Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Накрутка передплатників або безпечна розкрутка групи ВК?

  1. Накрутка передплатників
  2. Створення фейковий бот-акаунтів
  3. Спам на стіні, в коментарях акаунтів або спільнот
  4. Розсилка особистих повідомлень
  5. Запрошення в співтовариства, паблік, на зустрічі
  6. Три прокляття дуже «чорних» способів розкручування Вк
  7. 1. Відправляйтеся в бан
  8. 2. Простота тільки здається
  9. 3.Платіте більше - чекайте довше

  Неетичні, а то і зовсім протизаконні, так звані, «чорні» методи розкрутки груп Вк і залучення до цих пір застосовуються деякими горе SMMщікамі. Розповідаємо, чому кожен з них вам не підходить.

  Накрутка передплатників

  При такому методі в співтовариство додаються тисячі осіб, створюючи ілюзію аудиторії. Але насправді всі вони або не є реально існуючими, або абсолютно не співвідносяться з ЦА регіоном, віком або статтю. Скажімо по-секрету, багато хто до цих пір використовують накрутку передплатників, наївно вважаючи, що так приваблюють нову аудиторію до бренду. Але такий прийом залишається трафіком заради трафіку. Неіснуючі люди навряд чи куплять, а «ліві» сторінки швидко стають «собачками» - мертвими віддаленими акаунтами, що негативно позначається на лояльності до бренду живих потенційних клієнтів.

  Створення фейковий бот-акаунтів

  Створення штучних профілів з нелегально використаним і поширеними фотографіями - інших реальних людей сьогодні все менше експлуатується серйозними брендами. По-перше, вони є порушенням закону про авторські прав, що переслідується кримінально. Власник зображень може запросто вас засудити. По-друге, всі вже легко виявляють таких фейків, відрізняючи від розкрутки груп живими людьми, з існуванням якої більш-менш примирилися. Їх легко виявити по наповненню профілю - найімовірніше, стіна складається з репоста, аккаунт створений недавно, там немає останніх особистих більш «живих» публікацій. Кількість друзів у такого псевдочеловека вище, ніж у середньостатистичного користувача, наприклад, більш 1000. Все це не на руку бренду - лояльність до нього знижується.

  Спам на стіні, в коментарях акаунтів або спільнот

  Настирливий постинг своєї реклами на стіні або в коментарях до постів і фото інших відкритих спільнот - вже точно не кращий спосіб, як залучити людей в групу Вконтакте. Такі пости можна побачити лише спеціально зайшовши в співтовариства, тому охоплення у них буде мінімальний. Ну подумайте, вам самим цікаво дивитися стрічку, напхану рекламою? Це все одно що по телевізору вимикати звук цікавого фільму, чекаючи рекламну паузу. Там, де зосереджена активна ЦА, такі повідомлення користувачі і адміністратори звикли видаляти, а їх розповсюджувачів блокувати.

  Розсилка особистих повідомлень

  Розсилка особистих повідомлень

  Ручна відправка повідомлень навіть з самим, здавалося б, вигідною пропозицією, настирлива за своєю суттю. У сучасному насиченому інформ потоці, коли люди звикли, самі вибирати, кого і коли читати, «холодну» звернення швидше за все сприймуть негативно. Тоді як збирати одиничні акаунти - колосальна трата часу.

  Запрошення в співтовариства, паблік, на зустрічі

  Називати цей спосіб просування групи Вконтакте «чорним» - не зовсім вірно, він швидше за «сірий». Даний спосіб адекватний, коли просувається аналогічний продукт серед вже лояльної аудиторії, особливо, якщо є що наближається подієвий інфопривід. Наприклад, на новий концерт того ж виконавця логічно вручну запросити учасників минулорічної зустрічі, на зустріч музейної виставки покликати учасників спільноти музею, або учасників всеросійського спільноти бренду одягу запросити в регіональне співтовариство нового магазину марки. Але для того, щоб запросити когось ви повинні бути другом або іншому одного користувача. Далеко не факт, що він погодиться прийняти пропозицію від незнайомого неіснуючого аккаунта.

  Три прокляття дуже «чорних» способів розкручування Вк

  На перший погляд оголошення, запрошення і особиста комунікація - дієва і безпечна розкрутка груп Вконтакте. Але тут є свої підводні камені.

