Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Медичний туризм: куди піти лікуватися

  1. Лікування в Ізраїлі
  2. Основні клініки Ізраїлю
  3. Основні клініки Німеччини
  4. Основні клініки Австрії
  5. Основні клініки Болгарії
  6. Основні клініки Швейцарії
  7. Основні клініки Угорщини
  8. Основні клініки Чехії
  9. Основні клініки Білорусії
  10. Основні клініки Фінляндії
  11. Основні клініки Кореї
  12. Основні клініки Туреччини
  13. Основні клініки Куби

  Лікування за кордоном, поєднане з туристичною складовою, - це далеко не модний тренд останніх пари десятиліть; для багатьох росіян медичний туризм дійсно став однією з небагатьох можливостей привести в порядок здоров'я, що похитнулося, або - що зустрічається дуже часто - дізнатися про правильному діагнозі. Для деяких людей такі явища, як лікування в Ізраїлі або німецькі клініки, стали давно знайомими. З огляду на рівень обслуговування, технічного оснащення і якості лікування російські лікарні продовжують стрімко втрачати довіру, так що навіть не самі забезпечені люди прагнуть вирушити в медичні тури за кордон. В цілому, медичні тури поєднують у собі стандартні туристичні явища з серйозною програмою обстежень і лікування. Їх організацією займаються різні компанії, які беруть на себе візові питання, а також питання, пов'язані з документацією, проживанням, трансфером і наданням перекладача (якщо необхідно). Лікування за кордоном, поєднане з туристичною складовою, - це далеко не модний тренд останніх пари десятиліть; для багатьох росіян медичний туризм дійсно став однією з небагатьох можливостей привести в порядок здоров'я, що похитнулося, або - що зустрічається дуже часто - дізнатися про правильному діагнозі

  Втім, не тільки росіян це стосується - в ряді розвинених країн громадяни також уникають відвідування своїх лікарень, вважаючи за краще лікування за кордоном. Наприклад, у Великій Британії процес отримання медичної допомоги, нехай і безкоштовною, може займати занадто багато часу; в США система медичного страхування після реформи Барака Обами досить заплутана і влаштовує далеко не всіх, так що частина громадян вважає за краще їхати лікуватися в інші країни. У підсумку, галузь медичного туризму має досить причин для свого зростання, причому як в розвинених країнах, так і країнах, що розвиваються. Ми хотіли б в даній статті розповісти про найбільш популярних напрямках для медичних турів.

  Лікування в Ізраїлі

  Медичний туризм в Ізраїлі є окремою і надзвичайно розвинену туристичну нішу, по своїй популярності не поступається пляжному відпочинку, хоча затребувану, природно, серед цілком конкретною публіки. Клініки Ізраїлю добре відомі всім, кого цікавить саме якісне лікування, тому для росіян кращого напрямки, ніж ця близькосхідна країна, складно уявити. Завдяки ретельно вибудуваної системі охорони здоров'я, в Ізраїлі змогли досягти такої якості медичного обслуговування, про який більшість країн може тільки мріяти. В Ізраїлі готують прекрасних фахівців в різних медичних галузях, які успішно інтегруються в створену систему охорони здоров'я. Крім того, особлива увага приділяється технічному оснащенню клінік. І, нарешті, ключова ланка всієї системи - власне сам пацієнт. Персональний підхід до людини, його індивідуальним захворювань - ось що якісно відрізняє ізраїльські клініки від багатьох інших. Одна з переваг те, що з пацієнтом з Росії будуть розмовляти на його рідній мові (або буде надано перекладача).

  Щороку до Ізраїлю приїздять десятки тисяч хворих з різних країн світу, в основному Європи, США і Росії. Варто зауважити, що багатьох росіян привертає вартість лікування в Ізраїлі - тут вона нижче, ніж Західній Європі.

