Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Літній лекторій вільної школи журналістики в Києві

  1. Лекції редакторів і журналістів CNN, Forbes, Сноб, AdMe.ru, National Geographic в Києві Головні редактори...
  2. Детальна програма лекторію
  3. П р а к т и ч е с к и ї з а н я т і я в и р і д а до ц і я х

  Лекції редакторів і журналістів CNN, Forbes, Сноб, AdMe.ru, National Geographic в Києві

  Головні редактори і журналісти, продюсери, digital стратеги Forbes, CNN, Meduza Project, AdMe.ru, журналу "Сноб", Elle, Harper's Bazzar, MAXIM, National Geographic, Harvard Business Review, телеканалів "Україна" та "СТБ" проведуть лекції в Києві з 2 по 5 липня 2015 року.

  Програма присвячена створенню online медіа, письменницького і журналістської майстерності, копірайтингу. Курс розрахований на широку аудиторію: без вікових і професійних обмежень.

  Заняття будуть проходити 4 дні (четвер - неділя) з 9.00 до 21.00 в Києві, за адресою вул. Володимирська, 57.

  Заняття проведуть:

  Галина Тимченко, головний редактор Meduza Project і Ілля Фарбувальник, видавець Meduza Project

  Ксенія Лукичева, головний редактор сайту AdMe.ru

  Ксенія Чудінова, директор з спецпроектів в журналі "Сноб"

  Ксенія Чудінова, директор з спецпроектів в журналі Сноб

  Ельмар Мартузаев, головний редактор журналу Forbes

  Ельмар Мартузаев, головний редактор журналу Forbes

  Сергій Бунтман, заступник головного редактора радіостанції "Ехо Москви"

  Вікторія Бутенко, продюсер міжнародних медіа (CNN, NBC, Los Angeles Times)

  Катерина Патюлін, комерційний директор блогу Іллі Варламова.

  Катерина Патюлін, комерційний директор блогу Іллі Варламова

  Заняття за майстерністю тексту проведуть копірайтери Еліна Слободянюк та Ольга Соломатіна, сценарист телеканалу СТБ Марія Кузьменок, писати для інтернет ЗМІ навчить Галина Тимченко.

  Заняття за майстерністю тексту проведуть копірайтери Еліна Слободянюк та Ольга Соломатіна, сценарист телеканалу СТБ Марія Кузьменок, писати для інтернет ЗМІ навчить Галина Тимченко

  Digital технології для тематичних проектів, storytelling, SEO та інтернет маркетинг викладатимуть Даніль Хасаншин (Elle, MAXIM, Marie Claire), Віктор Саксон (Відомості, National Geographic), Віра Черниш (Фокус), Ельдар Нагорний (Depositphotos).

  Digital технології для тематичних проектів, storytelling, SEO та інтернет маркетинг викладатимуть Даніль Хасаншин (Elle, MAXIM, Marie Claire), Віктор Саксон (Відомості, National Geographic), Віра Черниш (Фокус), Ельдар Нагорний (Depositphotos)

  Детальна програма лекторію

  Детальна програма лекторію

  9. 0 0 - 1 0. 3 0 - лекція головного редактора новинного проекту «Meduza Project», в минулому головного редактора видання Lenta.ru Г а л і н и Т і м ч е н к о. Заняття буде присвячено роботі редакції в online медіа.

  1 0. 4 5 - 1 | 2. 1 5 - майстер-клас журналіста, спеціального кореспондента інформаційного порталу «Meduza Project», в минулому спеціального кореспондента Lenta.ru ІЛЬЇН А з а р а.

  1 2. 3 0 - 1 4. 0 0 - лекція головного редактора «Forbes» Е л ь м а р а М у р т о з а е в а по діловій журналістиці і роботі ділового журналу. Ельмар Муртазаев має двадцятирічний досвід роботи в журналістиці.

  1 5. 0 0 - 1 6. 3 0 - лекція заступника головного редактора радіостанції «Ехо Москви» З е р г е я Б у н т м а н а. Лекція буде присвячена філософії журналістики: «Професійний журналіст - між молотом і ковадлом».

  1 6. 4 5 - 1 | 8. 1 5 - семінар головного редактора порталу AdMe.ru До з е н і й Л у к і ч е в о й. Тема семінару «AdMe.ru - як це все працює». Заняття присвячено внутрішню кухню, стандартам, відвідуваності одного з найпопулярніших сайтів в рунеті.

  1 8. 3 0 - 2 0. 0 0 - лекція засновника видавничого дому «Коммерсант», творця нового медіа «Мулбабар» В л а д і м і р а Я к о в л е в а. Тема лекції: «Як писати, щоб вас читали?»

  2 0. 1 5 - 2 1. 3 0 - директор спецпроектів журналу «Сноб» До з е н і я Ч у д и н о в а проведе лекцію по медіаменеджменту. Заняття буде присвячено роботі видання та бізнесу в медіа.

