Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Навчальний SEO навчання - частина перша - Squid-Impact

  1. Що таке SEO?
  2. Що представляє інтерес SEO?
  3. Google: Всемогутній Мережі
  4. Трохи SERP?
  5. словник
  6. Чотири стовпи SEO
  7. Обробляйте URL-адреси
  8. Створити посилання
  9. Як отримати якісні посилання?
  10. Не думайте, що ви розумніші, ніж Google

  Ми вирішили в прямому ефірі розпочати семінари для початківців, які відбулися в червні 2014 року в медіа-бібліотеці Лормонта. Цей перший курс наповнений загальними змінами, наступні з них більше повертаються до передової практики SEO. Якщо слова SEO, SERP, Pagerank, backlink, nofollow, штрафні санкції, SMO, ... лякають вас, це відео для вас!

  Якість відео не дуже гарна, ми вирішили зняти курси в останню хвилину, щоб задовольнити попит на кілька турів. Ми намагалися покращити якість, але пряма трансляція не дозволила нам зробити краще, і мені дуже шкода. Ви знайдете "майже транскрипт" для кожного курсу.

  Ви можете слідувати за іншими курсами:

  Див. Другий курс

  Це третій курс

  Див. Четвертий курс

  Що таке SEO?

  SEO (Search Engine Optimization) - це набір методів, спрямованих на розуміння теми вмісту вашого сайту пошуковими системами , щоб вони могли класифікувати та посилати вас у своїх результатах пошуку. дослідження.

  Таким чином, ми зробимо все можливе, щоб надати якомога більше інформації про вміст веб-сторінки для роботи індексації пошукових систем.

  Що представляє інтерес SEO?

  Так чому ж ми маємо на увазі сайт? Незалежно від того, чи маєте ви блог, щоб поділитися своїм настроєм або поділитися своєю пристрастю до спорту або моди, чи є у вас веб-сайт для просування своєї професійної діяльності чи асоціації, ваша мета - прочитати.

  Сьогодні для просування вашого бізнесу, професійного бачення, використання Інтернету очевидне. 83% французів користувалися Інтернетом в 2012 році , це ще величезні 83%! Французи дуже пов'язані. Чому ці цифри? Просто тому, що, дійсно, якщо у вас є активність для просування, ви маєте будь-який інтерес у просуванні її там, де люди: в інтернеті, наприклад.

  Там ви зможете доторкнутися до різноманітних людей. Ми побачимо пізніше, в наступних сесіях, техніки саме не доторкнутися до "всіляких людей", а навпаки, доторкнутися до потрібних людей!

  Реклама і традиційний маркетинг намагаються розіграти дуже широко, сподіваючись, що деякі з нас повернуться до нас і придбають наші продукти або послуги. І навпаки, в інтернеті ми намагатимемося більш точно націлити цілі, які потенційно зацікавлені в нашій пропозиції. Ми побачимо на наступних сесіях, як пройти через те, що ми називаємо Вхідний маркетинг ,

  Google: Всемогутній Мережі

  Всім відомо, що коли немає конкуренції на ринку, споживачі або користувачі завжди закінчуються дзвінкою. Google займає 93% пошуків у Франції. Bing, альтернатива Microsoft, приходить на друге місце з ... 3%! Ви всі знаєте, що Yahoo, принаймні, по імені, становить лише 1%!

  Якщо ви хочете знати свій сайт, ви повинні пройти через Google. Іншої альтернативи навряд чи є. У 90-ті роки, до розквіту Google, вже з'явилися пошукові системи. Деякі з цих імен можуть говорити з вами: Altavista, Yahoo, Webcrawler, Lycos (ви повинні пам'ятати оголошення!), Excite, HotBot, MSN, AOL тощо.

  Силою Google було диференціація! Замість того, щоб будувати багатий інтерфейс, як інші пошукові системи, переповнені інформацією, посиланнями та рекламою, Google прибув з чистим інтерфейсом. Логотип, форма і кнопка. Нічого більше. Вони спростили речі для всіх початківців Інтернету, вони повернулися до основ. Приємний урок! Google нав'язала себе своєю простотою.

  Google стверджує, що 30% глобального трафіку веб-сайтів надходить з пошукових систем. Якщо ваш сайт посилається на та налаштований, ви можете ввести 60%. Які інші способи залучення людей до вашого веб-сайту? Знаючи адресу та вводячи її безпосередньо в адресний рядок, але необхідно, щоб ваш сайт став відомим для цього. Є також соціальні мережі, які є чудовими інструментами для просування вашого сайту. Велика сила соціальних мереж полягає в тому, що ви досягаєте людей, які мають потенційно спільні інтереси з вами, ви їх цікавите.

  Трохи SERP?

  Ми вирішили в прямому ефірі розпочати семінари для початківців, які відбулися в червні 2014 року в медіа-бібліотеці Лормонта

  Приклад сторінки пошуку Google (SERP). Ви можете бачити в червоних обрамленні кампанії з покупкою ключових слів і природні результати.