  Серед основних напрямків медичної діяльності - лікування серцево-судинних і онкологічних захворювань. В ізраїльських клініках здійснюються надійні операції на серці та судинах, під час яких використовується саме передове обладнання. Також створені всі умови для обстежень і лікування онкологічних пацієнтів, так що лікування раку в Ізраїлі - одна їх причин, що штовхають на поїздку в цю країну. Втім, лікування в клініках Ізраїлю може дати результати всім, хто страждає від безлічі інших захворювань. Список медичних напрямків в клініках Ізраїлю більш ніж великий: від гастроентерології, урології та ендокринології до ортопедії, пластичної хірургії і трансплантології.

  Медичні туристи в Ізраїлі можуть пройти курси лікування як в державних, так і в приватних клініках. Наприклад, найбільшими і відомими державними лікарнями Ізраїлю є медичний центр імені Хаїма Шиба в районі міста Тель-а-Шомер і медичний центр імені Іцхака Рабина в місті Петах-Тіква. Однак багато щоб уникнути тривалих термінів лікування і не завжди ідеального обслуговування і в пошуках максимальної якості відправляються в приватні клініки. Природно, вартість лікування в Ізраїлі в недержавних лікарнях обійдеться дорожче приблизно відсотків на 20. Назвати якусь фіксовану ціну або навіть діапазон не представляється можливим - все залежить від конкретної клініки, процедур, складності захворювання і т. Д.

  Своїми корисними властивостями добре відомо Мертве море, так що на його курорти багато спрямовуються саме заради оздоровчих процедур. Крім того, якщо лікування становить лише одну з цілей відвідування країни, то має сенс зробити екскурсійний огляд визначних пам'яток Ізраїлю.

  Основні клініки Ізраїлю

  Лікування в Німеччині

  Німеччина - вельми дорога країна для лікування, однак клініки Німеччини мають статус одних з кращих в світі завдяки високій професійній кваліфікації німецьких лікарів та використанню новітніх технічних досягнень для діагностики та лікування хворих. Загалом, німецькі клініки цілком відповідають загальному розумінню «німецького», що включає в себе порядок при наданні медичних послуг, якість, відмінний результат і, нарешті, ввічливість і пунктуальність. Також країну відрізняє значний вибір клінік, які підходять для пацієнтів з різними видами захворювань, причому дістатися до них завдяки німецькій транспортній системі не складає особливих труднощів. Єдине, що може відлякати - це ціни. З іншого боку, для лікування за кордоном в принципі потрібні чималі кошти, і не дивлячись на те, що лікування в Німеччині обходиться часто дорожче, ніж в Ізраїлі, багато медичних туристи вважають за краще їхати саме сюди. Вибір видів лікування, варто повторитися, тут більш ніж пристойний: різні види діагностик, кардіологія, нейрохірургія, радіотерапія, проведення реабілітацій і т. Д. Курс лікування і діагностики можна пройти, не виїжджаючи за межі великих міст: у Берліні популярністю користується клініка Шаріте, а, скажімо, в Мюнхені діє відмінна діагностична клініка.

  Зрештою, саме німецький курорт Баден-Баден був улюбленим місцем відпочинку і лікування серед російської аристократії XIX століття, тому якщо переслідуються оздоровчі цілі, то тут підійдуть просто лікувальні курорти Німеччини - той же Баден-Баден або Бад-Кіссінген. У таких місцях лікування поєднується з висококласним і комфортабельним відпочинком, властивим для затишних європейських курортів. Гарячі джерела Баден-Бадена, особливо допомагають при ревматизмі, дерматологічних проблемах, бронхіті і т. Д., Добре відомі і за межами Європи. Бад-Кіссінген також знаменитий мінеральними джерелами з різним вмістом солей, так що під час лікування на цьому курорті не завадить консультація фахівця.

  Основні клініки Німеччини

  Лікування в Австрії

  Південна сусідка Німеччини - Австрія теж славиться своїми медичними традиціями, усталеними в Віденської медичній школі, які перекочували в сучасну високорозвинену систему охорони здоров'я. У країні готуються професійні кадри, навички яких високо цінуються на міжнародному рівні.

