Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  LSI-копірайтинг

  1. Що таке LSI-копірайтинг?
  2. Порівнюємо підходи SEO текстів і LSI текстів
  3. Переваги LSI-копірайтингу
  4. Недоліки LSI-копірайтингу
  5. Як зібрати ключі та скласти LSI-ядро
  6. Використовуємо пошукові підказки
  7. Інструменти для автоматичного пошуку підказок
  8. Дивимося на виділені слова
  9. Аналізуємо конкурентів в пошуковій видачі по потрібних запитом
  10. Чи не нехтуємо мало-смисловими словами тематики
  11. Як написати правильний LSI-текст і де використовувати ключі
  12. складаємо структуру
  13. Пишемо текст і розставляємо ключі
  14. висновок

  У розмові з сеошник або копірайтером все частіше зустрічається не всім зрозумілий термін LSI-копірайтинг. Гадаєте, що вас це не стосується? Ризикуєте залишитися далеко позаду конкурентів, які тримають ніс за вітром і застосовують для просування свого ресурсу цю методику. Що ж означає ця абревіатура і як вона здатна витягнути вас з «ями» пошукової видачі?

  Що таке LSI-копірайтинг?

  LSI-копірайтинг (абревіатура LSI - latent semantic indexing - латентно-семантичне індексування) - це метод написання і подачі текстів, який збільшує його релевантність при аналізі та оцінці пошуковими машинами змісту, сенсу і синонімічного оточення ключового запиту, зробленого користувачем. В результаті, контент максимально відповідає запиту, корисний людині і змістовний, іншими словами - релевантний.

  Розглянемо простий приклад.

  Користувач набирає в пошуковому рядку «машина». Що він має на увазі? Автомобіль, мультфільм, пральну машину або якийсь механізм?

  Завдання пошукача - визначити по супутнім словами, про яку саме машину йде мова на вашому сайті. Якщо це LSI-слова «продати», «купити», «запчастини», «двигун» - мова, швидше за все, про автомобіль.

  Якщо «побутової», «сушка», «прання», «білизна» - сайт буде віднесений до категорії пральних машин.

  Подібні слова і фрази допомагають пошуковим роботам краще зрозуміти, коли пропонувати сайт користувачеві. Причому в першу чергу робот видасть ті тексти, які найбільш читабельні та інформативні, а не заспамлени надміру ключами.

  LSI-копірайтинг і нові правила ранжирування в Яндекс вивели якість текстів на новий рівень, де головною фігурою є користувач з його бажаннями і перевагами, а не пошуковий робот.

  Порівнюємо підходи SEO текстів і LSI текстів

  Чи стикалися з текстом, в якому присутні дивні словосполучення, які не узгоджуються з фразою, а іноді і з тематикою статті? «Незграбно» SEO-копірайтинг грішить подібними речами. На щастя, трапляються й цікаві роботи, де ключі вписані красиво і природно - саме такі тексти еволюціонували в LSI-статті.

  LSI-тексти, на відміну від звичних SEO-текстів, набагато більше за обсягом (від 5 тисяч знаків проти 2-2,5 тисяч знаків в SEO-текстах) і містять ключові запити не тільки в точних і морфологічних входженнях, а й релевантні і синонімічні ключі. При цьому їх щільність значення не має (для SEO-текстів досвідченим шляхом була виведена оптимальна щільність в 4-5%).

  Головне - інформативність, корисність та актуальність для читача, відсутність води і розкриття теми на експертному рівні. Саме такий підхід високо оцінюють не тільки люди, а й роботи.

