Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Навички покласти резюме 6 Навички цифрового маркетингу

  1. Майстерність: контент-маркетинг
  2. Можливі маркетингові посади
  3. Керуючий редактор
  4. Менеджер з маркетингу вмісту
  5. Майстерність: Маркетинг у соціальних мережах
  6. Можливі маркетингові назви соціальних медіа
  7. Менеджер спільноти
  8. Майстерність: відео маркетинг
  9. Можливі назви робіт з маркетингу відео
  10. Менеджер з маркетингу відео
  11. Майстерність: Купівля медіа / Придбання трафіку
  12. Можливі запити на придбання мультимедійних даних або збір трафіку
  13. Майстерність: тестування та оптимізація
  14. Можливі тести та оптимізація завдань
  15. Майстерність: електронний маркетинг
  16. Можливі посади з маркетингу вашої електронної пошти
  17. Електронний маркетинговий аналітик / спеціаліст

  Ніхто не є безпечним ...

  ... крім цифрових маркетологів.

  Створений у світі постійних інновацій, розвиваються платформ і передових стратегій, цифровий маркетинг має унікальну розкіш витривалості на ринку праці.

  ( ПОВ'ЯЗАНІ: Посібник для початківців з цифрового маркетингу )

  Можливо, ви шукаєте новий шлях кар'єри, який не загрожує застарілістю. Можливо, ви вже працюєте в цифровому маркетингу і цікаво, як ваша робота витримуватиме випробування часом, або як буде виглядати ваша можливість зростання у вашій кар'єрі.

  Але я розповім вам секрет, коли мова йде про майбутню кар'єру: це про ваші навички, а не про посаду Але я розповім вам секрет, коли мова йде про майбутню кар'єру: це про ваші навички, а не про посаду.

  Якщо у вас є навички, або "дайте прокляття", щоб дізнатися їх (що буває одним з основних переконань DigitalMarketer), ви ніколи не вичерпаєте коштів, щоб покласти на резюме.

  Для того, щоб ви почали, я звузив шість незамінних навичок цифрового маркетингу - і найновіші робочі місця, які йдуть разом з ними.

  Ми отримали інфографічну версію цієї публікації, а також текстову версію. Ви можете завантажити PDF-версію інфографіки тут .

  Перегляньте текстові розділи цієї статті, натиснувши один із наведених нижче посилань, щоб переглянути опис та атрибути цифрових маркетингових навичок з цього розділу:

  Почнемо з інфографіки… (Завантажити Версія PDF тут.)

  )

  А ось текстова версія…

  Майстерність: контент-маркетинг

  Витоки контент-маркетингу можна простежити до 1895 року з журналом, виданим John Deere. Вона служила для того, щоб просвіщати фермерів про те, як збільшити прибуток (і, можливо, потрапили в деякі гарні фотографії останніх у сільськогосподарській техніці). Це все ще в публікації сьогодні.

  Подивитися? Майбутнє.

  Вміст як стратегія цифрового маркетингу є глибоким колодцем розвитку кар'єри. Не тільки навички, необхідні для створення та розповсюдження залученого контенту на різних платформах, але цей вміст повинен бути розроблений для залучення конкретної цільової аудиторії та стимулювання їх до прийняття вимірних дій (наприклад, придбання трактора, наприклад).

  • Подумайте про публікації в блогах, які сегментують потенційні аудиторії.
  • Подумайте про подкасти, які виховують і створюють поінформованість про бренд.
  • Подумайте про оновлення в соціальних мережах, інфографіку і навіть книги, які вводять людей у ​​вашу компанію і пропозиції.
  • Подумайте про освітні ресурси, опитування та веб-семінари, які допоможуть оцінити свій вибір.
  • Подумайте про клієнтські історії та специфікації, які допомагають просунути перспективу через край і вирішили придбати.

  Тепер уявіть, що всі ці різноманітні фрагменти вмісту працюють разом, щоб направити когось із вступу до продажу. Це все в області контент-маркетингу - стратегічне створення зоряних ресурсів, які перетворюють когось, хто ніколи не чув про вашу компанію або продукти, до покупця і бренд-евангеліста.

