Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Міфи про SEO-просування відео Youtube

  1. SEO міфи Youtube
  2. Що впливає на ранжування відео на YouTube
  3. Алгоритм пошуку YouTube включає наступні фактори:
  4. 1. Публікуйте довгі описи
  5. 2. Використовуйте ключові слова, специфічні для відео
  6. 3. Анонсує відео в тематичних соціальних спільнотах
  7. 4. Стимулюйте користувачів підписуватися на ваш канал і «лайкати» відео
  8. 5. Організуйте публікації в тематичні плейлисти
  9. Як підвищити видимість відео на YouTube

  Як не витрачати час на дурниці і чому не варто застосовувати поради «гуру» в спробі розкрутити свій Youtube канал. Для цього я проаналізував поради від «гуру». Що б уникнути помилок, досить просто зрозуміти що це міфи і вони не працюють.

  Я знайшов звідки «ростуть ноги» у міфів про методи просування на Youtube. Ці міфи про успішне просування створювалися олдскульний SEO-оптимізаторами, які відірвані від розуміючи того, як працює Youtube. Людина витрачає величезну кількість часу на те, що б користуючись цією методикою просунути свій відеоконтент, але результат в кращому випадку трохи вище нуля. Замість того, що б власне створювати і правильно просувати сам контент. Проблема в тому, що методи викладені нижче, мають настільки малий вплив на просування відеоконтенту, що їх можна просто ігнорувати, в кращому випадку, вплив цих факторів не вище 5% на просування відео. Але про все по порядку.

  SEO міфи Youtube

  Перечитуючи досить відомий сайт texterra.ru, я натрапив на статтю « Як підвищувати позиції відео на YouTube: 5 просунутих тактик », Яка в свою чергу є адаптацією статті« 5 Advanced YouTube SEO Tactics to Drive More Traffic to Your Videos & Website »By Brian Dean. Все було б добре, якби не одне але, ця «чарівна» SEO-оптимізація не має сильного впливу на просування відео.

  Розберу статтю послідовно. Те що курсивом, цитати зі статті на текстерра.

  Що впливає на ранжування відео на YouTube

  Коли ви вводите в пошуковий рядок YouTube запит, сервіс пропонує вам релевантні ролики. Відеоконтент ранжируется за допомогою пошукового алгоритму.

  Це так, але в топ-видачі будуть відео з великим часом і кількістю переглядів, а не SEO-оптимізовані.

  Далі йде ціла низка міфів і помилок, розберу детальніше:

  Алгоритм пошуку YouTube включає наступні фактори:

  • Назва відео. Пошуковик YouTube визначає семантичну релевантність заголовка пошуковій фразі. Визначає, це вторинний фактор, при інших рівних в топ виб'ється відео, де більше переглядів.
  • Опис відео. Наявність ключових слів в описі підвищує видимість ролика для пошукового робота. Підвищує, але знову ж таки в топ виб'ється відео з великим числом переглядів.
  • Мітки. Наявність тегів допомагає пошуковику YouTube визначати релевантність відео того чи іншого запиту. Вплив тегів, сильно перебільшена.
  • Розшифровка відео. Виконана вручну розшифровка дає пошуковику додатковий привід для підвищення рейтингу ролика. У більшості випадків-марна трата часу.
  • Якість відео. YouTube віддає перевагу якісним роликам. Якщо розглядати відео, як товар, за інших рівних, Youtube дасть вище позицію більш переглядати відео.
  • Авторитетність каналу. Цей показник включає вік каналу, кількість передплатників, відповідність публікованих матеріалів обраної тематики. Сам факт авторитетності, не дає переваги в ранжируванні відео.
  • Кількість і тривалість переглядів. Чим більше користувачів переглянули ролик, тим більше у нього шансів на високі позиції у видачі. Тривалість переглядів відноситься до поведінкових факторів. Якщо користувачі дивляться відео від початку до кінця, пошуковик віддає йому високі позиції у видачі. А ось це правда, це найважливіший фактор ранжування відео на Youtube.
  • Кількість епідемій відео. Цей фактор ранжування включає число Шерінг за допомогою кнопок соціальних мереж, а також число вбудовування відео на сайти. Немає такого взаємозв'язку, що від кількість Шерінг залежить позиція у видачі. Шерінг, дають перегляди, а вже кількість переглядів впливає на видачу.
  • Число коментарів, лайків та діслайков. Чим більше коментарів отримує відео, тим вище його шанси потрапити на перші позиції видачі. Це справедливо по відношенню до лайків. Відповідно, діслайкі зменшують шанси відео на високі місця в рейтингу. При цьому пошуковий алгоритм YouTube враховує не тільки загальна кількість лайків і діслайков, але і співвідношення цих показників. Ніяк не враховує Youtube кількість лайків-діслайков і коментарів. В топі багато відео, де кількість діслайков в два рази перевищує кількість лайків. Багато відео, де відключені коментарі зовсім.

  Далі власне самі поради просування:

  1. Публікуйте довгі описи

  Google поки не вміє дивитися і слухати ваші відеоролики. Тому пошуковик не може прямо визначати цінність опублікованого контенту. Він намагається заповнити цю прогалину за рахунок тексту, який оточує відео. Основним джерелом тексту є опис відеоролика. Пошукова система використовує його для визначення релевантності контенту запитам користувачів.

