Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Молитва на удачу в справах і везіння

  1. Великомученик Георгій Побідоносець
  2. Преподобний Сергій Радонезький
  3. Святий Угодник Микола Чудотворець
  4. Справжня віра - запорука успіху в будь-якому діянні

  Люди шукають у пани не тільки порятунок душі і захист, а й допомога в звичайних мирських справах. Ми зберігаємо проблеми і біди свої в серце, і не про все ми можемо поділитися зі своїми близькими, але завжди можна довіритися Всевишньому. Так, і в моменти, коли гостро постає питання про фінансове благополуччя, удачі в справах і реалізації задуманого, на допомогу прийде молитва на удачу і успіх у всьому. Люди шукають у пани не тільки порятунок душі і захист, а й допомога в звичайних мирських справах

  З давніх-давен повелося, що кожен праведний християнин, повинен перед початком будь-якої справи хреститися і читати молитви для злагодженої роботи, і щоб допоміг Господь залучити успіх в досягненні поставлених завдань. Молитва про удачу на рибалці допоможе домогтися гарного улову, а якщо турбує хвороба або чекає серйозна операція - звернення до святого покровителя і Богу подарує зцілення.

  Сильні молитви на удачу в справах і везіння приносять успіх в будь-якому розпочатій справі, будь то бізнес або будівництво будинку. А по закінченню роботи, обов'язково дякувати Всевишньому, Ангела-хранителя за допомогу і турботу. Народ знає багато наущений і прикмет, пов'язаних зі зверненням до святих покровителів, Божим угодників і Ангелу-хранителю, для більшої користі прохань про допомогу.

  Великомученик Георгій Побідоносець

  Георгій Побідоносець має особливу повагу у православних християн. Він є покровителем і заступником Святої Русі.

  Якщо немає можливості часто відвідувати дім Божий, купите іконку в церковній лавці. Поставте її в свій домашній іконостас і просите Великомученика про заступництво, не забуваючи каятися в скоєних гріхах і дякувати за послану допомогу.

  Молитви на удачу в роботі і заробіток рекомендується супроводжувати читанням псалмів, які спрямовані притягнути везіння і зміцнити дух. Залежно від виникаючих проблем, читають такі псалми:

  • Для поліпшення власного бізнесу, торгівлі читають псалми 90-37-26;
  • Якщо не складаються взаємини на роботі між начальником і підлеглим, проблемні взаємини в колективі - псалми 76-39-3-10;
  • Коли людина в пошуку відповідного робочого місця, залучити успіх допоможуть псалми 73-51-62;
  • А щоб заробити гроші, необхідно взяти на озброєння псалми 27-3-52.

  Звертаються за допомогою до Георгія Побідоносця так:

  «Про всехвальний, святий великомученику і чудотворче Георгія!
  Призри на ни швидку твоєю поміччю, і умоли Чоловіколюбця Бога,
  та не засудить нас, грішних, за беззаконнями нашими, але учинить з нами по великій своїй милости.

  Не погорди моління нашого, але випроси нам у Христа Бога нашого тихе і богоугодну житіє, здоров'я ж душевне і тілесне, землі родючість, і в усьому достаток, і нехай не на зло звернемо благая, що дарується нам тобою від Всещедраго Бога, але на славу святого імені Його і в прославлення крепкаго твого заступництва, нехай дасть Він країні нашій і всьому боголюбивого воїнству на супостати подолання і нехай укріпить непременяемих світом і благословенням.

  Изряднее ж так захистить нас святих ангел Своїх ополченням, в їжаку позбавитися нам при виході нашому з житія цього, від підступів лукавого і тяжких повітряних митарств його, і неосудно стати перед Престолом Господа Слави.

  Почуті, страстотерпче Христов Георгія, і моли за нас невпинно Триіпостасного Владику всіх Бога, та благодаттю Його і людяністю, твоєю ж поміччю і заступництвом знайдемо милість, з ангелами і архангели і всіма святими праворуч правосудними Судді стати, і Того вийму славити з Отцем і Святим духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь ».

  Преподобний Сергій Радонезький

  З давніх-давен прийнято було звертатися за допомогою в важливих справах до Святих захисникам. Вчення не є винятком, а що вже говорити, якщо належить скласти іспит! Сильна молитва на удачу на іспиті додасть впевненості в своїх знаннях, заспокоїть, додасть емоційної рівноваги.

  Корисні статті:

  Притча. Коли наказує Господь ...

