Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Народна Солянка Патч

  Stalker (Сталкер) - чудовий шутер від українських розробників GSC Game World. Сталкер - комп'ютерна гра стала популярною, завдяки нетрадиційному підходу до розробки шутерів, тепер важливо не тільки влучно стріляти а й думати які вміння розвивати, яку броню одягати і який квест краще виконати. На відміну від звичайних шутерів, гра стала з яскраво вираженими рольовими елементами, можливо саме це послужило основним фактором великого успіху, а також, в гру легко внести свої зміни, від чого, майже щотижня з'являються нові моди і доповнення від сторонніх розробників. Сюжет гри, відбувається в аномальній зоні, яка з'явилася нібито завдяки чорнобильську катастрофу, якщо катастрофа це реальний факт історії людства, то аномальна зона з паранормальними явищами ця вигадка розробників. Залежно від частини гри, змінюється сюжет, офіційно було випущено 3 епізоду, це Тінь Чорнобиля (Stalker Shadow Chernoby), дата виходу 2007, через рік з'явився Сталкер Чисте Небо, і завершила трилогію Поклик Прип'яті (Call of Pripyt). Крім офіційних доповнень, з'являлися безліч неофіційних модів, не менш цікавих ніж, оригінальна гра, зараз під питанням майбутнього продовження гри відомого як Stalker 2, але ми будемо сподівається, що з'явиться і стане сьогоденні хітом. Зауважу, що, зараз в мережі, користується успіхом гра Сталкер Онлайн. Stalker (Сталкер) - чудовий шутер від українських розробників GSC Game World

  У нас знайдете всі частини гри, доповнення та моди Сталкеров, які можете завантажити безкоштовно! І ще читайте новини про 2 частини гри і онлайн версії. Сталкер (Stalker) Народна солянка завантажити повну версіюЕслі ви бажаєте пограти в гру про світ сталкерів в новій реалізації, зроблену за рекомендаціями гравців, то для вас підійде ексклюзивна збірка стала популярною Народна Солянка. Модернізували гру і покращували можливості незалежні розробники, саме вони внесли в гру безліч фіч, завдяки їм гра виходить на новий рівень, по ігровим можливостям і гамеплею. Сценарій, для цього доповнення, був скопійований з однієї з популярних книжок, написаний про світ Сталкер.

  Сюжет вплинув на те що, в грі з'явилося більше 12 нових локацій, багато нової зброї, нових монстрів і НПС. По суті автори, поліпшили гру Чисте небо, зробивши з неї повноцінний незалежний мод. На поточний момент Stalker Народна Солянка, є мабуть найбільш популярним і все це завдяки тому, що в грі було виправлено безліч помилок, реалізовані ідеї геймерів, можна позначити цей мод одним словом зроблено для людей. Якщо ви завантажувати не зважилися, то подивіться відео на початку новини, якщо у вас скачати гру Сталкер Народна Солянка не виходить, повідомте про це адміністрації або напишіть в коментарях, помилки в посиланнях ми обов'язково виправимо! Подробиці про гру З'явилася в мережі: 2009 Тип: Незалежний мод гра / Action (Shooter) / 3D Інтерфейс і озвучення: Російський Розробник: Arhara & Co Розмір файлу: 1.64 Gb Відео ігрового процесу Сталкер (Stalker) Народна солянка Примітка: Для установки необхідний STALKER Shadow of Chernobyl v.1.0004 Порядок установки: 1. Shadow of Chernobyl 2.

  Патч 1.0004 3. Народна Солянка від 13.12.09 4. Патч від Архари від 24.12.09 5.

  09 5

  Виправлений респавн від Архари Важливо: Можливі проблеми! Коли зберігаєте гру обов'язково заглядайте в консоль (клавіша ~), якщо там останні рядки червоні, то ні в якому разі зберігатися не можна. Сейв буде битим і завантажиться з нього буде нельзя.Так ж рекомендується оптимізувати систему. Солянка дуже вимоглива до ресурсів, особливо з додатковими графічними доповненнями.

  Так само в архіві ви знайдете Патч 1.0004, NO DVD, Патчер для гри роботи без диска. Системні вимоги: - Windows XP SP2 / Windows Vista SP1 - Pentium 4 2.0 ГГц / AMD XP2200 + - 512 МБ - nVidia GeForce 5700 128 Мб / ATI Radeon 9600 - DirectX-сумісна - 10 ГБ вільного місця.

  Народна солянка 2010 року (оригінальні файли з сайту розробника) + Stalker Pack для STALKER Тіні Чорнобиля Назва гри: STALKER Тіні Чорнобиля Орігіналное назва мода: Народна Солянка Рік випуску: 2010 Автор / Розробник: Arhara & Co Офіційний сайт: Тип роздачі: Mods Версія мода: НС + доп. + К.патч по + new (оригінальні файли) Необхідна версія гри: Сталкер ТЧ 1.004 Мова інтерфейсу: російська Необхідний мову гри: російська Шановні користувачі! Тут представлена ​​Народна Солянка, яка на даний момент підтримується розробником.

