Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Навіщо потрібен лінкбілдінг і на що він впливає?

  1. Що таке посилання?
  2. Види посилань в лікбілдінге
  3. За способом проставлення
  4. За вартістю витраченого бюджету
  5. за природності
  6. За типом ресурсу донора:
  7. за якістю
  8. За типом розподілу трасту, який передає посилання акцептору
  9. За типом анкоров на засланні
  10. Активні і неактивні посилання
  11. За результатом передачі трасту сайту акцептору

  paveltsarcov | 28.06.2017

  Лінкбілдінг - одна з ключових стратегій зовнішньої оптимізації сайту, який просувається. Посилальна маса безпосередньо впливає на просування ресурсу в пошуковій видачі. Успішне співвідношення внутрішньої і зовнішньої оптимізації становить 30% до 70% результату.

  Лінкбілдінг - процес «видобутку» посилань з інших ресурсів в інтернеті на просувний сайт. Пошукові боти сканують посилання в інтернеті і на основі цих даних відбувається ранжування сайтів в пошуковій видачі. Користувачі переміщаються по посиланнях на сторінках сайтів, переходячи не тільки по внутрішнім сторінкам, але і по зовнішніх ресурсів.

  Що таке посилання?

  Посиланням називається гіперсслика типу: <a href="https://roofing.com"> Покрівля </a>, яка є інструментом переходу з однієї сторінки на іншу, з одного сайту на інший. Сайт, на який посилається посилання називається акцептором, а сайт, на якому посилання знаходиться - донором.

  З точки зору пошукових систем, це виглядає так: сайт на якому стоїть посилання передає (посилається) свою довіру (траст) сайту, чия посилання на ньому стоїть. Якщо на сайті варто більше одного посилання, він передає довіру (траст) рівномірно між цими посиланнями. Чим більше якісних посилань з трастових сайтів на просувний ресурс, тим вище він піднімається у видачі в порівнянні з сайтами у яких менше траст.

  Види посилань в лікбілдінге

  За технічними характеристиками

  Текстові посилання. Посилання, які написані текстом з "https" або без, іноді зі згадуванням ключового слова в тексті поруч посилання. Приклад: "Купив квиток в лотерею на сайті: lotto.com/"; "Знаю, що тут: lotto.com/ я купував лото квитки в 2012 році".

  Анкорний посилання. Посилання складається з двох частин: URL адреса сторінки, на яку вона веде і ключовий текст, повністю передає зміст даної сторінки. Приклад: <a href="https://roofing.com"> Покрівля </a>. Де слово «покрівля» є анкором і повністю передає головний Интент сторінки і виступає головним ключовим словом.

  Безанкорние посилання. Це посилання, в яких анкором в ланцюжку: <a href="https://url"> АНКОР </a> є не ключовий запит сторінки, а слова «тут», «тут», URL "https: // roofing. com ".

  Зображення в якості посилання. На деяких ресурсах (форуми, блоги, соц. Мережі) є можливість в якості посилання використовувати малюнок. На подібних ресурсах можливо прописати html розмітку: <a href="URL сайта"> <img src = "шлях до картинки» alt = "АНКОР" </ a> У цьому випадку посилання буде передавати 100% посилального ваги ресурсу.

  За способом проставлення

  Ручний лінкбілдінг. Назва говорить сама за себе, нарощування посилальної маси за допомогою ручного проставлення посилань на сайти, форуми, блоги, соц. мережі. Посилання можна проставляти самостійно, замовити ручної лінкбілдінг в SEO-агентстві або на ресурсі донора.

  Автоматичний (програмний). Існують програми (наприклад, Xrumer, Allsubmitter), де задається автоматичне розміщення заданого тексту і необхідної посилання в каталогах, на сайтах з коментарями і т.д.

  За вартістю витраченого бюджету

  Безкоштовний лінкбілдінг. Самостійне розміщення посилань на відкритих ресурсах без модерації.

  Платний лінкбілдінг. Купівля посилань на біржах посилань, в статтях на сайтах (необхідно домовлятися з адміністрацією сайту про ціну), покупка прес-релізів, покупка «місця» на сайті під посилання на сайті донора (банери з посиланням всередині, картинки з посиланням, розташування на сторінках сайту в футере або сторінках «наші партнери»).

  за природності

  Природні. Коли на ресурс посилаються природним чином, рекомендуючи товар або послугу. Можна попросити клієнтів в знак подяки або за якийсь бонус прорекламувати вас на своїй сторінці в соціальних мережах.

  SEO. Це, власне, і є лінкбілдінг. А саме - «добування» посилань з метою реклами сайту, маніпуляції пошукових роботів, збільшення переходів і відвідуваності сайту.

