Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Наталя Могилевська готова піти в декретну відпустку

  Зустріти зараз Наталю Могилевську на світській тусовці в клубі практично неможливо - співачка повністю віддана роботі. На її плечах розкрутка хлопців з «Фабрики Зірок», відкриття танцювальної школи, створення нового продюсерського центру.

  Незважаючи на цю завантаженість, Наташа не забуває і про особисте життя. Навіть замислюється про дитину в 2009 році! Про все це вона із задоволенням розповіла «Бліку» в своєму ексклюзивному інтерв'ю.

  - Наташа, місяць тому закінчилася «Фабрика Зірок», на якій ти була продюсером. Чи не відчуваєш зараз спустошення?

  - Відчуваю себе прекрасно! Для мене зоряний будинок був найбільш дратівливим в «Фабриці Зірок». По-перше, він знаходився досить далеко від центру Києва, а по-друге, при нездоровому повітрі і 40 камерах навколо, фабриканти мало серйозно зосереджувалися на професії. Тому, чесно кажучи, з великим задоволенням я б займалася ними в спеціалізованому ВНЗ або школі.

  - Чи легко ти знаходила спільну мову з хлопцями? Були конфлікти?

  - Спочатку, коли вони прийшли на кастинг «Фабрики Зірок», це вже означало, що вони мені довіряють і хочуть потрапити саме в мої руки. Кожен з них в тій чи іншій мірі бував на моїх концертах, любив мої пісні. Я, взагалі, була єдиною людиною за всю історію «Фабрики Зірок», кого вони слухалися, і хто міг хоч якось володіти їх увагою.

  - Що тобі найбільше запам'яталося на «Фабриці Зірок»?

  - Концерти по суботах. А для фабрикантів це був ще й ковток свіжого повітря, тому що тільки тоді їх випускали на волю.

  - Зараз ти робиш найбільшу ставку на створену тобою групу «REAL`O», дует Дантес-Олійник і Борю Апрєля. Яка доля решти хлопців?

  - У решти фабрикантів є зараз концерти разом з нами - на піку популярності проекту ними теж цікавляться. Крім того, ми допомагаємо їм працевлаштуватися, ведемо переговори з тими, хто хоче їх продюсувати. «Фабрика Зірок» - це змагання. І ні в одному змаганні світу не буває так, щоб перемогли всі. Хтось виявився слабшим, хтось не проявив себе так, як я чекала ...

  - Це про кого зараз йде мова?

  - На мій погляд, не до кінця розкрилися Муха, Гурген, Ден Деканін, Кіра Шайтанова. Деяким, як Ден, просо не пощастило. Він вилетів з проекту першим, тому що той ще не встиг розкрутитися.

  - З ким із фабрикантів тобі найважче було розлучатися?

  - З Ліною Міцукі. Вона таку красиву пісню заспівала перед своїм відходом - «Мовчати-кохати» ... Але я її повернула до складу групи «REAL`O». Ще був момент, коли мало не пішов Боря Апрель. Ось як він пішов я б не пережила! Тому що цей хлопець - один з найяскравіших, слухняних, чарівних і талановитих фабрикантів! Також було шкода Гришу Ванюшкина. Він був в тридцятці відібраних на «Фабрику Зірок», але, все-таки, на проект не потрапив. Не дивлячись на це, він зараз працює, як композитор в моїй компанії «Талант-м'юзік». Хочу сказати, Гриша - не менше талановитий, ніж Влад Дарвін. Він написав якраз ту саму пісню Барського, яку той виконав на моєму концерті, трохи його не зірвавши. Про вчинок Барських говорити не хочу!

  - Так, він негарно повівся ... А карала ти, взагалі, фабрикантів?

  - Одного разу я їх оштрафувала. Уяви, НП «Україна», 10-й годині ранку, день нашого концерту, а ми сидимо вдвох з режисером Аланом Бадоєвим і чекаємо фабрикантів. З 16-ти осіб на репетицію не спізнилися тільки троє. Тому, я їх оштрафувала в грошовому плані. Але при цьому сказала, що ціни їх вчинку немає. На мій погляд, це зрада професії! І хочу зауважити, якщо так і далі триватиме, то ті, хто не зрозуміє, ми з ними просто розійдемося. З такими людьми мені не по дорозі.

