Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Мета Роботи NoIndex Дотримуйтесь: Інтелектуальна Альтернатива robots.txt

  1. Альтернативна комбінація з robots.txt
  2. Чи означає це, що ви повинні припинити використання файла robots.txt?

  Якщо ви не бажаєте, щоб деякі сторінки відображалися в пошукових індексах, файл robots Якщо ви не бажаєте, щоб деякі сторінки відображалися в пошукових індексах, файл robots.txt є універсальним інструментом.

  Вона дозволяє вказати, які файли та каталоги потрібно виключити з відстеження.

  Крім того, вона має дуже корисну команду, щоб вказати, де розміщується карта сайту.

  Але файл robots.txt має важливий недолік, який полягає в тому, що він не дозволяє PageRank перетікати між заблокованими сторінками.

  На щастя, мета теги роботів уникає цієї проблеми.

  Мета роботів - це тег HTML, який використовується для надання інструкцій пошуковим системам. Як і файл robots.txt, його можна використовувати для запобігання відстеження та індексування веб-сторінки Однак є різниця.

  Поки файл robots.txt вимагає, щоб пошукові системи не сканували сторінку (а отже, не індексують), мітка мета-роботів дає дозвіл сканувати сторінку, але не зберігає її у вашому індексі. Це має важливу перевагу на рівні SEO, але для того, щоб ви зрозуміли, я наведу приклад:

  Припустимо, у нас є 2 сторінки, які ми не хочемо відображати в індексі Google. Один із них заблокований файлом robots.txt, а інший - тегом мета-роботів.

  Ось що станеться:

  • Сторінку, заблоковану файлом robots.txt, не буде відстежено, і, в принципі, вона також не буде індексована. Вміст сторінки буде невидимим пошуковою системою, включаючи посилання, які не можна дотримуватися.
  • Сторінка, заблокована мета-роботами, не буде проіндексована, але вона буде відслідковуватися пошуковою системою, слідуючи посиланням на інші сторінки і передаючи значення згаданих посилань.

  Беручи до уваги, що пошукові системи використовують посилання для виявлення сторінок веб-сайту, тег мета-роботів має очевидну перевагу, яка полягає в тому, що вона запобігає індексації певних сторінок, не стаючи перешкодою для пошукової системи в її задачі виявлення нових. сторінок сайту.

  Це дуже добре стосується сторінок, які за своєю природою підходять для себе дубльований вміст як:

  • Внутрішні результати пошуку
  • Файли категорій
  • Файли міток
  • Файли авторів
  • Файли дат

  Щоб тег мета-роботів був корисним, він повинен з'являтися в HTML-коді вашої сторінки, а точніше, у розділі, розділеному тегами <head> і </ head> .

  Код тега виглядає так:

  <meta name = "robots" content = " VALUES ">

  Де VALUES може включати:

  • Index / NoIndex - вказує, чи потрібно включити вашу сторінку до індексів пошукової системи чи ні
  • Follow / NoFollow - вказує, чи слід відстежувати посилання на вашій сторінці та передавати значення посилання, або ні

  Крім того, ви можете включити інші значення, такі як NoODP , NoYDIR і NoArchive , але не хвилюйтеся про це на даний момент. Тепер важливі комбінації, які можуть бути зроблені з двома типами значень, про які я згадував спочатку, і які пов'язані з індексацією та відстеженням:

  • Index, Follow - дозволяє індексувати та відстежувати сторінку пошуковими системами. Це комбінація за замовчуванням і та, яка передбачається, коли ви не маєте цієї мітки на ваших сторінках.
  • NoIndex, Follow - уникайте індексування, але дозволяйте відстеження. Це ідеальна комбінація, коли потрібно запобігти появі сторінки в індексі пошукової системи.
  • Індекс, NoFollow - дозволяє індексувати, але запобігає відстеженню. Це комбінація, яку слід використовувати, коли сторінка містить посилання, які не обов'язково підтверджують (це стосується сторінок, на яких вміст генерується користувачем).
  • NoIndex, NoFollow - Уникайте індексації та відстеження. Насправді, не так багато причин для використання цієї комбінації.

  Альтернативна комбінація з robots.txt

  Відповідно до того, що ми бачили, яка формується парою NoIndex і Follow . Це комбінація, яка запобігає індексацію веб-сторінки в індексі пошукової системи, дозволяючи відстеження та потік посилань.

  Ваш HTML-код:

  <meta name = "robots" content = " noindex, follow ">

  А щоб вона працювала, пам'ятайте, що вона повинна з'являтися всередині розділу, розділеного <head> і </ head> кодом вашої сторінки.

  Оскільки ви, ймовірно, використовуєте CMS, вам знадобиться плагін для його налаштування. У випадку з WordPress вам буде дуже корисно:

  Як альтернатива плагінам, Genesis Framework Вона дозволяє керувати роботами на рівні сторінки без установки будь-якого плагіна SEO.

  Чи означає це, що ви повинні припинити використання файла robots.txt?

  Ні. Файл robots.txt залишається потужний інструмент для блокування повні каталоги і всі типи файлів, розміщених на вашому сервері.

  Крім того, robots.txt має перевагу над тегом мета-роботів і не потребує пошукової системи для доступу до сторінки, щоб дізнатися, чи можна її відстежувати. Це робить читання швидше, що збільшує кількість сторінок, які можна відстежувати при кожному відвідуванні.

  Особисто я використовую файл роботів, щоб заблокувати все, що я не можу з тегом мета-роботів, і тегом мета-роботів для всього іншого.

  Чи плануєте ви використовувати мета-роботи перед robots.txt?

  Зображення Flickr Creative Commons через Solarbotics

  Txt?
  Txt?
  Txt?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»