  ( ПОВ'ЯЗАНІ: Розробка стратегії маркетингу контенту )

  Якщо ви можете захопити маркетинговий контент як навик, то зростаюча можливість застосувати себе в ряді цифрових маркетингових можливостей.

  Можливі маркетингові посади

  Бренд-журналіст

  Іноді називають корпоративним репортером, бренд-журналіст виробляє різноманітні мультимедіа, які повідомляють про ціну бренду клієнтам компанії.

  Подумайте про це як про внутрішню операцію новин - але ця новина використовується як інший спосіб генерування потенційних клієнтів та продажів. Наприклад, журналісти брендів часто шукають розповіді про те, як клієнти використовують продукти компанії, і розповідають цю історію, використовуючи способи, які допоможуть перевести потенційних клієнтів у покупців.

  Діапазон заробітної плати: $ 50,000 - $ 76,000

  Особисті атрибути:

  1. Стратегічний - Здатність вирівнювати вміст із загальною стратегією змісту компанії.
  2. Творчість - журналіст бренда повинен вміти розповідати різні історії новими та цікавими способами у різних платформах.
  3. Організовано - завдання часто визначаються терміном, тому організація має важливе значення для успіху.

  Керуючий редактор

  Як і журналісти брендів, керівники редакторів здійснюють щоденне оповідання компанії. Хоча керуючі редактори не завжди є джерелом першого вмісту, вони обробляють планування, публікацію та загальну послідовність маркетингових активів змісту компанії. Як і журналісти брендів, керівники редакторів здійснюють щоденне оповідання компанії

  Заробітна плата: $ 55,000 - $ 102,000

  Особисті атрибути:

  1. Організовано - Проекти, люди, терміни. Керуючий редактор повинен жонглювати всі три.
  2. Адаптивність - Іноді письменники пропускають свої терміни або статті стають недоречними; відмінний редактор повинен мати можливість обробляти зміни в останній хвилині.
  3. Комунікація - Керуючі редактори часто мають справу з іншими письменниками, тому необхідно чітко повідомляти про цілі контенту компанії.

  Менеджер з маркетингу вмісту

  Менеджери з контент-маркетингу служать лідерами команди контенту компанії і переконуються, що всі вміст активів відповідають загальній маркетинговій стратегії. Вони відповідають за управління контентом, схвалення проекту, розробку ресурсів і розвиток аудиторії.

  Діапазон заробітної плати: $ 72,000 - $ 113,000

  Особисті атрибути:

  1. Творчий - контент-маркетинг - це частково наука, але, не помиляючись, потрібна творча думка, щоб заповнити цю роль.
  2. Лідер - Уміння керувати командою є обов'язковим.
  3. Управління проектами - Завдання часто мають дату початку та завершення, тому для досягнення успіху необхідні навички управління проектами.

  ПОВІДОМЛЕНІЙ ПІДГОТОВКА: Змістовий маркетинг: Як стати спеціалістом з маркетингу вмісту

  Майстерність: Маркетинг у соціальних мережах

  Маркетинг соціальних медіа є одним з найбільш затребуваних наборів навичок для організацій, які прагнуть реалізувати стратегії цифрового маркетингу. Після того, як соціальні медіа швидко зросли до популярності на початку 2000-х років, соціальні медіа перетворилися на непереборну силу, яку компанії застосували, щоб залучити обізнаність до бренду та трафік веб-сайту, створити потенційних клієнтів і продати і безпосередньо підключитися до аудиторії.

  Хоча соціальні засоби масової інформації можуть підніматися і падати (на жаль, MySpace), вам буде важко знайти будь-яку розумну людину, яка не думає, що соціальні медіа тут залишаються Хоча соціальні засоби масової інформації можуть підніматися і падати (на жаль, MySpace), вам буде важко знайти будь-яку розумну людину, яка не думає, що соціальні медіа тут залишаються. Це означає, що маркетингові стратегії соціальних медіа також залишаються.