  - Ти задоволена тими хлопцями, які стали фіналістами?

  - Вони, власне, і були моїми фаворитами спочатку. Особливо Тарабарова та Дантес. На самому початку проекту я сказала, що Дарвін буде хорошим композитором, а Дантес і Тарабарова - будуть лідерами голосування.

  - Дарвін працює зараз тільки, як композитор?

  - Його просять на концерти, але він сам особливо не хоче співати. Чи не тому, що у нього не виходить, а тому що він набагато глибше, ніж просто артист. Особисто я в ньому бачу потенційного майбутнього продюсера. Він навіть може вирости до моєї правої руки.

  - Чому дівчатка з «REAL`O» будуть тільки переспівувати твої пісні?

  - Не тільки. Просто сьогодні я всі свої пісні в рамках одного концерту заспівати не можу. Навіть якщо затягну його до 4 годин, як це робить Кобзон. І багато моїх хіти залишаються за кадром, особливо з перших альбомів. Тому це було моєю мрією - створити такий проект «а-ля Максим», який співатиме мої пісні. Дівчата переспівали все - вони просто не виходять зі студії. Заспівали навіть «Ла-ла-ла»!

  - Чи не плануєш ти відіграти сольний концерт у НП «Україна»? Тому що багато цієї осені чекали від тебе сольної програми, а на концерті більше виступали фабриканти, ніж ти сама.

  - Я стежила за цим уважно. Моїх пісень було більше. Я, якщо ти помітила, всі події свого життя сублімую в творчість. Теж саме, якби ти після мого торішнього сольного концерту запитала: «Наташа, чому ти так багато танцювала? Не хотіла б ти більше співати? ». Просто на той час мені було цікаво одне, зараз я отримувала задоволення від виконання пісень разом з фабрикантами.

  - Але все ж щодо сольної програми?

  - Я хочу з Дарвіном записати альбом. Уже навіть зібрала групу музикантів. Це буде трохи інший настрій, ніж після «Танців із зірками» з їх феєрією, блискітками і стразами. У нових піснях буде більше енергії, глибини, інтиму, романтики, філософії ... Але все ж, навесні ми ще проїдемо з фабрикантами по містах України. Цей проект дуже затребуваний. Сама поміркуй, два концерти з аншлагами в кризовий час! У мене дівчинки з «REAL`O» з цієї нагоди надягли футболки «Криза, FUCK YOU!»

  - Хто автор цих шедеврів?

  - Самі придумали! За мотивами Свєти Лободи. Дівчата, взагалі, хотіли написати: "Привіт, Рамазотті" тому що двічі скасували його концерт в Києві. Але я їм розповіла перше правило шоу-бізнесу: ніколи про своїх колег погано говорити не можна! Вони подумали і замінили Рамазотті на кризу (сміється).

  - Ти продовжуєш зараз займатися танцями?

  - Не просто продовжую! 1 лютого відкривається моя школа танців. Називається «Фабрика танцю». Буде два зали, що надають можливість займатися педагогікою у всіх напрямках: від латиноамериканських танців до хіп-хопу. У нас навіть вже є перші 100 клієнтів!

  - Будь-який бажаючий може займатися в твоїй школі?

  - Абсолютно! Єдине - до першої години дня зали будуть забиті під мої репетиції і репетиції фабрикантів. А в післяобідній час запрошую всіх бажаючих! Склад вже набраних груп абсолютно різний: від маленьких діток до дорослих людей. По секрету скажу, що першим нашим клієнтом стала Ірина Лисенко - президент «Нового каналу».

  - Тобі комфортно в якості продюсера? Свого часу ти бралася за розкрутку учасниці «Шанс» Кочеткову ...

  - Кочетковою я просто допомогла їй зняти перший кліп, який і став для неї єдиним. Ти знаєш, якби так легко було стати зіркою, то ними ставали б всі випускники музичних училищ і переможці різноманітних конкурсів. В першу чергу, людина, яка хоче популярності, повинен бути готовим до всього, а в найвідповідальніший момент не зламатися. І зараз, допомагаючи Real O, Дантеса з Олійником і Борису Апрелю ми тільки придивляємося до тих, з ким нам буде цікаво і перспективно працювати далі.

