Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  «Mafia 3»: не схожий на тебе, не схожий на мене

  1. 50 відтінків чорного
  2. Вздовж по Пітерської
  3. Працювати, сонце ще високо
  4. Paint It Black

  Бути толерантним - це дуже навіть непогано. Можна познайомиться з іншою культурою, іншими стилями, звичаями і мовами. Але іноді толерантність може перейти будь-які риси, як це сталося з нашою сьогоднішньою грою. Задумуючи проект про те, як погані расизм і нетерпимість, автори Mafia 3 самі створили пропаганду ненависті до чорношкірих в самій крайній своїй формі. Так що захищати гру ніхто при здоровому глузді не буде, вона занадто погана як в цьому, так і в практично в кожному іншому своєму елементі.

  Жанри: TBS, Action
  Платформи: PC, XONE, PS4
  Розробник: Hangar 13
  видавець: 2K Games
  Видавець в Росії: 1C-СофтКлаб

  Трагічні долі бувають не тільки в знаменитих драматичних сюжетах, закулісся геймдева також заповнене кров'ю, потом і сльозами. У 2002 році чеський студія Illusion Softworks зробила собі ім'я завдяки грі Mafia: The City of Lost Heaven, яка була PC-ексклюзивом і надовго обігнала свого часу, в тому числі і свого прямого конкурента в особі серії GTA. Через вісім років вони повернулися з сиквелом, який прийняли вже не так привітно, що фактично поставило на студії хрест, а розробку тріквела передали іншим людям з нової компанії Hangar 13. Ті, через брак досвіду, змогли, якщо так можна висловитися, «переплюнути» сиквел.

  Ті, через брак досвіду, змогли, якщо так можна висловитися, «переплюнути» сиквел

  50 відтінків чорного

  Перше, що зробила студія, зіграла на толерантності, гордо оголосивши у вступних титрах, що ненавидить расизм і в грі буде закликати з ним боротися. Ось тільки те, що відбувається за титрами, повністю перебиває і знищує весь озвучений задум. Головний герой, чорношкірий здоровань Лінкольн, холоднокровно і вкрай жорстоко вбиває ні в чому не винних інкасаторів і працівників банку. Трохи пізніше він розкриє всі інші грані свого характеру і поведінки: він смітить на вулицях, напивається, б'є пляшки, заохочує нелегальну торгівлю наркотиками і алкоголем, а також не проти бандитських розборок і вбивств звичайних копів. Власне, навіть мітки на карті, що позначають бари або ювелірні крамниці, не грають в грі іншій ролі, крім як місць, які можна погромити та пограбувати.

  Головний герой чорний не тільки зовні, його нутро згнило повністю. Такому персонаж не співпереживати, такого персонажа ненавидиш. Його втрату друзів і рідних сприймаєш як належне покарання і всіляко мрієш, щоб шлях його помсти за них закінчився провалом. Ну а це вже повністю суперечить самій концепції серії Mafia. Тут немає ніякого шляху спокутування, лише ще більше гріхів на душу.

  Оточення, переважно теж чорношкіре, під стать Лінкольну: сутенери, вбивці, наркоторговці. Вся їхня мотивація зводиться до єдиного пункту: одного разу білі зробили мені «щось», тепер я буду робити це «щось» сам, але більше, та ще й гроші на цьому заробляти. Наприклад, одна з другорядних знайомих Лінкольна втратила матір і тепер просто любить вбивати білих. Не найкраща така демонстрація концепту гри про те, що «расизм - це погано", чи не так?

  Вздовж по Пітерської

  А адже початок гри - це найкраще, що в ній є, бо хоча б відповідає концепції попередньої дилогії, де місто було лише декорацією для великого лінійного сюжету. Череда місій наступних друг за другом, незважаючи на шаблони і демонстрацію вад головного героя, все ж дуже схожа на те, що було раніше. Однак після того, як нас проганяють по декільком місіям, автори випускають героя «на волю». Ось вам картка не дуже великого міста Нью Бордо. Ось вам купа обов'язкових, не надто обов'язкових і зовсім не обов'язкових завдань. Ось вам купа предметів для колекціонування. Ось вам GTA, тобто, вибачте, Mafia 3.

  Місто сумовитий і безперспективний. Немає громадського транспорту з першої гри, немає зміни сезонів з другої. Вулицями ходять болванчики, яким часто абсолютно плювати на те, що ви робите. По дорогах їздить поліція, якої плювати на те, ви порушуєте ПДР, але зате коштує вам трохи зачепити їх машину, як вони відкривають по вас вогонь. Штрафи? Арешти? Все це залишилося в двох інших частинах Mafia, бо зробити технічний клон Vice City в 2016 році значно простіше, ніж забратися в город GTAV, ну або хоча би напхати гру різноманітним функціоналом, як у першій Mafia.

  Складно повірити, але навіть нелюбимий критиками Scarface того ж жанру виглядає куди різноманітніше і більш технологічні, ніж Mafia 3. Теж була маса побічних одноманітних завдань, але там було видно, що автори хоча б намагалися. Тут же все примітивніше, однобоко і зроблено під не дуже хитромудру копірку. «Убий всіх» і «Знищ всі» - основні завдання в завданнях, після виконання яких відкриється нове. Фантазії дизайнерів навіть не вистачило, щоб урізноманітнити місця, більшість сюжетних і позасюжетного пригод Лінкольна пройдуть в одних і тих же будівлях і декораціях.

