Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  LIVESurf.ru - особливості настройки, розкрутки та відкликання

  Привіт, відвідувачі блогу Pribylvseti Привіт, відвідувачі блогу Pribylvseti.ru! Продовжуємо розглядати сервіси безкоштовної розкрутки сайтів і залучення аудиторії (цільової) на майданчики, сьогодні огляд автосерфінгу Livesurf.ru. Відносно молодий проект, веб-сервіс стартував маловідомим в 2008 році, але набрали популярність завдяки постійному розвитку і модернізації, адже кількість користувачів становить 260 000 учасників.

  Веб-майстрам пропонується розширений потенціал по розкрутці сайту, практика відрізняється від класичного автосерфінгу WebSurf . Розбіжність в підході полягає в наданні організувати не звичне, стандартне відвідування однієї сторінки зазначеної в настройках n-е кількість разів за добу, а в отримання на порядок відчутного результату для лічильників.

  Завдяки місцевим алгоритму користувач налаштує перегляди кількох сторінок одного ресурсу, отримавши повноцінну сесію серфером без автопереходів, мова про які стоять поведінкових факторах: імітації поведінки людини, скролінг мишкою не йде. Фокус в іншому, читайте матеріал до кінця.

  Зазначу, що вивчивши запропоновані інструкції, користувач витягне позитивний результат. Користь початківцям в цьому сенсі надасть виконаний на рівні місцевого блог, грамотні статті, присвячуються роботі із загальним питаннями розкрутки сайтів плюс SEO просування.

  Особливості
  Livesurf.ru пропонує зареєстрованим веб-майстрам три статусу аккаунта: Мінімум, PRO і просунутий VIP, що впливають на кількість майданчиків і виймаються кредитів в програмці для серфіга, але одночасно розширюють оптимізацію збільшує якість жаданого трафіку.

  Покращені статус не довічні, вони купуються на необхідний термін від 1-го місяця за кредити, що накопичуються при використанні програми та партнерських відрахувань або гроші. Останній варіант дає право на знижку при оплаті від 2 місяців, 1 отримує в подарунок і так далі аж до вигідного формату 6 + 6.

  Останній варіант дає право на знижку при оплаті від 2 місяців, 1 отримує в подарунок і так далі аж до вигідного формату 6 + 6

  Ресурс не викуповує кредити у серферів, безкоштовна розкрутка сайту або покупка поліпшеного статусу. Дозволено отримувати пасивний заробіток з активних партнерів з оплатою 20 рублів за кожного залученого. Як тільки реферал набере 10 000 показів в серфінгу або оплатить послуги від 20 руб., То запросив учаснику капають гроші на рахунок. Мінімальна сума виводу 100 р. переводять по понеділках на Webmoney WMR і пластикові картки Visa / MasterCart.

  Цікавою особливістю стали досвід і рівень, взаємопов'язані статусні з партнерським щоденні бонуси за відвідування сервісу «Лайвсерф», нагадує жанр RPG ігор. Рівень залежить від сумарної кількості накопиченого Experience, який заробляється програмою для серфінгу, голосуванням в арбітражі, щоденними бонусами або банальної покупкою оного.

  Але можна і втратити досвіду, причина, що не осещеніі проекту 3 діб, санкція полягає у втраті -10% від нажитого майно. Лікується недуга, ніж звертатися за підтримки з проханням відлучиться на час, а після повернення відновити втрачене.

  Додавання сторінок спочатку здається заплутаним ніж скажімо в архаїчному «Вебсерф», але завдяки наявності підказок біля кожного пункту настройки, процес освоєння відбувається прискореними темпом. Працюють базові функції незалежно від статусу, джерела приходу, пріоритет пошукових систем, геотаргетинг і ІМП - інтервал між сесіями і розширені, приклад, вимкнути покази вночі. Просунуті акаунти активують додаткові сторінки для входу (PRO), а SEO аналіз (VIP).

  Схема, вирішальна питання природного відвідування цікава (вперше побачив таке), потрібно додати основний домен (рівень вкладення не важливий), а в наступні URL адреси додавати HTTP-REFERER від попереднього плюс радиться причепити оні з Yandex і Google, відключити унікальні IP, таким чином , створюється безперервна ланцюжок. Лічильники фіксують нестандартні 15 секунд, а суму виставленої сесії з повною глибиною перегляду. Читайте докладну інструкцію про складання природних відвідувань на блозі.

  >> РЕЄСТРАЦІЯ <<

  Відгук.

  Розкрутка сайтів в Livesurf відрізняється серед подібних проектів низкою цікавих особливостей, крім класичного напряму, при бажанні веб-майстер може «сконструювати» якісний трафік і отримувати дохід від залучення активних рефералів.

  З у важливий, Dzmitry Roshchyn


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»