  - Тобто у тебе немає контракту з цими хлопцями?

  - Є домовленість про співпрацю в певний термін, протягом якого я зможу твердо сказати - ось з цим артистом я хочу повноцінно працювати і з ним укладу повноцінний продюсерський контракт. поки ж це серйозна допомога у вигляді організації виступів, записи музичного матеріалу. У той же час це певні зусилля - мої, мого колективу, Нового каналу та це дуже відповідальний період для кожного з тих, в кого ми повірили. Тепер слово за ними!

  - У відібраних тобою фабрикантах бачиш далеке майбутнє в шоу-бізнесі?

  - Дантес, Тарабарова та Апрель, мені здається, надовго прийшли в шоу-бізнес. І зараз я говорю про десятиліттях.

  - У Аліси Тарабарової, я помітила, велику схожість з Анастасією Стоцької. Чи не дзвонив тобі Кіркоров з пропозицією її продюсувати?

  - Мені пропонували продюсери Юрія Шатунова викупити Вадима Олійника (сміється). Кіркоров ж просто хвалив Алісу і теж помітив її схожість.

  - Ти сама з ним спілкуєшся?

  - Періодично зідзвонюємося. Він стежив за «Фабрикою», говорив компліменти ...

  - А чи немає у тебе, як і у Філіпа Бедросовича, бажання готувати когось із фабрикантів в цьому році на «Євробачення»?

  - Однозначно Апреля. Причому, Боря сам відчув свої сили і подав заявку. Без мене. І я не стала його зупиняти. Але, як продюсер, готувала б його до цього конкурсу ще рік. Знаєш, бувають чудеса. Я теж не думала, що за місяць навчуся танцювати.

  - Могла б ти займатися людиною, у якого є величезні гроші для його ж розкрутки, але без таланту і родзинки?

  - Мені подобаються люди незалежно від того, скільки у них грошей. Наприклад, Аліна Гросу. За 10 років вона не кинула свою професію, а, навпаки, стала ще більше працювати і старатися. Молодець! А в цілому, грошові проекти без таланту мені не цікаві.

  Навіщо? Я прекрасно займаюся паралельним бізнесом. І якби у мене початковим в житті було заробляння грошей, то, повір, я б займалася, чим-небудь іншим. Шоу-бізнес для мене - це можливість прожити життя яскраво.

  - А який у тебе паралельний бізнес?

  - Будівництво.

  - До речі, криза сильно відбивається на тобі?

  - Я його поки не помітила. На хвилі успіху «Фабрики Зірок» можу сказати, що ми переживаємо цей момент вдаліше всіх.

  - Як ти відсвяткувала Новий рік?

  - У лімузині! Я зробила фабрикантам сюрприз. На величезному лімузині в новорічну ніч я заїхала за ними на Майдан, де вони виступали. Після концерту хлопці шаснули до мене в машину. Ми набилися, як оселедці в бочці. Шампанське, гучна музика, хлопавки, відкритий люк в лімузині - ось мої спогади! Каталися всю ніч, періодично заїжджаючи в клуби з виступами.

  - Які подарунки ти їм дарувала?

  - Преміальні - це само собою. Але головним подарунком для кожного став диск з зборами всіх їх «фабричних» виступів.

  - Не хотілося б тобі відзначити Новий рік в тиші, з коханою людиною?

  - Не знаю ... Я дуже сумую в пуританської спокійного сімейного життя. Тому дуже вдячна своєму коханому чоловікові за те, що він дає мені свободу. І саме тому я йому так подобаюся! Після Нового року ми їхали з ним кататися на лижах в Буковель. Пізніше вирушимо подорожувати по Індії.

  - Розкрий, нарешті, секрет, як же звуть твого улюбленого і хто він?

  - Я зустрічаюся з одним і тим же чоловіком вже 3 роки ...

  - Його звуть Єгор?

  - ... (сміється). Все ти знаєш! Просто він не любить піаритися. У нього два великих підприємства. І він мені каже: «Наташа, мене дістає, коли мої секретарі просять взяти у тебе автограф!»

  - Але три роки тому, я пам'ятаю, він ходив з тобою на заходи. Тим більше, зі своїми доньками ...

