Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Наскільки важливим є внутрішнє посилання для SEO?

  Навіть якщо ви новачок у SEO оптимізації вашого веб-сайту / блогу, я впевнений, що ви вже прочитали багато матеріалів про внутрішні зв'язки. Більшість великих веб-сайтів / блогів з цифрового маркетингу опублікували численні статті про цю тему, і багато спеціалістів з SEO висловили свою думку про це у журналах, конференціях, статтях тощо.

  Проте, коли я проводив презентацію напередодні молодої та захопленої аудиторії, я зрозумів, що все ще існує багато упереджень щодо побудови посилань, і багато деталей про внутрішні стратегії зв'язків ще не повністю зрозумілі. Ось чому я вирішив пояснити всі ці речі у вичерпній статті.

  Внутрішні посилання проти зовнішніх посилань

  Я впевнений, що всі знають, що зовнішні (вихідні) посилання вказують на зовнішній домен або веб-сайт, а внутрішня (вхідна) посилання вказує на іншу сторінку в межах одного веб-сайту.

  Багато експертів SEO вважають, що зовнішні зв'язки передають набагато більше повноважень і можливостей ранжирування, ніж внутрішні посилання. Насправді вважається, що отримання якісних зовнішніх посилань - які вважаються голосуванням довіри від сторонніх сайтів - є найважливішою метою для отримання високого рейтингу.

  Ось чому більшість SEO зосереджуються на отриманні великої кількості зовнішніх посилань, що вказують на свої веб-сайти, і надають меншу важливість внутрішньому посиланню, що фактично має величезний потенціал для збільшення рейтингу і створення зручного для користувача сайту.

  Власне, як зовнішні, так і внутрішні зв'язки служать різним цілям для стратегії контенту і SEO, тому жоден з них не повинен бути проігнорований.

  Важливість внутрішнього зв'язування

  Внутрішні посилання вважаються дуже важливим сигналом на сторінці, над яким ви маєте повний контроль. Ви можете вибрати відповідний прив'язувальний текст і правильні цільові сторінки. Створені вами внутрішні посилання покажуть пошуковим системам, який вміст відображається як відповідний цьому опорному тексту, а також допоможе відвідувачам перейти на веб-сайт.

  Ігнорування використання внутрішніх посилань може запобігти скануванню й ранжуванню сторінки. Наприклад, сторінка-сирота, яка не пов'язана багато або взагалі з рештою веб-сайту, ймовірно, не буде добре оцінена.

  Крім вартості SEO внутрішніх посилань, взаємозв'язок також є цінним для користувача. Ефективна структура взаємозв'язку покращує навігацію користувача, надаючи додаткові способи взаємодії з вашим сайтом.

  Архітектура сайту та внутрішній рейтинг сторінки

  У цікава стаття Опублікований у 2016 році оглядач Пол Шапіро поділився своїм методом визначення того, що він називає «внутрішнім PageRank». Автор підкреслює той факт, що архітектура веб-сайту відіграє важливу роль у тому, як користувачі та пошукові системи можуть переміщатися по вашому веб-сайту, що в кінцевому рахунку впливає на ваш веб-сайт. рейтингу веб-сайту.

  Ми маємо справу з двома типами внутрішніх посилань: посилання з навігаційної структури веб-сайту та вторинні внутрішні посилання, які відображаються в контексті вашого веб-сайту. Перше, що потрібно зробити при створенні веб-сайту - це переконатися, що ви організуєте навігаційні посилання в логічній, легко зрозумілій структурі. Необхідно зменшити загальну кількість посилань, які відбуваються між веб-сторінкою та домашньою сторінкою. Оскільки це найважливіша сторінка веб-сайту, повноваження вашої домашньої сторінки повинні бути використані для рівномірного поширення каналу зв'язку через веб-сайт, підвищуючи рейтинг кожної веб-сторінки.

  З точки зору UX, щоб зробити інформацію, продукти та послуги на вашому веб-сайті максимально зручною для користувачів і пошукових систем, внутрішня структура зв'язування вашої інформаційної архітектури повинна пов'язуватись як вертикально, так і горизонтально:

  З точки зору UX, щоб зробити інформацію, продукти та послуги на вашому веб-сайті максимально зручною для користувачів і пошукових систем, внутрішня структура зв'язування вашої інформаційної архітектури повинна пов'язуватись як вертикально, так і горизонтально:

  Вертикальна ланка буде посиланням у вашій навігаційній панелі, а горизонтальна лінія - це посилання на глибокій сторінці, яка посилається на іншу сторінку на тому ж рівні. Хлібні кроки можна використовувати для реалізації горизонтальної структури зв'язків на вашому веб-сайті. Ось приклад ідеальної структури сайту (також називається Bruce Clay's архітектура силосу ):

  Ось приклад ідеальної структури сайту (також називається Bruce Clay's  архітектура силосу  ):

  Вторинні внутрішні посилання та внутрішній рейтинг сторінки

  Внутрішні посилання, що з'являються в контексті, також впливають на те, як пошукові системи сканують і ранжують ваші сторінки.

  Ми всі чули про рейтинг сторінки (названий на честь Співзасновник Google Ларрі Пейдж ), яка визначає «важливість» кожної сторінки в Інтернеті і ранг, який визначає, наскільки корисним є, на основі кількості і якості посилань, отриманих з інших сторінок.

