Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Nakrutka-Golosov: Накрутка голосів в конкурсах і голосуваннях. Замовте у нас!

  Хто я? Навіщо я створив цей сайт? Які послуги пропоную?

  Добрий день! .У мене досить багато корисних для роботи в мережі навичок, таких як автоматизація дій в браузері, написання скриптів, видалення вірусів з сайту, а також накрутки голосування. Які потребують подібних послугах безліч, - судячи зі статистики Yandex.Wordstat понад 10 тисяч осіб щомісяця роблять пошукові запити на тему "набрати побільше голосів", "як обдурити голосування", "накрутка інтернет голосувань" та інші запрашіванія пов'язані з набором лайків для учасника.

  • Про нас говорять наші клієнти! почитайте історію Станіслава, який отримав з нашою допомогою IPhone 6! Ми працюємо, - Ви виграєте!
  • Про методи накрутки і їх особливості коротко читайте в нашій статті . Або більш докладно в матеріалі Накрутка голосів. Методи, переваги і недоліки
  • Цікавитесь, як відбувається накрутка опитувань в ВК? Ви прийшли точно за адресою!
  • Хотіли б стати переможцем голосування в "Одноклассниках"? Накрутка голосів в Одноклассниках - легко і доступно!
  • Які конкурси я можу накрутити і допомогти вам обігнати конкурентів:
   • Конкурси з голосуванням в один клік. Подібні конкурси влаштовані досить просто в плані збільшення голосів, адже від людини потрібно всього лише зайти на сторінку і натиснути на "Голосувати". Звичайно, є й нюанси: постійно змінює положення кнопка, або моніторинг дій по Yandex.Аналітіке. Досвід успішно накручених конкурсів показує, що таку систему легко зламати. Для прикладу погляньте на сайт Tinydeal, де для лайка треба клікнути на сердечко і додасться +1. За правилами голосувати в таких акціях можна раз на добу.

   За правилами голосувати в таких акціях можна раз на добу

   Замовити накрутку в 1 клік зараз!

   • Голосування з попередньою авторизацією через сторонні сайти. Особливість конкурсу в тому, що перед можливістю поставити свій лайк за учасника, користувачеві потрібно авторизуватися шляхом Twitter, Facebook, VK, OK, або іншим популярним способом. В середньому у людини 50-70 активних друзів, здатних зайти і проголосувати, але якщо Вам потрібна більша кількість голосів, ви можете замовити їх у мене на сайті. Прикладом подібного конкурсу: акція від Роллтон на 15-річчя.

   Прикладом подібного конкурсу: акція від Роллтон на 15-річчя

   Замовити накрутку конкурсу з авторизацією!

   Замовити накрутку конкурсу з авторизацією

   Отримати голоси в конкурсі з капчі!

   • Голосування поштою або ж ті конкурси, де для процедури накрутки голосів для учасника необхідно перейти за посиланням з листа організаторів. Досить складний вид акції, так як для великої кількості лайків знадобиться багато email-адрес + використання різних ip-адрес. Як без хитрощів обійти такий захист і виграти конкурс, читайте в нашій статті . Прикладом такого конкурсу є сайт музичного каналу "M television" poll.mtelevision.ru

   ru

   Накрутити голоси з реєстрацією поштою!

   • Голосування з використанням смс. Навіщо в конкурсі проводиться перевірка через SMS? Все просто - його складніше накрутити, але і цей тип голосування схильний накрутці. Прикладів розіграшів з введенням тексту з повідомлення досить чимало і призи в них бувають значно цікавіше, ніж в інших. У нас є стаття, де все описано докладніше , Ну а якщо буде потрібно накрутка конкурсу з СМС - пишіть!

   Замовити голосу в конкурсі з введенням смски!

   У цьому виді голосувань модератори придумують найвитонченіші системи захисту, а й в такій ситуації я можу допомогти. В кожному окремому випадку я підбираю найбільш оптимальний варіант рішення - Вам залишається лише вдатися до моєї допомоги!

