Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Навчання smm і таргет-рекламі на онлайн-курсах «Нетологія»

  Зараз модно говорити про те, що IT-сфера розвивається семимильними кроками, і якщо ти працюєш в цій галузі, то будь добрий відстежувати сучасні тренди, підвищувати кваліфікацію і розширювати кругозір. Думка вірна, але на практиці - прослухати два-три вебінару в рік, прочитати кілька блогів і відвідати одну-дві конференції - виявляється недостатньо. Користі від таких знань менше, ніж від реального навчання і практики.

  Протягом декількох місяців мої колеги, Ігор і Ольга, вивчали тонкощі SMM і таргет-реклами. Домашні завдання, лекції, семінари, тестування, дипломна робота - все в кращих традиціях навчальних років. Про те, чому хлопців навчила школа «Нетологія» і як вони застосовують нові знання в роботі - читайте в нашому інтерв'ю.

  На яких курсах «Нетологія» ви проходили навчання? Як це було і скільки зайняло часу?

  Ігор: Навчався на спеціальності «SMM-менеджер: просування бізнесу в соціальних мережах», курси проходив в форматі відеолекцій і вебінарів. Займалися 2-3 рази в тиждень, починаючи з 8 вересня, останнє заняття відбулося 21 листопада.

  Ольга: У мене був курс «таргетовану рекламу: залучення трафіку з соціальних медіа». На сайті «Нетологія» у мене був особистий кабінет, через який йшло навчання, також я складалася в закритій групі для обговорень в Facebook. Навчання проходило у формі вебінарів і домашніх завдань.

  Ігор: Так, після більшості занять потрібно було виконувати домашні завдання. «Домашка» була як зовсім маленькою, буквально в кілька рядків, так і досить великий, на кілька сторінок.

  І які з лекцій та практичних були найбільш корисними? Що вже було відомо до навчання?

  Ігор: Близько 40-50% інформації з курсу я або знав, або поверхнево був знайомий з нею. Напевно, найкорисніше - це різні секрети функціоналу рекламних кабінетів і поради з реальної практики, коли лектори та викладачі розповідали про успіхи або невдачі на прикладах власних кейсів.

  Ольга: Для мене це була повністю нова інформація, тому цікаво було все. Єдине - лектори не завжди могли охопити всю аудиторію, і тоді уявлення інформації перетворювалося в нудний процес. В цілому, дуже сподобалися лекції з оформлення рекламного контента і медіапланування рекламних кампаній.

  Ігор: Ще найбільш важливим для мене було майже одноголосне затвердження лекторів, що якщо з соцмереж немає швидких прямих продажів, то багато користувачів потім повертаються і купують. Тобто це асоційовані конверсії, коли користувач дізнався про бренд і перейшов на сайт з соціальної мережі, але нічого відразу не купив, а зайшов, наприклад, через кілька тижнів і зробив покупку.

  Таким чином, якщо зараз робота в соціальних мережах, з першого погляду, не приносить відчутні результати, то є велика ймовірність, що в майбутньому вона призведе до виконання цільового дії (до покупки, заповнення форми, підписці на розсилки і т.п.).

  )

  Чи намагалися ви до «Нетологія» самостійно вивчати SMM і таргет? Якими ресурсами, книгами і джерелами користувалися?

  Ольга: Саме по таргету - немає, раніше не стикалася, а по контекстній рекламі - ресурсів і джерел є безліч.

  Ігор: Я читав раніше блоги «Текстерри», «Лайкні», вивчав кейси з «Церебро Таргет», «Інтернет-маркетинг від А до Я», «SMM 2.0». Плюс близько півтора років самостійно займався різними проектами в соціальних мережах, практикувався в веденні груп і таргет-рекламі.

  Чим навчання в «Нетологія» відрізняється від інших навчальних сервісів, лекцій і семінарів?

  Ігор: Якщо читаєш статтю, наприклад, піврічної давності, то частина інформації в ній вже може бути неактуальна. Соцмережі швидко змінюються, з'являються нові функції, старі зникають. І лектори дають інформацію, яка актуальна зараз, а не півроку тому.

  Ольга: Згодна, тебе вводять в курс більшості сучасних трендів, знаєш, які існують інструменти і як їх правильно застосовувати - більш того, ти вже спробував їх застосувати при опрацюванні домашніх завдань.