  Переваги LSI-копірайтингу

  Усе ще не впевнені в користі такого алгоритму, як латентно-семантичний індекс? Ось доводи, які дозволять відкинути останні сумніви:

  • довіру пошукових систем завоювати не так вже й просто, але синоніми, асоціативні слова та фрази в контексті збільшують інформативність - роботи оцінять це;
  • відсоток відмов відвідувачів знизиться, так як люди будуть знаходити відповіді на питання;
  • збільшиться час на сайті: людей приваблює інформативний і детальний контент з хорошою структурою;
  • покращиться ранжування по НЧ запитам завдяки нижчій конкуренції в сегменті, де використовуються менш частотні LSI-ключі. Споживач зможе швидше вас знайти і шансів продати товар або послугу побільшає;
  • знизиться спамность контенту за рахунок розведення основного ключа релевантними запитами;
  • нарощування маси піде швидше: сторонні сайти швидше стануть посилатися на цікавий контент, що привертає читача. З звичайними SEO-текстами домогтися такого ефекту важко;
  • конкуренти залишаться далеко позаду, причому надовго: з контентом, багатим на різноманітні ключові слова і тематичні запити, боротися вкрай складно.

  Виглядає майже ідеально? Тоді трошки дьогтю.

  Недоліки LSI-копірайтингу

  Якщо ви вже надихнулися і мають намір одним махом залучити максимальну аудиторію, не варто забувати про те, що у неї є спрощення та недоліки:

  • взаємозв'язку і порядок слів у реченнях цей метод не враховує - кожне слово розглядається окремо, тому навіть нескладний текст з точки зору робота може виявитися релевантним. Висновок про семантичної приналежності статті буде зроблений виходячи з набору слів, які як правило зустрічаються разом;
  • ігноруються інші можливі значення слова;
  • іронія, сарказм, іносказання - все це залишиться без уваги машин, для них значення матимуть тільки конкретні слова. Потрібно стежити за змістом тексту - він може не збігатися з ключовими запитами при використанні таких прийомів;
  • аналізуючи текст, пошуковик зверне увагу тільки на найбільш значущі з його точки зору слова, в той час як хороші запити можуть залишитися не при справах.

  Але основною проблемою залишається ціна LSI-текстів. Досвідчений автор, здатний розібратися в темі, коштує дорого. Плюс необхідність витратити час і ресурси, адже обсяг статей рази в 3 більше, ніж у SEO-текстів. Та й знайти того, хто якісно розкриє тему, теж не так просто.

  Важливо! Для якісного LSI-тексту необхідно якісно пророблена ТЗ, яке враховує всі безліч питань з обраної теми, які цікавлять читачів.

  Покладатися виключно на латентно-семантичний аналіз тексту, тим більше використовуючи його непрофесійно, «засіваючи» звичайний текст синонімічні запитами - не найбільш вдала стратегія, адже при оцінюванні контенту роботи застосовують масу алгоритмів.

  Копірайтер-універсал, який пише стандартні тексти з ключами, не підійде для такої роботи. Вимоги до LSI-копірайтер набагато жорсткіше:

  • здатність глибоко зануритися в тему і розкрити її на експертному рівні;
  • вміння писати об'ємні статті без води;
  • видача текстів з LSI-словами навіть без згадки їх в ТЗ;
  • який робить основний акцент на читачів, а не на пошукових системах.

  І хоча таким гуру не потрібно видача заздалегідь складеного семантичного LSI-ядра, зібрати його не завадить.

  Як зібрати ключі та скласти LSI-ядро

  Підібрати LSI-ключові слова і видати копірайтер ТЗ можна за допомогою різних інструментів і сервісів, навчитися яким нескладно. Розглянемо деякі докладніше.

  Використовуємо пошукові підказки

  При наборі запиту в пошуковому рядку Google і Яндекс моментально видають підказки, які найчастіше і є LSI-словами:

  Варто звернути увагу і на блок внизу сторінки пошукової видачі «Разом з цим часто шукають»:

  Варто звернути увагу і на блок внизу сторінки пошукової видачі «Разом з цим часто шукають»:

  Проаналізувавши всі підказки, вибираємо ті, які відносяться до нашої тематики і додаємо їх в семантичне ядро.

  Щоб прискорити попадання в ТОП, не забувайте включати в контент запити з довгим хвостом (шлейфом) - беремо їх там же в пошукових підказках. Це низькочастотні і середньочастотні ключові LSI-фрази, які здатні істотно вплинути на трафік, який, до того ж, буде відмінної якості, адже людина, яка використовує довгий запит, чітко знає що він шукає:

  Інструменти для автоматичного пошуку підказок

  Щоб не втрачати багато часу на ручне збирання підказок, можна використовувати зручні сервіси, такі як Google AdWords (планувальник ключових слів):

  • заходимо в сервіс, вибираємо «Пошук нових ключових слів по фразі, сайту або категорії»;
  • у вікні набираємо цікавить ключовий запит;
  • тиснемо на кнопку «Отримати варіанти».

