Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Налаштування стандартного SEF в Joomla 1.5 - 2.5 - 3.0

  1. Недоліки звичайних посилань.
  2. Переваги SEF посилань.
  3. Налаштування стандартного SEF в Joomla 1.5.
  4. Налаштування стандартного SEF в Joomla 2.5.
  5. Налаштування SEF в Joomla 3.0.

  Налаштування стандартного SEF в Joomla 1.5 - 2.5 - 3.0 - 5.0 out of 5 based on 1 vote

  Вбудована функція SEF в Joomla 1.5, 2.5 і 3.0 дозволяє автоматично перетворювати посилання динамічного виду в статичний.

  SEF URL розшифровується як search engines friendly url, т. Е. Посилання дружні для пошукових систем.

  Посилання дружні для пошукових систем

  У російській варіанті можна зустріти назву ЧПУ, Человекопонятние урл. В цілому можна сказати, що це посилання найбільш оптимізовані для сприйняття як людиною так і пошуковими системами.

  За мовчання в Joomla посилання складаються з різних параметрів і значень, які використовуються для генерації сторінки. Наприклад, звичайна посилання може мати наступний вигляд:

  http: //ваш-сайт.ru/index.php? option = com_content & view = category & layout = blog & id = 4 & Itemid = 3

  У той час як SEF посилання може виглядати так:

  http: //ваш-сайт.ru/proekt/1-podderzhka-i-dokumentatsiya.html

  Недоліки звичайних посилань.

  • Звичайні посилання мають велику довжину. У деяких випадках частина посилання може бути обрізана, наприклад, якщо ви захочете поділитися цим посиланням в якій, або соціальної мережі, а в поле для введення посилання буде стояти ліміт для кількості символів.

  Переваги SEF посилань.

  Недоліки SEF посилань.

  При роботі даної функції створюється певна додаткове навантаження на сервер. При використанні стандартного SEF дане навантаження невелика. Тому стандартний SEF цілком можна використовувати, а от використовувати сторонні розширення для генерації SEF посилань я б не рекомендував.

  Такі розширення мають великий функціонал, але створюють велике навантаження на сервер. На простих тарифах віртуального хостингу вже при відвідуваності 300 - 500 чоловік може статися велике навантаження на хостинг і вас попросять перейти на більш дорогий тарифний план або змінити віртуальний хостинг на віртуальний сервер .

  До речі для Joomla 1.5, 2.5 і 3.0 рекомендую використовувати оптимізований для даних CMS хостинг HostLand .

  Налаштування стандартного SEF в Joomla 1.5.

  Щоб включити SEF посилання в адміністративній панелі Joomla пройдіть в пункт: «Сайт» >> «Загальні настройки», праворуч перед вами з'явиться блок налаштувань «Установки Search Engine Optimization». Тут зробіть наступні налаштування:

  Перший параметр «Включити SEO» включає безпосередньо самі SEF посилання.

  Наступний параметр mod_rewrite. Існує два режими роботи SEF, з використанням mod_rewrite і без його.

  Якщо поставити галочку навпроти пункту «Немає», то посилання будуть мати вигляд: http: //ваш-сайт.ru/index.php/proekt.html, а навантаження на сервер буде мінімальна.

  Якщо поставити галочку навпроти пункту «Так», то посилання будуть виду: http: //ваш-сайт.ru/proekt.html при цьому буде створюватися певна невелике навантаження на сервер.

  Для того, щоб включити цю функцію треба запитати у технічної підтримки хостера, чи включений на вашому хостингу mod_rewrite. Потім в кореневому каталозі сайту знайдіть файл htaccess.txt і перейменуйте його в .htaccess Цей файл містить правила редиректу.

  Останній параметр «Додати суфікс до URL», якщо поставити галочку навпроти пункту «Так», то до всіх посилань в кінці буде додаватися суфікс .html.

  Після проведення всіх налаштувань натисніть на іконку «Зберегти».

  Тепер при створенні матеріалів, категорій, розділів або пунктів меню вам необхідно буде заповнювати поле «Ім'я користувача». Тут бажано вказати ключове слово або словосполучення, англійськими символами, що відповідає даній сторінці. Те, що ви вкажете в цьому полі і буде міститися на засланні. Якщо при включенні SEF в якості адреси сторінки буде відображатися дата створення матеріалу, значить в поле «Ім'я користувача» при збереженні матеріалу не було заповнене.

  Налаштування стандартного SEF в Joomla 2.5.

  Тут все настройки аналогічні налаштуванням Joomla 1.5. Різниця тільки в тому, що тут пункт «Використовувати mod_rewrite» називається «Використовувати перенаправлення посилань». І ще доданий додатковий пункт «Аліаси в Unicode».

  Якщо ви залишите цей параметр в значенні «Ні» то при збереженні матеріалів, заголовок матеріалу буде автоматично транслітеруватись і підставлятися на адресу сторінки.

  Якщо встановите значення «Так» то заголовки матеріалів будуть підставлятися на адресу сторінки російськими символами. Найкраще залишити цей параметр за замовчуванням в значенні «Ні».

  Після виконання всіх налаштувань натисніть на іконку «Зберегти», потім поновіть головну сторінку і все посилання перетворюються. Якщо при оновленні сторінки відобразиться помилка 500, вимкніть функцію mod_rewrite і перейменуйте файл .htaccess назад в htaccess.txt.

  Якщо ваш сайт вже був проіндексований без використання SEF посилань, а зараз ви вирішили включити дану опцію, то нічого страшного, в SEF використовується 301 редирект зі старих адрес на нові. Це дозволить вам зберегти відвідуваність і контрольний вагу сторінок.

  Налаштування SEF в Joomla 3.0.

  В Joomla 3.0 система SEF посилань не зазнала змін. Всі настройки залишилися колишніми тому дивіться опис налаштувань SEF в Joomla 1.5 і 2.5 і все робіть по аналогії. В Joomla 3.0 змінився тільки інтерфейс налаштувань, тепер він має такий вигляд:

  Матеріал підготовлений сайтом: WebMasterMix.ru

  Пропонуємо Вам ознайомитися:

  подробиці

  Опубліковано: 16, Червень 2011

  Оновлено: 07 Вересень 2013

  Переглядів: 17976

  Php?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»