   Замовити накрутку можна на цій сторінці

   Дізнатися ціни за 1 голос в конкурсі можна тут

   Це цікаво! Як обходити голосування?

   Як обходити голосування

   • Ip-адреса. Будь-який комп'ютер під час заходу в інтернет отримує свій унікальний ай-пі адресу, який дозволяє ідентифікувати його в глобальній мережі. Відповідно сервера давно вже вміють відрізняти заходив чоловік перш на сайт чи ні. Зазвичай перевірка виключно по IP-адресою призводить до того, що конкурс накручують все кому не лінь, і голосування в подальшому ускладнюють, або і зовсім закривають.
    Купівля проксі допоможе накрутити такого роду сайти - проксі необхідні для емуляції заходу людей з різних комп'ютерів, подібно запрошення друзів з Москви, Пітера, Єкатеринбурга проголосувати за вас. Звичайно ж, адміни можуть відстежувати відвідування сторінок не тільки через IP-адреси, але в 60% різних акцій цього вистачає. Купую проксі на buy.fineproxy.org .Залежно від вашої країни проживання, а також місця розташування конкурсу вибираєте потрібні проксі-налаштування і використовуєте їх або міняєте в браузері. Якщо робите покупку через цей сайт , То використовуйте даний промокод - X2NJDRXW, додає по 1 додатковому дню до кожного тарифу.
   • Деякі сайти пишуть про "Унікальність MAC адрес", але це досить спірне факт, адже для визначення призначеного для користувача MAC-адреси необхідно або запустити спец.программа на комп'ютері, або отримати угоду користувача на використання в браузерах технологій Flash, ActiveX і тд. На основі моєї практики можу сказати, що творці конкурсів нечасто використовують такі методи, та й людей це тільки відштовхне. Нечисленні приклади подібних випадків дозволяють заявити про їхню низьку актуальності.
   • Referer - досить важливе поняття, за яким модератори відстежують нечесне збільшення голосів в конкурсі. Реферер є посилання на те, з якою сторінки прийшов користувач. Наприклад на ресурсі А розміщено посилання на сайт Б. Відповідно при переході по лінку реферер встановиться в значення сторінки А і серверний скрипт це може зберегти в логи, які в подальшому проаналізують куратори акції. З цієї причини учасники, які замовили послуги накрутки через біржі завдань, часто банятся організаторами.
   • User-Agent .Предназначен для того, щоб сервер міг визначити з використанням якого браузера користувач зайшов на сторінку. Для організаторів голосувань здасться вкрай підозріло якщо +1562 тих, хто проголосував людини зайшли через однаковий браузер, наприклад Internet Explorer 11.Проверіть, який у Вас зараз UA, можна зайшовши на сайт whatsmyuseragent.com, заодно він показує і REFERER.
   • Розгадування капчі - думаю все стикалися з капчі, кому пощастило з ними не зіткнуться, показую - як бачите вони бувають різної складності, тому для їх розгадування рекомендую сервіс antigate.com. Для розгадування reCaptcha - капча від гугла, рекомендую сервіс eve.cm - дуже швидко розгадує гугловський зображення і за ціною досить прийнятно + повернення вартості нерозгаданих каптч.
    Об'єднавши всі перераховані вище і ряд інших пунктів воєдино, і використовуючи унікальні значення для кожного голосу, можна створити правдоподібну картину для накрутки голосувань, адже організатори не забороняють користуватися голосами друзів, знайомих, і інших реальних людей.
   Накрутка голосів в голосуваннях

  Хто я?
  Навіщо я створив цей сайт?
  Які послуги пропоную?
  Хотіли б стати переможцем голосування в "Одноклассниках"?
  Навіщо в конкурсі проводиться перевірка через SMS?
  Як обходити голосування?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»