Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Міжнародне позиціонування через SEO

  1. 2) Перекладіть, пристосуйте та знайдіть свій міжнародний SEO
  2. Архітектура та домени
  3. Хостинг та IP-адреси
  4. Дуже важливо: атрибут hreflang
  5. Багатомовний SEO плагіни
  6. 4) Linkbuilding та міжнародний контент-маркетинг
  7. Побудуйте ефективну стратегію і встановіть її в рух
  8. Внесіть корективи, коли це необхідно, і будьте активними

  Вихід на воду міжнародних ринків є великим кроком для будь-якої марки.

  Якщо це те, з чим стикається Ваша компанія, то тоді вітаємо! Ви маєте дуже захоплюючу, хоча і складну подорож. Існує багато факторів, які визначатимуть успіх або невдачу стратегії цифрового маркетингу в іншій країні.

  Сьогодні я хотів би зосередитися на з'ясуванні найважливіших з них для того , щоб почати створення вашої онлайн-присутності: Міжнародний SEO.

  У цьому посібнику ви знайдете деякі з кращих покрокових порад щодо позиціонування вашої компанії на інших ринках.

  Це, звичайно, припускає, що ваш веб-сайт на оригінальній мові вже повністю оптимізований для розміщення на пошукових системах, але якщо ні, я рекомендую вам почати роботу, звернувши увагу на це Стаття про маркетингові стратегії SEO.

  Це, звичайно, припускає, що ваш веб-сайт на оригінальній мові вже повністю оптимізований для розміщення на пошукових системах, але якщо ні, я рекомендую вам почати роботу, звернувши увагу на це  Стаття про маркетингові стратегії SEO

  1) Вивчіть свій ринок

  Перш ніж навіть почати думати про позицію SEO, потрібно провести глибокий аналіз країни чи країн, на які ви плануєте орієнтуватися.

  Щоб почати, потрібно запитати, як ваші продукти або послуги вміщуються там.

  Можливо, ви розглядаєте можливість додавання спеціальних функцій, або, з іншого боку, може бути навіть, що частина вашого каталогу або веб-сайту може навіть не мати сенсу за межами вашої країни.

  Культура та місцеві смаки та уподобання є ще одним дуже важливим фактором, який необхідно враховувати.

  Якщо ви запускаєте електронну комерцію, існують логістичні деталі, які також необхідно враховувати перед запуском опцій продажу в іншій країні, наприклад, способи оплати (чим більше ви приймаєте, тим більше буде шансів на перехід), обмінний курс (завжди краще відображення цін у місцевій валюті) або навіть міжнародне законодавство щодо експорту та продажу продукції.

  Враховуючи, що ми маємо справу з міжнародним веб-позиціонуванням, є важливі технічні аспекти, які необхідно вивчити.

  Найбільш важливо знати, на яку пошукову систему або двигуни прагнути, тому що, несподівано! У Росії, наприклад, панує яндекс, а в Японії - Yahoo.

  Кожен з них має свої власні положення SEO положення, які вам доведеться вивчати і адаптувати. Щоб дізнатися про ринкову квоту кожної з цих пошукових систем у вашій цільовій країні, можна послатися на звіти, зроблені такими компаніями, як Experian або Forrester Research.

  Насамкінець, ви також не повинні забувати вивчати звички цифрового споживання в країнах, на які ви орієнтуєтеся: відсоток проникнення Інтернету, які пристрої найчастіше використовуються для підключення, наскільки прийнятними є інтернет-магазини тощо.


  2) Перекладіть, пристосуйте та знайдіть свій міжнародний SEO

  Прийшов час звернутися до прискіпливої ​​теми мови. Відповідно до вашої стратегії розширення, ви можете знайти себе в двох різних ситуаціях:

  • Країни, на які ви націлюєте, використовують одну мову. Наприклад, якщо американська компанія вирішила орієнтуватися на британський або австралійський ринок. Це означає, що ви можете заощадити собі всю перекладу, але ви все одно повинні адаптувати свій вміст до інтересів кожної країни і враховувати різні форми мови (наприклад, англійська англійська - британська англійська).
  • Країни, на які ви націлюєтеся, мають різні мови . У цьому випадку ви не маєте іншого вибору, крім як перекласти весь свій вміст на іншу мову ... і як би це не було привабливо, не робіть це, використовуючи автоматичний перекладач, або ви втратите хорошу частку бізнес-можливостей, перш ніж навіть почати.