  А ось пам'ятаєте, як багато було несподіваних моментів в GTAIV і GTAV, коли у героя жодне сюжетне завдання не йшла за планом? У Mafia 3 ми просто заходимо в приміщення, виконуємо завдання, йдемо геть. Ніяких роликів і катсцени, тільки лише рідкісні прологи перед тим, як ви підете «на справу». Назвати гру сюжетно-орієнтованої нині не виходить. Mafia 3 - це пісочниця на альфа-тестування, яку продають, як закінчений ААА-блокбастер.

  Працювати, сонце ще високо

  Ну і за традицією: відсутність оптимізації і баги, які, до честі розробників, потроху виправляють. Здавалося б, звідки тут такі системні вимоги і недоробки? Гра місцями виглядає гірше за свого попередника, але при цьому справно подлагівает і вилітає. Модель ушкоджень у транспорту дуже умовна, тут навіть оригінальна перша Mafia дасть тріквелу сто очок вперед, бо тут рівень швидше GTA3 - трохи мнуться крила спереду, відлітає капот і багажник, бампер втрачає одне кріплення, а перевернута машина автоматично стає «мертвим» металобрухтом, який не повернути назад на колеса. До речі, забудьте про заправки і автосервіси, з метою реалізації такої треба вкладати в проект душу, а не просто використовувати бренд як дійну корову.

  Стрибки і перешкоди заслуговують на окрему згадку. Головний герой не вміє стрибати десь хоче, тільки підійшовши до об'єкту, він може через нього перелізти. Кількість зборів, через які він може стрибати, і стін, на які він може забиратися, суворо обмежено. Тобто, є ряд перешкод, які Лінкольну по коліно, але він не може крізь них переступити, і є ряд стін, які вище нього самого і на які він спокійно залазить. Іноді від такого левелдізайна хочеться плакати.

  Іноді від такого левелдізайна хочеться плакати

  Втім, гру збирали спішно і, очевидно, на коліні. По суті, все, чим вона може пишатися, уміщається в одному маленькому розділі статті, і навряд чи це робить гру сильно краще. Навпаки, на тлі нечисленних, але великих достоїнств всі інші недоліки стають ще більш відчутними.

  Paint It Black

  Є в Mafia 3 одна річ, яка змушує ще більше ненавидіти розробників за те, що вони зробили настільки огидно відеогру. Музика. Радіоподборка тут дасть сто очок вперед будь-якому GTA-саундтреку і буквально прикує вас до водійського сидіння. Навряд чи ви захочете покинути свій транспорт, не дослухавши приголомшливі треки від The ​​Animals, The Rolling Stones або John Lee Hooker до кінця. Музику хочеться вирвати з гри і забрати з собою, і, можливо, саме неможливість даного дії змушує не вимикати Mafia 3 відразу після включення.

  Друге, що може вас утримати, - власне, сама стрілянина, якої тут багато. Чесні постріли, без п'яти хвилин чесна і кривава реакція ворогів на отримання в свій організм ваших куль. Звичайно, вони не будуть бігати шкутильгаючи, отримавши свинцю в коліно, але, по крайней мере, будуть хапатися за місця, за якими ви стріляєте.

  Чи достатньо вам буде цього, щоб пройти Mafia 3 до кінця? Сумнівно. У плані шутерів є гри краще. У плані GTA-клонів є гри краще, і це навіть не рахуючи самої GTA. У плані сюжету є гри краще. Mafia 3 - це навіть не сіра, це коричнева через свого світлофільтру гра, посередня практично у всьому. Автори попрацювали над мімікою і особами, але зовсім забули про те, що Mafia завжди любили не за пострелушкі, не за гопників-персонажів, не за відкритий світ, а за сюжет. З цим тут все дуже погано, і з кожною хвилиною все стає гірше.

  Ще складніше навіть на правах адвоката диявола захищати подібний проект. Автори не довели ні одну ідею до розуму і навіть гідне продовження зробити не змогли. Вони - нова студія, і за це можна зробити поблажки, але цього все одно не вистачить, таким чином натягуючи подібну нісенітницю навіть на середню оцінку. Це абсолютний моральний провал.

  4 Підсумок Болото з алігаторами

  Підсумковий вердикт:

  Просуваючи тему ненависті до расизму, автори хотіли витягнути свою гру з болота, продавши її хоча б на хайп навколо. Як показала практика, у них це вийшло, але ось тільки Mafia 3 і близько не схожий на хорошу гру. Вищою похвалою було б назвати її середньої, так тільки і це було б великим перебільшенням.

  Кирило Ілюхін

  Не найкраща така демонстрація концепту гри про те, що «расизм - це погано", чи не так?
  Штрафи?
  Арешти?
  А ось пам'ятаєте, як багато було несподіваних моментів в GTAIV і GTAV, коли у героя жодне сюжетне завдання не йшла за планом?
  Здавалося б, звідки тут такі системні вимоги і недоробки?
  Чи достатньо вам буде цього, щоб пройти Mafia 3 до кінця?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»