  Це означає…

  • Знаючи найкращий спосіб позиціонувати вміст, незалежно від платформи.
  • Знаючи правильний фрагмент, щоб поставити перед потрібною аудиторією.
  • Куратор коротких списків і спілкування з іншими лідерами галузі, вплив яких може перемістити голки для вашої компанії.
  • Прослуховування вашої аудиторії та переведення потреб і болючих точок у відповідний контент та продукти.
  • Створення поінформованості про те, що не відчуває нав'язливих або надмірних продажів.
  • Динамічно з'єднуючись з аудиторією і будуючи плем'я навколо свого бренду.

  ( ПОВ'ЯЗАНІ: Як побудувати та керувати приватною групою Facebook )

  Маркетинг у соціальних мережах - це прослуховування, створення мереж, вплив, і так - продаж. Мова йде про взяття активів вмісту компанії та переконання, що повідомлення доступне, привабливе та перекладається через різні канали.

  Можливі маркетингові назви соціальних медіа

  Маркетолог соціальних медіа

  Маркетологи соціальних медіа - це керовані даними контент-куратори, які служать голосом компанії на таких місцях, як Facebook, Twitter, LinkedIn, або де б там не було бізнесу. Вони забезпечують безперебійну роботу каналів, створюючи та плануючи вміст, наприклад фотографії, відео та графіку.

  Вони вимірюють рентабельність інвестицій за допомогою довіри / послідовників, охоплення, залучення, зібраних потенціалів та продажів.

  Медіана Зарплата: $ 30,000 - $ 76,312

  Особисті атрибути:

  1. Уявний - маркетолог соціальних медіа створює багато контенту для багатьох платформ, тому творчий розум є обов'язковим.
  2. Розмовна - Можливість писати бесіду важливо ... Ви не хочете, щоб усі ваші повідомлення звучали як реклама.
  3. Аналітичний - Успішні маркетологи соціальних медіа можуть дивитися на необроблені дані та обчислювати їх наступний крок.

  ПОВІДОМЛЕНІЙ ПІДГОТОВКА: Соціальне та громадське майстерність: як стати соціальним і громадським менеджером

  Менеджер спільноти

  Менеджери спільноти перекривають розрив між компанією та клієнтом.

  Там, де маркетологи соціальних медіа працюють для того, щоб зробити бренд привабливим і заслуговує на залучення на різних платформах, менеджери спільноти створюють і розвивають людські відносини, приховані в комунікації в соціальних медіа. Соціальне прослуховування та модерування онлайн-племен, зосереджених на компанії та продуктах, є спільними обов'язками.

  ( ПОВ'ЯЗАНІ: Менеджер спільноти проти соціальних медіа-менеджерів: який прокат підходить для вашого бізнесу? )

  Менеджери спільноти виступають на захист від імені клієнта, одночасно виступаючи за бренд.

  Заробітна плата: $ 38,000 - $ 75,000

  Особисті атрибути:

  1. Емпатія - Неможливо підкреслити здатність спілкуватися емпатією з спільнотою бренду.
  2. Управління часом - Соціальні медіа можуть бути відсмоктуванням часу. Можливість визначення пріоритетів завдань є обов'язковою.
  3. Дружність - Це не тільки для клієнтів! Менеджери спільноти повинні встановити конструктивні зв'язки з членами команди, щоб ефективно захищати клієнтів.

  Майстерність: відео маркетинг

  Ви це чули раніше: "Факти розповідають, історії продаються".

  Відео маркетинг - це ніша стратегії контент-маркетингу, але не помиляйтеся - ніщо не розповідає історію, схожу на відео. І компанії це знають. Ось чому відео-маркетинг - це спеціалізована майстерність, яка ніколи не вийде з-під стилю, тому що ніщо не розповідає історію, схожу на показ історії.

  Нові функції, такі як  Карти YouTube  і  Відео на Facebook  зробити відео більш привабливим та доступним, ніж будь-коли; знання стратегій навколо відео маркетингу є обов'язковим для цифрових маркетингових зусиль Нові функції, такі як Карти YouTube і Відео на Facebook зробити відео більш привабливим та доступним, ніж будь-коли; знання стратегій навколо відео маркетингу є обов'язковим для цифрових маркетингових зусиль.

