Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Налаштування iPhone: Прості кроки, які дозволять заощадити

  1. Відео настройки iPhone 6s на iOS 11
  2. Відео початкової настройки iPhone 5s на iOS 11
  3. Відео настройки iPhone 5 на iOS 10
  4. Налаштування iPhone по кроках
  5. Налаштування нового iPhone
  6. геолокація
  7. Налаштування iPhone
  8. Apple ID
  9. умови користування
  10. Touch ID і пароль
  11. діагностика
  12. Корисні поради по першому налаштуванні iPhone

  Особисто я переконаний, що платити за первинну настройку нового iPhone або iPad менеджерам магазину або працівникам сервісного центру - нерозумно

  Особисто я переконаний, що платити за первинну настройку нового iPhone або iPad менеджерам магазину або працівникам сервісного центру - нерозумно. В цьому немає нічого складного, пошкодити або вивести пристрій з ладу в процесі його налаштування просто неможливо, а отже економте свої «кровні». У сьогоднішній публікації я розповім вам про перваначальной налаштування щойно купленого iOS-девайса або після перепрошивки.

  Відео настройки iPhone 6s на iOS 11

  Показую як налаштовується айфон на прикладі iPhone 6S (iOS 11) зі створенням Apple ID:

  Це відео було справжнім успіхом на моєму YouTube-каналі . Після нього я зрозумів що відео-інструкції дуже добре описують все процеси і їх приємно дивитися.

  Відео початкової настройки iPhone 5s на iOS 11

  Тут я налаштовую iPhone 5S на iOS 11.4.1 і теж створюю Apple ID:

  Здається, що ці відео схожі або навіть однакові. Насправді ні. Різні пристрої та операційні системи мають багато спільного в початковій настройці, але різниця все ж є. iOS 11.4.1 це остання версія iOS 11. Далі ця система навряд чи буде оновлюватися.

  Відео настройки iPhone 5 на iOS 10

  А тут я налаштовую зовсім старенький iPhone 5 на iOS 10, створюю Apple ID і скачував Telegram:

  iOS 10 сьогодні вже досить давня система. Вона більше не оновлюється. Це відео я записав на самій останній версії iOS 10.

  Налаштування iPhone по кроках

  При першому запуску нового iPhone або iPad, перш ніж на його екрані з'явиться робочий стіл iOS, вам необхідно буде провести його первинну настройку, а саме:

  1. підключити пристрій до бездротової мережі (не обов'язково);
  2. включити або відключити служби геолокації (цей крок пропустити не можна, доведеться вибирати);
  3. налаштувати iPhone як новий або відновити з резервної копії збереженої в iCloud або на локальному комп'ютері;
  4. ввести свій Apple ID або створити новий (цей крок можна пропустити);
  5. прийняти Умови користування (обов'язково);
  6. створити відбиток пальця за допомогою Touch ID і задати пароль блокування (налаштувати можна і пізніше);
  7. вказати відправляти чи ні даних діагностики та використання в Apple (необхідно вибрати).

  Налаштування нового iPhone

  Вибір мережі Wi-Fi

  Вибір мережі Wi-Fi

  Якщо ви перебуваєте в зоні дії бездротової мережі з виходом в Інтернет, підключіть пристрій до Wi-Fi-мережі. Це дасть можливість відновити пристрій з резервної копії зберігається в iCloud (не актуальне для нових пристроїв).

  геолокація

  геолокація

  Тут ви можете включити або відключити служби геолокації, які дозволяють з додатком «Карти» і аналогічним їй збирати інформацію про вашому географічному положенні.

  Інформація про служби геолокації з офіційного сайту Apple :

  «Завдяки службам геолокації програми і веб-сайти, яким потрібні дані про місцезнаходження (включаючи програми« Карти »,« Камера », Safari, а також інші програми Apple і сторонніх розробників), можуть використовувати інформацію з мережі, мереж Wi-Fi, GPS і від маяків iBeacon, щоб визначити ваше приблизне місцезнаходження. »

  Служби геолокації дозволять відстежити вкрадений або загублений девайс в додатку Знайти iPhone з іншого пристрою або через iCloud. Радимо його ввімкнути.

  Включити служби геолокації можна в будь-який час в Настройки -> Конфіденційність -> Служби геолокації.

  Відключення служб геолокації дозволить продовжити роботу пристрою від 1 заряду акумулятора. Служби геолокації можна відключити для окремих служб пристрою.

  Налаштування iPhone

  Налаштування iPhone

  На наступному за геолокації екрані, вам запропонують налаштувати iPhone як новий, відновити його з резервної копії зберігається в iCloud або збереженої на локальному диску .

  • Якщо ви налаштовуєте новий iPhone, відновлення з резервної копії вам не актуально, вибирайте «Налаштувати як новий iPhone».
  • Якщо ж ви налаштовуєте iOS-девайс після відновлення або оновлення прошивки, вже на стадії його початкового налаштування можна відновити всі дані і настройки з резервної копії, причому зробити це можна без підключення пристрою до комп'ютера (через iCloud).

  Apple ID

  Apple ID

  Далі вам запропонують налаштувати обліковий запис Apple ID: ви можете увійти під існуючим Apple ID (якщо ви його реєстрували раніше), створити новий обліковий запис або пропустити цей крок.

  інформація для тих, хто не знає що таке Apple ID і навіщо він потрібен.