  Незалежно від того, яка з цих двох ситуацій ви опинитеся, я рекомендую знайти експерта з багатомовного SEO, який може допомогти вам створити високоефективний контент у вашому цільовому ринку.

  Вони зможуть оцінити вашу конкретну ситуацію, але вам доведеться принаймні вирішити наступні аспекти:

  • Досліджуйте відповідні ключові слова в кожній мові та пункті призначення. Існує ніякого сенсу в перекладі все слово за словом, як ключові слова вам потрібно ключові слова, які насправді шукається в кожній країні. Щоб надати вам певну ідею, можна скористатися такими інструментами, як планування ключових слів Google Adwords.
  • Перекладайте весь вміст веб-сайту , дотримуючись при цьому щільності ключових слів. У світі маркетингу хороші переклади дуже відрізняються від буквальних, оскільки вони повинні пристосовуватися до культури та висловів місцевих жителів. Є деякі компанії, які навіть змінюють назву свого продукту через те, що він звучить недоречно або неправильно при перекладі. Отримати поради від фахівців!
  • Перекласти всі невидимі елементи SEO: плагіни, теги типу H1 і H2, титул і текст зображень ALT, якірний текст для ваших посилань і так далі. Всі ці рядки тексту повинні бути перекладені на іншу мову та поважати стратегію ключових слів, визначену для цього ринку.

  3) Організуйте технічні аспекти вашого веб-сайту

  Ми досягли того, що, можливо, є найтоншою частиною роботи з вашою міжнародною позицією SEO: технічні аспекти вашого сайту.

  Ось лише деякі з речей, які необхідно взяти до уваги:

  Архітектура та домени

  Перше, що потрібно знати, це два основних типи доменів:

  • Домени верхнього рівня (TLD) - це ті, які не асоціюються з жодною країною, наприклад .net, .com або .org.
  • Регіональні домени - це ті, які прив'язані до країни, наприклад .co.uk, .es або .fr. Ці домени можуть збільшити ваші шанси на позиціонування в цій країні, але зменшить їх у будь-якій іншій частині світу.

  Як тільки це зрозуміло, вам доведеться вибрати одну з таких стратегій:

  • Домени або субдомени за мовами: misitio.fr, misitio.en, misitio.de або навіть fr.misitio.com, en.misitio.com, de.misitio.com… Це найпростіша стратегія в короткостроковій перспективі. Кожен домен індексується незалежно, і ви можете мати різні сервери в кожній країні. Великі незручності тут, особливо з окремими доменами, полягають у тому, що повноваження оригінального веб-сайту не автоматично переносяться на нові. Це означає, що ми повинні починати з нуля знову, коли ми входимо в нову країну і працюємо над стратегією збудування каналів.
  • Підкаталоги за мовою (з одним доменом і 301 перенаправленням): misitio.com/es, misitio.com/fr, misitio.com/de… У цьому випадку ви зосереджуєтеся на створенні повноважень одного домену, тому будь-які нові мови користь від попередньої роботи. Головний недолік полягає в тому, що він може сповільнити час завантаження.
  • Підпапки за мовою: один єдиний домен і територіальний домен у вигляді мікроноси. Вона є більш складною і важкою для утримання, а тому не найбільш рекомендованою з варіантів.
  • Різні доменні імена для кожної мови або країни. Найбільш «радикальним» рішенням було б створення абсолютно різних і незалежних веб-сайтів. Це може бути правильним для вашої компанії, якщо ви хочете максимально поєднатися з місцевими ринками, а ваші команди працюватимуть окремо.

  Хостинг та IP-адреси

  Наступне питання: звідки я повинен найняти господаря? Походження вашого ІВ може поліпшити ваші результати на 0,7 до 1 позиції, тому це те, що варто подивитися.

  Загалом, ІВ має бути в країні вашого основного ринку. Наприклад, якщо ви продаєте продукти у Великобританії та Австралії, але більшість ваших клієнтів є американцями, то ваш IP-адреса має базуватися в Сполучених Штатах.

  Тим не менше, моя порада полягає в тому, щоб не перейматися цією деталлю, оскільки наявність швидкого сервера є більш важливим з точки зору позиції.