  Клініки Австрії, мабуть, краще за інших підходять для діагностики і профілактики різних видів захворювань. Для огляду і обстеження пацієнтів тут використовуються найсучасніші технічні засоби, яких точно немає в російських лікарнях, і це прямо впливає на результат діагностики. Рівень австрійських клінік підтверджується, зокрема, досягненнями місцевої медицини в області травматології. Серед інших активно розвиваються, у медицині, якими займаються в австрійських клініках, - гінекологія, ортопедія, онкологія. Природно, не можна не згадати про те, що в місцевих клініках практикується персоніфікований підхід до лікування - один-єдиний на всіх медичний стандарт ніхто не застосовуватиме. Це, загалом, і привертає в австрійські лікарні досить заможних і статусних пацієнтів. Багато клінік своїм зовнішнім виглядом нагадують не лікарні, а повноцінні палаци, так як займають простору історичних будівель.

  Основні клініки Австрії

  Лікування в Болгарії

  Болгарія і без медичного туризму є одним з найпопулярніших напрямків для туристів з Росії. На жаль, для в'їзду в неї потрібна віза, але люди, які прагнуть якомога швидше і краще поправити своє здоров'я, навряд чи вважатимуть це достатньою перешкодою. А ось з плюсами в Болгарії порядок. По-перше, це знайома і практично рідна культура, зовсім незначний або просто відсутній мовний бар'єр і помірні ціни. Болгарія - це не Ізраїль, тому з точки зору медичного туризму вона славиться не клініками, а традиціями санаторно-курортного лікування. У туристичних центрах розташована велика кількість якісних і недорогих медичних центрів, де можна пройти різноманітні оздоровчі та реабілітаційні процедури. Добре відомі нашим співгромадянам такі бальнеогрязьові курорти, як Сонячний день, Золоті піски, Помор'я, Святі Костянтин і Олена, Албена, Велінград і інші, куди часто заради лікування приїжджають європейці і росіяни. Якщо ж захворювання досить серйозне і потрібне лікування в клініці, то болгарські лікарні при досить високій якості обслуговування можуть порадувати досить прийнятними в порівнянні із Західною Європою цінами.

  Основні клініки Болгарії

  Лікування в Швейцарії

  До Швейцарії можна їхати за чим завгодно, але тільки не за дешевизною, і медичні послуги в даній ситуації - відмінна ілюстрація того, як зустрічаються високі стандарти лікування і одночасно солідні ціни. Швейцарія добре відома якістю своїх спеціалізованих клінік, де працюють найвищого рівня професіонали в своїй конкретній області. Зокрема, серед заможних громадян особливо затребувана пластична хірургія. Обслуговування та поводження з пацієнтами в клініках Швейцарії заслуговує п'яти балів з п'яти. Природно, за такі стандарти доведеться гарненько розщедритися. Якщо ж серйозне лікування в лікарняній палаті не є необхідністю, то можна поєднати приємний альпійський відпочинок з оздоровчими процедурами.

  Основні клініки Швейцарії

  Лікування в Угорщині

  Лікування в Угорщині у багатьох напевно викликає цілком конкретні асоціації з численними бальнеологічними курортами країни, так як місцеві термальні джерела користувалися любов'ю наших співгромадян ще в радянські роки. Кілька знаменитих купалень з мінеральною водою розташоване безпосередньо в столиці країни Будапешті. Серед інших відомих термальних курортів - Дебрецен, Маргіт, озеро Хевіз і інші. Саме завдяки великій кількості термальних джерел однієї поїздкою в Угорщину можна вбити двох зайців - познайомитися з цією унікальною країною і поправити своє не дай Бог здоров'я, що похитнулося. Термальні джерела можуть послужити хорошу службу при хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату, гастритах, виразці шлунка, гінекологічних і респіраторних захворюваннях, проблемах з шлунково-кишковим трактом і нирково-кам'яну хворобу.