  - Дуже рідко. Не любить він цього. Ні він, ні я! Коли ми знаходимося разом на заході, де є журналісти, до мене проявляється така кількість уваги, що один одному ми просто не встигаємо приділити часу. Ти, взагалі, неправильно помітила. Це я перестала ходити по тусовках.

  - Значить, мені щастить приходити на ті заходи, де є ти. А то, що ти з'являєшся весь час з різними чоловіками. Це як розуміти? Любиш збирати навколо своєї персони чутки або піар тим самим молоденьких хлопчиків?

  - Я приходжу з тим, з ким на той момент мені цікаво.

  - Чи підтримуєш ти відносини з переможцем останнього «Шанс» Петром Дмитриченко? Хлопчина палав до тебе почуттями ...

  - Я не можу розірватися на всіх. Крім моєї сім'ї, оточення навколо мене змінюється досить часто. Ті, хто залишаються зі мною на роки - це рідкісний випадок. Не кожен може витримати мій характер (сміється).

  - У тебе багато справжніх друзів?

  - Ні. Я ціную тих, хто поруч зі мною не перший рік.

  - Ти - дуже сильна жінка. Чи легко тобі спілкуватися з подібними, або ти намагаєшся захистити себе від них?

  - Навпаки. Мені цікаво спілкуватися з тими людьми, у кого я можу чогось навчитися. Мені дуже нудно зі слабкими! Це правда. І страшно не люблю, коли мені лестять.

  - Повернемося до особистого життя. Чи не було у вас бажання узаконити свої стосунки з Єгором?

  - Скажу тобі чесно, я просто не розумію сенсу в багатьох традиційних законах життя. Я - людина, яка завжди порушує правила. Чи не тому що хоче їх порушити, а тому що мислить по-іншому. Я не користуюся загальноприйнятими поняттями і не є середньостатистичною людиною хоча б тому, що я - артист. Якби Діма (Дмитро Чалий - колишній чоловік Наталії Могилевської - прим.авт) свого часу не наполягав так сильно на нашому весіллі, тоді, може бути, все було б по-іншому ... Я дала слабинку, сказавши «Так, я згодна» . Потім вже не можна було забрати свої слова назад ... В принципі, все, з ким я зустрічалася до Діми, знали мою позицію. Я, взагалі, не бачу сенсу в офіційному шлюбі. У цьому сенс тільки юридично. Якби у нас з коханим були мільйони, які довелося б ділити, то, тільки тоді я, може бути, подумала про те, щоб узаконити стосунки. І то, це означає недовіру. Поки я не бачу жодної причини, щоб виходити заміж.

  - Але про дітей-то ти замислювалася?

  - Звичайно ... (хвилина мовчання). Просто спочатку я хочу повністю реалізувати всі свої мрії і бажання. У цьому сенсі європейський менталітет більш просунутий, ніж наш, український. Вони спочатку реалізовують себе в кар'єрі і тільки потім народжують дітей. Я не уявляю, як можна одночасно горіти своєю дитиною і роботою. І тільки сьогодні у мене з'являється можливість мати дітей, тому що створена хороша команда, яка може займатися шоу-бізнесом в тому вигляді, в якому я його уявляю. Тому в році, що наступив я можу собі дозволити піти в декретну відпустку!

  - Кого більше хочеш: хлопчика чи дівчинку?

  - Нема різниці. Більш того, я двох-трьох хотіла б. Скільки вистачить здоров'я!

  - Що ж, удачі тобі в цій нелегкій, але приємній справі!

  Юлія Чухліб

  Юлія Чухліб

  Найкрасивіші фото зірок, моделей і актрис - в нашому Instagram .

  Чи не відчуваєш зараз спустошення?
  Чи легко ти знаходила спільну мову з хлопцями?
  Були конфлікти?
  Що тобі найбільше запам'яталося на «Фабриці Зірок»?
  Яка доля решти хлопців?
  Це про кого зараз йде мова?
  З ким із фабрикантів тобі найважче було розлучатися?
  А карала ти, взагалі, фабрикантів?
  Ти задоволена тими хлопцями, які стали фіналістами?
  Дарвін працює зараз тільки, як композитор?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»