Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Маркетингова приклад пост: Топ 5 платформ для блогів + SEO - пошук найкращого варіанту для вашого сайту

  1. Основи платформи для блогів
  2. 5 основних платформ: особливості, плюси та мінуси
  3. WordPress
  4. HubSpot
  5. SquareSpace
  6. Shopify
  7. Wix
  8. Висновок

  Цей зразок пост, який працює в 1,509 слів, був представлений Майклом К., Verblio (раніше BlogMutt) письменник в даний час вивчення даних науки з фоном в технології, програмне забезпечення та бізнес-консалтинг. Запит на цю посаду, орієнтовану на маркетинг / SEO, попросив порівняти посаду різних платформ для блогів, заснованих на різних чинниках SEO, плагінів та інших гарячих темах для читача, який володіє маркетинговим підходом.

  Безперечна найкраща, недорога стратегія для створення органічного трафіку на ваш сайт здійснюється за допомогою пошукової оптимізації (SEO).

  Це ідеальна маркетингова стратегія, що приводить людей, які вже шукають ваші продукти та послуги на вашому сайті! Оскільки величезна кількість людей починає процес прийняття рішень через основні пошукові системи, хороший SEO приносить високоякісні лідери на великих обсягах. Це виграшна комбінація.

  Основи платформи для блогів

  Підтримуючи свій сайт у верхній частині результатів пошуку, потрібно постійно оновлювати свій сайт новим оригінальним вмістом. Найкращий спосіб зробити це під час створення вартості вашого сайту - публікувати блог.

  Налаштування блогу для вашого бізнесу легко, і існує ряд безкоштовних блогів / платформ для створення сайтів, які можуть задовольнити ваші потреби.

  Якщо ви зацікавлені в більш надійному продукті, є певні платформи для блогів на основі передплати, які пропонують більш просунуті функції та підтримку клієнтів.

  Для SEO важливо, щоб платформа вашого веб-сайту дозволила вам визначити ці функції блогу:

  • Назви сторінок
  • Теги мета опису
  • Теги зображення alt
  • Теги заголовка
  • Спеціальні URL-адреси

  Ці інструменти дозволяють оптимізувати кожне повідомлення в блогах для створення трафіку сайту через пошукові системи. Незважаючи на те, що практично кожна платформа створення сайту дозволяє редагувати ці функції, деякі з них є кращими, ніж інші з точки зору простоти використання.

  5 основних платформ: особливості, плюси та мінуси

  Ми розглянемо п'ять основних платформ для блогів і розбиємо їхні функції, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення про те, яка платформа підходить для вашого сайту.

  WordPress

  WordPress Надзвичайно популярна платформа для блогу та сайту, яка є відносно гнучкою та вільною для використання (під ліцензією на відкрите програмне забезпечення).

  Особливості: WordPress дуже настроюється і дозволяє користувачам вказувати всі важливі функції SEO: текст URL, теги alt зображення, теги заголовків, теги опису мета і теги заголовків для вмісту. Крім того, WordPress підтримує плагіни і користується сильною спільнотою розробників, які створюють і підтримують дуже корисні плагіни WordPress , багато з яких вільні для використання. Деякі з цих плагінів розроблені спеціально покращити SEO .

  Плюси: WordPress є вільним для використання та відкритим джерелом, тобто ви можете використовувати його для створення сайту, не турбуючись про ліцензування програмного забезпечення. З такою кількістю користувачів і сильною спільнотою є багато інформації про те, як використовувати платформу .

  Якщо ви можете успішно використовувати гнучкість платформи WordPress та її численних плагінів, це легко і найкраще. Зачекайте кілька хвилин це велика стаття від Moz про те, як перетворити ваш сайт WordPress на машину SEO.

  Мінуси: Хоча WordPress є дещо зручним для створення основного сайту, потрапляючи в більш специфічні можливості SEO для кожної сторінки та повідомлення в блозі, це може бути складним завданням для деяких користувачів, особливо тих, які мають невеликий досвід роботи з програмним забезпеченням або досвід створення сайту. Однак, більш зручний для користувача досвід WordPress які надають послуги з підтримки клієнтів, доступні через платну щомісячну підписку.

  HubSpot

  HubSpot більше, ніж просто платформа створення сайту; це повністю інтегроване маркетингове рішення, яке дозволяє SEO і автоматизує процес перетворення трафіку сайту на потенційних клієнтів, створюючи ефективну систему перенаправлення SEO на продаж.

  З інноваційною технологією, HubSpot є висхідною зіркою у просторі SEO .

  Особливості: HubSpot був побудований з урахуванням SEO. Це дозволяє користувачам створювати оригінальний контент і легко оптимізувати його для пошукових систем, вказавши теги заголовків, теги опису, теги зображення alt і заголовки. Служба буде автоматизувати оптимізовані імена URL-адрес на основі опису назв, але URL-адреси також повністю настроюються.

  Хоча HubSpot пропонує платформу для створення сайтів, її послуги набагато більш широкі. Для деяких користувачів це може мати сенс об'єднати HubSpot з іншою платформою сайту .

  Плюси: HubSpot був побудований, щоб зробити SEO зручним досвідом. З цією філософією, служба здатна автоматизувати більшу частину SEO, роблячи дуже плавний робочий процес створення блогу. Крім того, провідне програмне забезпечення відстеження є відмінним способом, щоб перетворити SEO безпосередньо на дієздатність, що стимулює зростання вашого бізнесу.