  Сервіс видасть таблицю зі схожими ключовими словами, їх частотністю за запитами користувачів і рівнем конкуренції:

  Дивимося на виділені слова

  У тому ж блоці «Разом з цим часто шукають» звертаємо увагу на виділені жирним шрифтом слова - їх необхідно використовувати в вмісті контенту сторінки:

  Яндекс дає можливість отримувати аналогічні підказки.

  Аналізуємо конкурентів в пошуковій видачі по потрібних запитом

  Тут також стане в нагоді сервіс, як Serpstat, Google Keyword Planner або Semrush. Вони покажуть, по яких запитах конкуренти просувають свої ресурси. Ось як це працює на прикладі планувальника Google:

  • натискаємо на кнопку «пошук нових ключових слів по фразі, сайту або категорії»;
  • вставляємо до відповідного рядка адреса сторінки конкурента;
  • натискаємо «Отримати варіанти»;
  • отримуємо таблицю, як на скрині нижче.

  натискаємо на кнопку «пошук нових ключових слів по фразі, сайту або категорії»;  вставляємо до відповідного рядка адреса сторінки конкурента;  натискаємо «Отримати варіанти»;  отримуємо таблицю, як на скрині нижче

  Беремо відповідною тематикою ключові запити. Проробляємо це мінімум з 10 топовими сайтами пошукової видачі. Можна і самостійно віднімати парочку текстів і знайти цікаві LSI-слова і фрази, якими користуються колеги-конкуренти.

  Чи не нехтуємо мало-смисловими словами тематики

  При зборі семантичного ядра варто також проаналізувати статистику з пошукової системи. Ви здивуєтеся, наскільки несподіваними можуть бути запити користувачів, за якими вони знаходять вашу компанію. Зверніть увагу на праву частину видачі ключових запитів в Яндекс. вордстат:

  На додаток до способів вище використовуйте сервіси Pixel Tools, Soovle, Megaindex (інструкції щодо їх використання можна легко знайти в інтернеті). Так ви зберете цілком пристойне LSI-ядро для ТЗ копірайтеру.

  Не забувайте час від часу (раз в 3-4 місяці) оновлювати список слів, проводячи новий аналіз - час не стоїть на місці, популярні сьогодні запити можуть стати малозначущими, а на їх місці з'являться нові, які необхідно врахувати щоб залишитися на вершинах пошукової видачі .

  Як написати правильний LSI-текст і де використовувати ключі

  Отже, маємо семантичне ядро. Пора з його допомогою додати контенту цінності. Академія інтернет-маркетингу «WebPromoExpert», підсумувавши досвід ТОП-копірайтерів Рунета, в своєму блозі рекомендує використовувати правила:

  • для статті великого обсягу використовуємо не менше 100 LSI-слів на кожну тисячу слів тексту;
  • для невеликого за обсягом тексту (до 3 тисяч знаків) кількість слів не повинна перевищувати 30;
  • при написанні Title постаратися використовувати не менше 5 слів з LSI-ядра;
  • по можливості використовувати слова зі списку в кожному реченні тексту.

  Варто відзначити, що LSI-копірайтери пишуть правильні тексти, грунтуючись лише на основних ключах. LSI-слова в грамотної статті будуть присутні за замовчуванням, розкриваючи тему повною мірою. А ось для недосвідченого автора характерно звичайне впіхіваніе даних в ТЗ слів в текст - і не завжди це доречно і виправдано.

  А тепер повернемося до азам і згадаємо, чого хочуть читачі і пошукові роботи. А хочуть вони бачити користь і інформативність, експертний рівень, відповідність очікуванням і запитам (релевантність) і відсутність води. Такий текст завжди буде чітко структурований - і саме з цього варто почати в першу чергу.

