Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Написання статті SEO

  1. 1) Назва: Зробити це помітним і оптимізувати його
  2. 2) Структуруйте свій текст
  3. 3) Ключові слова
  4. 4) Синоніми і модифікатори
  5. 5) Вводячи ключове слово в жирний шрифт або курсив
  6. 6) Зображення
  7. 7) Посилання
  8. 8) Мета-опис

  Написання веб-сторінки або повідомлення в блозі хороше. Написання статті SEO краще. Коли ви пишете, потрібно думати про Google, а також про користувачів і читачів вашого веб-сайту. Вміст, оптимізований для пошукових систем є основним фактором у вашому рейтингу Google, тому необхідно ознайомитися з ним Методи SEO що ви можете подати до вашого листа.

  Загальновідомо, що SEO означає "оптимізація пошукових систем", але як можна використовувати SEO під час написання в Інтернеті? Нижче наведено 8 простих методів застосування, які допоможуть вам оптимізуйте веб-сторінки та публікації в блогах. Використовуйте ці поради, і ви підвищите репутацію вашого сайту, залучите новий трафік і залучите потенційних клієнтів.

  1) Назва: Зробити це помітним і оптимізувати його

  Знайдіть потужну назву, яка говорить вашим читачам і захоплює їхню увагу. Переконайтеся, що вказуєте своє ключове слово на початку заголовка, якщо це взагалі можливо. Наявність ключового слова на початку вашої назви є важливим фактором у SEO. Ви можете мати ключове слово серед останніх слів заголовка, але ця техніка не настільки ефективна.

  Заголовок вашої статті відображатиметься в результатах пошуку і, коли стаття буде спільною, в соціальних мережах. Ось чому важливо мати помітний заголовок, що спонукає людей натискати і читати статтю.

  Під час створення заголовка обов'язково вкажіть своє ключове слово та назву торгової марки в короткому реченні, яке описує вміст. Не використовуйте ключове слово як назву. Спробуйте не перевищувати 66 символів. В іншому випадку у результатах пошуку буде скорочено ваш заголовок.

  Тег Title, також званий Meta Title, є еквівалентом назви документа HTML, тоді як тег H1 є еквівалентом назви тіла сторінки або статті. Тег Title відображається у верхній частині веб-переглядача та назвою вкладки. Вона повинна містити ключове слово-ціль, а також регіони, які ви обслуговуєте, деякі модифікатори та назва вашої торгової марки. Не має значення, якщо ці два теги, Title і H1, використовують однакові слова.

  Крім того, URL вашої статті має містити ваше цільове ключове слово для кращого SEO. Наприклад:

  • http://www.yourwebsite.ca/keyword

  2) Структуруйте свій текст

  Елементи заголовка, також відомі як теги H, надають структуру і перспективу ваших статей. Вони роблять текст легким для читання, як для користувачів, так і для Google.

  Заголовок стає тегом H1 (заголовок 1). Заголовки розділів або субтитри стають еквівалентом тегу H2 (заголовок 2), тега H3 (розділ 3) і так далі. Таким чином, заголовок вказує на тему, центральну тему вашої сторінки або статті. Інші елементи заголовка показують Google розділи та підтеми вашого твору. Вони також допомагають читачам швидко зрозуміти ідеї та під-ідеї вашої статті або веб-сторінки.

  Ось приклад оптимізованої структури:

  H1: Написання статті SEO для Інтернету
  H2: Кілька простих методів
  H3: Перша техніка
  H3: Друга техніка
  H2: Інші методи
  H3: Більш вдосконалена техніка

  Щоб оптимізувати тег H1, переконайтеся, що він:

  • Містить ваші цільові ключові слова та торгову марку
  • Довжина від 5 до 7 слів
  • Описує вміст
  • Є унікальним

  Хоча інші теги H не мають великої ваги в SEO, вони дозволяють виділити ваші ключові слова.

  Обсяг вашої сторінки чи публікації в блозі має становити принаймні від 400 до 500 слів. Мінімальна тривалість веб-контенту, включаючи меню та бічну панель навігації, становить 500 слів. Отже, якщо ви пишете не менше 400 слів, вся сторінка легко додасть мінімум 500 слів. Якщо ви публікуєте більше 500 слів, це ще краще!