  SERP є англійською абревіатурою для сторінки результатів пошуку . У французькій мові це дає: сторінку результатів пошуку. Все це виглядає дуже складним, для простих понять остаточно.

  На наведеній вище ілюстрації ми бачимо природні результати, які, природно, випливають з посилання на відображені сторінки та ключові слова пошуку, а області, обрамлені червоним кольором, - це кампанії купівлі ключових слів Google.

  Ви не повинні обманювати себе. Google прагне продати свої відомі AdWords , ціна яких залежить від популярності слів. Це найбільш ефективний спосіб досягти результатів пошуку , але і один з найдорожчих.

  Вплив позиціонування сайту на видачах

  Розташування сайту або сторінки в результатах пошуку Google буде критично важливим для рейтингу кліків користувачів (CTR).

  Перше місце , перше місце на чолі запиту тільки збирати 36% кліків користувачів! Це величезне значення і особливо, коли ви вважаєте цю ставку на другій позиції: 12,5%! Ми розуміємо інтерес роботи над його SEO.

  Потім, до десятої позиції, це поступове падіння. І ми говоримо лише про першу сторінку результатів. Уявіть, хто розташований на другій сторінці ...

  словник

  Якір: Якір посилання - це текст, який можна натиснути.

  Backlink ("вхідне посилання"). Це англіцизм, що використовувався для розмови про посилання, що вказує на сторінку, зі сторінки іншого сайту. Наявність хороших "зворотних посилань" з авторитетних сайтів, наприклад, є важливою метою для SEO.

  Nofollow посилання . Якщо нормальне посилання "dofollow", посилання "nofollow" дає вказівку роботам пошукової системи, просячи їх "не стежити" за цим посиланням під час перегляду сторінки. Nofollow посилання не ростуть ваш PageRank (визначення нижче), але це не заважає користувачеві можна натиснути на нього. Загалом, коментарі в блогах і форуми повертають цей тип посилань. Ми не повинні вірити, що там не є корисним. Важливо реагувати на форуми та блоги у вашому домені з двох причин: ви працюєте над визнанням і популярністю, і ви доводите свій досвід. Нарешті, користувач завжди може натиснути на ваше посилання та відкрити свій сайт. Роби це розумно так, щоб вона не сприймалася як СПАМ.

  Netlinking . Як всі посилання, які вказують на сайт і його сторінки, так і роботу, яка має на меті придбати і оптимізувати ці посилання для поліпшення свого SEO.

  PageRank . Часто називають "PR". Це індекс Google, який вимірює популярність сторінок за шкалою від 0 до 10. Ця популярність обчислюється на основі кількості та якості посилань, які вказують на них.

  Ручний штраф або ручна дія . Покарання впливає на посилання на одну або кілька сторінок сайту. Це не алгоритм Google, який впливає на вас, а саме на співробітника Google. Найкращий спосіб отримати такий вид покарання - купувати підроблені посилання на безліч сайтів. Є інструменти або сайти для цього.

  SERP . Для сторінки результатів пошуку, на сторінці результатів пошуку.

  SMO . Для оптимізації соціальних медіа , буквально " Оптимізація соціальних медіа ". Це робота з різних важелів, запропонованих соціальними мережами для поліпшення видимості сайту або бренду.

  Чотири стовпи SEO

  SEO - це складна наука, заснована на знаннях у багатьох різних областях, і потрібно час, щоб зрозуміти, як вона працює. Іноді вам доводиться стикатися, експериментувати і бачити те, що найкраще працює.

  Тим не менш, ми можемо попросити 4 стовпи, які повинні дозволити вам отримати задовільні результати:

  - URL вашого сайту та ваших сторінок

  - Посилання на ваш сайт і з нього

  - Зміст ваших сторінок

  - Соціальний

  Обробляйте URL-адреси

  Ваше доменне ім'я важливе. Його вибір не слід сприймати легко!

  Перший важливий момент у вашому URL-адресі - це просто правильне доменне ім'я. Здається, це так логічно, що це правда, але це іноді нехтують (каже, що хлопець, який назвав свій сайт Squid-Impact ...)

  Якщо ви можете помістити ключове слово у своє ім'я домену, це завжди краще. Однак Мережа починає старіти і найчастіше вживаються найкращі ідеї. Ідеальним є мати щось короткий і ефективний. Викопайте свій мозок у момент вибору. Якщо це вже зроблено, це, безумовно, буде з ним.

  Тоді важливо матиме структуру вашого URL. На щастя, CMS може допомогти вам сьогодні мати гарний url, чистий і читабельний. Перші динамічні сайти, засновані на PHP або ASP (які я захоплювався одночасно), показали дивні, складні URL-адреси.

  Для WordPress потрібно виконати наступну процедуру:

  На сторінці налаштувань → Конфігурація конфігурацій ви можете вибрати одну з "поточних налаштувань", доступну, або створити "користувацьку структуру" за допомогою маркерів структури .

  Примітка: Ніколи не кладіть доменне ім'я вашого сайту в поле Custom Structure. Використовуйте лише маркери структури.

