Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Лудхіяна: ІТ здійснює рейд на резиденцію муніципальних корпорацій, досліджує непропорційні активи

  Їх резиденція обшукувалася у зв'язку з накопиченням незаконного багатства та непропорційних активів у порівнянні з їхніми доходами.

  Департамент податку на прибуток здійснив рейд принаймні 30 приміщеннях у Лудхиана, включаючи резиденцію муніципальної корпорації Лудхіяна (два брати). Рейди проводилися у зв'язку з накопиченням незаконного багатства та непропорційних активів у порівнянні з їхніми доходами. Про це повідомив джерело з відомства Індійський експрес що резиденція братів Біндра була здійснена на рейді в H-блоці BRS Nagar на дорозі Ferozepur.

  Обидва брати - Г.С. Біндра (інспектор відділу податку на майно) і С.С. Біндра (помічник плановика міста) - працюють в муніципальній корпорації «Лудхіяна».

  Інша команда здійснила рейд на приміщення Луджіани та Джаграона SEO Bridal Studio, ланцюжка виставочних залів для весільного одягу та аксесуарів. Рейди були також на Roop Sqaure, ланцюжку виставочного залу для весільного одягу. Рейди проводилися за керівництвом Парнета Сахдева, головного директора (розслідування), Департаменту податку на прибуток, Пенджабу та J&K. Рейди проводилися до пізньої ночі в середу, додають джерела.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»