  Читайте також про те скільки коштує копірайт і як підібрати виконавця .

  складаємо структуру

  Основи написання добре структурованої LSI-статті такі:

  • інформацію викладаємо послідовно і цікаво, подаючи її на експертному рівні, але зрозумілим будь-якій людині мовою, уникаємо вузькоспеціалізованих термінів;
  • не упускати в тексті семантичну зв'язок - надмірно довга лірика розмиває семантику;
  • для гарного сприйняття використовуємо підзаголовки різних рівнів, марковані та нумеровані списки;
  • включаємо до статті малюнки, схеми, фотографії, скріншоти і відеоматеріали, що ілюструють тему - розпізнавання картинок може відбуватися не тільки за текстом, а й по зображенню, впливаючи на ранжування;
  • текст повинен бути семантично пов'язаний з іншими елементами сторінки сайту - весь контент повинен перебувати в гармонії, доповнюючи, а не дублюючи одне одного;
  • при необхідності додаємо експертні висновки, цитати, коментарі, дані досліджень.

  Детально вивчаємо питання, щоб грамотно і повно дати відповідь на запит користувача - в цьому і полягає суть і мету LSI-копірайтингу.

  Пишемо текст і розставляємо ключі

  До будь-якого тексту вимоги однакові - простота і логічність викладу, користь, грамотність, динамічність і підстроєна під цільову аудиторію стилістика. А ось ключі в LSI-статтях розставляються не просто рівномірно, але і беруть участь у всіх елементах тексту:

  • в заголовках і короткий зміст різних рівнів, особливо в заголовку Н1 - він має важливе значення для ранжирування сайту;
  • при написанні метатегов (Title, Description, Keywords);
  • при написанні вступу і закінчення статті (в першому і останньому абзаці);
  • в підписах до зображень і тегах до них (додавайте атрибути Alt до кожної картинки);
  • в анкорах;
  • в тілі тексту і навколо зворотних посилань.

  Важливо не надто захоплюватися процесом і не ігнорувати основний запит - всі використовувані слова повинні бути доречні. Отриманий текст чекає перевірка на LSI-копірайтинг - оцінка його якості і присутності необхідних фраз і слів. Далі публікуємо текст і накопичуємо статистику, яку можна буде переробити з урахуванням актуальних запитів користувачів.

  Невеликий приклад, який ілюструє як робити текст наповненим LSI-словами (виділені зеленим) на додаток до основного ключу (виділено жовтим кольором):

  Невеликий приклад, який ілюструє як робити текст наповненим LSI-словами (виділені зеленим) на додаток до основного ключу (виділено жовтим кольором):

  Важливо! Перевіряйте роботу виконавця на плагіат і унікальність .

  висновок

  Чи є LSI-копірайтинг панацеєю для виходу в ТОП-пошукачів або ж це черговий прийом маркетологів і копірайтерів, які бажають подорожче продати послуги?

  У поєднанні з грамотним SEO цей інструмент здатний на багато що: поліпшити ранжування ресурсу і збільшити трафік, залучити цільову аудиторію і спонукати зробити покупку, знайти постійних передплатників і завоювати довіру пошукових систем.

  Головне - LSI-копірайтинг орієнтований на контакт з людьми і вже тільки це виправдовує його існування.

  А що ви думаєте про таку еволюції SEO копірайтингу? Чи застосовуєте ви LSI-копірайтинг і наскільки ефективно працює цей інструмент у вашій ніші? Діліться своїм досвідом в коментарях!

  Що таке LSI-копірайтинг?
  Гадаєте, що вас це не стосується?
  Що ж означає ця абревіатура і як вона здатна витягнути вас з «ями» пошукової видачі?
  Що таке LSI-копірайтинг?
  Що він має на увазі?
  Автомобіль, мультфільм, пральну машину або якийсь механізм?
  Виглядає майже ідеально?
  А що ви думаєте про таку еволюції SEO копірайтингу?
  Чи застосовуєте ви LSI-копірайтинг і наскільки ефективно працює цей інструмент у вашій ніші?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»