Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Медичний маркетинг і просування медичних сайтів

  1. Особливості медичного маркетингу
  2. Як ми це враховуємо при роботі з проектами в медицині?
  3. Кейси з медичного маркетингу
  4. Маркетинг в медицині: лікар vs. клініка
  5. Просування медичних сайтів та медичний маркетинг
  6. Працюючи з нами Ви отримаєте:
  7. Чому варто довірити просування медичних послуг нам?
  8. Наші клієнти по маркетингу платних медичних послуг

  Коли здоров'я - найвища цінність!

  Просування медичного сайту - частина комплексу медичного маркетингу, що включає в себе пошукове просування клінік, медичних центрів, лабораторій, приватних кабінетів, стоматологічних клінік у видачі Google. Також в комплекс медичного маркетингу включається крауд-маркетинг, комунікаційний соціальний маркетинг та проведення рекламних кампаній.

  Також в комплекс медичного маркетингу включається крауд-маркетинг, комунікаційний соціальний маркетинг та проведення рекламних кампаній

  Особливості медичного маркетингу

  Незважаючи на спільність застосування принципів маркетингу медична сфера має свою специфіку.

  При виборі, де придбати товар / послугу цільової клієнт, споживач, керується так званими критеріями споживчих переваг. У медицині основним таким критерієм є "довіра". Саме це і робить цю сферу з точки зору маркетингу складною і вимагає особливих рішень, адже набагато легше продати, скажімо, пилосос, керуючись його технічними параметрами, гарантіями і ціною, ніж продавати послуги, за якими стоїть здоров'я і навіть життя.

  Купуючи пилосос, ми максимум ризикуємо придбати неякісний товар, і, врешті-решт, його можна повернути або купити новий. Але вибираючи клініку і вибираючи лікаря, ми довіряємо йому те, що повернути або поміняти вже не можна.

  Як ми це враховуємо при роботі з проектами в медицині?

  Ми розуміємо, що медичний сайт, який ми робимо повинен "продавати"! І продавати саме довіру. Це може виражатися в усьому, що відвідувач побачить, зайшовши на Ваш ресурс. Як правило, мало хто відразу зможе визначити, що саме викликає довіру, а що ні, і велика частина цього сприйняття - прийняття або відторгнення відбувається на підсвідомому рівні. Але тим не менш, ми відповідально можемо заявити, що медичний сайт повинен бути світлим у своїй колірній гамі, все зображення людей повинні нести позитив, особи повинні висловлювати добро, так як надія на одужання - це те, з чим до Вас приходить клієнт, фотографії повинні бути якісними, а пошук по сайту ясним і зрозумілим. Також повинні бути ясні і чіткі приписи, що робити в тій чи іншій ситуації, тут мова йде про "посадочних сторінках" і їх юзабіліті. Також важливим фактором з точки зору медичного маркетингу є розділ з відгуками і можливістю зв'язатися з керівництвом клініки. І зрозуміло, лідогенераціі - в кінці кінців сайт повинен формувати заявки - записи до лікаря на прийом, а також працювати на утримання клієнтів.

  Кейси з медичного маркетингу

  Включаючи розробку та розкрутку медичних сайтів і співтовариств медичних центрів, клінік, лабораторій, аптек і розробників медичного обладнання.

  Зростання відвідуваності на 2165% за 6 міс. роботи

  Просування медичного центру «РМЦ»

  Детальніше

  Просування проекту апарату нейромоніторінга

  Лендінгем інвестиційного проекту «IONIUM»

  Детальніше

  Виведено 127 запитів в ТОП-10 Google

  Просування поліклініки «Ваш доктор»

  Детальніше

  Зростання видимості з 0% до 24% за 3 міс. в Google

  Просування сайту МЦ «LASER-MEDICAL»

  Детальніше

  ДИВИТИСЯ ВСІ кейс

  Маркетинг в медицині: лікар vs. клініка

  Також потрібно розрізняти довіру до лікаря і до клініки.

  І в одному і в іншому випадку ключовим фактором є репутація. Саме вона працює, коли методом сарафанного радіо задоволені якістю надання послуг пацієнти рекомендують Вас один одному. Тому репутацію в медицині потрібно створювати і дбайливо до неї ставитися. Що стосується відмінностей, то в очах пацієнта довіру до лікаря завжди буде в більш високий пріоритет, ніж довіру до центру, проте з точки зору просування клініки потрібно вміти створювати цінність, яка виражалася б в сервісі. І також працювати на репутацію, адже тут, у Вашій клініці, працюють лікарі і медперсонал, висококомпетентний, і саме колектив центру готовий зробити все можливе, щоб Ви були здорові. Тоді навіть якщо лікар змінить місце роботи, і пацієнт відправиться на лікування "за ним", з інших питань, він все одно прийде в Ваш центр і буде відгукуватися про нього позитивно. Це так званий "goodwill" - добре ім'я центру, то, що створює цінність і значимість клініки.