  HubSpot створює нові підходи до SEO шляхом застосування найсучаснішого програмного забезпечення до проблеми. Пошукові системи інтегрують штучний інтелект у свої послуги і змінюють свої алгоритми Таким чином, цей підхід пропонує величезні переваги. Пошукові системи можуть виглядати дуже різними всього за кілька років, і HubSpot буде добре підготовлений, щоб реагувати на нові рішення. Це робить цю службу варто розглядати, якщо SEO є частиною вашої довгострокової бізнес-стратегії.

  Мінуси: Хоча HubSpot доступний для запуску безкоштовно, їх послуги дорого придбати досить швидко . Вони пропонують користувальницький досвід з передовим програмним забезпеченням, тому це має сенс. Досвідчений користувач може побудувати більшу частину тих самих функціональних можливостей з убудованого WordPress вбудованого плагінами, сумісними з CRM.

  SquareSpace

  SquareSpace це платформа для створення сайту, подібна до WordPress, яка зосереджена на створенні красивих, професійних веб-сторінок.

  Особливості: SquareSpace менш налаштовується, ніж WordPress і HubSpot, замість цього зосереджуючись на роботі з попередньо встановленими шаблонами веб-сторінок. Це відмінна стратегія для створення конкретного вигляду, до якого прагне компанія, але робить SEO трохи більш складним. Тим не менш, всі важливі функції SEO настроюються для ваших блогів.

  Плюси: SquareSpace, можливо, найзручніший спосіб створити сайт з естетичним калібром найкращих сайтів в Інтернеті. За допомогою цієї платформи можна створити оптимізований сайт, який вражає відвідувачів легко.

  Знаменита доблесть компанії в області естетики сайту настільки сильна, що вона їх заробив виклик у стовпчику рекомендацій HubSpot конкурента .

  Мінуси: З платформою, яка побудована з естетикою на увазі, SEO на другому місці за "виглядом" ваших сторінок. Поєднайте це з тим, що SquareSpace там не найдешевша платформа Ви можете бачити, що це не найкращий варіант для SEO з точки зору суворої рентабельності інвестицій.

  Shopify

  Shopify є платформою електронної комерції, яка забезпечує основу для онлайн-бізнесу. Побудова сайту та блоги є лише частиною їхньої загальної служби побудови веб-присутності.

  Можливості: платформа shopify не була розроблена з SEO спеціально на увазі, але теги заголовків, теги зображення alt text, теги опису мета, і користувальницькі URL всі підтримуються їх платформою, відповідно до їх SEO сторінка . Це виправдовує себе, оскільки SEO є важливою частиною побудови сильного веб-присутності.

  Плюси: Для підприємств електронної комерції або торговців, які бажають розширити свою діяльність у сфері веб-продажів, Shopify є ідеальним варіантом, пропонуючи широкий набір послуг, спеціально розроблених для цих потреб. Він також має всі функції, необхідні для загального призначення SEO.

  Мінуси: Shopify - це високоспеціалізована платформа для створення сайтів, яка має сенс лише для підприємств комерційного типу. Таким чином, використання платформи для бізнес-послуг або бізнесу з низьким обсягом продажів для чіткої мети блогів для SEO не виправдовує вартість послуги .

  Wix

  Wix це платформа для створення сайтів на платній основі, яка намагається зробити створення сайту зручним для користувача, одночасно надаючи користувачеві гнучкість і свободу налаштування свого сайту. Також доступна безкоштовна, обмежена версія послуги.

  Особливості: Wix розроблений, щоб бути гнучким, і він дозволяє користувачам вказувати теги заголовків, теги зображення alt alt, заголовки вмісту, URL-адреси та теги мета-опису.

  Плюси: У порівнянні з WordPress, Wix забезпечує більш легкий досвід створення блогу, зберігаючи більшу частину налаштувань, які пропонує WordPress. Вони пропонують платформу безкоштовно з деякими обмеженнями, що робить його набагато більш доступним безкоштовним варіантом для початку роботи без оплати. Їх вільний план включає навіть безкоштовний хостинг сайтів, який є величезним.

  Мінуси: Wix є спокусливим варіантом, щоб зібрати хороший блог SEO безкоштовно, але обмеження вільного плану означають, що ви, ймовірно, повинні зареєструватися преміум-план зрештою. Що стосується платних планів, то Wix далеко не найкращий. У порівнянні з WordPress в якості безкоштовного сервісу, Wix не вистачає сумісності плагінів і спільноти розробників плагінів, якими користується WordPress.

  Платформа має досить паршиву репутацію у спільноті SEO . Його легка у використанні конструкція може стати на шляху SEO, перешкоджаючи користувачам вказувати мета-теги опису для деяких сторінок.

  Висновок

  Хоча SEO є величезним розрахунком для створення вашого сайту, є ряд інших факторів, які необхідно взяти до уваги перед прийняттям рішення. Кожна платформа пропонує свої власні функціональні можливості, і їхня цінність для вашого бізнесу важлива.

  Правильна платформа повинна відповідати вашому бізнесу, робочому потоку та бути доступною для людей, які відповідають за підтримку вашого сайту.

  Зачекайте деякий час, щоб перерахувати конкретні ролі, які виконуватиме ваш сайт, і розгляньте, наскільки добре кожна платформа відповідає цим потребам. SEO має бути високим у цьому списку.

  Після того як ви знайшли потрібну платформу для свого сайту, ви можете почати користуватися перевагами органічного трафіку сайту великого обсягу, який принесе ваш SEO!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»