  Основні клініки Угорщини

  Лікування в Чехії

  Хтось їде в Чехію щоб своє здоров'я рясно залити місцевим пивом, а хто то, навпаки, щоб його грунтовно підправити. Як і в сусідній Угорщині, в Чехії особливим попитом користується відпочинок на бальнеологічних курортах країни - крім знаменитих Карлових Вар це ще і Карлсбад, Мариенбад, Велке лосини, Франтішкові-Лазне, Маріанські-Лазне, Яхимов, Теплиці, Клімковіце, Подебради, Лазне Білоград і інші. Саме завдяки своїм мінеральним джерелам і приємному клімату Чехія заслужила славу одного з центрів медичного туризму. Причому кожен бальнеологічний курорт можна охарактеризувати відповідно до його «спеціалізації». Так, в Блудов їдуть туристи з проблемами дихальних шляхів і нирок; в Карлові Вари, Франтішкові-Лазне, Маріанське-Лазне - з онкологічними захворюваннями; в тому ж Франтішкові-Лазне, а також в Годоніні Даркова, Єсенік, Лазні Лібверда лікують захворювання кровоносної системи. Що ж стосується проблем з опорно-руховим апаратом, то для цього підходить фактично будь-бальнеологічний курорт Чехії.

  Крім того, окрему увагу заслуговують клініки Чехії, давно і з успіхом впровадили сучасні технології діагностики та лікування, наприклад, операційну систему «Да Вінчі» і систему стереотаксической хірургії «Кібер-ніж». У лікарні Чехії часто лягають пацієнти з ортопедичними проблемами; досить затребувані вони і серед жінок, які страждають від безпліддя. При цьому вартість медичних послуг в Чехії помітно менше, ніж в сусідній Німеччині, тому багато росіян, які не можуть собі дозволити клініки в Західній Європі, вважають за краще лікування в Чехії.

  Основні клініки Чехії

  Лікування в Білорусії

  Санаторії Білорусії, а також її численні пансіонати і клініки давно завоювали міцне місце серед найпопулярніших напрямків медичного туризму в Східній Європі. Росіянам це тільки на руку, так як за відносно невеликі гроші і недалеко від будинку можна пройти якісний курс лікування, а також відпочити серед неймовірної природи. Вся справа в тому, що незважаючи на всі економічні проблеми, що послідували за крахом СРСР, в Білорусії зуміли зберегти і навіть поліпшити систему охорони здоров'я і продовжують активно субсидувати цю область, так що в плані технічного оснащення білоруси прагнуть наблизити свої клініки і санаторії до європейського рівня.

  По всій країні створена велика мережа санаторіїв, що пропонують якісне лікування і профілактичні процедури, які стають затребуваними не тільки у білорусів і росіян, а й у європейців, так як ціни тут значно нижче в порівнянні з Німеччиною і Швейцарією. Розташовані в природних зонах санаторії та лікувально-діагностичні профілакторії можуть одночасно прийняти близько 25 тисяч чоловік і пропонують оптимальне поєднання екологічної обстановки і якісних лікувальних процедур - від спа-послуг і оздоровчих ванн до більш рідкісних, на кшталт магнітотерапії, електтрогрязелеченія, лазерної акупунктури, аероіонотерапії і т . д. Розташування санаторіїв в лоні природи тільки додає їм плюсів, адже крім процедур пацієнти можуть розважити себе прогулянками по лісі, риболовлею, активним відпочинком.

  Основні клініки Білорусії

  Лікування в Фінляндії

  Про медичний туризм в Фінляндії варто написати хоча б тому, що це найближча до Росії європейська країна. Відповідно, серед загального обсягу приїжджають в країну є чимало тих, кого цікавлять в першу чергу медичні послуги, які можна отримати в фінських клініках. Якщо говорити про конкретні трендах, то найчастіше медичних туристів цікавить рання діагностика хвороб та їх профілактика. Фінська система охорони здоров'я більш ніж розвинена, і це стосується як державних, так і приватних клінік: всі вони обладнані найбільш інноваційною медичною технікою, а в кваліфікації лікарів сумніватися не доводиться. Дуже часто росіяни виїжджають до Фінляндії заради стоматологічних послуг, лікування безпліддя і пологів. Не варто забувати і численних фінських курортах в екологічно чистих районах.