  А саме - «добування» посилань з метою реклами сайту, маніпуляції пошукових роботів, збільшення переходів і відвідуваності сайту

  За типом ресурсу донора:

  • сайти з коментарями;
  • форуми;
  • соціальні закладки;
  • директорії;
  • каталоги;
  • конструктори сайтів;
  • блоги;
  • соціальні колонки;
  • соціальні мережі;
  • інфографіка;
  • відео;
  • лого директорії;
  • біржі, агрегатори покупних посилань.

  За часом «життя» посилання

  «Вічні» посилання. Закуповуються у сайтів-донорів, проставляються вручну або видобуваються природним чином. Такі посилання «живуть» до тих пір, поки їх не видалить модератор або ресурс-донор не припинить своє існування.

  Орендовані. Розміщуються по платній / довіреної домовленості на сайті-донора на точний термін (оплата, як правило, проводиться щодня або щомісяця). До цієї категорії також належать посилання ручного лінкбілдінга, які може спіткати доля модерації та видалення.

  за якістю

  Природна посилання або близька до природної. Текст анкора (як і сама посилання) по тематиці відповідає ресурсу, на якому розміщується, має супровідний текст, органічний контенту на сторінці донора, а також несе реально корисну і цінну інформацію для користувачів сайту.

  Спамние. Тип посилань, який можна побачити всюди в інтернеті. Головні критерії: нерелевантні посилання і анкора контенту на сторінці донора; в тексті повідомлення присутні не одна, не дві і не три посилання (найчастіше від 5 посилань, є окремі випадки, де зустрічається 50+ посилань в одному коментарі!); текст - або зовсім відсутня, або не несе ніякого смислового навантаження і цінності користувачам сайту.

  За типом розподілу трасту, який передає посилання акцептору

  Статична вага. Якщо ваша посилання - єдина зовнішня посилання, що веде з донора на просувний сайт, то вона передає 100% статичної ваги. У разі, коли зовнішніх посилань кілька, статичну вагу ділиться на кількість посилань. Також враховується їх якість і тип.

  Анкорний вага (динамічний). Пошуковик враховує анкор на засланні, а саме релевантність тексту анкора до контенту, який робот побачить, перейшовши за посиланням. Також важливим є природність анкора. Чим якісніше анкор і навколишній текст, тим більше трасту передається акцептору пошукачем.

  Трафік (кликабельность). Тут все зрозуміло: чим більше користувачів клацне і перейде по посиланню, тим більше трасту передається.

  За типом анкоров на засланні

  Прямий анкор. Текст анкора повністю збігається з вмістом посилання і головним ключовим словом, наприклад: <a href="https://teplovuebaki.ua"> Теплові баки </a>, анкор повністю відповідає контенту посилання.

  Розведений анкор. Текст анкора складається з: ключа + додаткового слова. Наприклад: <a href="https://teplovuebaki.ua"> Теплові баки для вас </a>.

  Безанкорние. Текстом анкора виступає посилання або текст типу: «натисни сюди», «тут», «за посиланням», бренд сайту «Рів'єра» і т. П. Це означає, що анкор залишають поза передачею сенс контенту сайту, на який веде посилання.

  Активні і неактивні посилання

  Активні. При натисканні на активне посилання користувач здійснює перехід. У свою чергу, активні посилання діляться на редіректнимі і прямі. Адреса редіректнимі посилання не збігається зі сторінкою, куди потрапить користувач, тобто відбувається перенаправлення на інший ресурс. Це використовують веб-майстри, щоб не роздати весь траст і контролювати зовнішні посилання на сайті. При натисканні на прямий лінк користувач переходить за відповідним посиланням на сайт. Також веб-майстри використовують тег <no index> для тексту на сторінках сайту і атрибут rel = "nofollow" для зовнішніх посилань на сайті для закриття від сканування пошуковим роботом і передачі трасту. Якщо робот не переходить за посиланнями з даними тегами і атрибутами, значить він не забирає траст сайту на зовнішні ресурси цих посилань. Потрібно пам'ятати, що даний атрибут і тег рятують веб-майстрів від передачі трасту свого сайту на зовнішні ресурси, але переходи на дані ресурси користувачами будуть враховуватися пошуковими системами.

  Неактивні. Текстові посилання, в яких немає механізму гіперпосилання (НЕ клікабельні для користувача). Користувач повинен копіювати її вручну і вставляти в рядок браузера або використовувати плагіни для відкриття текстових посилань.

  За результатом передачі трасту сайту акцептору

  Посилання з прямим або розведеним анкором. Передає статичний і анкорний вага донору.

  Безанкорние і посилання логотипи. Передають статичну вагу.

  Неактивні, редіректнимі і посилання з атрибутом nofollow і тегом <no index>. Чи не передають траст.

  Це основні поняття, які слід знати починаючому лінкбілдеру або власнику сайту, який хоче просувати його самостійно.

  У наступній статті будуть розглянуті методи лінкбілдінга , Де шукати донорів і скільки коштує купити посилання.

  Що таке посилання?
  Що таке посилання?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»