  1. Відправляйтеся в бан

  Відправляйтеся в бан

  Сьогодні Вк процвітає так звана «самомодерація» і є ризик, що через навіть одного ще не глотнувшій кави вранці користувача, що відправив ваше запрошення в спам, адміністрація забанив ваш аккаунт. Останні місяці негласні правила адміністрації соціальної мережі особливо посилилися. Таке блокування облікового запису може цілий місяць; а то зовсім стати причиною його видалення.

  За застосування чорних методів адміністрація соцмережі може забанити співтовариство без можливості відновлення. При цьому всі зусилля і фінанси, виявляться даремно. Якщо використовувати білі методи, цього можна не побоюватися.

  2. Простота тільки здається

  Чорні методи просування часто помилково виглядають дешевими зважаючи на простоту виконання. Не очікуйте WOW результату при зверненні до «синові головного бухгалтера, який добре шарить в інтернеті» і пропонує допомогти. Ви скажете: «Він же зможе відправляти запрошення, писати повідомлення?» Звичайно, зможе, але навряд чи знає, як правильно просувати групу в Вконтакте.

  Справа в тому, що хоч якусь результативність застосування подібних інструментів можливо побачити тільки в божевільному обсязі дій - конверсія у них мінімальна. З кількох тисяч холодних коментарів і особистих повідомлень, напевно, якісь да вистрілить. Але скільки потрібно часу, щоб адресно і персоналізоване звернутися до кожного, хто може і не бути потенційним клієнтом, та ще й зацікавити його під час комунікації. Це все одно що в темряві намагатися полювати на птахів з водного пістолета. А масове додавання в друзі ефективно лише якщо вручну відбирати претендентів - скільки профілів доведеться візуально проаналізувати, щоб знайти підходящі! Чим довше часу потрібно для досягнення результату, тим довше ви за це платите.

  3.Платіте більше - чекайте довше

  У бізнесі виграє той, хто перемагає час. Не витрачайте його на помилки! Коли мова йде про масові запрошеннях, повідомленнях, але не особистою комунікації або збору найближчих на день народження, скільки годин ви витратите щодня збираючи аудиторію? Адже, дійсно, скільки коштує розкрутити групу в Вконтакте до дійсно хороших результатів подібним способом? Дорого! До того ж ситуація ускладнюється тим, що Вконтакте обмежує кількість повідомлень, що відправляються недрузей трохи більше ніж 50 штуками від одного зареєстрованого. Приблизно аналогічна цифра відноситься до запрошень незнайомих людей в спільноти.

  Набагато вигідніше замовити розкрутку групи Вконтакте за допомогою «білого» способу - таргетированной реклами. Орієнтування сьогодні найбільш ефективний і оперативний щодо залучення потенційних клієнтів: налаштувати його можна всього лише за 2 тижні. Результативність такої реклами істотно вище, адже ненастирливі оголошення побачить їх тільки гаряча зацікавлена ​​аудиторія.

  Результативність такої реклами істотно вище, адже ненастирливі оголошення побачить їх тільки гаряча зацікавлена ​​аудиторія

  Найбільш ефективна стратегія поєднання відразу декількох методів, тоді кожен з прийомів вийде рентабельніше і призведе сукупно більше клієнтів. Це відмінний відповідь, як швидко розкрутити групу в Вк . Наприклад, одночасно, націлених можна використовувати «посіви» - розміщення постів на стінах відповідних за тематикою паблік з цільовою аудиторією. Пости люди також сприймуть частиною власної стрічки читаного ними співтовариства. Одноразова ціна розкрутки групи В к, скажімо за місяць або два, буде вище, але, з огляду на високу швидкість досягнення потрібних результатів, відсутність втраченого прибутку, вартість виявиться чи більше, а то і нижче застосування чорних методів.

  Ну подумайте, вам самим цікаво дивитися стрічку, напхану рекламою?
  Ви скажете: «Він же зможе відправляти запрошення, писати повідомлення?
  Коли мова йде про масові запрошеннях, повідомленнях, але не особистою комунікації або збору найближчих на день народження, скільки годин ви витратите щодня збираючи аудиторію?
  Адже, дійсно, скільки коштує розкрутити групу в Вконтакте до дійсно хороших результатів подібним способом?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»