Це може бути найкращим SEO панель інструментів я бачив

  Панель інструментів LRT не настільки міцна, як деякі інші тут, але вона не повинна бути, оскільки вона пропонує метрику, в яку не втягується інше місце. інструмент. Через це, використання кількох панелей інструментів не може бути й мови. Важливо бачити всі показники, оскільки один з інструментів може підібрати щось інше, а розбіжність у номерах інструментів буде показувати це.

  Ландшафт SEO постійно змінюється, і нові інструменти постійно виникають, щоб полегшити і полегшити проведення аудитів на сайті та дослідження ключових слів. Це декілька, які ми розглянули. Як ти гадаєш? Чи є якісь ми пропустили? Повідомте нам про це з коментарем нижче або надішліть нам повідомлення Facebook або Twitter !

  Заплутані ще?
  Як ти гадаєш?
  Чи є якісь ми пропустили?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»