  Пов'язані з цією темою, не забувайте враховувати геолокацію вашого вмісту, оскільки пошукові системи загалом схильні надавати перевагу місцевим результатам.


  Дуже важливо: атрибут hreflang

  Щоб ваша міжнародна стратегія SEO працювала, вам потрібен Google для того, щоб «зрозуміти», що він має справу з тим самим веб-сайтом, просто на різних мовах (або адаптований до різних країн, де говорять різними мовами).

  Для цього необхідно використовувати атрибут hreflang , пов'язуючи URL-адресу кожної мови з домашньою сторінкою кожного веб-сайту.


  Багатомовний SEO плагіни

  Щоб закінчити, я хотів би порекомендувати два багатомовні плагіни SEO для Wordpress, які навіть легко вирішать проблему hreflang:

  • qTranslate: динамічне керування вмістом на декількох мовах. 4.9 оцінено користувачами.
  • WPML: простий, але потужний платний плагін для створення та підтримки багатомовних веб-сайтів.

  4) Linkbuilding та міжнародний контент-маркетинг

  Так що тепер у вас є свій веб-сайт і працює у всіх ваших цільових країнах - привітання!

  Але, як ви вже знаєте, SEO є довгостроковою інвестицією і вимагає постійного введення зусиль і часу навіть після її запуску.

  Якщо ви хочете досягти успіху в міжнародній стратегії SEO, вам потрібні якісні посилання з різних країн і мов, які не тільки на різних мовах, але й повністю адаптуються до місцевої культури та інтересів.

  Хочете поліпшити вашу стратегію маркетингу SEO, але відчувати себе перевантаженою всією інформацією, яка там? Це хороший знак, тому що це означає, що ви там вивчаєте! І ось гарна новина: Ви тільки що потрапили в потрібне місце. Наша команда експертів з SEO працювала над цією статтею, щоб надати вам найбільш корисні поради, коли справа доходить до створення ваших стратегій SEO, роблячи ваш сайт легким для користувачів і пошукових систем, щоб зрозуміти.

  Перш за все, потрібно зрозуміти, які ключові слова використовують ваші потенційні клієнти, шукаючи свої послуги та продукти. Для того, щоб знайти найбільш ефективні, у вас є різні варіанти. Перший варіант полягає у використанні інструменту дослідження ключових слів, таких як планування ключових слів Google, SEMrush тощо. Ще одним кроком є ​​аналіз вашого веб-сайту, щоб з'ясувати, які ключові слова вже добре виконуються, а також перевірити, які ваші конкуренти націлюють. Ключові слова з довгим хвостом також дуже важливі, оскільки пошук природних мов стає все більш популярним і переконливим.

  Після того, як ви дізнаєтеся про ключові слова, які дозволять вашим потенційним клієнтам знайти вас, приготуйте цей вміст! Маючи список ключових слів Готовий важливий, але ви також повинні правильно продавати свій вміст . Технологія пошуку залежить також від показників релевантності та важливості, і вони вимірюють їх шляхом відстеження того, як люди реагують на ваш вміст, посилаючись на неї, обмінюючись ним і т.д. . Ви хочете запропонувати високоякісний контент, який включає всі ті ключові слова, які ми вже згадували раніше, але ви не хочете набридати потенційним клієнтам. Солодке місце довжини вмісту здається 2.250-2.500 слів довго згідно з Hubspot.

  Ви зміст не є єдиним найважливішим аспектом вашої стратегії SEO, але і ваш On-Page SEO управління є надзвичайно важливим для того, щоб отримати вашу онлайн-присутність у відповідності з вашими бізнес-цілями. Переконайтеся, що ваша веб-структура слідує методу, який дозволяє відстежувати різні елементи SEO на сторінці, такі як URL-адреси, назви сторінок і мета-описи. Використання шаблону для керування всіма цими різними елементами полегшить ваше життя, а ваше управління стане більш ефективним. Коли ви закінчите оптимізувати свій сайт, не забувайте про це! Завжди майте на увазі те, що ви дізналися та змінили під час створення нових назв сторінок, додавання нових тем або редагування вмісту сайту.

