Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Нативної і ефективно, банери не пропонувати. Просування брендів в інтернет-магазині

  1. Чого хоче рекламодавець
  2. нативних
  3. Performance
  4. Що може дати магазин
  5. висновок

  Якщо ви вперше побачили слова «просування», «бренди» і «інтернет-магазин» поруч і в такій послідовності, то погортайте оцю бадьору статтю , Відразу все стане зрозуміло. Для нетерплячих, коротко суть.

  Бренди мають бюджети на просування в інтернеті. Простіше кажучи, на рекламу. Частина цих бюджетів йде в кишеню Google і Яндекса з їх контекстною рекламою, частина осідає на рахунках популярних сайтів з контентом, на кшталт «Інфіяа» або «Лента.Ру». Ті продають в основному банери, партнерські матеріали і спецпроекти. Перепадає соціальних мереж. Агентства, які займаються послугами просування, також беруть свої відсотки - за рекламу в контексті, спецпроекти з медіа, SMM.

  Інтернет-магазини теж потрапляють під роздачу - хоча у них і не така велика частка, як у інших. Ось тут саме час обуритися: «це чому, адже в магазинах прямий контакт з цільовою аудиторією в точці продажу». Обурення справедливе, пояснення теж буде справедливим.

  Чого хоче рекламодавець

  Два тренда, які зараз актуальні для ринку закупівель реклами. Запам'ятайте їхніх. І паралельно поміркуйте, наскільки ваш магазин покриває ці потреби.

  нативних

  Бренди прагнуть працювати з споживачем всіх етапах воронки продажів, а при цьому бути ненав'язливими, органічно доповнюють контекст. Згадайте про мікромоменти - ця історія рівно про те ж саме. Бренд хоче опинитися максимально корисним споживачеві в потрібний для цього момент часу. І через це отримати продаж, зростання лояльності або інтерес споживача.

  Бажання бути нативним у всьому, в тому числі в рекламі, тягне за собою зростання інтересу до нативним форматам. Тобто «просто банер» на головній сторінці вашого магазину - все ще цікаво, але вже не настільки, щоб купувати тільки банери.

  Є ще один момент, який також підстьобує інтерес до нативної рекламі. Це інформаційний шум. Інформації взагалі і реклами зокрема стало так багато, що ми її не помічаємо. Як тільки включається щось, що виглядає і звучить як реклама - наш мозок задраюють все люки сприйняття.

  З цієї причини, бренди стали більше працювати на залучення, а не на банальну трансляцію рекламних повідомлень в мозок. Івент-маркетинг, конкурси з ігровими механіками в соціальних мережах, стрибок зростання популярності контент-маркетингу - все це говорить про те, що бренди більше не бачать сенсу «бити в чоло». Навіть телевізійна реклама стала більш витонченою, кінематографічний, ліричною - вона повинна приносити задоволення, розважати, і тільки в другу чергу щось продавати.

  Якщо ще залишилися сумніви, то ось витяги з дослідження IAB Russia - знайдіть там про нативну рекламу.

  З нативних зрозуміло, тепер пункт два.

  Performance

  У великих світових брендів, на кшталт Unilever або Procter & Gamble, річні бюджети складають 7-8 млрд доларів. Але останнім часом вони взяли курс на ефективність реклами - наприклад, рік тому P & G скоротив витрати на інтернет-рекламу на 100 млн доларів в квартал, а ще відмовилася від послуг 80% агентств, щоб заощадити бюджет і знайти більш ефективних підрядників. У інших великих рекламодавців глобально відбувається те ж саме. Агентський ринок втрачає ключових клієнтів і в жаху думає про перспективи.

  Ситуацію підігрівають і глобальні процеси, які можна назвати «здувається мильна бульбашка». Якщо років п'ять тому хайп з соціальних мереж був настільки високим, що агентства спокійно мали з однієї рекламної кампанії по 100-200% агентських, то тепер цей показник ледве дотягує до 30%.

  Рекламодавці заспокоїлися, проаналізували результати і задали слушне запитання: а з ефективністю що? І з'ясувалося, що реклама в соціальних мережах не працює так, як це подавалося раніше. Те ж саме можна сказати про будь-який буйний тренд в інтернет-рекламі - вірусні ролики або роботу із блогерами. Згодом приходить заспокоєння і нормалізація бюджету.

  І розуміння: performance-підхід, де все вимірюється в ключових показниках - єдино правильний.

  Що може дати магазин

  Інтернет-магазин як рекламний майданчик - вкрай приваблива для бренду штука. Потенційно. Причини на поверхні:

   1. Це місце, де бренди збуває свої товари. Тобто безпосередня «точка продажів», кінець воронки.
   2. Це вихід до аудиторії, вже очищеної від сміття. Працюючи із будь-яким іншим рекламним каналом бренд змушений разом з цільовими показами або кліками купувати і не цільові. Тут суворо потрібні бренду покупці - особливо, якщо правильно націлити рекламних показів.
   3. Інтернет-магазин дає можливість працювати з клієнтами на будь-якому етапі «життєвого циклу». Виявляє первинний інтерес до темі, шукає товар, звужує круг пошуку до 2-3 товарів, готовий до покупки - у магазина є інструментарій на будь-який випадок. Повторимо, потенційно.

  Взагалі все перераховане вище - рожева мрія для 90% магазинів. Просто тому, що вони не мають таких можливостей. З рекламного інвентарю - тільки банери. Орієнтування? Не, не чули, крутити будемо на всіх підряд.

  Не кажучи вже про роботу по KPI. За принципами performance-маркетингу реально працюють одиниці. Виходить таке собі замкнене коло: бренди говорять про те, що будуть давати більше грошей тим рекламних майданчиків, де є перфоманс-маркетинг, інтернет-магазини не знаходять ресурсів на те, щоб перетворити свої сайти в такі рекламні майданчики.

  висновок

  У сегменті ecommerce зараз зароджується новий ринок - рекламний. Саме в тому вигляді, в якому сучасні рекламодавці його звикли бачити: з programmatic, націлених, персоналізацією, нативними форматами і оцінкою за ключовими показниками.

  І хвилинка зовсім не нативной реклами. Якщо хочете зробити з інтернет-магазину сучасну рекламну площадку, з якої захоче працювати будь-який бренд - то поцікавтеся REC ONE .

  Рекламодавці заспокоїлися, проаналізували результати і задали слушне запитання: а з ефективністю що?
  Орієнтування?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»