  Бідна жінка з невеликої родини була дуже релігійною. І одного разу, коли грошей не вистачало навіть на те, щоб нагодувати дітей, вона зателефонувала на радіостанцію і залишила там звернення до Бога про помощі.В той час як співробітники радіо з розумінням поставилися до віруючої женщи ... Читайте далі 6 ЩОРІЧНИХ ЧУДЕС православ'я. 1. Сходження благодатного вогню відбувається щорічно у Велику Суботу (напередодні святкування Світлого Христового Воскресіння) в Єрусалимському Храмі Гробу Господнього. Безліч людей відчули на собі Благодатний Вогонь. Перші 5 - 10 хвилин він абсолютно не жжет.2. Напередодні дня ... Читайте далі ЩО РОБИТИ, КОЛИ ПРИКРО? Що робити коли прикро і коли не можеш впоратися з образою? Якось Оптинський старець Никон отримав лист з образами і лайкою. У старця промайнула думка: «А хто це міг написати? Від кого лист? »Але він тут же взяв себе в руки:« Никон, це не твоя справа, не треба розпитувати ... Читайте далі Бог - осміяний бути не може! Бог - осміяний бути не може! Ось приклади з життя про людей, які - посміли підняти свої брудні руки і погані мови - на Бога і Церковь.Когда в селі Селявни Воронёжской області ламали церкву, голова сільради та двоє його помічників розбили унікальну величезну ... Читайте далі

  У вас є телеграм? Якщо так, тоді вам сподобається наша православна група в Телеграма: https://t.me/molitvaikona , Заходите, ми чекаємо Вас!

  Будучи дитиною, Святий Сергій ніяк не міг освоїти грамоту Будучи дитиною, Святий Сергій ніяк не міг освоїти грамоту. Одного разу до нього прийшов незнайомий старець, який пообідавши в будинку його батьків, наказав юнакові прочитати молитву. Чи не вмів до того прочитати ні слова, Сергій почав швидко і правильно читати. Так, молебень допомогла хлопчикові в навчанні, і з тих пір прийняти читати молитву Сергію Радонезького про успіхи в навчанні.

  Просять Преподобного про допомогу в навчанні і тяжінні удачі на іспитах такими словами:

  «Про священна голово, преподобного і богоносного отче наш Сергіє, молитвою твоєю, і вірою, і любов'ю, яже до Бога, і чистотою серця, ще на землі під обитель Пресвятої Тройці душу твою устроівий, і ангельського спілкування і Пресвятої Богородиці відвідування сподобився, і дар чудодейственния благодаті прийому, після відходу ж твоєму від земних особливо до Бога прібліжівийся, і небесні Сили пріобщівийся, але і від нас духом любові своє не отступівий і чесні твоя мощі, яко посудину благодаті повний і преізлівающійся, нам оставівий! Веліе ми маємо відвагу до Всемилостивого Владиці, молі врятувати раби Його, сущою в тобі благодаті Його віруючою і до тебе з любов'ю прітекающія.

  Випроси нам від велікодаровітаго Бога нашого всякий дар, всім і коемуждо благопотребен, віри непорочні дотримання, градів наших твердження, світу уміреніе, а від голоду, ні бурі позбавлення, від навали чужинців збереження, скорботним розраду, недуга зцілення, занепалим возставленіе, заблудженим на шлях істини і порятунку повернення, трудяться зміцнення, благоделающім в справах благих успіх і благословення, немовлятам виховання, юним повчання, незнаючим напоумлення, сиротам і вдовиця заступництво, який відходить від цього брешемо еннаго житія до вічного блага приготовлені і напуття, сходять блаженне упокоєння, і всіх нас утверди твоїми молитвами сподоби в день Страшнаго Суду ШУІЯ частини позбудеться, десния ж країни общники бити і блаженний отой голос Владики Христа почують: Прийдіть, благословенні Отця Мого, наслідуйте приготоване вам Царство від створення світу. Амінь ».

  Однак слід пам'ятати, що в навчанні, як і в праці, Всевишній і Заступники допомагають тим, хто сам прагнути до досягнення поставлених цілей. Не слід надмірно сподіватися тільки на Божу милість, потрібно і самому старанно вчиться і працює.

  І якщо у Вашій родині заведено звертатися до якогось Святому, обов'язково дотримуйтесь їй, тому, що всі святі заступники мають представництво перед Господом. А це означає, що щире прохання дасть бажану допомогу. Крім того, звертаються за допомогою в навчанні єпископу Митрофану Воронезькому, блаженної Ксенії Петербурзької , Миколи Угодника, Матрони Московської .

  Святий Угодник Микола Чудотворець

  Образ Святителя Миколая, який творив чудеса, широко відомий з далеких часів по всьому світу. Давним-давно, вважалося, що Микола Чудотворець є покровителем дітей, купців, моряків і мандрівників. Сьогодні кожна віруюча людина, відвідавши будинок Господній, обов'язково схиляється перед образами Пречистої Богородиці, Ісуса Христа, а так само перед іконою Миколи Чудотворця.