  Відео маркетологи знають, як:

  • Використовуйте інтерв'ю, відгуки, демонстрації та інші стилі розповідання, щоб задовольнити потреби цільової аудиторії.
  • Стратегічно вивчіть наявні платформи та програми, щоб переконатися, що вміст розташований на потрібному каналі.
  • Оптимізуйте відео для пошукових систем за допомогою описів і тегів, збагачених ключовими словами.
  • Знання відео редагування, виробництва та анімації, щоб розповідати історії найбільш привабливим способом.

  Відео-маркетинг є однією з найпотужніших цифрових маркетингових стратегій, а також технічним, аналітичним і творчим ноу-хау. Знання того, як використовувати візуальне розповідь для зміцнення емоційних зв'язків, рівнів взаємодії і того, як воно вписується в контент-маркетинг воронку, є цінним набором навичок з деякою серйозною силою.

  Можливі назви робіт з маркетингу відео

  Спеціаліст з виробництва відео

  Розташовані на технічній стороні відео маркетингу, виробничі фахівці направляють, організовують і полегшують відеоініціативи компанії. Це включає в себе планування контенту, зйомки, редагування, змішування, стиснення… всіх дзвіночків і свистків фізичної підготовки контенту і отримання його в маси.

  Діапазон заробітної плати: $ 49,000 - $ 73,000

  Особисті атрибути:

  1. Уявне - фахівці з відеопродукції повинні вміти брати абстрактну ідею і перетворювати її на привабливу візуальну історію.
  2. Дружній - Озброєння особистості робить чудеса для заспокоєння нервових суб'єктів відео.
  3. Управління завданнями - Фахівці з відеопродукції часто працюють з термінами, тому ефективне управління проектами є обов'язковим.

  Менеджер з маркетингу відео

  Подібно до виробничих фахівців, менеджери з відео-маркетингу часто опрацьовують технічну сторону створення контенту, з додатковою відповідальністю позиціонувати та передавати унікальну цінність контенту цільовій аудиторії. Вони зачіпають такі речі, як частота публікацій, аналітика, і саме там, де відеовміст потрапляє у послідовність маркетингового контенту.

  Діапазон заробітної плати: $ 42,000 - $ 80,000 Діапазон заробітної плати: $ 42,000 - $ 80,000

  Особисті атрибути:

  1. Tactical - Відео маркетологи підходять до створення відео контенту стратегічно; вони розуміють, де у воронці їхній зміст приземлиться.
  2. Дослідження - Відео-маркетинг значною мірою залежить від ретельних досліджень, щоб забезпечити правильне повідомлення землі перед правильною аудиторією.
  3. Різання - Великі маркетологи відео постійно шукають новітні інструменти, техніки, можливості та платформи.

  ПОВІДОМЛЕНІЙ ПІДГОТОВКА: Змістовий маркетинг: Як стати спеціалістом з маркетингу вмісту

  Майстерність: Купівля медіа / Придбання трафіку

  О, трафік.

  Це, мабуть, найпоширеніша тема, що обговорюється тут, на DigitalMarketer. Це тому, що компанії роблять свої гроші. Дуже важлива річ.

  Також, бум! Безпека кар'єри.

  Чим ви ближче до того, як ваша компанія робить гроші, тим більш необхідним є ваш набір навичок. Якщо ви знаєте, як зробити бізнес прибутковим, ви не будете замінені найближчим часом.

  Отже, що включає в себе набір навичок у засобах масової інформації?

  Медіа-покупці, коротше кажучи, обговорюють, купують і відстежують рекламу - в цифровому маркетинговому просторі, що означає знати, як генерувати найбільшу кількість потенційних клієнтів і продавати за найкращою можливою ціною.

  Це означає…

  • Розуміння цього платний трафік - це система що будує відносини до продажу.
  • Знайомство з глибиною методи дослідження ринку , так що ви можете розміщувати свої об'яви на потрібній платформі для своєї аудиторії.
  • Добре знайомий з різними прикметників, які часто розміщуються перед словом реклами , включаючи "пошук", "дисплей", "рідний", "мобільний", "відео" і "третій сторона".
  • Знаючи як і коли використовувати пікселі в рекламі.
  • Приймаючи різноманітні необроблені дані та перетворюючи їх на цінні метрики Середня вартість клієнта , Ціна за операцію тощо.
  • Проектування кампаній, які працюють разом з маркетинговими зусиллями.

