Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Налаштування SSD Windows 7 x64 і 10 x64

  1. Переносимо тимчасові файли
  2. Режим сну Дозволяє
  3. Відключення файлу підкачки
  4. Відключаємо оптимізацію накопичувача
  5. Індексація
  6. кеш програм
  7. точки відновлення
  8. Спрощуємо процес налаштування

  SSD - пристрій запису цифрової інформації на основі флеш-пам'яті - мікросхем, що має на увазі відсутність механічних елементів. Висока швидкодія, досить висока ціна і обмежена кількість циклів перезапису - основні відмінності SSD від накопичувачів на магнітних пластинах. Остання особливість в першу чергу розбурхує уми власників твердотільних накопичувачів або тих, хто збирається придбати такий пристрій для установки на нього Windows 7 або 10 x64 з метою підвищення роботи комп'ютера. Подібна процедура в обох системах практично нічим не відрізняється. Тому в рівній мірі можна вважати, що настройка SSD в Windows 7 абсолютно ідентична Windows 10.

  У запропонованій статті розберемося, як відбувається настройка ССД, установка операційної системи на нього і настройка деяких параметрів Windows 7 або 10, що дозволяють продовжити час функціонування такого накопичувача. Справа в тому, що «семйрка» або «десятка» в процесі роботи багато разів звертається до системного розділу не тільки з метою прочитання будь-яких файлів, але і записує на диск тимчасові файли, файл підкачки і виконує індексацію. Ці та інші схожі дії значними темпами витратять робочий ресурс SSD і диск зношується швидше, ніж треба.

  Переносимо тимчасові файли

  Каталог «Temp» - директорія для зберігання файлів з проміжними обчисленнями в процесі функціонування Windows 7 або 10. Цю службову папку необхідно перенести на жорсткий диск після того, як завершиться установка Віндовс 7 або 10. Така дія трохи сповільнить роботу комп'ютера, що для користувача буде фактично непомітним, але збільшить термін служби SSD.

  Виконується це в такий спосіб:

  • Заходимо в контекстне меню «Мій комп'ютер» і викликаємо його «Властивості». Або тиснемо правою кнопкою миші по кнопці «Пуск» і вибираємо «Система» з випав меню.
  • У лівому фреймі тиснемо на вкладку "Додаткові параметри».
  • Переходимо у вкладку «Додатково» і натискаємо на кнопку «Змінні середовища ...», як на скріншоті.
  • Далі проводиться установка нових значень змінних середовищ.

  Далі проводиться установка нових значень змінних середовищ

  • Виділяємо каталог «Temp» і тиснемо «Змінити».

  Виділяємо каталог «Temp» і тиснемо «Змінити»

  • У рядку «За замовчуванням» задаємо повний шлях до каталогу, де будуть зберігатися тимчасові файли. Їх рекомендується перенести на диск, що знаходиться першим у списку розділів HDD.
  • Те ж робимо і для каталогу «Tmp».

  Відтепер магнітний диск буде зберігати службові файли Windows 7 або 10 x64, позбавивши SSD від непотрібного зношування.

  Режим сну Дозволяє

  Сплячий режим або глибокого сну - виключення комп'ютера із записом вмісту оперативної пам'яті на системний диск в файл hiberfil.sys. Цей режим дарує можливість виконувати швидке включення ПК з Windows 7 або 10. Для комп'ютерів з великим об'ємом пам'яті (8 і більше Гб) цей фактор зносу SSD стає ще більш актуальною. Щоб уникнути зайвої перезапису неважливою інформації на твердотільний диск, необхідна правильна настройка операційної системи. Заради збільшення терміну роботи накопичувача варто відмовитися від глибокого сну, тим більше, що 7-ка або 10-ка і без того запускається миттєво.

  • Відключення глибокого сну здійснюється командою «powercfg -H off», введеної в командний рядок, запущену адміністраторськими привілеями.

  Відключення глибокого сну здійснюється командою «powercfg -H off», введеної в командний рядок, запущену адміністраторськими привілеями

  • Вона запускається за допомогою команди «cmd» в пошуковому рядку Пуска або через контекстне меню робочого столу.

  Вона запускається за допомогою команди «cmd» в пошуковому рядку Пуска або через контекстне меню робочого столу

  Відключення файлу підкачки

  Файл підкачки використовується Windows 7 або 10 для запису, що рідко використовуються даних в разі нестачі оперативної пам'яті, поки вони не дочекаються своєї черги. Швидкість обміну інформацією між HDD і RAM залежить від безлічі факторів, але значно поступається часу роботи ОЗУ. Файл підкачки не тільки сповільнює роботу на ПК з невеликим об'ємом оперативної пам'яті, але і вимагає багаторазових операцій запису інформації на твердотільний диск.

