Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Майбутнє SEO для незалежних страхових агентів

  1. Як працює Google?
  2. Чому SEO для страхових агентів важко
  3. Важко не означає неможливе
  4. 3 ступеня впливу
  5. Що ви говорите про себе:
  6. Що інші говорять про вас:
  7. Що ви демонструєте:
  8. Які страхові агенти в 2016 році і поза ними повинні робити, щоб покращити свій SEO
  9. Висновок

  SEO для страхових агентів може бути однією з найбільш складною практикою для розуміння.

  Зверніть увагу на слово "практика". Це тому, що гра SEO є постійно змінюється процес, з сотнями змінних, які постійно в русі. Майже як страхові тарифи!

  З Google стає більш розумним і набагато більш обізнаними з чорною капелюхом стратегій і скорочень, SEO в цілому стає все більш і більш складним завданням. Google хоче вирівняти ігрове поле і заробити трафік - правильно.

  Незважаючи на те, що спам із посиланнями та мережа PBN (приватні мережі блогу) можуть допомогти вам швидше ранжувати сайт кілька років тому, Google зробив це майже неможливим, щоб скористатися цією тактикою в 2016 році і далі.

  Ви чули про Google Panda і Penguin? Як щодо Hummingbird? Це всі істотні зміни алгоритму, які були витіснені протягом останніх 5 років або близько того, що перетворило ці стратегії на скорочення майже безрезультатно.

  Навіть якщо ви в змозі як-небудь піти з ними, результати будуть в найкоротші терміни, і ви ризикуєте каратися Google, те, що більшість агентств не мають достатньо сильних доменів для відновлення.

  Ви хочете знати, що зараз працює у світі SEO для страхових агентств?

  Вміст. SEO в 2016 році і далі - це вміст .

  Це досить просто корінь успіху, коли йдеться про SEO для страхових агентів. Немає SEO без контенту і немає змісту без SEO.

  Два працюють рука об руку.

  Звичайно, на сторінці SEO все ще важливо, і ми можемо говорити про стратегії на сторінці, поки ми не будемо сині, але ви повинні мати вміст спочатку , щоб оптимізувати його.

  Без вмісту немає конверсії.

  Як працює Google?

  Зображення Олексія Болдіна / Shutterstock.com

  Компанія Google допомагає людям знаходити найбільш корисні та комплексні рішення своїх проблем або питань. Без цього Google не існує. В основі якої побудована вся їхня бізнес-модель.

  Технічно, однак, спосіб роботи Google полягає в тому, що вони посилають пошукових роботів / павуків для сканування веб-сайтів для отримання інформації (тексту), а потім зберігають цю інформацію (текст) у своєму покажчику (базі даних), щоб її можна було витягти пізніше, пошук. Ця частина не така складна.

  Зверніть увагу, як я сказав текст ? Google сканує текст і переходить за посиланнями.

  Без текстового вмісту Google не має нічого, щоб судити ваш веб-сайт, і тому не довірятиме йому достатньо, щоб надати йому пріоритет у результатах пошуку. Це дійсно так просто.

  Якщо ви хочете організувати трафік на ваш сайт організовано (безкоштовно) за допомогою стратегій SEO, ви повинні заслужити довіру Google і один з найбільших способів зробити це, купуючи зворотні посилання з інших веб-сайтів (особливо авторитетні сайти з високим доменом). влади).

  Проте все: без якісного контенту ніхто не має причин посилатися на ваш сайт - і не буде.

  Не вірте моєму слову, десятки авторитетних SEO-експерти вже кілька років говорили про це, і Google нещодавно заявила про це саме тоді, коли випустила свої останні Правила оцінки якості пошуку .

  Google ранжує якісний (і часто довгий ) формат контенту - період.

  Чому SEO для страхових агентів важко

  Чому SEO для страхових агентів важко

  Коли мова йде про стратегії SEO для страхових агентів, все важче досягти успіху в результатах пошуку. Чому?

  Існує три основні причини цього:

  1.) Страхування є однією з найбільш конкурентоспроможних галузей, якщо мова йде про інтернет-маркетинг. Вона має найвищі витрати PPC набагато будь-якої іншої галузі. У вашому просторі тисячі конкурентів, які змагаються за одного клієнта. Ви не тільки конкуруєте з іншими місцевими незалежними агентствами, але ви конкуруєте з великими брендами, які можуть просто витрачати і знімати маневри менших менш ресурсоємних агентств в Інтернеті.

  2.) Говорячи про це, такі компанії, як Allstate, State Farm, Geico і Progressive, мають оплот на всіх принципових ключових словах для страхування в Google. Це означає, що практично неможливо для меншого незалежного агентства зайняти посаду за щось загальне (і конкурентоспроможне), як «Флорида автострахування».