  Медіа-купівля - це хліб і масло, що заробляють гроші в Інтернеті, тому компанії багато вкладають у цю сферу свого бізнесу. Успішна платна рекламна стратегія є ключем до того, щоб зробити коліщами електронної комерції.

  Можливі запити на придбання мультимедійних даних або збір трафіку

  Планувальник цифрових медіа / Спеціаліст з закупівель / ЗМІ

  Ця позиція може йти багатьма іменами, але опис роботи є однаковою: розробити платну рекламну стратегію і успішно реалізувати її по безлічі цифрових каналів.

  Медіа-покупці планують кампанії від початку до кінця та обробляють забавні речі, такі як бюджети та клієнти. Вони постійно шукають нові та кращі способи максимально використовувати свої кампанії.

  Діапазон заробітної плати: $ 49 000 - $ 75 000

  Особисті атрибути:

  1. Cutting Edge - покупці цифрових носіїв розуміють нюанси зміни платформ і постійно тримають себе в курсі останніх рекламних каналів і умов обслуговування.
  2. Data Driven - бюджет, ROI, CPC, PPC, CPP… медіа-покупець уважно стежить за ними.
  3. Стратегічна - існує певна стратегія, що стоїть за медіа-покупкою, і вона платить, щоб її знайомили.

  ПОВІДОМЛЕНІЙ ПІДГОТОВКА: Майстерність оплаченого руху: Як стати спеціалістом з придбання клієнтів

  Майстерність: тестування та оптимізація

  Маркетологи - соціологи. Вони є майстрами, які намагаються щось робити, дивлячись на результати, вирішуючи, що означають ці результати, а потім вносити необхідні зміни.

  Там, де орієнтувався цифровий маркетинг старої школи SEO (пошукова оптимізація) Більшість компаній зараз реалізують стратегію, яка є набагато більш рентабельною: CRO (оптимізація рейтингу конверсій). Саме тому, спеціалізуючись на тестуванні та оптимізації, це кар'єрний шлях, що підвищує тенденцію розвитку галузі.

  ( ПОВ'ЯЗАНІ: Використовуючи оптимізацію коефіцієнту переходів для стимулювання зростання )

  Оскільки популярність CRO зростає, то для маркетологів, які розуміють, що тестувати, як перевіряти, і як найкраще проаналізувати результати, потрібна висока потреба. Оптимізація - це методологія створення веб-сайтів та цільових сторінок максимально функціональними та ефективними, що означає тестування. І повторне тестування ...

  ( ПОВ'ЯЗАНІ: [Контрольний список] Комплексний посібник із запуску розділеного тесту )

  Ви можете зрозуміти, чому це важлива навичка, яку прагнуть компанії.

  Набір навичок тестування та оптимізації означає…

  • Дослідження кращих і останніх в оптимізації веб-сайту.
  • Багатовимірне тестування функцій на A / B цільових сторінок , веб-сайти та інші веб-ресурси.
  • Глибоке розуміння причинно-наслідкового взаємозв'язку переходів на веб-сайті.
  • Знаючи, скільки трафіку достатньо для тестування.
  • Розуміння, які показники слід розглядати на кожному етапі маркетингової послідовності.

  Фахівці з тестування та оптимізації переконуються, що веб-сторінки конвертуються та виконується заклик до дії. Підприємства люблять це, коли переходи відбуваються у великих кількостях!

  Можливі тести та оптимізація завдань

  Спеціаліст з оптимізації веб-сайтів / спеціаліст з перетворення

  Конкуренція є високою в області електронної комерції, тому переконавшись, що сайт є першокласним, є пріоритетом.

  ( ПОВ'ЯЗАНІ: Застосування аналітики веб-сайту до цифрового маркетингу )

  Спеціалісти з оптимізації веб-сайтів несуть відповідальність за те, щоб час завантаження був швидким, здійснювали оптимізацію кампанії та забезпечували зручність використання у всьому веб-заставі компанії.

