Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Моніторинг SEO: Ваш звіт про безкоштовний рейтинг

  1. Який моніторинг?
  2. На перший погляд найважливіші значення SEO: Сторінка 3 звіту про рейтинг
  3. Видимість ключових слів моніторингу
  4. Видимість вашого домену

  Як замовник PromoMasters, ви щомісяця отримуєте безкоштовний звіт про рейтинг пошукових систем. Вичерпний звіт надає інформацію про ключові слова, зворотні посилання, соціальні медіа та інші фактори, що сприяють загальному успіху чи провалу веб-сайту. Але якщо ви хочете лише знати, чи добре розвивається ваш власний домен, ви можете знайти найважливішу інформацію з першого погляду на сторінці 3 звіту. Це пояснено тут.

  Який моніторинг?

  Щоб виконати своє призначення - будь-яка інформація, придбання нових клієнтів або продаж продукції - веб-сайт повинен шукати. Заяви про розвиток у часі або порівняння з конкурентами можливі лише за допомогою моніторингу, тобто шляхом постійного спостереження та вимірювання.

  Невеликі коливання є цілком природними: наприклад, інтерес до гірськолижного відпочинку на початку літа нижчий, ніж у вересні. Однак із сильнішими змінами слід усвідомлювати. Часто технічні помилки чи покарання є причиною того, що доступність веб-сайту раптово погіршується. Тому звіт про ранжирування також слід розуміти як систему раннього попередження - падіння позицій, важливо швидко знайти причину.

  Звіт грунтується на таких, індивідуально визначених ключових даних:

  • »Ваш домен (и)
  • »Ваші 4 основні конкуренти
  • »Ваші найважливіші ключові слова, які ви хочете знайти в пошукових системах

  На перший погляд найважливіші значення SEO: Сторінка 3 звіту про рейтинг

  На сторінці 3 вашого звіту про SEO ви знайдете все необхідне з першого погляду. Усі клієнти отримують цей звіт Зовнішнє та внутрішньо SEO замовлення у нас.

  Таблиця SEO

  Крім значень, вказується також зміна відсотка порівняно з попереднім місяцем.

  1 і 2: Індекс цінності в Інтернеті (OVI): видимість

  OVI (Інтернет-індекс цінності) вказує на видимість домену в результатах пошуку (Google AT DE CH - вибір за вами). Цей динамічний OVI заснований на +3 мільйоні запитуваних ключових слів, для статичних OVI близько 500 000 пошукових термінів запитуються. Статичне значення OVI є більш значущим, ніж динамічний OVI, оскільки воно включає лише довгострокові відповідні ключові слова.

  Чим вище OVI, тим краще. Однак, оскільки OVI відкритий вгорі, одне значення тут говорить мало. Щоб краще зрозуміти цінність вашого веб-сайту, вам слід порівняти його зі сторінками ваших конкурентів.

  3 ключові слова

  У стовпці " Ключові слова " вказується кількість пошукових термінів, які використовуються для відображення веб-сайту на перших 100 сторінках результатів. Не всі ці ключові слова є релевантними, але висока оцінка також є показником того, що ваш вміст відображається для різних запитів.

  4 середня позиція

  Це значення вказує на середню позицію, на якій сторінка відображається на перших 100 сторінках результатів. Особливо з часом тенденції можна швидко оцінити, наприклад, якщо середня позиція в пошуковій системі різко погіршиться.

  5 рейтингів

  Це значення вказує абсолютну кількість рейтингів вашого домену.

  6 і 7: Топ-10 та 30 найкращих рейтингів

  Ці два значення вказують, на скільки відсотків найпопулярніших результатів пошуку 10 або 30 найкращих результатів пошуку вибраного облікового запису пошукової системи. Ці значення цікаві тим, що дуже небагато користувачів пошукових систем натискають на більше, ніж на перших трьох сторінках результатів.

  Видимість ключових слів моніторингу

  Друга важлива графіка показує видимість ваших ключових слів моніторингу , тобто тих ключових слів, які ви визначили як відповідні. Ця крива не говорить нічого про ваш домен, але про Якість ваших визначених ключових слів ,

  Видимість вашого домену

  Особливо хвилюючою є наступна крива: тут порівнюється кілька доменів. У прямому порівнянні з доменами ваших конкурентів ви можете чітко бачити, чи ваш веб-сайт успішний чи досить слабкий.

  Звіт про безкоштовний рейтинг містить набагато більше інформації про ефективність вашого домену в результатах пошуку. Детальні значення для зворотних посилань, окремих ключових слів або соціальних мереж допомагають спланувати наступні кроки оптимізації. Ми раді допомогти Вам у впровадженні!

  Зверніться до команди PromoMasters, якщо ви хочете змінити свій звіт.

  Як програмна платформа для цих звітів, ми використовуємо версію агентства Xovi з Кельна.

  Який моніторинг?
  Який моніторинг?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»