  Якщо у вас є Apple ID увійдіть до свого облікового запису, після цей ідентифікатор і пароль буде визначено в налаштуваннях iPhone і його не доведеться вводити при установці додатків з App Store .

  Створити новий Apple ID ви можете прямо з iPhone в процесі настройки або пізніше через додаток App Store або меню «iTunes Store, App Store» в настройках пристрою.

  умови користування

  умови користування

  Далі необхідно погодитися з умовами користування і прийняти угоду користувача. До тих пір, поки ви не приймете угоду, ви не зможете завершити настройку і використовувати пристрій. Особисто я ніколи не читав і всякий раз сліпо погоджуюся з усіма його положеннями, впевнений, що так роблять 99% власників iOS-девайсів.

  Touch ID і пароль

  Touch ID і пароль

  Передостання настройка дозволяє створити відбиток пальця за допомогою Touch ID (актуально для iPhone 5s і всіх майбутніх iOS-девайсів зі сканером відбитків пальців в кнопці «Home») і використовувати його для розблокування пристрою (перехід від екрану блокування (LockScreen) на робочий стіл (HomeScreen )) і авторизації в App Store.

  Передостання настройка дозволяє створити відбиток пальця за допомогою Touch ID (актуально для iPhone 5s і всіх майбутніх iOS-девайсів зі сканером відбитків пальців в кнопці «Home») і використовувати його для розблокування пристрою (перехід від екрану блокування (LockScreen) на робочий стіл (HomeScreen )) і авторизації в App Store

  На випадок, якщо розблокувати iPhone 5s пальцем не вийде, після створення відбитка, вам запропонують задати пароль блокування.

  Цей крок можна пропустити, створити відбиток пальця і ​​задати пароль блокування можна пізніше в налаштуваннях iOS.

  діагностика

  діагностика

  Останній штрих: визначте чи згодні ви відправляти діагностичні дані в Apple чи ні.

  Стандартний запит, який дозволить отримувати творцям iOS-девайсів інформацію про збої та помилки в роботі програмної (iOS) і апаратної складової своїх пристроїв.

  До заповітного закінчення настройки залишився один крок - тапніте «Почати роботу».

  До заповітного закінчення настройки залишився один крок - тапніте «Почати роботу»

  Після того, як на екрані вашого iPhone, iPad або iPod Touch з'явиться робочий стіл, ви зможете використовувати весь його потенціал.
  Ще раз нагадаємо, що всі параметри початкового налаштування можна задати пізніше в меню iOS «Налаштування» і не «заморочуватися» на рутинних діях відразу після покупки.

  Ще раз нагадаємо, що всі параметри початкового налаштування можна задати пізніше в меню iOS «Налаштування» і не «заморочуватися» на рутинних діях відразу після покупки

  Корисні поради по першому налаштуванні iPhone

  • Відключення служб геолокації дозволить продовжити роботу iOS-девайса від 1 заряду акумулятора.
  • Забороняється відключати відразу все служби геолокації, в настройках iOS Приватність -> Служби геолокації -> Системні служби відключіть: геолокаційні iAd, діагностика та використання, популярне поруч, мережі Wi-Fi, пробки, калібрування компаса. Якщо яка-небудь служба вам знадобиться, її завжди можна включити.
  • Забороняється відключати служби геолокації для додатка Знайти iPhone (Настройки -> Конфіденційність -> Служби геолокації -> Знайти iPhone), це дозволить точно визначити географічне положення пристрою при крадіжки або втрати.
  • Якщо у вас є резервна копія в iCloud, підключіть пристрій до інтернету по Wi-Fi і виберіть пункт «Відновити з копії iCloud». Це дозволить відновити дані і настройки девайса без підключення до комп'ютера.
  • Якщо у вас є доступ до комп'ютера і на ньому збережена резервна копія, підключіть девайс до комп'ютера USB-кабелем і відновите дані з копії, так буде швидше, ніж відновлюватися з iCloud.
  • Якщо у вас є Apple ID, введіть його при першому налаштуванні пристрою, пізніше його не потрібно буде прописувати в налаштуваннях пристрою.
  • Ви можете створити окремі Apple ID для App Store і iCloud, це підвищить безпеку вашого пристрою і покупок.
  • Прочитайте угоду користувача, можливо в ньому вказані положення з якими ви не можете погодитися, тоді доведеться повернути iPhone продавцю.
  • Якщо у вас iPhone 5s або будь-який інший девайс з Touch ID не полінуйтеся створити відбиток пальця для розблокування пристрою і авторизації в App Store.
  • На випадок, якщо ви рідше і Touch ID не зможе ідентифікувати ваш відбиток задайте пароль блокування і обов'язково його запам'ятайте, скинути його досить непросто.
  • Первинне налаштування можна відкласти на потім, пропустіть підключення до Wi-Fi, виберіть «Відключити служби геолокації», налаштуйте як новий iPhone, пропустіть крок входу з Apple ID, прийміть Умови користування, виберіть «Налаштувати пізніше» Touch ID, не додавайте пароль блокування, відключіть отпавку діагностичних даних в Apple. Все це можна зробити пізніше в налаштуваннях iOS.

  Якщо по ходу ознайомлення з матеріалом у вас виникло питання, доповнення або пропозицію, ми будемо вдячні, якщо ви викладете їх в коментарях до публікації. З відповіддю обіцяємо не затягувати! Детальніше про конструкцію iPhone, можливості і налаштуваннях можна ознайомитися в керівництві користувача (В PDF-форматі).


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»