  Все це повинно знайти своє відображення на сторінках сайту!

  Просування медичних сайтів та медичний маркетинг

  Маркетинг завжди починається з формування двох основних понять - цільової аудиторії і цілей, які ми ставимо перед собою.

  Цільова аудиторія. Хто наші пацієнти? Де географічно вони знаходяться? У лікуванні яких захворювань ми можемо їм допомогти? Чим ще ми можемо їм у пригоді? Рівень їх доходу? Де і як ми можемо до них звернутися? Чого вони чекають від "першого контакту" з медичним центром? Чи справдилися їхні очікування?

  Далі цілі, що встановлюються в контексті медичного маркетингу, розгорнутого на сайті:

   • первинні записи на прийом;
   • повторні записи на прийом;
   • зростання лояльності пацієнтів до клініки;
   • створення ефективної комунікаційної площадки.

  Для цього ми аналізуємо Вашу цільову аудиторію, сегментуємо її, виділяємо особливості і втілюємо всі необхідні зміни, щоб максимально підвищити ефективність нашої роботи!

  При необхідності ми проводимо фокус-групи, іноді проводимо аудит "таємним покупцем" для оцінки роботи адміністраторів центру та даємо всі необхідні консультації.

  З огляду на, що більше 85% всіх переходів на сайти медичної тематики відбувається через пошукову видачу (органіку), ми розуміємо важливість і необхідність просування медичного сайту. Адже саме по собі SEO - це самий високорентабельний інструмент онлайн-маркетингу, але в рамках медичних послуг - його користь непорівнянна з жодною рекламою!

  Всі медичні тексти наших копірайтерів проходять перевірку на відповідність лікарями - фахівцями з вищою медичною освітою!

  В контексті реклами медичних послуг особливу увагу необхідно приділяти акцій і пропозицій. З цим потрібно бути особливо обережним! З огляду на особливості даної тематики, краще не проводити акцію, ніж проводити її неграмотно. Адже якщо в сфері ритейл будь-яка помилка буде пробачити, то в медичній сфері некоректне пропозиція може болісно вдарити по репутації центру і лікаря.

  Наші послуги в контексті просування медичних послуг:

    • реклама медичних центрів;
    • просування медичних сайтів;
    • маркетинг медичних послуг.

  Працюючи з нами Ви отримаєте:

  • Персонально виділеного під Ваш проект менеджера
  • Особистий кабінет клієнта з докладною інформацією за ключовими показниками ефективності (KPI)
  • Маркетингову експертизу медичного проекту
  • Робочу групу, до якої увійдуть досвідчені і сертифіковані фахівці, в тому числі в галузі медичного маркетингу та менеджменту
  • Націленість на отримання реальних результатів (управління репутацією, продажу)
  • Передові методики просування медичних сайтів - без використання посилальних бірж (працюємо без них з 2013 року), в тому числі і наші власні перевірені напрацювання

  Чому варто довірити просування медичних послуг нам?

    • Співробітники компанії "WEB-MACHINE" вже більше 7 років працюють в області маркетингу, в тому числі медичного.
    • Наші співробітники працювали над просуванням медичних послуг, будучи працівниками відділів маркетингу в медичних центрах (лабораторія, медцентр, стоматологія).
    • Є великий досвід і напрацювання, як в стратегічних рішеннях, так і в тактичних ходах, включаючи, рекламу медичних послуг, дизайн, створення сайтів, проведення семінарів, розкрутка сайтів, робота з практикуючими лікарями і клініками.
    • Наші рішення довели свою спроможність на практиці і принесли результати, якими ми пишаємося!

  Якщо Вас цікавить більш детальна інформація про просування сайтів і якими методиками ми користуємося, то ознайомтеся зі статтею на головній сторінці. Також рекомендуємо Вам ознайомитися зі статтями нашого блогу про інтернет-маркетинг .

  Для підтвердження нашої компетенції пропонуємо Вам вивчити наші медичні кейси ( см. в верхній частині сторінки ).

  З усіх питань медичного маркетингу звертайтеся за консультацією, залишивши заявку, або зателефонувавши нам за контактними номерами телефону.

  Наші клієнти по маркетингу платних медичних послуг

  Наші клієнти по маркетингу платних медичних послуг

  Як ми це враховуємо при роботі з проектами в медицині?
  Хто наші пацієнти?
  Де географічно вони знаходяться?
  У лікуванні яких захворювань ми можемо їм допомогти?
  Чим ще ми можемо їм у пригоді?
  Рівень їх доходу?
  Де і як ми можемо до них звернутися?
  Чого вони чекають від "першого контакту" з медичним центром?
  Чи справдилися їхні очікування?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»