  Заняття буде присвячено роботі видання та бізнесу в медіа

  9. 0 0 - 1 0. 3 0 - лекція головного редактора новинного проекту «Meduza Project», в минулому головного редактора видання Lenta.ru Г а л і н и Т і м ч е н к о. Заняття буде присвячено редакторському майстерності в online медіа.

  1 0. 4 5 - 1 | 2. 1 5 - лекція генерального директора видавничого дому «Коммерсант» в 2006-2012 роках, засновника комунікаційного агентства «Ясно. Communications »Д е м ь я н а К у д р я в ц е в а.

  1 2. 3 0 - 1 4. 0 0 - лекція журналіста, головного редактора журналу «Русский Репортер» У і т а л і я Л е й б і н а. Заняття буде присвячено репортажному майстерності: підготовка і створення репортажу.

  15. 0 0 - 1 6. 3 0 - лекція digital директора видавничого дому «Hearst Shkulev Media» Д а н і л я Х а з а н ш и н а, присвячена роботі медіа в digital сфері: аудиторія, контент, монетизація.

  1 6. 4 5 - 1 | 8. 1 5 - семінар операційного директора Depositphotos Е л ь д а р а Н а г о р н о г о. Тема першого семінару: «Маркетинговий мікс: канали поширення інформації». Другий семінар буде присвячений SEO і Google Analitics в роботі тематичних проектів.

  Тези до лекції: Хто населяє український інтернет? Дослідження ринку медіа-носіїв. Наступ нішевих тематичних проектів. Що потрібно для запуску медіа-проекту? Маркетинговий мікс контентного проекту. Стратегія просування контенту в інтернет.

  1 8. 3 0 - 2 0. 0 0 - семінар партнера цифрового агентства GLP, директора з маркетингу та спецпроектів журналу «Фокус» (до березня 2015 року) У е р и Ч е р н и ш. Семінар буде присвячений сторітеллінгу, нативной (природною) рекламі та брендовому контенту.

  2 0. 1 5 - 2 1. 3 0 - семінар директора цифрових продуктів видавничого дому Sanoma Independent Media В і к т о р а З а до с о н а. Заняття буде присвячено монетизації медіа в digital сфері, створення платної підписки на медіа контент.

  9. 0 0 - 1 0. 3 0 - з е м і н а р и с в о б о д н о г о в и б о р а. В и м о ж е т е в и б р а т ь о д н о і з п р и г л я н у в ш и х з я в а м з а н я т і й.

  1. Семінар головного редактора і засновника сайту «Петро і Мазепа» А л е к с а н д р а Н о й н е ц а. Тема лекції: «Створення власного медіа». Семінар присвячений принципам highspeed media, формуванню контенту, роботі з аудиторією.

  2. Практичний семінар копірайтера, автора «Настільною книги копірайтера» і «Скарб для копірайтера» Е л і н и С л о б о д я н ю к. Тема семінару: «Робота з мінімальним текстовим блоком» (копірайтинг, письменницьку майстерність)

  3. Семінар шеф-редактора ранкового мовлення інформаційного департаменту телеканалу «Україна» Валерії Сорочан. Семінар буде присвячений інформаційному телевізійного мовлення.

  1 0. 4 5 посилання - 1 4. 0 0 - перша частина семінару редактора групи спецпроектів видавничого дому «Комерсант», автора книг «101 порада по роботі із засобами масової інформації», «Писати легко. Як складати тексти, не чекаючи натхнення »Про л ь г і С о л о м а т і н о м.

  1 5. 0 0 - 1 6. 3 0 - лекція журналіста, ведучого програм «еспресо TV» В і т а л і я П о р т н і к о в а. Тема лекції: «Політична журналістика епохи змін».

  1 6. 4 5 - 1 | 8. 1 5 - лекція тележурналіста, ведучого політичного ток-шоу «Чорне дзеркало», в минулому ведучого програми «Велика політика з Євгеном Кисельовим» (2006-2009), керівника «Національних інформаційних систем» (2013) Е в г е н і я К і з е л е в а.

  Тема лекції: «Об'єктивність, упередженість і заангажованість у сучасній журналістиці. Чи може професійний журналіст бути одночасно політичним активістом чи правозахисником? »

  1 8. 3 0 - 2 0. 0 0 - продюсер міжнародних ЗМІ в Україні У і до т о р і я Б у т е н к о проведе лекцію на тему «Західні стандарти журналістики в TV».

  2 0. 1 5 - 2 1. 3 0 - комерційний директор блогу Іллі Варламова Е до а т е р і н а П а т ю л і н а проведе лекцію про те, як медіа, побудоване навколо особистості і авторського контенту, може заробляти.