  3.) Більшість страхових агентств борються з створенням унікального контенту (або будь-якого вмісту взагалі), який можна класифікувати або пов'язати з ним у Google. Багато агентств просто не хочуть витрачати час на це створювати якісний контент для їхнього веб-сайту, і це Основна проблема якщо ви очікуєте, що з веб-сайту вашого агентства органічно ввійдете на сайт.

  Важко не означає неможливе

  Advisor Evolved має кілька веб-сайтів клієнтів які докладають зусиль і творчість, хто є бачити реальні результати в результаті їхнього створення змісту.

  Будучи тим, що багато ключових слів «на голові» заблоковані, страхові агентства повинні приймати більш лазерний фокус, гіпер-місцевий підхід з їх створенням веб-сайту та контенту, а також цільовими напрямками бізнесу, які не є конкурентноздатними.

  Перш ніж мати змогу володіти чужим, потрібно мати власний задній двір . Більше про це через хвилину.

  Маючи це на увазі, важливо зрозуміти три основні ступені впливу, і як вони можуть допомогти вам зайняти місце в Google, і створити реальну рентабельність інвестицій з веб-сайту вашого агентства.

  3 ступеня впливу

  3 ступеня впливу

  Розглянемо, як ці 3 речі стосуються Вашого страхового агентства:

  Що ви говорите про себе:

  Саме тут практично кожен у сфері страхування висить. Протягом багатьох років, ця галузь була кричати матч між прямими письменників, полонених, і незалежних однаково, про те, як вони всі кращі страхові компанії навколо.

  - Ми найкращі. Ні, ми найкращі! Ні, ми найкращі "

  Деяким агенціям легко говорити про те, наскільки вони великі, і, чесно кажучи, немає нічого поганого в тому, щоб пишатися бізнесом, який ви побудували, і довірою до себе. Нічого взагалі.

  Проблема, однак, не резонує з сучасним споживачем. Мова не про вас - це про ваших клієнтів .

  Замість того, щоб говорити про себе, потрібно говорити про своїх клієнтів, і як ви можете допомогти вирішити їхні проблеми.

  Це означає, що ваша цінова пропозиція та корпоративні повідомлення не повинні завжди (або, можливо, ніколи) не бути "ми незалежно володіємо, і служили нашій громаді протягом 40 років ...".

  Справа тут, говорити про себе тримає найменшу кількість довіри, тому що немає ніякої бази за ним, крім того, що ви самі говорите, і, звичайно, ви не збираєтеся малювати себе в негативному світлі.

  Що інші говорять про вас:

  Коли хтось приходить на ваш сайт, важливо, що на домашній сторінці є (або, можливо, багато) соціальних доказів . Це, до речі, те, що кожен веб-сайт Advisor Evolved має вбудований в кожну конструкцію.

  Коли є видимі докази того, що колега мав позитивний досвід роботи з вашим агентством, шанси на те, що ваш відвідувач перетвориться на провідного або клієнта, буквально стрімко зростає.

  Хоча відгуки клієнтів на вашому веб-сайті та наявність їх у Google, це дві різні речі .

  Вам потрібні відгуки, щоб бути на своєму сайті, щоб заспокоїти відвідувача, і видати позитивне враження. Їх потрібно в Google, так що Google бачить, що ви є довіреною компанією / сайтом, з яким люди мали хороший досвід роботи.

  Одним з найважливіших речей, які ви можете зробити для SEO страхового агентства, є прохання ваших клієнтів залишити відгуки на сторінці Google Business. Отримання відгуків на Facebook та Yelp також є корисним, але немає більш важливого місця для отримання відгуків клієнтів, ніж у самому Google.

  У вас є перевірена Google Business Сторінка не маєте?

  Що ви демонструєте:

  Кожен власник страхового агентства повинен мати одну мету: стати місцевим органом у сфері страхування.

  Люди купують і довіряють авторитету. Люди довіряють іншим людям і брендам не тому, що вони обов'язково кращі, а чисто тому, що вони чули про них. Це іноді смішне, але зрозуміле.

  Стати авторитетом просто неможливо, не будучи обізнаності з брендом і демонструючи свої знання про страхування. Це означає, що ви повинні постійно створювати контент для вашого веб-сайту агентства, який показує відвідувачам, що ви знаєте, про що ви говорите, коли йдеться про страхування.

  Це де блоги і зміст просування має вирішальне значення для вашого SEO і агентства на сайті.

  Я згадував раніше, що компанії, що створюють блог, на 55% більше, ніж компанії, які цього не роблять. Блоги працюють людьми. Я просто це роблю. Він показує Google і відвідувачам, що ви знаєте, про що ви говорите, що створює довіру до обох сторін.