  Кожен, звертаючись до Святого Угодника, просить створити диво, хтось хоче отримати виграш у лотереї або змаганні, хтось просить чудесного зцілення душі своєї, а хто-то хоче знайти сім'ю і щастя Кожен, звертаючись до Святого Угодника, просить створити диво, хтось хоче отримати виграш у лотереї або змаганні, хтось просить чудесного зцілення душі своєї, а хто-то хоче знайти сім'ю і щастя. Святитель чує благання кожного, і якщо праведний прийшов до Нього з чистими помислами і щирістю, Він нікому не відмовляє, і дарує те, в чому відчуває віруючий нужду.

  Просити Святого про допомогу у кримінальних справах у його ікони слід так:

  «О, Всесвятий Миколу, догоджаючи преізрядний Господній, теплий наш заступнику, і всюди в скорботах швидкий помічнику! Помози мені грішному і смутному в цьому сем житії, умоли Господа Бога дарував ми залишення всіх моїх гріхів, еліко згрішив від юності моєї, у всьому житії моєму, справою, словом, помислом і всіма моїми почуттями, і під кінець душі моєї допоможи мені окаянному, умоли Господа Бога, всього творіння Творче, избавити ма повітряних митарств і вічних мук: так завжди прославляю Отця і Сина і Святого Духа, і твоє милостиво предстательство, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь ».

  Не тільки молитва на удачу Миколі Чудотворцю на удачу допоможе у всіх задуманих справах. Часто звертаються з проханнями і до Блаженної Матрони Московської. Є коротка, але сильна молитва до заступниці:

  «Свята праведна стариця Матрона, моли Бога за нас!»

  Після цих слів, слід висловити вголос свої думки, то в чому, на Вашу думку, полягає успіх і щастя. Наприклад, Вам необхідне повернення позичених грошей, просування по службі або налагодити відносини в колективі, просите щиросердно, при цьому, не бажаючи шкоди своєму ближньому. Бо якщо просити покровителів про своє благо за рахунок іншої людини - це великий гріх.

  Справжня віра - запорука успіху в будь-якому діянні

  Всі православні християни знають, що не можна вимагати від Всевишнього і Його Святих Заступників моментальної віддачі. Кожному дано по його заслугах! Якщо в своєму серці немає місця для Господа, то не чекайте, що все бажання Ваші виконуватися в одну мить.

  Щоб Ваші благання були почуті, необхідно зміцнювати свою віру, і підкріплювати її богоугодними справами:

  • Дякуйте Господа Нашого і Сина Його Ісуса Христа. Старанно виконуйте християнські обряди, тільки в цьому випадку прохання до Всевишнього будуть дієвими.
  • Не можна забувати про вшанування Пресвятої Богородиці. Звернення до неї за допомогою і заступництвом - є найвищою силою проти бід, негараздів і напастей.
  • Пам'ятайте дорогу до храму, це дім Божий. Нехай відвідування його стане для Вас звичною справою. Кожен православний людина повинна поставити свічку в храмі - в знак своєї віри християнської. Так господь буде бачити ваші старання, і молитви будуть почуті.

  Звичайно ж, звертатися до покровителів і Господу можна не тільки в церкві, а й вдома. Але все-таки найбільш сильними благання є в домі Божому.

  Якщо такими простими, але важливими правилами не нехтувати, Всевишній займе в душі Вашій головне місце, і завжди стане супроводжувати в усьому, в будь-яких справах і починаннях. Не варто забувати, що просити заступництва і заступництва можна і у самого Господа такими словами:

  «Господи Наш Всемогутній! Славлячи ім'я Твоє в усі віки не знали люди відмови в молитвах своїх. Господи Вседержителю Наш, дай мені сил подолати нещастя і біди тяжкі. Відведи негода від свого дому, від тіла мого і моєї душі. Почуй прохання раба Твого (ім'я) та не залиш їх без відповіді. Во славу Господню, амінь ».

  Береже вас Господь!

  НА ТОБІ пюре з сосисками ... / обов'язково прочитай це /

  Православного бомжа Валеру знали всі. По-перше, ясна річ, що православний: був на службах в різних храмах. Не тільки просив милостиню, а й молився. По-друге, тому що здорово вмів працювати: руки у мужика золоті. Якщо що де полагодити - від електропроводки до канали ... Читайте далі цибулина Жила-була одна баба злюща-презлющая, і померла. І не залишилося після неї жодної чесноти. Схопили її чорти і кинули в вогняне озеро.А Ангел-Хранитель її варто та й думає: «Яку б мені таку чесноту її пригадати, щоб Богу сказати». Згадав і каже Богу: ... Читайте далі На могилі біблійного пророка ожило висохле дерево Звістка про це чудо розійшлася по Самарканду. Про нього говорили, затамувавши подих, не тільки християни, але навіть мусульмани і іудеї для яких це місце так само священно. На могилі біблійного пророка Даниїла в Самарканді після молитви патріарха Московського і всієї Русі Алексія II ож ... Читайте далі

  Що робити коли прикро і коли не можеш впоратися з образою?
  У старця промайнула думка: «А хто це міг написати?
  Від кого лист?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»