  Тут представлена ​​Народна Солянка, яка на даний момент підтримується розробником

  Народна Солянка від від Архари. Кумулятивний патч від (включає патчі від 20.08. Глобальний мод для Сталкер Тінь Чорнобиля - Народна Солянка - це не гра. - Патч 03.09.

  До складу роздачі входить все необхідне для збірки Народної солянки у вигляді оригінальних файлів з сайту. Роздача призначена для підготовленого користувача. Системні вимоги: ОС: Windows 98 / ME / 2000 / XP / VISTA / Seven Процесор: Процесор: Intel Pentium IV 2.0 GHz або вище ОЗУ 1024 mb (бажано більше) Відеокарта: 512 MB - nVIDIA® GeForce ™ 7900 / ATI Radeon® X1950 Жорсткий диск: 10 ГБ вільного місця Аудіокарта: Звукова карта сумісна з DirectX 9.0c Склад роздачі Для народної солянки 1.

  Народна Солянка від від Архар (однієї геймдатой складовою 7-zip архів з 8 частин) 2. Доповнення від від Архари 3.

  Кумулятивний патч від (включає патчі від ,, і) 4. XrGame.dll в папці bin 5.

  Адаптація під широкоформатні монітори для останньої версії солянки 6. Скриптові правки від (sapsan) 7.

  Текстерно правки від (Shadowman і deadmoroz) Додатково для STALKER OpenAL32.dll - поліпшена бібліотека для звукових карт 2.

  Stalker Pack - дає можливість грати на різних патчах без перевстановлення гри 3. Всі оф / патчі для ST Спейсіс Ру Музика . ALKER Таблетка для всіх патчів STALKER ТЧ Опис - 30 локацій Кордон, Болота, Звалище, Темна Долина, Забутий Ліс, нерозвідані Земля, НДІ Агропром, Бар, Дика Територія, Янтар, Військові Склади, Радар, Прип'ять, ЧАЕС1, ЧАЕС2, АТП, Рудий ліс, Лиманск, Госпіталь, Стара Село, Генератори + підземелля НДІ Агропром, лабораторії Х18, Х16, Х10, варлаб, печера, лабіринт, підземелля ЧАЕС1, ЧАЕС2.

  - 14 видів мутантів + ​​мутують Сліпий пес, псевдособак, псевдоплоть, тушканчик, щур, кровососи, болотний кровососи, химера, елктрохімера, контролер, злам, полтергейст, вогненний полтергейст, бюрер. - 12 угруповань Одинаки, військові, найманці, бандити, екологи, Борг, Свобода, Моноліт, Чисте Небо, мисливці, месники, представники 'О'-свідомості + торговці і ремонтники (навіть ходять чутки про присутність в Зоні жінок). - величезна кількість зброї від кулаків і ножів до важких кулеметів і гранатометів. - велика кількість бронекостюмов з можливістю їх апгрейда - 5 типів детекторів - 15 аномалій - 4 мобільних телепортатора - 45 артефакту - 9 унікальних квестових схованок - величезна кількість квестів Порядок установки 1. Сталкер ТЧ версії 1.0004 (в роздачу не входить) 2. НС від 19.04 3.

  Доповнення від 14.08 4. Кумулятивний патч від 03.09 5. Заміна xrGame.dll в папці bin 6. підправлені скрипти від 26.09 (за бажанням, але краще поставити) 7. текстурки Солянка поправлені (для слабких машин, але буде корисно всім) 8. Адаптація під широкоформатний монітор (якщо треба) Список змін заселений тільки Мёрвий місто. Буде бонусний перехід в Затон - для ознайомлення.

  Більш - на інші локи з ЗП переходів робити поки не став. Квестів не так багато. На жаль - буде потрібна нова гра. Відразу скажу - зі своїм склерозом може кого і забув - поправте. Авторів намагався вказувати в конфігах і назвах модельок та іншого. Подяки, спасибі, вдячності та інші невловимі почуття: Форуму, його адмінам, модерам, кураторам тим і іншим начальникам, начальниця і начальничків - за те, що терпите сіль, яка тільки забирає місце. AND - індивідуальне спасибі.

  ================================================== ============================== АМК - без комментов ================ ================================================== =================== HitmanNew - основна робота з картою Мертвого міста ======================= ================================================== ========== KD87 - підключення локацій. Окремий сенкс D1mon і combat1st - знають за що ========================================= ========================================= Сапсан, Shadowman - скриптинг, оптимізація, поради , витрачений час і нерви. ================================================== ================================================== lsclon: Повністю перероблені (все) укриття від викиду, додано багато нових, в тому числі на проблемних локах. Перероблені сила, ефекти, звуки викиду в залежності від дальності від ЧАЕС по радіусу. Практично повністю перероблені дин. Аномалії - а це не хухри-мухри, хто робить моди - знає. Ось ті й дівчина.

  Договір Підряду На Виконання Бухгалтерських Послуг далі . Відчуваю, її скоро привласнить інші команди.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»