  Якщо ваша головна мета - збільшити кількість потенційних клієнтів і абонентів, які потенційно можуть стати клієнтами, ви не можете забути оптимізувати спосіб, яким ви хочете, щоб вони стали такими. Кожна сторінка вашого веб-сайту повинна являти собою можливість переходу, тому переконайтеся, що ви включаєте виклики до дій на різних етапах вашої послідовності.

  1. Проаналізуйте результати

  Вам потрібно налаштувати свій пакет аналітики, щоб отримати інформацію про ефективність вашої стратегії. Це також дозволить вам дізнатися, що працює, а що ні, щоб ви могли зробити всі необхідні зміни для досягнення ваших цілей. Google Analytics, як правило, є найпопулярнішим вибором з точки зору аналітичних пакетів, а консоль пошуку Google - це важливо, якщо ви серйозно бажаєте, щоб ваш веб-сайт був в Google. Він дає вам уявлення про те, як Google бачить ваш веб-сайт, посилання, які вказують на ваш сайт, популярні ключові слова, рейтинг кліків тощо.

  Після того, як ви зробите кроки, які ми тільки що охопили, не забувайте про SEO вашого сайту! Ви повинні ставитися до вашої стратегії SEO як живу істоту , оскільки вона буде рости, розвиватися і поводитися по-різному залежно від постійних змін цифрового маркетингу. Ця волатильність вимагає, щоб цифрові маркетологи часто адаптувалися до новітніх тенденцій і керівних принципів пошукових систем та їх алгоритмів. Деякі дії і тактики, які використовувалися для твори чудес кілька місяців тому, не виконують цього добре, і пошукові системи стали краще виявляти поганий контент, тому деякі старі шкільні тактики SEO, такі як створення багато сторінок, орієнтуючись лише на посилання, сума слів і заповнення тега заголовка ключовими словами більше не працюють.

  Інвестування у ваш Стратегія SEO впровадження нових ідей та подальші дії є необхідними для досягнення ваших цілей та успіху в цифровому маркетингу. Ви також повинні працювати над методами, які дозволять тримати ваш вміст довшим , наприклад, працювати з вічнозеленим контентом, який не стане застарілим, збагатити вміст змішаними медіа, оптимізувати його для спільного використання, повторно призначити старий вміст і повторно поділитися на соціальних платформах!

  Сфера цифрового маркетингу продовжує змінюватися швидше, ніж більшість може йти в ногу, але стало зрозуміло, що найкращим способом створення та розвитку бренда бізнесу є наявність сильної присутності в Інтернеті. Сильні онлайн-присутності найчастіше пов'язані з гарною пошуковою оптимізацією, так що найбільш ефективні клієнти орієнтовані на ваш бізнес. Проблема з ефективною пошукової оптимізації полягає в тому, що вона може бути досить складною для всіх учасників, навіть ті, хто є найбільш досвідченими, можуть мати труднощі з розумінням масштабу пошукової оптимізації.

  Ефективна пошукова оптимізація стала важливим інструментом для бізнесу, оскільки вона допомагає диктувати та повідомляти про те, де відбувається бізнес в Інтернеті. Єдина проблема полягає в тому, що ці звіти від SEO часто можуть відчувати себе непереборними, а відмовлятися від занурення відчуття, не знайшовши рятувальний пліт, щоб триматися. Інструменти пошукової оптимізації, доступні компаніям у режимі реального часу, такі як перетворення, рейтинги, показники кліків, витрати за клік, пікову кількість кліків і т.д. Легко побачити, як навіть найдосвідченіші SEO експерти Можна сказати, що пошукова оптимізація була складна десять років тому, не кажучи вже про те, як вона продовжує розвиватися з кожним днем. Таким чином, питання залишається, як ви і ваша команда спростити SEO, щоб допомогти вашому бізнесу успіху, не отримуючи перевантажені в складному цифровому маркетингу області?

  Визначте мету

  Кожен бізнес або компанія відрізняється тим, що вони сподіваються досягти в Інтернеті. Деякі підприємства хочуть краще спілкуватися, надавати ресурс споживачам, розвивати свій бренд і підвищувати обізнаність. Найкращий спосіб спростити SEO полягає в тому, щоб зрозуміти, що таке мета. Є кілька основних питань, на які ви і ваша команда можуть відповісти досить просто, щоб переконатися, що всі знаходяться на одній сторінці. По-перше, яка мета веб-сайту?

