Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  LSI-копірайтинг: огляд тренда, приклади, інструкції

  1. Приклад продає Лендінзі
  2. Круті Лендінзі для хмарного сховища
  3. Лендінгем з високою конверсією для продажу унікальних крісел
  4. Дизайн продають сторінок
  5. Приклади Лендінгем Пейдж: в чому їх користь

  Зміст статті:

  У 2014 році Лендінзі розроблялися за принципом: «хочу сайт, як у конкурента». У підсумку, повністю копіювалася структура, принцип написання під- і заголовків, обсяг тематичних блоків. Виходив сайт Лендінгем без родзинки, який неможливо було «дізнатися з тисячі». За останні пару років підхід до розробці сайтів подібного формату істотно змінився, і тепер компанії бажають отримати продає Лендінгем Пейдж не просто з класним дизайном або спливаючими текстовими блоками, а цілісний маркетинговий продукт. як створити одностранічнік , Розглянемо на прикладах.

  Приклад продає Лендінзі

  Зміст статті:  У 2014 році Лендінзі розроблялися за принципом: «хочу сайт, як у конкурента»

  Перед тим, як приступати до розробки Лендінзі, проведіть маркетингове дослідження

  Щоб знайти приклади вдалих landing page, можна використовувати три ключових джерела:

  • аналіз портфоліо компаній-конкурентів;
  • перегляд тематичних добірок в блогах;
  • соціальні мережі.

  Як правило, цього достатньо, щоб визначити landing page з високою конверсією, і взяти на замітку кілька цінних прийомів.

  Наша команда, переглянувши приклади Лендінгем сторінок, виділила серію класних методів, що дозволяють у вигідному світлі подати товар або послугу:

  1. Акцент на візуальній складовій: практично всі приклади хороших Лендінзі мають стильний дизайн - вдале поєднання відтінків, чіпляють фото на першому екрані або оригінального персонажа, який є частиною «лендінговой» історії;
  2. Зрозуміла структура: Лендінгем сайт, що привертає увагу аудиторії, має просту і чітку структуру, зрозумілу для 80% користувачів. Якщо на верхній панелі прототипу перераховані основні пункти меню, це плюс. Другий приклад продає сторінки з продуманою структурою - екрани з вдалими підзаголовками, завдяки яким користувач зрозуміє, про що йде мова в тематичних блоках;
  3. Оригінальні «фішки»: чим незвичніше дизайн Лендінзі, тим крутіше. Причому багато маркетологів рекомендують не

   Один з головних секретів успішного Лендінзі - ефектний дизайн

   просто підбирати нетипові поєднання кольорів, образів, пропозицій, а сміливо експериментувати з подачею історії та інформації. Саме шокуючі образи найчастіше врізаються в свідомість, а значить, що ваш продукт точно не залишиться непоміченим;

  4. Створіть потужний мотиватор: розглянувши приклади Лендінгем Пейдж, ми побачили, що на хороших сайтах обов'язково є приклад, історія, образ, що надихає на нові звершення або зміну звичок. Це - відмінне доповнення, яке відзначить користувач. Припустимо, що у вас мережу спортивних клубів. Для мотивації користувачів підійдуть реальні історії дівчат, які скинули вагу за 2-3 місяці, огляд унікальних програм тренувань або технік, які допомагають позбутися від зайвих сантиметрів. Головне - знайти це ексклюзивне якість або стимул для тих, хто буде переглядати лише однієї сторінки сайт;
  5. Ставка на простоту: кращі продають сторінки мають не тільки чітке меню і зрозумілу структуру, а й написані доступною мовою. Переглядаючи такі приклади landing page, розумієш, в чому переваги і користь продукту вже через пару секунд. Якщо ви помітили, що в красивому сайті з ідеальною структурою незрозуміло, про що йде мова, коли ви перегорнули 2-3 екрану, то цей недолік терміново потрібно виправити, інакше ви введете людини в оману;

   Вибирайте просте і чітке меню

  6. «Слизька гірка»: в копірайтингу є прийом «слизька гірка». Його автор - Джозеф Шугерман. «Сіль» методу в тому, щоб «заволодіти» увагою читача з першого речення, і змусити його дочитати текст до кінця, причому дочитати легко і з задоволенням. Приклади хороших landing page побудовані за аналогічним принципом. Їх хочеться переглянути до кінця, і оформити покупку, замовлення, записатися на event-захід. Цікаво, що на сторожі цього принципу і дизайн продають сторінок, і контент, і програмна частина. Але врахуйте, що розробка landing page займе більше часу, адже потрібно не просто отрисовать дизайн і зверстати Лендінг, а ретельно продумати концепцію смуги - від структури до наповнення кожного текстового блоку;

   Навчіться взаємодіяти з цільовою аудиторією, щоб підготувати вдалий оффер

  7. Продумана робота з цільовою аудиторією: мабуть, це один з перших пунктів, які варто виконати, а саме, дізнатися вік, стать, життєві пріоритети людей, з якими ви плануєте взаємодіяти. Обчислити ці критерії можна за допомогою спеціальних інструментів і програм. Отримана інформацію допоможе розібратися з концепцією дизайну, контенту, структури. Пам'ятайте, що люди старше 50 років, вчитуються в кожне слово, і їм не лінь вивчити весь сайт «від» і «до». Представники «Я-покоління» більш розсіяні. Їм складно зосередитися на одному завданні більш, ніж на одну хвилину, тому Лендінгем повинен бути більш захоплюючим, наприклад, містити відео або анімацію. Так вам вдасться «зачепити» і утримати увагу користувача.