  Якщо це буде сказано, давайте ще раз розглянемо графіку:

  Якщо це буде сказано, давайте ще раз розглянемо графіку:

  Які страхові агенти в 2016 році і поза ними повинні робити, щоб покращити свій SEO

  Які страхові агенти в 2016 році і поза ними повинні робити, щоб покращити свій SEO

  Якщо ви дійшли до цієї точки і все ще дещо втрачені, дозвольте мені зробити це для вас простим для того, що вам потрібно зробити для вашого SEO вперед:

  1.) Зміст - Послідовно створюйте довгу форму (сторінки та повідомлення, довжиною близько 2000-2500 слів), гідний вміст вашого сайту, який малює вас як компетентного органу (блоги, відео, аудіо та ін.). Це надзвичайно важливий крок у поліпшенні видимості пошукової системи, щоб зробити це.

  Порада з посиланням на будівництво: не просто створюйте цей вміст для застрахованих. Ви також повинні створити його для людей, які мають силу і можливість посилатися на ваш сайт. Тільки подумайте про це на секунду.

  2.) Відгуки - Переконайтеся, що ви постійно запитуєте відгуки на сторінці Google Business. Не просто запитуйте людину: «Чи можете ви залишити мені відгук?», Хоча вони можуть не знати, як це зробити. Тримайте їх за руку і дайте їм деяку інструкцію. Кожен новий клієнт повинен бути спрямований на сторінку вашого веб-сайту, яка показує, як саме це зробити, подобається це .

  Бонусний чит лист: Шукаєте зручний лист на одній сторінці, який допомагає людям залишати онлайн-відгуки агентства? Ти можеш завантажити його тут .

  3.) Соціальне підтвердження - Переконайтеся, що на вашому сайті є соціальне підтвердження, бажано на домашній сторінці сайту. Як я вже згадував раніше, це надзвичайно легко зробити, якщо ви клієнт Advisor Evolved.

  4.) Hyper Local - Раніше я сказав, що потрібно володіти своїм «власним двором, перш ніж ви зможете володіти чужим». Хоча ви можете мати ліцензію на продаж страхування в декількох штатах, ваші шанси перетворити місцевого мешканця в клієнта в місті, де знаходиться ваш офіс, набагато вищі. Тут краще витрачати час, гроші та енергію.

  Це означає, що з вашим веб-сайтом і вмістом ви не повинні намагатися конкурувати на висококонкурентних ключових словах. Замість того, щоб намагатися бути всім для кожного, використовуйте середні та довгі ключові слова, які орієнтовані на вашу локальну область.

  Це дасть вам більше шансів бути знайдені в результатах пошуку, на відміну від спроби конкурувати за загальні та конкурентні умови, як "автострахування Північна Кароліна".

  Ось що я маю на увазі під ключовими словами "head" і "long tail":

  У термінах неспеціаліста, ключові слова середнього та довгого хвоста набагато більш цілеспрямовані та деталізовані. Тому, коли ви створюєте контент для веб-сайту страхового агентства, скажімо, ви намагаєтеся зайняти автострахування, ви не збираєтеся створювати сторінку або посаду, що базується на “автострахуванні”, тому що це шлях до конкуренції.

  Ви будете більш деталізованими, і зосереджені на своєму географічному розташуванні, так що «автострахування wilmington delaware» буде прикладом довгого ключового слова хвоста, тоді як «автострахування» є прикладом «ключового слова»

  Подивіться, як це працює? Це дійсно не складно.

  5.) Просування - Після того, як ви створили вміст, просування його - наступний крок. Вам не потрібно щотижня писати статтю в блозі. Насправді, краще створити одну статтю на місяць, що є високою якістю, і провести решту місяця, рекламуючи її в соціальних мережах, у списку електронної пошти та інших центрах впливу (ріелтори, кредитори тощо).

  Інструмент, який я люблю і використовую для просування соціальних медіа - це буфер. Якщо ви його ще не використовуєте, почніть його використовувати зараз. Це полегшує життя і дуже просте у використанні.

  Коли мова йде про створення контенту, пам'ятайте, Google цінує якість над кількістю.

  Висновок

  SEO може бути таким же простим або складним, як ви дозволяєте, і в кінці дня, з усіх різних змінних, які входять в SEO, ви є найважливішим.

  Наприкінці дня ми всі граємо в гру Google, тому важливо робити те, що зараз працює, а не те, що працювало 3 роки тому. Як і в житті, одна з гарантованих речей - це зміна.

  Якщо у вас є які-небудь питання про SEO, не соромтеся залишити нам коментар нижче!

  PS Ви завантажили наш Посібник для початківців для страхування SEO ще?

  Як працює Google?
  Ви чули про Google Panda і Penguin?
  Як щодо Hummingbird?
  Як працює Google?
  Чому?
  Не просто запитуйте людину: «Чи можете ви залишити мені відгук?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»