  3 0 - комерційний директор блогу Іллі Варламова Е до а т е р і н а П а т ю л і н а проведе лекцію про те, як медіа, побудоване навколо особистості і авторського контенту, може заробляти

  9.00 - 10.30 - семінари вільного вибору. Ви можете вибрати одне з сподобалися вам занять.

  1. Майстер-клас одного з найпопулярніших бізнес-тренерів в Україні, викладача Вільної школи журналістики У л а д і з л а в а В а в і л о в а. Майстер-клас присвячений стресостійкості та проведення успішних переговорів.

  2. Практичний семінар радіоведучій, тренера з техніки мови С в е т л а н и В а с и л е н к о. Тема заняття: «Техніка мовлення. Артикуляція. Дихання. Вимова ». Лекція проходить українською мовою.

  3. Семінар головного сценариста проекту «Давай поговоримо про секс» на телеканалі СТБ М а р і і К у з ь м е н о к.

  Тема майстер-класу: «Створення сценарію реаліті-шоу, специфіка роботи журналіста в реаліті шоу».

  10.45 - 11.15 - контрольна робота з матеріалами лекцій. Тест на 30 балів. Для отримання диплома необхідно здати тест не менше ніж на 24 бали.

  1 + 1. 1 5 посилання - 1 4. 0 0 - друга частина семінару редактора групи спецпроектів видавничого дому «Комерсант», автора книг «101 порада по роботі із засобами масової інформації», «Писати легко. Як складати тексти, не чекаючи натхнення »Про л ь г і С о л о м а т і н о м.

  1 5. 0 0 - 1 6. 3 0 - другий практичний семінар копірайтера, автора «Настільною книги копірайтера» і «Скарб для копірайтера» (нова книга, 2014 рік) Е л і н и С л о б о д я н ю к. Тема семінару: «Робота з мінімальним текстовим блоком» (копірайтинг, письменницьку майстерність).

  1 6. 4 5 - 1 | 8. 1 5 - семінар операційного директора Depositphotos Е л ь д а р а Н а г о р н о г о. Тема семінару: SEO і Google Analitics в роботі тематичних проектів.

  1 8. 3 0 - 2 0. 0 0 - лекція журналіста, видавця новинного проекту «Meduza» ІЛЬЇН До р а з и л ь щ і до а. Лекція буде присвячена створенню медіа на прикладі інформаційного проекту «Meduza Project». Йтиметься про дизайн, розробці, трафіку, складнощі при запуску.

  2 0. 1 5 - 2 1. 3 0 - лекція видавця, генерального директора і власника шановного українського видавництва «Фоліо» А л е к с а н д р а К р а з о в і ц ь к о г о. Тема лекції: «Книговидання та книжкова торгівля в 2025. Сучасний читач і сучасна бібліотека. Як стати автором бестселера ».

  Як стати автором бестселера »

  - - - -

  Чекаємо підтвердження дати та часу від радіоведучого, журналіста М а т в е я Г а н а п о л ь с ь к о г о. Матвій Юрійович обов'язково зустрінеться зі слухачами річного лекторію. Ми узгоджуємо зручний день і час.

  Тема лекції: «Робота журналіста в сучасному інформаційному полі».

  П р а к т и ч е с к и ї з а н я т і я в и р і д а до ц і я х

  П р а к т и ч е с к и ї з а н я т і я в и р і д а до ц і я х пройдуть 6 і 7 липня 2015 року. Зустрічі і заняття в редакціях - можливість познайомитися з виробництвом, поспілкуватися з журналістами і випусковими редакторами. Заняття в редакціях входять в освітню програму і додатково не оплачуються.

  Ми плануємо відвідати студію телеканалу «Україна» (під час ранкового ефіру), студію «Першого національного» телеканалу, редакції радіо «Вести» і радіо «Київ 98 ФМ», редакцію журналу «Репортер» і ряд інших редакцій.

  Вип'ємо кави і поговоримо про книги разом з генеральним директором «Фоліо» Олександром Красовицьким в «Довженко. Книги. Кава. Кіно ».

  Вартість навчання складає 1600 гривень за весь курс лекцій і майстер-класів. Для надходження заповніть реєстраційну форму на сайті лекторію .

  Випускники лекторію відвідають медіацентри в Англії (редакція BBC), Бельгії, Німеччини, Чехії та Польщі. Чи зможуть пройти стажування в українських і зарубіжних редакціях. Більше 80-ти випускників вже працевлаштовано.

  Більше 80-ти випускників вже працевлаштовано

  Детальна інформація - на сайті Вільної Школи Журналістики .

  Тема лекції: «Як писати, щоб вас читали?
  Тези до лекції: Хто населяє український інтернет?
  Що потрібно для запуску медіа-проекту?
  Чи може професійний журналіст бути одночасно політичним активістом чи правозахисником?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»