Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  MODX: Вступ до провідних CMS з відкритим вихідним кодом

  1. Історія MODX
  2. Основні можливості MODX
  3. MODX проти WordPress
  4. Майбутнє MODX
  5. Резюме

  MODX є однією з провідних CMS-платформ з відкритим вихідним кодом, і з моменту свого першого випуску у 2005 році дотримувалася принципів масштабованості, структурної гнучкості та обмежень платформи. MODX обіцяє «творчу свободу», як її засновники, Райан Траш, Раймонд Ірвінг і Джейсон Коуард, люблять його називати.

  Згідно з Сайт MODX їхньою метою завжди було використання CSS і HMTL для створення простих у використанні, творчих і безпечних веб-сайтів. Оскільки не було доступних систем керування контентом з відкритим вихідним кодом (CMS), які б відповідали законопроекту, вони вирішили побудувати свої власні і поділитися ними з рештою світу.

  Історія MODX
  • 2004: Raymond Irving та Ryan Trash, обидва розробники, почали проект MODX CMS як суміш між DocVars та веб-користувачем Raymond
  • 2005: Джейсон Коуард приєднався до команди керівників проекту
  • 2007: Реймонд пішов, а Шон Маккормік приєднався до команди через рік
  • 2008: новий логотип і брендинг створені користувачами MODX
  • 2010: випущена перша версія MODX Revolution, заснована компанія MODX LLC
  • 2010: перша конференція MODX, що проходила в Далласі, штат Техас, і спонсорована компанією Microsoft
  • 2012: ТОВ MODX запускає MODX Cloud
  • 2013: преміум додатки, представлені вперше відомим розробником спільноти MODX, Mark Hamstra
  • 2014: випуск MODX 2.3
  • 2015: Конференція MODXpo відбулася в Німеччині
  • 2016: оновлення хмари MODX
  • 2016: MODX Revolution 2.5, PHP 7
  • 2016: оголошена дорадча рада MODX
  • 2017: MODX B2B запроваджено
  Основні можливості MODX

  З моменту свого першого випуску в 2005 році, MODX став одним з найбільш надійних і популярних відкритих систем управління контентом на ринку. Настільки, що він був завантажений і встановлений мільйонами користувачів і заробив MODX CMS Critic's People's Choice Award у листопаді 2013 року для кращого відкритого джерела CMS попереду інших чотирьох номінантів Liferay, Processwire, e107 і DNN Platform. Як стверджує CMS Critic: «MODX - це неймовірна CMS, яка пропонує безліч можливостей для тих, хто шукає якісне програмне забезпечення безкоштовно».

  Отже, які основні особливості цієї безкоштовної CMS?

  Написані на PHP і підтримують MySQL і HTML, деякі ключові особливості, що відрізняють MODX:

  • Під час створення веб-сайту немає обмежень щодо творчості
  • Надійне створення сайту та повні можливості налаштування
  • Шаблони без громіздких і жорстких шарів теми
  • Інсталятор MODX дозволяє здійснювати оновлення та міграцію вмісту та шаблонів, а також доступ до сотень додатків з менеджера MODX
  • Покращення
  • Мобільний відгук
  • Індивідуальне управління сайтом
  • Багатомовне розгортання та розгортання декількох сайтів
  MODX проти WordPress

  Неминуче одне питання виникає знову і знову, коли клієнти розглядають і оцінюють найпопулярніші вільні CMS з відкритим вихідним кодом на ринку, і серед них два, які зазвичай піднімаються до вершини: MODX і WordPress.

