Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Mozilla намагається прискорити браузер Firefox на слабких комп'ютерах

  Браузери від Mozilla і Google споживають багато оперативної пам'яті, але причиною занадто повільної роботи програм частіше є занадто старий комп'ютер користувача

  Браузери від Mozilla і Google споживають багато оперативної пам'яті, але причиною занадто повільної роботи програм частіше є занадто старий комп'ютер користувача. Щоб допомогти власникам слабких машин, Mozilla розробляє пункт налаштувань «Продуктивність», який складається з чотирьох пунктів.

  1. Відключення доповнень. Встановлені розширення для браузера споживають багато ресурсів комп'ютера. Натискання на кнопку «Оптимізувати Firefox» перезапустить програму з неактивними розширеннями. Доповнення не втечуть - їх можна включити в будь-який час.
  2. Встановлення кількості контент-процесів. Браузер Firefox 52 підтримує тільки два контент-процесу, коли Chrome і Safari працюють з трьома і більше. Збільшивши їх кількість, можна прискорити роботу з декількома вкладками, але це зажадає більшої оперативної пам'яті.
  3. Відключення анімації інтерфейсу. Анімації та інші ефекти теж споживають багато ресурсів. Відключивши їх, користувачі втратять красивостей, але позбудуться пригальмовування.
  4. Попередня вибірка сторінок. В активному стані ця функція дозволить зберігати частину контенту кеш з низьким пріоритетом. При повільному з'єднанні файли не будуть викачуватися з інтернету, а надійдуть з пам'яті комп'ютера.

  Пункт налаштувань «Продуктивність» в Mozilla Firefox

  Розробники тільки почали роботу, розділ «Продуктивність» до кінця 2017 може бути відсутнім навіть на тестових збірках програми. Актуальна версія Firefox на 14 квітня - 52. Реліз поновлення під номером 53 намічений на 18 квітня, а оптимізація з'явиться тільки в Firefox 55.

  джерело: Engadget


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»