  Але, згідно Павло Шапіро Ця ідея також може бути застосована до сторінок в межах одного веб-сайту, а показник, подібний до PageRank, можна використовувати для виявлення проблем у архітектурі веб-сайту.

  Для обчислення внутрішнього PageRank веб-сайту, ми повинні сканувати наш сайт і аналізувати список всіх внутрішніх посилань, отриманих за допомогою інструменту, наприклад Screaming Frog, наприклад. Вам також потрібно R , безкоштовне програмне забезпечення для статистичних обчислень і графіки, яке працює на багатьох платформах.

  Після встановлення бібліотеки можна використовувати наступний код у поєднанні з скануванням Screaming Frog для вашого сайту:

  Після встановлення бібліотеки можна використовувати наступний код у поєднанні з скануванням Screaming Frog для вашого сайту:

  Наприклад, це те, що я отримав після перевірки внутрішнього PageRank веб-сайту клієнтів:

  Наприклад, це те, що я отримав після перевірки внутрішнього PageRank веб-сайту клієнтів:

  Дивлячись на цей список, ми бачимо, що наша головна сторінка - це контактна сторінка, яка не є нормальною. Як правило, головна сторінка повинна була бути на вершині, і це відбувається завдяки способу структурування внутрішнього зв'язку. Тепер, коли я зрозумів, що у нас є проблема, я можу працювати над нею і знайти ефективне рішення для поліпшення нашого сайту.

  Досліджувати внутрішні зв'язки конкурентів

  Якщо ви хочете бути в змозі конкурувати з іншими веб-сайтами у вашій ніші, це також гарна ідея, щоб вивчити внутрішню структуру зв'язків ваших конкурентів і робити примітки щодо:

  • Наявність ключових слів у їх URL-адресах, тегах заголовків, H1 та прив'язки текстів
  • Наявність посилань у перших 100 слів сторінки
  • Дата публікації статей / повідомлень та їх оновлення
  • Довжина їх статей.

  Якщо ви готуєтеся до створення нового веб-сайту, ви можете використовувати цю інформацію, щоб зрозуміти силу вмісту вашого конкурента і визначити, чи можете ви перевершити їх і скільки часу це може зайняти. Вивчення вашої конкуренції з точки зору внутрішньої структури зв'язків також може бути корисним для створення нових ідей змісту.

  Якщо у вас вже є веб-сайт з великою кількістю вмісту навколо стратегічних ключових слів, на які ви орієнтуєтесь, вирішіть, наскільки важливим є ваш зміст, і переконайтеся, що в ньому використовується головне ключове слово.

  Якірні тексти

  Як пояснив Ренд Фішкін в одному зі своїх Дошки в п'ятницю статті , якорні тексти внутрішніх посилань, як правило, мають менший вплив, ніж зовнішні посилання. Не рекомендується використовувати найважливіше ключове слово в тексті прив'язки, оскільки воно не виглядатиме достовірним і корисним для користувачів, які можуть перестати натискати на сайт або відскакувати більше. Звичайно, не зловживати використанням точних відповідних якорних текстів не означає, що ви повинні взагалі припинити використовувати внутрішні посилання.

  Але, з моменту оновлення Google Penguin в 2012 році, правила оптимізації якірного тексту сильно змінилися. Методи перенапруження якірного тексту стали застарілими і їх слід уникати будь-якою ціною. Згідно з Загальні правила Google , зв'язування повинно бути природним і універсальним. Google не любить спам, надмірно багатий якірний текст, але цінує прості, природні якорі, що мають відношення до вмісту (створення варіантів ключових слів для структури якорного тексту здається гарною ідеєю).

  Хороша внутрішня структура зв'язку забезпечує значення UX

  Вставка внутрішніх посилань у вміст для індексації може здатися не розумною, але посилання можуть також допомогти UX вашого сайту. Посилання, розміщене на частині вмісту, повідомляє читачам місце, де вони можуть зібрати більше інформації, сторінки з подібним контентом, спосіб, у який вони можуть зробити покупку або зв'язатися з вами, що є керівництвом для досягнення ваших маркетингових цілей .

  В ідеалі, ви повинні розміщувати посилання в блогах на інші відповідні повідомлення. Ці відповідні посилання покращать ваш UX і призведуть до збільшення трафіку та потенційних клієнтів. Також дуже важливо, щоб веб-сторінки не містили жодних непрацюючих посилань. Якщо це так, перенаправляйте посилання на інші відповідні сторінки. Веб-сторінки також повинні швидко завантажуватися, щоб забезпечити позитивний досвід користувачів і запобігти відскоку.

  Висновки

  Коли ми говоримо про будівництво посилань, ми часто думаємо про зворотні посилання, які залишаються високими в нашому списку пріоритетних зусиль SEO. Але це не означає, що ми повинні не звертати уваги на UX і загальну SEO цінність створення належної внутрішньої структури посилання.

  Хоча зворотні посилання від різноманітних і авторитетних доменів відіграють велику роль у рейтингу вашого сайту, їхні ефекти можуть бути посилені чіткою, логічною внутрішньою структурою, що поширює сік зв'язку рівномірно по всьому сайту.

  Щоб спростити речі, я також підсумував найважливіші відомості про внутрішню структуру зв'язків у інфографіці нижче:

  Щоб спростити речі, я також підсумував найважливіші відомості про внутрішню структуру зв'язків у інфографіці нижче:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»