Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Навіщо інтернет-магазину канал на YouTube? | Ефективне просування каналу на «Ютуб»

  1. Чому російські бренди нехтують YouTube, коли західні щосили його освоюють?
  2. Канал на YouTube створений, але постає питання: «Чим його наповнити?»
  3. Канал на YouTube створений, ролики розміщені, але як же залучити аудиторію?
  4. Досить чекати біля моря погоди, почніть отримувати нових клієнтів з каналу YouTube

  Люксові модні будинки змагаються на каналах YouTube ( «Ютуб»), випускаючи все нові і нові фільми, інтернет-магазини не відстають від них, вигадуючи нові ідеї, для залучення користувачів на свої канали. Адже ні для кого не секрет, що відео - це ефективний інструмент продажів.

  Чому російські бренди нехтують YouTube, коли західні щосили його освоюють?

  Переважна більшість власників сайтів не мають ніякого поняття, що їм робити на YouTube і яка його цінність для бізнесу / маркетингу, і як з його допомогою можна збільшити кількість клієнтів і обсяги продажів. З цього випливає перша і основна проблема - відсутність стратегії, а без неї не можна відстежити і успішність докладених зусиль.

  Отже, Ви вирішили завести канал на YouTube для просування інтернет-магазину . Перше, що Вам потрібно зробити - це вибрати стратегію його просування:

  • трафік з каналу на сайт і конвертація зацікавлених відвідувачів в покупці;
  • підвищення рівня зацікавленості і конвертація в передплатників каналу.

  У кожної стратегії маркетингу є свої інструменти реалізації і свої підводні камені, але головне, що їх об'єднує - терміни реалізації. Не варто чекати швидких результатів просування і ставити перед собою наполеонівські мети «хочу через місяць бути крутіше Coca-Cola або Levi's».

  Процес просування каналу на YouTube довгий і кропіткий. У нього входить створення, наповнення, побудова відносин і залучення аудиторії. Ви запитаєте: «А що я отримаю, витративши кілька місяців?» Ви будете отримувати ефект протягом півроку і більше. Популярний відеоконтент, який набрав велику кількість переглядів, буде приводити трафік на сайт , Збільшувати кількість передплатників і, відповідно, обсяги продажів.

  Канал на YouTube створений, але постає питання: «Чим його наповнити?»

  Якщо у Вас є ТВ-ролики, огляди продукції, відеопривітання зі святами і т. П., То перший етап для Вас стає абсолютно не витратним. Розміщуйте на каналі те, що у Вас вже є, не варто чекати приводу, який справить враження бомби, що розірвалася.

  Для подальшого наповнення найкраще використовувати короткі ролики, що враховують інтереси користувачів і експертні відео.

  У чому фішка експертного контенту? Він несе користь глядачам каналу. Розглянемо ідею створення подібного ролика на прикладі. Припустимо, Ви зібралися купити йогуртницю. Перш ніж вибрати певну марку або модель, Ви поставите декількома питаннями:

  1. Які фірми випускають йогуртниці і в чому їх відмінності?
  2. Яка модель підійде мені?
  3. Як готувати йогурт і де знайти інгредієнти?

  Ввівши в пошуковий рядок один з цих питань, Ви побачите відео, в якому покроково розповідається про приготування йогурту за допомогою йогуртіци певної марки і про те, які інгредієнти найбільше підходять, а також де їх взяти. Подібне експертне відео буде довгий час приносити позитивний ефект і призводити трафік на сайт. Тому, перш ніж знімати ролик, подумайте про фактори, що впливають на прийняття рішення про покупку Вашого товару.

  Відмінною ідеєю є створення how-to відео, яке дозволить використовувати Ваш продукт по-новому. Наприклад, Ви продаєте рис. Запишіть короткий ролик про те, як за допомогою носка і рису зробити грілку. Ідей для Лайфхак багато, наприклад, канал SlivkiShow.

