Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Налаштування IPTV на роутері ASUS з двома версіями прошивок

  1. Налаштування роутера для IPTV зі старою прошивкою.
  2. Налаштування IPTV на роутері ASUS c прошивкою ASUSWRT.
  3. Читайте також

  Доброго дня

  Доброго дня! Послуга цифрового телебачення, яка поширюється на IP-мереж, має ряд переваг і позбавляє від необхідності проводити додатковий телевізійний кабель - весь трансльований контент телевізійними компаніями, ви можете отримати за тим самим прокладеному раніше кабелю вашим інтернет-провайдером. Як водитися, багато користувачів в домашній мережі використовують Wi-Fi маршрутизатор, який парою викликає певний складності в плані налаштування інтерактивного телебачення. У даній публікації ми розглянемо, як виконується настройка IPTV на роутері ASUS.

  Перш за все я хотів би звернути вашу увагу на те, що на даний момент роутери від компанії ASUS мають дві версії прошивки і про кожну з них ми поговоримо окремо. Крім цього, для перегляду IPTV на комп'ютері вам знадобитися IPTV плеєр , Про одне з них я писав раніше. Якщо ви не знаєте, як увійти в інтерфейс роутера, то про це можете почитати тут , Бо на таких моментах я зупинятися не буду. До того ж якщо ви помітили, що у вас «розбовталася» опресовування на коннекторе RJ-45 - 8P8C, то терморегулятори і спосіб опресування кручений пари без кліщів знайдете в одній з публікацій.

  Налаштування роутера для IPTV зі старою прошивкою.

  Під старою прошивкою роутера Asus, я маю на увазі мережевий пристрій з інтерфейсом в світло-блакитному тоні. В інтерфейсі маршрутизатора клікніть по вкладці «Додаткові настройки» і в випадаючому меню клацніть по пункту «ЛВС» і перейдіть на вкладку «Маршрут».

  Тут вам потрібно активувати режим Multicast (протокол IGMP), який відповідає за потокову трансляцію відео. Для цього в списку статичних маршрутів напроти пункту «Увімкнути багатоадресну маршрутизацію?» Активуйте значення «Так». Щоб настройки вступили в силу, натисніть на кнопку «Застосувати».

  Тепер зайдіть в «Безпровідну мережу» і перейдіть на вкладку «Професійно». Знайдіть рядок «Швидкість многоадресной передачі даних (Мбіт / с)» і встановіть значення в положення «Auto». Не забудьте натиснути кнопку «Застосувати».

  Якщо ви для перегляду IPTV-телебачення використовуєте ТВ-приставку, то неодмінно зайдіть на вкладку «WAN» - «Інтернет-з'єднання» в додаткових настройках. Тут в параметрі «Вибір порту IPTV STB» потрібно вибрати порт (не більше двох), до якого ви підключили свою приставку. Обраний порт буде паралельно працювати з портом WAN.

  Обраний порт буде паралельно працювати з портом WAN

  Залишилося підтвердити дії натисненням на кнопку «Застосувати» і перезавантажити мережеве пристрій. Таким чином ви можете налаштувати IPTV на роутері Asus зі світло-блакитний прошивкою. Дана прошивка використовувалася у компанії на ранніх моделях маршрутизаторів таких як RT-G32, RT-N10, RT-N12B1, RT-N16 і так далі.

  Налаштування IPTV на роутері ASUS c прошивкою ASUSWRT.

  Маршрутизатор з темним інтерфейсом мають прошивку ASUSWRT, де для настройки інтерактивного телебачення розробники створили окрему вкладку. Після того як ви ввійдете в інтерфейс Wi-Fi роутера відкрийте розділ «Локальна мережа» і перейдіть на спеціалізовану вкладку «IPTV». На даній сторінці вам потрібно активувати параметри «Включити багатоадресну маршрутизацію (IGMP Proxy)» і «Включити IGMP Snooping» (може мати назву «Enable efficient multicast forwarding»).

  Крім цього, потрібно активувати «UDP-проксі (Udpxy)» і встановити йому значення «1234», щоб розвантажити бездротову мережу Wi-Fi від multicast-пакетів. Після цього натисніть кнопку «Застосувати» і дочекайтеся перезавантаження роутера. Після цих маніпуляцій можна дивитися IPTV клієнтам з підключеним кабелем LAN від провайдера до WAN порту маршрутизатора.

  Якщо ви хочете дивитися інтерактивне телебачення, через IPTV-приставку, якій необхідний прямий доступ в Інтернет (без NAT), то слід вибрати номер LAN порту до якого підключена приставка в параметрі «Вибір порту IPTV STB».

  Якщо ви хочете дивитися інтерактивне телебачення, через IPTV-приставку, якій необхідний прямий доступ в Інтернет (без NAT), то слід вибрати номер LAN порту до якого підключена приставка в параметрі «Вибір порту IPTV STB»

  Для комфортно перегляду по бездротовій мережі Wi-Fi, потрібно задати кілька параметрів. Перейдіть в розділ «Бездротова мережа» на вкладку «Професійно». Встановіть значення OFDM 24 (24 Мбіт / с) в параметрі «Швидкість многоадресной передачі даних» та активуйте «Включити IGMP Snooping» (по-іншому Wireless Multicast Forwarding). Не забудьте натиснути кнопку «Застосувати».

  Не забудьте натиснути кнопку «Застосувати»

  Тепер IPTV є бездротовим клієнтам. Таким чином можна налаштувати інтерактивне телебачення на мережевому пристрої Asus RT-N65U, RT-N66u, RT-AC68U, RT-N14U, RT-N10U і так далі. Робота IPTV на Wi-Fi роутер з прошивкою ASUSWRT перевірена на планшеті з ОС Android 4.0.3 і Smart TV з встановленими додатками Vintera. Якщо у вашій бездротової мережі Wi-Fi спостерігається слабкий сигнал або велика завантаженість Wi-Fi каналів , То рекомендую провести діагностику.

  Сподіваюся я не упустив якісь моменти, але якщо ви бажаєте доповнити матеріал або висловити свою думку, то неодмінно відмітьтеся в коментарях. Бажаю, щоб настройка роутера для IPTV пройшла без конфліктів.

  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

  Читайте також

  Поділіться у соціальних мережах:

  Для цього в списку статичних маршрутів напроти пункту «Увімкнути багатоадресну маршрутизацію?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»