  Основні клініки Фінляндії

  Лікування в Кореї

  Клініки в Кореї за останнє десятиліття настільки додали в якості медичних послуг, що сьогодні можуть посперечатися з багатьма європейськими і американськими. В країні на державному рівні ось вже не перший рік йде фінансова підтримка медичної галузі, зокрема, надходять інвестиції в некомерційні клініки. Раніше всі іноземці заради лікування та діагностики приїжджали в приватні корейські клініки, однак у 2009 році державним лікарням Південної Кореї нарешті дозволили надавати медичні послуги іноземним громадянам, і галузі медичного туризму було дано новий поштовх до розвитку. Причому робиться наголос на просуванні південнокорейської медицини саме на міжнародному напрямку. Для зручності іноземних пацієнтів були введені окремі медичні візи терміном до 1 року, що лише показує серйозність ставлення корейців до своєї справи.

  Завдяк всім ЦІМ заходам за корейськи клінікамі закріпілася слава як мінімум кращих в азіатському РЕГІОНІ. Смороду предлагают Високоякісне обслуговування, Надійні и результатівні процедури, величезне вибір медичних послуг - від діагностики до складних операцій. Серед найпошіренішіх послуг: пластичні операции, стоматологія, діагностика захворювань. Особливою ефективністю відрізняється лікування онкологічних хворих, в якому задіяні передові технічні засоби. До слова, корейці також застосовують в своїх клініках і методи традиційної медицини. Серед мінусів лікування в Кореї - віддаленість країни від більшості російських міст, хоча при цьому ціни тут не надто захмарні.

  Основні клініки Кореї

  Лікування в Туреччині

  Туреччина поки що не входить в «топ» напрямків медичного туризму, однак темпи розвитку охорони здоров'я в цій європейсько-азіатській країні дозволяють припустити, що незабаром Туреччина почне конкурувати з Ізраїлем. Сьогодні турецька влада планомірно покращують якість медичних послуг в своїх клініках, з яких більшість складають державні медичні установи. Деякі з них завдяки невтомній розвитку домоглися акредитації JCI (Joint Commission International), яка визначає міжнародний стандарт лікувальних установ. Багатьох Туреччина приваблює привабливим поєднанням лікування і приємного відпочинку, так як країна є одним з найпопулярніших туристичних напрямків, в першу чергу для росіян. Так що варто пам'ятати, що в країні існують не тільки пляжні, а й лікувальні курорти, наприклад, Кангал, а вибір клінік, в тому числі спеціалізованих, дуже великий.

  Основні клініки Туреччини

  Лікування на Кубі

  Може бути, не всім це відомо, але кубинська система охорони здоров'я якщо і не попереду планети всієї, то вже точно на голову вище багатьох країн. На Кубі величезна кількість практикуючих фахівців, співвідношення лікарів і пацієнтів - 1 до 170. Такі вражаючі результати були досягнуті протягом багатьох років будівництва соціалізму і всупереч важкого економічного становища острова, так як на охорону здоров'я кубинський уряд ніколи не економила. Побудована тут система включає в себе не тільки якісну підготовку нових фахівців і практичну реалізацію їх навичок на вищому рівні в численних клініках острова, але також і наукові дослідження в галузі медицини, включаючи генну інженерію, фармакологію, біотехнології і т. Д.

  У цьому світі не повинен дивувати той факт, що Куба перетворилася на дуже популярний напрям медичного туриста, куди приїжджають пацієнти із сусідніх латиноамериканських країн, Канади, Європи та, природно, Росії. На Кубі дуже розвинені деякі окремі напрямки в медицині, наприклад, мікрохірургія, неврологія, ортопедія. Однак в цілому в місцевих клініках пропонується набагато ширший набір медичних послуг.

  Основні клініки Куби

  Медична туристична страховка Сервіс порівняння цен на медичний страховку від провідніх страхових компаний России . Вкажіть країну и дати поїздкі, после чего віберіть відповідній варіант для Отримання Дозволу поліс.

  текст:

  фото:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»