  Ідей для Лайфхак багато, наприклад, канал SlivkiShow

  Канал на YouTube створений, ролики розміщені, але як же залучити аудиторію?

  Спілкуйтеся з глядачами на їх мові, влаштовуйте конкурси, опитування і знімайте ролики з переможцями, як «МаксФактор». Найцінніше для бізнесу і формування пулу лояльних користувачів - це двостороннє спілкування.

  Компанія Old Spice, наприклад, за 2,5 дня зняла 186 відео є відповіддю звичайним фанатам і знаменитостям на коментарі, які вони залишали в соціальних мережах. За 1-й день відеоролик на YouTube подивилися 5,9 млн чоловік (переможна промова Обами за добу набрала менше), на 2-й день відео зайняло 8-е місце з 11 найбільш популярних в інтернеті, на 3-й день кількість переглядів перевищила 20 млн. Через тиждень після запуску кампанії - 40 млн.

  Виконання зазначених пунктів допоможе Вам запустити канал на «Ютуб» і отримати від нього ефект і прибуток від продажів вже в найближчому майбутньому.

  Оцінити ефект для бізнесу від просування каналу на YouTube можна за наступними показниками:

  1. кількісні:
   • кількість переглядів ролика;
   • кількість передплатників;
   • трафік на сайт з відео і каналу.
  2. якісні:
   • глибина перегляду;
   • зворотний зв'язок від глядачів (число коментарів, лайків, діслайков, шарінг);
   • взаємодія користувачів, які прийшли з каналу, з вашим сайтом (глибина перегляду, кількість відмов, конверсія).

  Вибір того чи іншого показника оцінки в свою чергу залежить від того, яку мету Ви поставили перед відеоканалом.

  Досить чекати біля моря погоди, почніть отримувати нових клієнтів з каналу YouTube

  Як висновок хотілося б відзначити, що більшість власників бізнесу не знають, як використовувати YouTube для продажів через те, що він поєднує в собі властивості соцмережі і рекламної платформи. Але цього не варто боятися, адже грамотний підхід до просування каналу допоможе Вам охопити величезний пласт цільової аудиторії і отримати додатковий прибуток.

  Крім цього до просування каналу магазину на каналі YouTube можна підключити популярних відео-блогерів. Наприклад, магазин ножів Samura є офіційним спонсором блогера Славний Друже ОбломоFF, у якого більше 720 000 передплатників. Також блогер рекламує додаток Delivery Club, яке завдяки йому і багатьом іншим YouTube-блогерам перевершило конкурента ZakaZaka в мінімальні терміни.

  Також блогер рекламує додаток Delivery Club, яке завдяки йому і багатьом іншим YouTube-блогерам перевершило конкурента ZakaZaka в мінімальні терміни

  Магазин Самура не тільки самостійно проводить акції в соціальних мережах, але і спільно з Друже проводить щомісячні акції та розіграші з використанням промокодом. Крім цього, блогер знімає проморолики на різні колекції ножів і тести по нарізці різних матеріалів, демонструючи переваги перед іншими марками.

  Подібні ролики не тільки підвищують рівень впізнаваності бренду, а й збирають більше 900 коментарів, які дають корисну грунт для роздумів ножовий компанії.

  Але розмова про просування каналів за допомогою YouTube-блогерів вимагає окремої статті. Слідкуйте за оновленнями.

  Чому російські бренди нехтують YouTube, коли західні щосили його освоюють?
  Канал на YouTube створений, але постає питання: «Чим його наповнити?
  Чому російські бренди нехтують YouTube, коли західні щосили його освоюють?
  Ви запитаєте: «А що я отримаю, витративши кілька місяців?
  Канал на YouTube створений, але постає питання: «Чим його наповнити?
  У чому фішка експертного контенту?
  Яка модель підійде мені?
  Як готувати йогурт і де знайти інгредієнти?
  Канал на YouTube створений, ролики розміщені, але як же залучити аудиторію?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»