  На зображенні вище, перший вибір, за замовчуванням, саме те, що ви не повинні робити. Структура, наприклад: http://example.com/?p=123, є суто нульовою. Пошукова система нічого не розуміє, а ваша URL-адреса не надасть вам жодної легітимності.

  Рекомендується також працювати на сторінках посилань або статей безпосередньо на сторінці написання WordPress.

  Рекомендується також працювати на сторінках посилань або статей безпосередньо на сторінці написання WordPress

  Ми бачимо в наведеному вище прикладі, що цілком можна змінити url. За замовчуванням WordPress бере назву статті. Ми бачимо тут, в жовтій частині, що я змінив його, щоб показати ключові слова, які здаються мені розумними.

  Створити посилання

  Linkbuilding - це діяльність, яка шукає інших, щоб створювати посилання на ваш сайт. Раніше ми бачили, що посилання на наш сайт мали вплив на наш PageRank.

  PageRank . Також на прізвисько "PR", це індекс Google, що вимірює, від 0 до 10, популярність сторінок на основі кількості і якості посилань, які вказують на них.

  На відміну від певного періоду, більше не корисно реєструватися на великій кількості каталогів. Навпаки, ми повинні прагнути до якісних зв'язків. Дійсно, кілька років тому веб-майстри прагнули отримати посилання з усіх більш-менш престижних каталогів в Інтернеті. Кількість переважала над якістю. Вона потребувала посилання будь-якою ціною. Правила змінилися і тепер, якщо Google враховує кількість посилань, він також враховує якість сайтів, які видають ці посилання.

  Як дізнатися посилання, які вказують на мій сайт:

  http://www.opensiteexplorer.org

  https://ahrefs.com

  Ці два сайти розкажуть вам про якість та кількість посилань, які вказують на ваш сайт.

  Потім регулярний моніторинг у соціальних мережах дасть вам змогу дізнатися, чи впливає ваш вміст, якщо він знятий і розповсюджений на Facebook, Google+, Twitter і т.д. Для цього є багато інструментів, про які я вже згадував у попередніх статтях.

  Як отримати якісні посилання?

  - Слідкуйте за презентацією вашого сайту. Так само, як буде важко віддати кредит продавцеві в шортах / ремінцях, так само, як ваш сайт повертає ваше зображення. Як би ви хотіли бути сприйняті? Якщо ви використовуєте WordPress, існує безліч професійних тем відмінної якості. Максимум за п'ятдесят євро, у вас буде щось чисте. Не соромтеся викликати професіонала. Дійсно, навіть добре продуману тему важко ввести в дію. Крім того, він буде знати, як оцінити вміст вашого сайту. Ми всі вже знайшли хороший продукт в інтернеті і не купуємо, тому що зовнішній вигляд сайту був близький до аматорства і не ставив нас у впевненість!

  - Принесіть якісний контент! Якщо ваш вміст хороший, він, ймовірно, буде транслюватися.

  - І дайте йому знати ... Писати не вистачає. Вам доведеться викладати його в соціальних мережах і сподіватися, що ваша стаття реагує.

  - Відтворювати успіх. Коли стаття добре працює, спробуйте зрозуміти, що має більше для ваших читачів. Одна з моїх статей, "Синдром самоучки" знає цікавий успіх. Причина проста: він розмовляє з людьми, з усіма, хто визнає себе в моїй ситуації. Не пишіть для себе, пишіть, щоб задовольнити очікування ваших читачів. І не пишіть особливо для Google!

  Не думайте, що ви розумніші, ніж Google

  Компанія Інтерфлора була сильно засуджена Google UK у 2013 році після масової купівлі посилань на свій сайт Компанія "Інтерфлора" була сильно засуджена Google UK у 2013 році після масової купівлі посилань на свій сайт.

  Інтерфлора висунула своєрідну акцію для цих клієнтів: букет квітів в обмін на посилання. Це дуже схоже на купівлю посилань, і Google закінчив покарати флориста, який більше не з'являвся в результатах пошуку. Покарання тривало одинадцять днів.

  Важливо, щоб Ваша робота була чи здається природною для Google. Так само, коли ви вирішуєте обмінюватися посиланнями між блогерами або між сайтами, краще використовувати трикутну техніку між трьома блогерами. Blogger A створює посилання на сайт B, веб-майстер якого створить посилання на сайт C, який сам створить посилання на сайт A. Цикл завершено. Я надаю вам, це не дуже чесно, я не використовую ці методи, однак, це розмиває хоча б трохи треків.

  На наступному тижні ми детально побачимо, як оптимізувати вміст вашого сайту.

  Що таке SEO?
  Що представляє інтерес SEO?
  Що представляє інтерес SEO?
  Так чому ж ми маємо на увазі сайт?
  Чому ці цифри?
  Які інші способи залучення людей до вашого веб-сайту?
  Трохи SERP?
  Com/?
  Як отримати якісні посилання?
  Як би ви хотіли бути сприйняті?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»