Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Мета опис / мета опис

  1. Візьміть під свій контроль свою видимість у Google

  Мета-опис або мета-опис - це короткий опис веб-сторінки. Це не видно на самій сторінці, але є текстом, який пошукова система відображає під пов'язаним заголовком у результатах пошуку. Разом з назвою сторінки допомагає "продати" клік для ваших відвідувачів.

  Разом з назвою сторінки допомагає продати клік для ваших відвідувачів

  Як мета-опис впливає на позицію сторінки в результатах пошуку, обговорюється, і під час написання Google сама не давала чіткої відповіді на запитання. Якою б не була наша рекомендація для написання хороших метаописів, оскільки це можливість більш детально описати зміст сторінки і виділити більше її унікальних властивостей, ніж це можливо в заголовку сторінки.

  Виконайте ці вказівки, щоб написати хороший мета-опис:

  • Він повинен містити пошукову фразу, для якої ви оптимізуєте
   Якщо у вашому мета описі є пошукова фраза, слова будуть виділені в результатах пошуку. Це означає, що ви виділяєтеся далі, якщо ваші конкуренти не використовують пошукову фразу в своїх метаописах.

  • Він повинен бути унікальним для кожної сторінки
   Оскільки кожна окрема сторінка на вашому сайті має розглядати розділену тему, кожен опис мета також має бути унікальним для кожної підсторінки. "Унікальний" у цьому випадку, однак, не означає, що весь опис переписано для кожної підсторінки. Наприклад, якщо ви запускаєте великий сайт електронної торгівлі, ви можете написати стандартний опис для всіх продуктів, де ви автоматично вказуєте назву продукту в описі.

  • Він повинен містити від 130 до 156 символів
   У результаті пошуку ви маєте обмежену область, яку можна побачити. Якщо ваш мета-опис перевищує 156 символів, ви ризикуєте, що він буде обрізаний в результатах пошуку, і ваше повідомлення не з'явиться.

  • Вона повинна включати пільги, обіцянки та дзвінок
   Спробуйте сформулювати переваги вашого сайту над конкурентами. Якщо у вас, наприклад, безкоштовна доставка або найбільший асортимент, ви можете написати це тут. Завершіть виклик відвідувачеві, щоб спонукати його зробити те, що ви хочете. Чи повинен він зв'язатися з вами, замовити онлайн або прочитати для отримання додаткової інформації? Запишіть його в мета опис.

  Мета-опис сторінки, що продає жовті велосипеди, може виглядати так:

  Купити жовті велосипеди онлайн. У нас є швидкі поставки, безкоштовна доставка і підтримка цілодобово. Замовити зараз протягом 2 робочих днів!

  Візьміть під свій контроль свою видимість у Google

  Поліпшення SEO з аналізу на сторінці!


  Запитайте пропозицію!

  Чи повинен він зв'язатися з вами, замовити онлайн або прочитати для отримання додаткової інформації?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»