  Якщо хочете продовжити час функціонування SSD на Windows 7 або 10 - відключайте файл підкачки (краще купіть планку оперативної пам'яті, зайвою вона не буде ніколи). Щоб вичавити максимум швидкості з комп'ютера, доведеться пожертвувати робочим ресурсом накопичувача.

  Відключення файлу підкачки відбувається наступним чином.

  • Заходимо в «Додаткові параметри», як в попередньому методі.

  Заходимо в «Додаткові параметри», як в попередньому методі

  • У вкладці «Швидкодія» робимо клік по кнопці «Параметри».

  У вкладці «Швидкодія» робимо клік по кнопці «Параметри»

  • У вкладці, як на скріншоті, тиснемо «Змінити».

  У вкладці, як на скріншоті, тиснемо «Змінити»

  • Знімаємо прапорець з опції «Автоматично вибирати ...».

  »

  • Переносимо критичний перемикач в положення «Без файлу підкачки»,
  • Якщо бажаєте використовувати файл підкачки, виділіть розділ HDD, бажано перший, і задайте pagefile, що дорівнює кількості встановленої оперативної пам'яті.

  Відключаємо оптимізацію накопичувача

  Дефрагментація - процес збору фрагментів файлу, розкиданого по поверхні носія, воєдино. Фрагментація здійснюється під час запису інформації на диск внаслідок недосконалості файлової системи NTFS. Високий ступінь фрагментації негативним чином впливає на швидкодію накопичувача через те, що зчитує магнітної голівці доводиться здійснювати значно більше рухів, ніж, якби фрагменти файлу перебували в сусідніх кластерах. Але на SSD фрагментація документа практично не впливає на швидкодію, тому його не рекомендується дефрагментировать і необхідно вимкнути дефрагментацію за розкладом (настройка і відключення дефрагментації SDD в Windows 10 відбувається автоматично).

  • Заходимо в властивості ССД-диска і переходимо на вкладку «Сервіс».
  • Тиснемо «Виконати дефрагментацію».

  Тиснемо «Виконати дефрагментацію»

  • Кількома «Налаштувати розклад» і прибираємо галочку біля «Виконувати за розкладом».

  Кількома «Налаштувати розклад» і прибираємо галочку біля «Виконувати за розкладом»

  Індексація

  Індексація - процедура внесення даних про збережених на диску файлах в спеціальний список, званий індексом. Ці дані потрібні для пошуку інформації на ПК з Windows 7 або 10. Якщо на вашому SSD не зберігається сотні-тисячі особистих файлів і потреба виконувати пошук чогось на диску виникає рідко (для цього можна скористатися функціоналом Total Commander або інших додатків) розумно деактивувати індексацію. Це ще трохи знизить кількість звернень до накопичувача в режимі запису. Налаштування виконується наступним чином.

  • Виділяємо диск і вибираємо «Властивості» з контекстного меню.
  • Прибираємо прапорець, що стоїть біля пункту «Дозволити індексувати ...», як на скріншоті.

  », як на скріншоті

  кеш програм

  Багато додатків, такі як інтернет-оглядачі, використовують кешування даних для отримання швидкого доступу до них наступного разу. Ситуація тут, як і з файлом підкачки і тимчасовими директоріями: хочете максимальної швидкості - жертвуйте ресурсом SSD, доріг накопичувач - переносите кеш або ж інсталюйте сам браузер на жорсткий диск.

  Як варіант, використання вільного об'єму оперативної пам'яті для створення в ній RAM-диска, на якому буде зберігатися кеш браузера і інших програм. Налагодження та створення такого диска - процес нескладний, але для кожної програми виглядає по-різному, що виходить за рамки нашої статті.

  точки відновлення

  Відключаємо створення точок відкату Windows 7 або 10, що також позитивно позначиться на часі служби ССД.

  • Для цього йдемо в «Властивості» каталогу «Мій комп'ютер».
  • У вкладці «Захист системи» вибираємо системний диск і натискаємо налаштувати.

  У вкладці «Захист системи» вибираємо системний диск і натискаємо налаштувати

  • Переміщаємо перемикач до позиції «Відключити захист системи», тиснемо «Видалити» і зберігаємо зміни.

  Спрощуємо процес налаштування

  При експлуатації SSD Mini Tweaker настройка Віндовс 7 або 10 для використання твердотільного диска здійснюється в кілька кроків.

  • Викачуємо, інсталюємо і запускаємо додаток.
  • Установка прапорців біля непотрібних опцій здійснюється, використовуючи знання, отримані вище.

  Установка прапорців біля непотрібних опцій здійснюється, використовуючи знання, отримані вище

  • Тиснемо «Застосувати зміни».
  • Установка нових параметрів вступить в силу після перезавантаження ПК, тому перезапускаємо систему.

  Установка більшості параметрів в SSD Mini Tweaker здійснюється і вручну, але за допомогою програми вікна з налаштуванням відкриваються одним кліком.

  (Visited 11 681 times, 1 visits today)


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»