  Пару слів про викладачів курсів - хто вів лекції і брав «домашні завдання»? Чиї лекції і семінари вам запам'яталися найбільше?

  Ігор: Корисні і цікаві лекції були у Миколи Смирнова, голови відділу маркетингу HiConversion, Павла Гурова, засновника однойменного агентства, Сергія Хволинского, творця Smm-агентства «МірНогаСнег», Сергія Федюнина, засновника спільноти «Практика SMM».

  Ольга: Мені теж запам'яталися лекції Миколи і Павла, ще зазначу Анну Ветрінскій з «Digital Майстерня» і Дмитра Бурова з «MyTarget - Mail.ru group».

  У вас вже був шанс застосувати отримані знання в роботі? Де у нагоді новий досвід?

  Ігор: Змінив назви і опису у частині груп, придумав нові рубрики, став шукати актуальні тренди: наприклад, якщо в кіно йде популярний фільм «Фантастичні тварини і місця, де вони мешкають» або щось інше, про що багато хто знає, то намагаюся використовувати це в постах, адаптувавши під бізнес клієнта. Наприклад, ось цей пост перегукується з приквел Гаррі Поттера або ось цей , Присвячений фільму «Прибуття».

  Ще став більше працювати над залученням, щоб люди залишали коментарі, активніше поводилися в групах. На основі гіпотез і їх підтверджень / спростувань планую подальшу роботу.

  Ольга: Так, тепер займаюся веденням таргет-реклами для нового клубу віртуальної реальності «Рубильник».

  Чи є у вас якісь побажання до школи або курсу? Що б, на ваш погляд, допомогло новим студентам збільшити ефективність навчання, а викладачам - зробити курс цікавіше?

  Ігор: Допомогло б створення і дотримання регламентів, так як лектори часто відволікалися на відповіді на питання і лекція постійно йшла в іншу сторону. Частина матеріалу давалася зім'ято, і якщо лекцію дивився в запису, то нерідко звук відставав за картинкою, що ускладнювало сприйняття інформації. Наприклад, в лекціях про сервіси було важко розібратися, так як на зображенні все вже показали: куди натискати і що робити, а пояснення ще не прозвучало.

  Ольга: Так, це ускладнювало навчання - доводилося по кілька разів повертатися на одне і те ж місце, а деякі лекції доводилося переглядати вдома, щоб хоч якось засвоїти тему.

  Взагалі наш курс про таргет-рекламі був першим за даним напрямком, тому багато було шорсткостей і накладок. Багато скаржилися на утримання, але мені як абсолютному новачкові було цікаво.

  Побажання організаторам такі: ретельніше підбирати викладачів, так як навіть обізнана людина не завжди здатний якісно донести інформацію і захопити аудиторію. І, до речі, з 50 учасників курсу до диплому було допущено тільки 12 чоловік.

  Можете сказати напутнє слово для тих, хто тільки збирається пройти навчання в «Нетологія»?

  Ігор: Складно засвоїти всю інформацію в таких обсягах, особливо якщо починаєте вивчення чогось з нуля. Рекомендую вести конспект, записувати все найважливіше і детальніше. Так вам не доведеться переглядати лекції, тому що після трьох місяців занять займатися повторенням не хочеться.

  Ольга: Згодна з Ігорем, і ще рекомендую розраховувати свої сили, так як навчання забирає майже весь вільний від роботи час і частину вихідних (якщо чесно, це в якійсь мірі «напружувало»). Але: ми довчилися, здали диплом і впоралися.

  Вітаю з відмінним закінченням курсів!

  На яких курсах «Нетологія» ви проходили навчання?
  Як це було і скільки зайняло часу?
  І які з лекцій та практичних були найбільш корисними?
  Що вже було відомо до навчання?
  Чи намагалися ви до «Нетологія» самостійно вивчати SMM і таргет?
  Якими ресурсами, книгами і джерелами користувалися?
  Чим навчання в «Нетологія» відрізняється від інших навчальних сервісів, лекцій і семінарів?
  Пару слів про викладачів курсів - хто вів лекції і брав «домашні завдання»?
  Чиї лекції і семінари вам запам'яталися найбільше?
  У вас вже був шанс застосувати отримані знання в роботі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»