  Публікуючи довгі описи, ви підвищуєте видимість ролика для користувачів, які вводять в пошуковий рядок різні запити, включаючи низькочастотні. Тому намагайтеся, щоб обсяг опису становив як мінімум 1,5 тис. Знаків або 200 слів.

  Гуглу все одно на SEO-сміття. Наприклад у вас оптимізований по даному правилу ролик, у більш відомого блогера тільки заголовок ідентичний вашому, вгадайте з першого разу чий ролик буде в топі? У багатьох відомих блогерів взагалі немає тегів і описів, або в якості описів посилання на соц.сети, тобто за фактом контрольний сміття.

  2. Використовуйте ключові слова, специфічні для відео

  Високі позиції у видачі YouTube гарантують увагу аудиторії до контенту і переходи на сайт.

  Повторювати не буду, все те ж саме, що і за пунктом 1. Ключові слова мають вкрай низький вплив на пошукову видачу.

  3. Анонсує відео в тематичних соціальних спільнотах

  Популярні тематичні спільноти в соціальних мережах є хорошим джерелом цільового трафіку. Адміністратори спільнот лояльно ставляться до публікації відео, що відповідає на питання аудиторії. Тому сміливо публікуйте посилання на ролики в тематичних групах.

  Чим більше переглядів, лайків та епідемій набере ваше відео, тим вищі позиції займатиме ролик в пошуку YouTube. Тому публікуючи контент в соціальних спільнотах, ви одночасно вирішуєте два завдання: збільшуєте охоплення аудиторії і підвищуєте позиції відео в пошуку.

  Тут все правда, навіть додати нічого. Час і кількість переглядів безпосередньо впливають на ранжування відео.

  4. Стимулюйте користувачів підписуватися на ваш канал і «лайкати» відео

  Пошуковик YouTube приділяє багато уваги поведінкових факторів ранжирування контенту. Якщо аудиторії подобаються ваші ролики, система віддає їм перші позиції у видачі.

  Це теж так. Чи не сам факт лайка враховується, а то що відео набирає більше переглядів через шеринга. Чим цікавіше відео, тим охочіше люди їм діляться, зростає кількість переглядів, відео вибивається в топ.

  5. Організуйте публікації в тематичні плейлисти

  Систематизуйте публікації в тематичні плейлисти. По-перше, це зручно для користувачів, які можуть швидко знайти потрібні добірки. По-друге, це дає вам можливість опублікувати опис плейлиста з популярними ключовими словами. Так ви отримуєте додатковий шанс на високі позиції в пошуку YouTube.

  Сам по собі факт наявності плейлистів і систематизація відео за категоріями ніяк не впливає на видачу. Цей міф з тієї ж серії що і «використовуйте довгі описи» і «ключові».

  Як підвищити видимість відео на YouTube

  Пошуковий алгоритм YouTube стоїть на двох китах. Перший - це визначення семантичної релевантності тексту, навколишнього відео, запиту користувача. Другий - це оцінка поведінкових факторів. Враховуйте це, оптимізуючи ролики. Створюйте докладні описи, використовуйте наступні ключові слова у назві відео. Стимулюйте коментування, підписки, «лайки» і Шерінг. Намагайтеся, щоб ваше відео потрапляло в верхню частину загальної видачі Google.

  Перша і найголовніша - затребуваність відео аудиторією, соціальні фактори, як сильно ви можете залучити аудиторію, наскільки охоче люди діляться вашими відео, наскільки швидко зростає кількість переглядів відео. І лише вкрай незначний вплив на пошукову видачу займає SEO-оптимізація відео.

  До чого я це все привів? До того що ця стаття з текстерри шкідлива для людини робить перші кроки на Youtube. Тут проблема не в конкретній статті, я бачив щось подібне вже багато раз в самих різних місцях: блогах, форумах, відео. Проблема в зміщених пріоритетах. Замість того що б виробляти якісний контент і просувати його серед живих людей отримуючи перегляди і популярність, людина витрачає на SEO-оптимізацію відео величезну кількість часу, яке ніколи не окупиться. Тільки вдумайтеся в раду «написати опис до відео в 1.5тис. знаків », за цей час можна набагато більше відзняти якісного матеріалу і цей контент дасть нові перегляди і популярність, ніж« онуча »seo-сміття в описі до відео.

  Користуючись цими «шкідливими порадами» людина витрачаючи левову частину часу на пошукову оптимізацію, йде від самого важливого-створення якісного контенту. Слідом за ним прийде і розчарування, оскільки перегляди на відео від такої ось «оптимізації» не з'являться.

  Кумедний факт, заповзятливі ділки «поради Brian Dean» красиво упакували в інфо-курс і продавали. Обзорщік відеокурсів Frank Horrigan розкритикував даний курс, суть в тому що його відео про курс зайняло в Youtube і Гуглі вище позиції по ключовому запиту даного відеокурсу, ніж сам відеокурс. Що безпосередньо підтверджує простий факт, на ранжування відео безпосередньо впливає кількість і час переглядів, а не SEO-оптимізація.

  Як реально просунути своїх відео ви можете дізнатися, прочитавши статтю: Три правила просування в Youtube

  Наприклад у вас оптимізований по даному правилу ролик, у більш відомого блогера тільки заголовок ідентичний вашому, вгадайте з першого разу чий ролик буде в топі?
  До чого я це все привів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»