  Є приклади landing page, які розроблені з урахуванням перерахованих елементів, і в нашому портфоліо. Розглянемо їх докладніше.

  Круті Лендінзі для хмарного сховища

  При підготовці Лендінзі ми придумали яскравого персонажа - хіпстера-бороданя

  Щоб зробити продає landing page для проекту Dipfo, наша команда влаштувала мозковий штурм, в якому брали участь і дизайнери, і копірайтери, і верстальники, і програмісти.

  У нас була конкретна задача представити новий продукт - «хмара» для зберігання файлів, у якого серйозна конкуренція.

  Перше, що ми зробили - маркетингову розвідку : Переглянули приклади продають сторінок, присвячені аналогічним продуктам на західному та українському ринках. Майже у всіх випадках зробили ставку на три принципи:

  • проста структура;
  • яскраві кольори;
  • дохідливе опис переваг продукту.

  Для кожного товару потрібно ємне опис

  Ці підказки взяли на замітку, і на їх основі сформували власне бачення сторінки. Нам здавалося, що крутий Лендінгем повинен бути з цікавою історією і незвичайним персонажем. Так з'явився хіпстера-бородань, який розповідає про переваги Dipfo і ділиться враженнями про роботу з цим сервісом, причому в легкій і невимушеній манері. Звичайно, початкові репліки персонажа були більш «хуліганськими» чи, але замовник попросив зробити їх стриманими, оскільки ми презентуємо серйозний продукт, хоч і для представників IT-сфери, які гумор точно оцінять.

  Далі - підготували дизайн Лендінгем Пейдж, розбили його на тематичні блоки і додали анімацію і пропозиція - почати роботу з сервісом прямо зараз. Вийшло жваво, цікаво і оригінально.

  Лендінгем з високою конверсією для продажу унікальних крісел

  Зробіть акцент на перевагах товару або послуги, виділивши окремий блок

  Одностранічнік для компанії, яка займається виготовленням унікальних крісел Tartox, ми розробили тільки після того, як вивчили приклади Лендінзі конкурентів. І здивувалися, що приклади вдалих Лендінзі буквально на кожному кроці - класні презентації були як у великих меблевих компаній, так і у міні-майстерень, що виготовляють меблеві атрибути для офісу, квартири, старовинних заміських будинків на замовлення.

  Від розмаїття ідей очі розбігалися, і тоді довелося скласти топ Лендінзі, присвячених даній тематиці, виділивши і кілька ключових моментів, які ми хотіли б бачити і в своїй презентації:

  • акцент на дизайні крісел;
  • якісні зображення меблевого атрибута;
  • короткий опис переваг товару;
  • додавання анімації;
  • можливість підібрати відповідний колір моделі на сайті.

  Чим оригінальніше дизайн Лендінзі, тим краще

  Коли отримали результат, зрозуміли, що нам вдалося зробити хороший Лендінгем, в якому презентація товару на досить високому рівні. Обстеживши цей сайт, ви оціните і якість, і дизайн, і унікальні властивості цього товару.

  Після запуску проекту ми отримали ще один приємний бонус - високу відвідуваність сторінки. У підсумку, підготувати Лендінгем з високою конверсією - здійсненне місія, якщо витратити час на підготовчу роботу. Все, що вам потрібно:

  • переглянути Лендінзі з високою конверсією;
  • скласти список вподобаних варіантів;
  • відібрати елементи (дизайн, структура, тематичні блоки), які вам імпонують;
  • сформувати «картинку» сайту в голові;
  • налаштувати параметри конверсії (прокрутка сторінки, заповнення форми зворотного зв'язку, замовлення зворотного дзвінка);
  • підібрати вдале колірне рішення;
  • прибрати скролл;
  • продумати меню;
  • протестувати продукт.

  Ось такі нехитрі правила вдалої підготовки та презентації Лендінзі, завдяки якому користувач отримає уявлення про товар і його головні переваги.

  Дизайн продають сторінок

  Не бійтеся вивчати приклади Лендінзі і брати успішні рішення на замітку

  Багато користувачів впевнені, що все круті Лендінзі мають привабливий дизайн. Це правда лише частково. Так, вдале фото, зроблене професійним фотографом, швидше приверне увагу аудиторії. Те ж саме можна сказати і про грамотному підборі колірної гами, анімації, розташуванні всіх структурних елементів сторінки.

  Але під час розробки Лендінзі важливе значення має і якість контенту, і користь пропозицій, і розташування форми зворотного зв'язку.

  Приклади Лендінгем Пейдж: в чому їх користь

  Якщо ви вперше отримали завдання написати текст на продають Лендінзі або розробити дизайн, то вам необхідно провести коротку розвідку:

  • переглянути приклади продають сайтів;
  • відзначити найбільш корисні елементи;
  • вивчити теоретичну базу (статті, кейси, огляди);
  • підготувати чернетку;
  • виправити помилки;
  • презентувати продукт.

  Тільки так ви навчитеся продавати товари і послуги, використовуючи лише однієї сторінки сайту. Без вдалих прикладів підготувати якісний продукт, на жаль, не вийде, оскільки завжди важливо знати і сучасні тренди, і форми подачі матеріалу. І вже на їх основі вам вдасться підготувати концепцію нового односторінкового сайту.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»