  3) Ключові слова

  Обережно вибирайте ключові слова Обережно вибирайте ключові слова. Спробуйте знайти ключові слова, з якими користувачі фактично шукають. Ключові слова не повинен перевищувати 1% вашого вмісту, включаючи заголовки та заголовки розділів. Наприклад, якщо ви пишете від 400 до 500 слів, ваше ключове слово буде відображатися максимум п'ять разів. Прагніть включити ваші ключові слова природним чином. Повторювати те ж саме слово занадто часто може призвести до того, що відомо як штраф за перевищення оптимізації. Одним із способів уникнути покарання та переконатися, що ваше письмо залишається природним і приємним для читання, є використання синонімів або модифікаторів ваших ключових слів.

  4) Синоніми і модифікатори

  Використовуйте варіанти ключових слів. Вони також будуть враховані Google і ваш вміст з'явиться в результатах вторинних виразів. Google визнає, що ключові слова, по суті, пов'язані між собою. Використання варіацій, синонімів, множини та одних, пов'язаних термінів, а також регіонів, які ви обслуговуєте, допоможуть зміцнити вашу позицію в Google для даного ключового слова.

  5) Вводячи ключове слово в жирний шрифт або курсив

  Введення ключових слів жирним шрифтом або курсивом один або два рази на сторінці чи публікації допомагає вашим читачам, а також пошуковим системам, легше визначати ключові слова.

  6) Зображення

  Кожна сторінка або повідомлення в блозі повинні мати принаймні одне зображення. Ім'я файлу зображення та його атрибут ALT (альтернативний текст), а також його опис, повинні містити цільове ключове слово. Тримайте акценти та знаки пунктуації, наприклад, апострофи, у назві файлу зображення. Важливо пам'ятати, що атрибут ALT є одним з основних показників, який використовує Google Images для організації та читання зображень. Добре оптимізований образ може збільшити трафік і видимість.

  7) Посилання

  Звертайте увагу на кількість та якість ваших посилань, будь то внутрішні, зовнішній або вхідний. Вхідні посилання з надійних сайтів підвищують ваш SEO. Однак, якщо ви створюєте посилання на сайти з низькою якістю чи веб-сайти, які не мають чіткого відношення до вашого сайту, ефект не буде позитивним. Внутрішні посилання вказують на інші статті або сторінки вашого веб-сайту. Вони пропонують Вашим читачам і клієнтам цікавий і відповідний додатковий контент. Внутрішні посилання допомагають встановити ієрархію інформації від однієї сторінки до іншої. Внутрішні посилання допомагають відвідувачам стежити за логічними шляхами. Вони також дозволяють Google легше переміщатися по сайту. Зовнішні посилання - це посилання на інші сайти. Вони використовуються в першу чергу для зв'язку вашого вмісту з існуючим вмістом, який ви цитували у вашому тексті.

  Посилання в тілі вашого вмісту матиме більшу вагу, ніж посилання на бічній панелі навігації або в розділі нижнього колонтитула вашого веб-сайту. Завжди створюйте посилання на фразу, яка найкраще стосується вмісту сторінки, на яку ви посилаєтеся. Шукайте групу слів, яка найкраще описує те, на що ви хочете зв'язатись, і використовуйте цю коротку фразу як прив'язувальний текст.

  Що стосується кількості посилань, використовуйте максимум 5 внутрішніх посилань і не більше 2 зовнішніх посилань на сторінку або блог. Чим довше ваша стаття, тим більше посилань можна додати, але переконайтеся, що не перевищуєте максимальну кількість.

  8) Мета-опис

  Мета-опис - це те, що приваблює читачів. Використовуйте 156 символів, щоб надати більше інформації про тему вашої статті або сторінки. Опис повинен бути достатньо переконливим, щоб заохочувати користувачів натискати й читати статтю, включаючи ключове слово, деякі модифікатори та назву вашого бренда. Якщо ви не знайдете часу для налаштування опису, Google буде використовувати початок вашої статті за умовчанням.

  На закінчення, написання статті SEO не вимагає передових технічних навичок. Запропонуйте інформаційний, пояснювальний та детальний вміст, і відвідувачі вашого сайту побачать вас як авторитет у вашій області. SEO статті можуть перетворити ваших відвідувачів на потенційних клієнтів, збільшити вашу видимість і підвищити репутацію вашого сайту і іміджу вашого бренду.

  Для зручного нагадування можна завантажити PDF-файл з елементами ідеально оптимізованої сторінки: Відмінно оптимізована сторінка

  Загальновідомо, що SEO означає "оптимізація пошукових систем", але як можна використовувати SEO під час написання в Інтернеті?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»