  Діапазон заробітної плати: $ 71,000 - $ 95,000

  Особисті атрибути:

  1. Цікаво - завжди цікаво, чому все відбувається так, як вони це роблять!
  2. Орієнтовані на деталі - творчі рішення потребують гострих очей, щоб знайти першопричину за будь-якою кількістю подій.
  3. Інноваційні - фахівці з оптимізації / конверсії шукають нові та креативні способи перевірки показників переходів та підвищення зручності використання веб-сайтів.

  ПОВІДОМЛЕНІЙ ПІДГОТОВКА: Оптимізація та тестування Майстерність: Стати експертом з оптимізації рейтингу переходів

  Майстерність: електронний маркетинг

  Електронний маркетинг не є нічим новим, що говорить про його міцність.

  ( ПОВ'ЯЗАНІ: Слідкуйте за найкращими практиками електронної пошти )

  Це ще один набір навичок, який наближає вас до того, як бізнес є прибутковим, що означає більш кваліфікованого маркетолога, тим більше майбутньої кар'єри.

  Цей набір навичок означає…

  • Розуміння стратегії автоматизації електронної пошти на кожному етапі послідовності.
  • Знаючи важливість таких речей, як заголовки та гачки.
  • Вимірювання та аналіз ставок кліків, відкритих тарифів, конверсій, результативності, взаємодії, тенденцій і аномалій.
  • Координація графіків електронної пошти та активів кампанії, таких як графіка та копіювання.

  Можливі посади з маркетингу вашої електронної пошти

  Копірайтер "Пряма відповідь"

  Чи можете ви написати цікавий, переконливий вміст, який змушує читача негайно вжити заходів?

  Копірайтери з прямою реакцією розуміють методологію, яка дозволяє аудиторії негайно вжити заходів, коли вони читають маркетингову електронну пошту, і створюють непереборний заголовок, який спочатку відкриває електронну пошту. Копірайтери з прямою реакцією розуміють методологію, яка дозволяє аудиторії негайно вжити заходів, коли вони читають маркетингову електронну пошту, і створюють непереборний заголовок, який спочатку відкриває електронну пошту

  Діапазон заробітної плати: $ 40,000 - $ 85,000

  Особисті атрибути:

  1. Переконливі - Сила переконання повинна бути сильною, оскільки копія електронного маркетингу створена для впливу на дії.
  2. Проникливий - Успішні копірайтери надзвичайно знайомі з цільовою аудиторією; вони знають тільки, що сказати, щоб вони стали галочкою (і змушують їх натискати).
  3. Storyteller - Копірайтери перевершують використання фактичних частин, щоб плести переконливу історію.

  Електронний маркетинговий аналітик / спеціаліст

  Відповідальні за маркетингові кампанії електронної пошти від початку до кінця, аналітики (які також називаються фахівцями в багатьох посадах) роблять велику частину щоденної координації, включаючи графіки просування, планування та впровадження кампанії, а також усунення неполадок на шляхах.

  Діапазон заробітної плати: $ 61,000 - $ 85,000

  Особисті атрибути:

  1. Організовані - маркетологи електронної пошти повинні бути організовані, тому що вони повинні добре керувати кількома кампаніями.
  2. Увага до деталей - Гострий погляд при перегляді вмісту електронної пошти завжди цінується.
  3. Методичні - Email маркетологи дивляться на безліч номерів і повинні бути в змозі приймати обгрунтовані рішення.

  Незалежно від того, який набір навичок ви виховуєте, завжди будуть компанії, які прагнуть заповнити прогалини в своїх цифрових маркетингових стратегіях.

  ПОВІДОМЛЕНІЙ ПІДГОТОВКА: Електронний маркетинг майстерності: стати спеціалістом з маркетингу електронною поштою

  ( ПРИМІТКА: Хочете дізнатися ефективні стратегії для розвитку вашого бізнесу в Інтернеті? Приєднуйтесь до провідного інтернет-спільноти для цифрових маркетологів всього за $ 1 і використати випробувані та перевірені маркетингові стратегії та кампанії з нашими щотижневими вебінарами та 30 + планами виконання! Почніть своє судове засідання сьогодні .)

  )

  Подивитися?
  Отже, що включає в себе набір навичок у засобах масової інформації?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»