Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Міжнародне SEO - спрощений варіант.

  Елі Шварц - директор з маркетингу SurveyMonkey, найбільший в світі платформи онлайн досліджень, сайт якої переведено на 16 мов, і має клієнтів у всіх мовних зонах.

  Роль SEO в міжнародному маркетингу

  SEO - це безкоштовний ресурс генерування трафіку на сайт. Коли ви ведете міжнародний бізнес, SEO дозволяє робити це глобально, чи не рекламуючи окремо в кожній країні.

  Інтернет розвивається неймовірними темпами в усіх регіонах і особливо в Азії. Для того, щоб розвивати бізнес в цих регіонах, вам потрібно щоб ваш сайт був там доступний і мав необхідну мовну версію.

  Мовні версії сайту відкривають великі можливості

  Незважаючи на те, що всього 13% населення в світі розмовляє англійською і розуміє його, на даний момент англійська мова є основною мовою Інтернету. Велика частина сайтів і контенту в Інтернеті - на англійській мові.

  Однак, треба розуміти, що англійська - всього лише третій за поширеністю мова в світі, на першому місці - китайський, на другому - іспанська. Тобто частина контенту на інших мовах буде стрімко розвиватися.

  Тобто частина контенту на інших мовах буде стрімко розвиватися

  Наприклад, якщо ввести в Google слово «взуття» англійською, ми отримаємо в 15 разів більше результатів, ніж на слово «взуття» на іспанській мові. У той час як людей, які носять взуття і розмовляють іспанською набагато більше, ніж людей, які носять взуття і розмовляють англійською. Так що картина в Інтернеті буде змінюватися, і тут лежать величезні можливості для бізнесу, а SEO - це саме той інструмент, який дозволяє бути там, де покупці самі шукають ваш товар.

  Мобільні пристрої

  Зростання використання мобільних пристроїв зростає величезними темпами. За останній рік кількість пошукових запитів з мобільних перевищила кількість запитів з комп'ютерів. Ну і до чого тут SEO?

  Давайте подивимося на Facebook - він налічує 1,4 більйона активних користувачів щомісяця. А тепер подивимося на Google - він показує, що існує 1,4 більйона активованих мобільних пристроїв Android в світі. Оскільки Google володіє Android, можна зробити висновок, що Google контролює також і мобільний трафік. Крім того, Google пропонує пошукове мобільний додаток для пошуку з телефону. За статистикою Google - найпоширеніший сайт в світі. Таким чином, SEO - важливий інструмент глобального маркетингу.

  Розуміти намір споживача

  Суть SEO - це не нав'язування, а вміння зрозуміти, чого хоче користувач і запропонувати те, що потрібно. Наприклад, Survey Monkey займає перші місця в пошукових запитах в Америці і багатьох інших країнах по пошуковому запиту: «онлайн дослідження». Але в Британії ми стабільно займаємо 9 позицію в пошуку, оскільки Google знає, що коли користувач в Британії шукає «онлайн дослідження» він хоче побачити перелік сайтів, на яких можна замовити дослідження за гроші - така специфіка ринку. Це не те, чим ми займаємося, і тому Survey Monkey на займає перші позиції в пошуку Google. Вся справа саме в намірі відвідувача, який зчитує Google.

  Що змінилося?

  На початку ери Інтернету користувачі формували короткі пошукові запити, що складаються з одного слова, пізніше - стали формувати більш докладні запити і пошукові фрази стали довшими. Тепер користувачам вже не обов'язково вводити довгі запити, вони можуть забивати в пошук все, що їм заманеться і Google намагається розпізнати, що саме цікавить користувача.

  Навіть якщо я вводжу некоректний запит в Google, він намагається мене поправити і надати мені найбільш наближені варіанти до мого запиту, а також пропонує варіанти синонімічних ключових слів.

  Суть SEO саме в тому, щоб навчитися розпізнавати, що саме шукає користувач і запропонувати йому такий сайт, який повністю задовольнить його очікування і надасть найкращий користувальницький досвід з усіх можливих варіантів.

  Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter

  Ну і до чого тут SEO?
  Що змінилося?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»