Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Написання для SEO: люди змінюють, як вони шукають

  1. Пошукові запити перетворюються на розмовні
  2. Написання для SEO з темами над ключовими словами

  Це частина друга з чотирьох частин серії про написання для SEO для постачальників ланцюга постачання.

  Минулого тижня ми почали свою Написання для SEO серії, розглядаючи, як змінюються пошукові системи. Оскільки ми заглиблюємося в оновлені стратегії ефективного написання SEO для маркетологів мережі постачання, сьогодні ми вивчимо способи, якими люди змінюють свою поведінку в пошуках, і що це означає для вашого вмісту.

  Пошукові запити перетворюються на розмовні

  Перш ніж ми почнемо цитувати дослідження та наукові дослідження, подумайте на хвилину про те, як шукаєте в Інтернеті і як це змінювалося за останні кілька років. Швидше за все, ви робите багато пошуків у своєму телефоні, іноді використовуючи голосовий пошук. ("Siri, що найшвидша доставка піци в моєму районі?") І ви, напевно, "розмовляєте" з Інтернетом більше як друга, ніж енциклопедія.

  Дослідження підтримують нас. За даними блогу HubSpot, "Підсилене зростанням мобільного і голосового пошуку, запитання стали більш розмовними". Кілька років тому люди часто вводили один пошуковий запит. Тепер вони все частіше ставлять питання і використовують повні, складні речення.

  Пошукові системи відповідають. Щоб краще зрозуміти цей новий тип запиту, більша частина продуктів Google за останні 3-4 роки займається обробкою природної мови. Вступ 2013 року Колібрі Алгоритм пошуку Google - це яскравий приклад.

  Написання для SEO з темами над ключовими словами

  Алгоритми пошуку, як Hummingbird, почали аналізувати фрази, а не покладатися виключно на ключові слова. Це велика новина для написання SEO. Оскільки Google та інші пошукові системи переходять від ключового слова до тематично орієнтованого SEO, потрібно коригувати стратегію вмісту, щоб максимально збільшити свою видимість.

  Ми вказали минулого тижня, що рейтинг ключових слів не настільки надійний, як раніше. У підсумку, пошукові системи розвивалися за межі того, що кожен отримує однакові результати від запиту (залежно від місцезнаходження, історії пошуку тощо). Тому ранг може сильно змінюватися в залежності від контексту. Тепер ми розглядаємо таку саму проблему з боку користувача.

  "Традиційний погляд на" ключові слова "у пошуку змінився," згідно з HubSpot. Традиційне письмо для техніки SEO говорить нам, що було близько 10-20 "великих ключових слів", які були затребувані для ранжирування в темі. Зараз сотні чи тисячі довготривалі варіації Що люди регулярно шукають у темі - і змінюються залежно від місця розташування.

  Щоб закипіти все це, це вже не достатньо, щоб переважати над кількома словами. Важливим є широка видимість у темі.

  Переконайтеся, що прочитали інші публікації в нашій серії, частина 1: Написання для SEO: пошукові системи змінюються, частина 3: Написання для SEO: тематичні кластери та вміст стовпців (не ключові слова), та частина 4: Написання для SEO: вимірювання успіху вашого контенту .

  Схожі повідомлення:

  Схожі повідомлення:

  Зберегти

  Siri, що найшвидша доставка піци в моєму районі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»