Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Найважливіші модулі для SEO в CMS

  1. Які модулі найбільш важливі для SEO?

  Інтернет - прекрасний майданчик для ведення бізнесу, а також є і середу, де постійно посилюється конкуренція: з тієї причини, що кількість сайтів зростає, а кожен власник неодмінно бажає бачити свій сайт в топі видачі. Тому SEO-оптимізація ресурсу стає абсолютно необхідним процесом для потрапляння сайту в поле зору пошукових систем в найкоротші терміни.

  Модулі з управління контентом - це ті засоби та інструменти, які дозволять ефективно працювати з пошуковими машинами, забезпечуючи користувачеві максимальну зручність для вирішення завдань SEO оптимізації і просування сайту .

  Які модулі найбільш важливі для SEO?
  1. «Управління URL» - даний модуль призначений для налаштування правил формування «человекопонятний» URL (і на кирилиці в тому числі), зберігаючи при цьому можливість зміни заголовка сторінки.
  2. «Модуль генерації <TITLE>, <H1>, ALT = для зображень» - для створення формул за допомогою яких генеруються заголовки. Працює в зв'язці «елементи бази даних сайту - тип сторінки». Наприклад, в <TITLE> сторінки можливе попадання <H1> і запрособразующего слова, що створюються для сторінок різних типів - за змістом (категорія, категорія, картка товару і опис) або за тематичним поповненню (штани, джинси, сорочки, футболки).
  3. «Модуль генерації контенту: текст сторінки, description» - для створ Інтернет - прекрасний майданчик для ведення бізнесу, а також є і середу, де постійно посилюється конкуренція: з тієї причини, що кількість сайтів зростає, а кожен власник неодмінно бажає бачити свій сайт в топі видачі ания формули генерації тематичних даних для сторінок певного типу. У формулі містяться змінні з бази даних сайту. Наприклад: висота, ширина, виробник, матеріал для шаф і словникові генерації. За допомогою модуля ведеться настройка формули для різного кількісного значення сторінок, можлива реалізація автоматичного поповнення сторінок сайту. Типізація сторінок здійснюється за змістом і тематичним поповненню.
  4. «Кнопки соціальних сервісів» - для просування в соціальних мережах , Для формування шаблону для певної сторінки щоб отримати доступ до публікації в соцмережах. Прикладом можуть служити кнопки «Мені подобається» і «+1».
  5. «Модуль перелинковки сторінок" подібні сторінки "» - аналог автоматизованої покупки зовнішніх посилань, але в цьому випадку використовуються внутрішні ресурси сайту. Система враховує індексацію сторінки, що просувається запит в поєднанні з вхідними сторінками і займані позиції по просуваються запитам. З'ясовуючи зміни позицій сайту, модуль автоматично управляє внутрішніми посиланнями.
  6. «Редактор <HTML> коду для всіх template» - модуль, який надає додаткову можливість редагування кожної сторінки в режимі <HTML>.

  Дані модулі містять як платні системи управління контентом (NetCat, 1с-Бітрікс, UmiCMS), так і безкоштовні CMS (Joomla, WordPress, Drupal). За допомогою перерахованих CMS можна створювати різні за рівнем складності проекти, але у всіх є можливість оптимізації ресурсу під домагання пошукових машин, і, відповідно, просування сайту в ТОП .

  Автор: Сергій Шірокун

  Які модулі найбільш важливі для SEO?
  Які модулі найбільш важливі для SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»