  Нещодавно я прочитав дуже цікаву статтю Smashstack, яка зробила дуже ретельну роботу порівнявши два. Деякі подібності та відмінності коротко описані нижче:

  • Незважаючи на те, що WordPress спочатку запускався як блог-платформа, її еволюція і додавання нових можливостей зробили WordPress хорошим вибором для розгортання веб-сайтів загального призначення.
  • PHP, MySQL і HTML, передумови для створення WP-сайтів, ідентичні тим, що використовуються в MODX.
  • MODX пропонує більше гнучкості налаштування, ніж WordPress.
  • Залежність WordPress від шаблонів сторонніх виробників, або за мінімальних вбудованих шаблонів, робить необхідним змінювати шаблони, які можуть бути досить близькими, але не те, що саме потребує клієнт. Ці модифікації можуть стати досить виснажливими і дорогими.
  • MODX значно менше залежить від попередньо розроблених макетів і дає набагато більшу гнучкість розробникам, які працюють над дизайном сайту.
  • Управління сайтом: WordPress пропонує простий у використанні модуль для керування сайтом більшістю власників сайтів з основними потребами. MODX, однак, краще підходить для більшої та складнішої архітектури сайту, а також пропонує спеціальні робочі процеси для покращення функціональності.
  • Досвід роботи з кінцевим користувачем: WordPress може мати менше проблем із юзабіліті, оскільки найбільш часто використовувані та розгорнуті теми тестувалися та широко вивчалися через їх широке використання, і тому, як правило, забезпечують хороший досвід користувачів. З іншого боку, досвід користувача MODX буде трохи більше залежати від рівня кваліфікації розробника.

  Рішення в кінцевому підсумку лежить на кінцевому клієнті і повинно керуватися своїми унікальними вимогами, що стосуються таких аспектів, як візуальний дизайн і функціональність, а також перспективу кінцевого користувача. Клієнт на ринку CMS з відкритим вихідним кодом, який вирішує питання між MODX і WordPress (або будь-якою іншою CMS для цього питання), повинен проконсультуватися зі своїм агентством і тісно співпрацювати, щоб знайти найкраще рішення та рішення для їхніх потреб.

  Майбутнє MODX

  З MODX 2.3, що служить тимчасовим оновленням, MODX оголосила про капітальний ремонт своєї CMS у вигляді довгоочікуваної версії MODX 3. MODX Revolution 2.4.3, випущений у лютому 2016 року, надав ряд виправлень помилок і декількох удосконалень CMS. Цей випуск вважався "монументальним" від MODX, оскільки він був зоряним прикладом великих зусиль, що здійснювалися спільнотою, включаючи 300 "зобов'язань" від 21 розробників і безліч виправлень і удосконалень.

  На початку цього року було впроваджено MODX MODX B2B . Згідно з MODX, "наша пропозиція - це єдиний постачальник, ефективне рішення для прибуткового зростання вашого бізнесу та заохочення онлайн-якості."

  Резюме

  MODX представлена ​​енергійною і різноманітною міжнародною спільнотою, яка з самого початку була дуже активною і активною. Це пояснює, чому глобальні кінцеві користувачі та розробники допомогли перевести MODX на декілька мов, включаючи: болгарську, китайську, чеську, датську, голландську, фінську, французьку, німецьку, грецьку, іврит, італійську, японську, норвезьку, перську, польську , Португальська, російська, сербська, іспанська, шведська та турецька.

  Розгортання корпоративного або некомерційного веб-сайту, платформа електронної комерції або серія цифрових маркетингових кампаній і блогів, міжнародний слід MODX, сильні глобальні спільноти розробників, а також надійні, легкі у використанні та настроювані функції роблять його логічним вибором для будь-якої компанії та організація, яка шукає функції програмного забезпечення безкоштовно. Ця безкоштовна CMS MODX підходить до цих зусиль і в поєднанні з надійним мовним партнером, який може легко інтегруватися з CMS MODX і перекладати й розгортати повністю локалізовані веб-сайти та платформи електронної комерції, стає простим вибором для всіх, хто розглядає питання про свій сайт і вміст, продукти та глобальні послуги.

  Подальші ресурси GPI на роз'єми та розробку веб-сайтів

  Отже, які основні особливості цієї безкоштовної CMS?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»