  Розуміння мети сайту допомагає узгодити тактичний план з розгортанням ефективних методів оптимізації пошукових систем. Якщо ви і ваша команда не розумієте мету і мету вашого сайту, то неможливо спростити SEO для досягнення успіху. Відповідаючи на це перше запитання, ви також зможете визначити, чого ви прагнете досягти завдяки зусиллям SEO.

  Друге питання, на яке вам і вашій команді слід відповісти, які вимірювання ви будете використовувати, щоб визначити, чи ваші зусилля з SEO успішними? Як згадувалося вище, існують сотні звітів, які доступні через інструменти SEO, але це не означає, що ви і ваша команда повинні їх використовувати. Успіх завдяки зусиллям SEO може бути таким же простим, як збільшення трафіку, кращі показники кліків, збільшення переходів / продажів, збільшення доходів або більша тривалість відвідувань веб-сайту. Розуміння того, як ви будете вимірювати свої зусилля, допоможе розробити методи SEO, які ви будете використовувати, щоб у вас не було конфліктуючих стратегій.

  Останнє питання, яке ви повинні розглянути з вашою командою, ґрунтується на ваших конкурентів. Що роблять ваші конкуренти? Проаналізуйте конкурентів у полі, де ви будете стикатися. Чи роблять вони щось добре, ви і ваша команда сподіваєтеся диференціювати себе, чи є щось, що ви можете навчитися на своїх минулих помилках? Відповісти на це питання важливо, тому що ви можете визначити вікна можливостей, які ви і ваша команда, можливо, забули раніше.

  Щоб з'ясувати, як спростити SEO, потрібно відповісти на ці запитання:

  • Мета веб-сайту?
  • Які вимірювання будуть використані?
  • Аналіз конкурентів?

  Побудуйте ефективну стратегію і встановіть її в рух

  Після того, як ви відповіли на вищенаведені запитання, ви і ваша команда можете почати створення кампанії SEO, яка буде належним чином узгоджена зі стратегією, необхідною для вашого сайту. Розуміння того, з чого почати, зробить це так, що вам не доведеться відстежувати ваші кроки, як це роблять багато хто в індустрії цифрового маркетингу.

  Після того, як ви ретельно описали свою стратегію, і знайшли час, щоб переглянути її, щоб переконатися, що вона правильно узгоджується, тоді ви можете перейти в рух. Важливо відзначити, що як тільки ви встановили м'яч, що котиться по схилу, це важче правильно, ніж раніше. Однак це не означає, що він не може правильно виправити.

  Внесіть корективи, коли це необхідно, і будьте активними

  Як і у випадку з будь-якою цифровою маркетинговою кампанією, корекції курсу повинні відбуватися у міру зміни маркетингового світу. Важливо переконатися, що коли виникає удар у дорозі, ви готові і здатні, звичайно, виправити вашу стратегію SEO без необхідності повернутися до нульового кроку.

  Підсумовуючи, спрощення кампаній з пошукової оптимізації можливе, хоча це може здатися занадто складним. Спрощення вашої кампанії SEO зводиться до розуміння напрямку, в якому ви хочете рухатися з вашими зусиллями SEO, солідна стратегія, яка може виконувати напрямок, і коригування, які можуть бути зроблені без шкоди для всієї роботи заздалегідь.

  Спрощення вашої кампанії SEO зводиться до розуміння напрямку, в якому ви хочете рухатися з вашими зусиллями SEO, солідна стратегія, яка може виконувати напрямок, і коригування, які можуть бути зроблені без шкоди для всієї роботи заздалегідь

  Таким чином, питання залишається, як ви і ваша команда спростити SEO, щоб допомогти вашому бізнесу успіху, не отримуючи перевантажені в складному цифровому маркетингу області?
  По-перше, яка мета веб-сайту?
  Друге питання, на яке вам і вашій команді слід відповісти, які вимірювання ви будете використовувати, щоб визначити, чи ваші зусилля з SEO успішними?
  Що роблять ваші конкуренти?
  Чи роблять вони щось добре, ви і ваша команда сподіваєтеся диференціювати себе, чи є щось, що ви можете навчитися на своїх минулих помилках?
  Які вимірювання будуть використані?
  Аналіз конкурентів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»