Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Налагодження та оптимізація Windows Vista / 7/8 твікери AeroTweak

  Відразу обмовлюся: автор не є прихильником використання т.зв. системних "твикеров" (від англ. tweak - "виверт", "щипок") - програм для тонкої настройки і оптимізації ОС Windows, які в недосвідчених руках несуть більше шкоди, ніж користі. Особливо небезпечні твікери "а-ля одна кнопка", якими можна "защипати" систему до "смерті", тобто до перевстановлення (відновлення). А знайти безкоштовно-компактно-русифікований твикер , Як виявилося, зовсім не просто, але можна, тому знайомтеся - AeroTweak російської розробки. Про можливості утиліти з моїми настроювальними рекомендаціями і покроковими скриншотами читайте далі.

  1. Отже, закинувши в потрібну папку скачаний zip -архів, розпакуємо його і запустимо єдиний виконуваний файл . Що добре, даний оптимізатор не вимагає установки (тобто носимо на будь-якому зовнішньому накопичувачі), тому негайно відкриється на головній вкладці "Інформація про систему". Оскільки все відомо і твікать нічого, відразу перейдемо на вкладку "Windows Explorer".

  Для економії простору і часу пропоную звернутися до скриншоту і акуратно проставити галочки напроти потрібних пунктів. Зрозуміло, досвідчені користувачі можуть підкоригувати авторські рекомендації по власним потребами, ну а початківцям нічого не залишається, як прийняти мій варіант налаштувань. У будь-якому випадку, перед тим, як "пощипати" Windows, обов'язково створіть точку відновлення системи (!) Через однойменну кнопку для оперативного відкату, якщо щось потім "піде не так".

  Відносно "семерочной" функцій інтерфейсу робочого столу Aero Shake (згортання "зайвих" вікон шляхом потряхивания активного вікна), Aero Snap (зміна розмірів відкритих вікон шляхом перетягування до кордонів екрану) і Aero Peek (зміна прозорості відкритих вікон через кнопку на правому краї панелі задач ) - рекомендую їх відключити, в першу чергу на слабких ПК. Щоб зберегти відредаговану тиснемо "Застосувати", після чого можна відкрити вкладку "Швидкодія".

  Щоб зберегти відредаговану тиснемо Застосувати, після чого можна відкрити вкладку Швидкодія

  2. За аналогією, звіряючись з наступним скріншотом, проставте потрібні галки. Щоб не втрачати незбережені дані, пункт "Зменшити час очікування завершення роботи додатків" краще залишити без галочки. У разі, якщо оперативної пам'яті на "борту" не менше 4 Гб і "ненажерливі" програми (ігри) щодня не запускаються, можна відзначити пункти "Збільшити системний кеш для програм" і "Відключити використання системного файлу підкачки". Перед відкриттям вкладки "Безпека" не забуваємо клікнути на кнопку "Застосувати".

  Перед відкриттям вкладки Безпека не забуваємо клікнути на кнопку Застосувати

  3. Якщо ви, як і автор, користуєтеся "Гарячими" комбінаціями клавіші WinKey , То галку навпроти "Відключити комбінації клавіші WinKey" ставити не треба. Любителям неліцензійного софта варто відзначити пункти "Відключити центр поновлення Windows "І" Прибрати доступ до налаштувань центру оновлень Windows ". Всі маніпуляції на вкладці підтвердимо фінальним" Застосувати "і перезавантажити комп'ютер.

  Тепер, після усвідомлених твиков ОС, можна оцінити зроблене і, в разі необхідності, "відкотитися" через скасування відповідних змін в настройках (або до створеної точки відновлення системи). При озвученому варіанті оптимізації працювати стане комфортніше із збільшеною продуктивністю системи.

  Дмитро Євдокимов www.TestSoft.su


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»