Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Навіщо використовувати RSS-канали на своєму веб-сайті

  1. Що таке канал RSS?
  2. Як ви налаштовуєте та використовуєте RSS-канали?
  3. Навіщо використовувати RSS-канали на вашому сайті?
  4. Чи можуть RSS-канали допомогти вашим SEO?
  5. Чи є RSS-канали вмираючою технологією?
  6. Автор: NicoleMueller

  Перш ніж розпочати наше обговорення, давайте спочатку відповімо на перше запитання, коли я прошу клієнтів, чи хочуть вони на своєму веб-сайті:

  Що таке канал RSS?

  RSS, що позначає Really Simple Syndication, поширює часто оновлювану інформацію, наприклад, повідомлення в блогах, заголовки новин, аудіо чи відео RSS, що позначає Really Simple Syndication, поширює часто оновлювану інформацію, наприклад, повідомлення в блогах, заголовки новин, аудіо чи відео. Канал RSS включає повний та / або узагальнений текст, дату публікації та ім'я автора. Канали RSS дозволяють видавцям автоматично синдикувати дані для своєї аудиторії. Якщо користувачі підписуються на веб-сайт або RSS-канал блогу, він видаляє необхідність вручну перевіряти веб-сайт для нового вмісту.

  RSS - це простий спосіб перевірити свої улюблені веб-сайти на наявність оновлень без необхідності відвідувати їх усі. Замість того, щоб створювати закладки для веб-сайту, який ви любите регулярно читати, можна скористатися засобом читання RSS або агрегатором, щоб заощадити час і швидко отримати потрібну інформацію після її опублікування.

  Подумайте про це як про підписку на журнал, що замість того, щоб журнал надсилався вам, він доставлявся до вашого RSS Reader щоразу, коли сайт оновлюється.

  Зазвичай вони використовуються для просування вашого блогу, але також можуть використовуватися для інших типів статей, новин і оголошень, запуску продуктів і т.д.

  Як ви налаштовуєте та використовуєте RSS-канали?

  Спочатку потрібно вибрати RSS-зчитувач або агрегатор, який може бути специфічним для веб-інтерфейсу, на основі робочого столу або мобільного пристрою для подання даних про RSS-канали користувачам.

  Користувачі підписуються на канали, вводячи URL-адресу каналу в читач або натиснувши піктограму каналу веб-переглядача. Читач RSS регулярно перевіряє канали користувача на наявність нової інформації і може автоматично завантажувати його, якщо ця функція активована. Програма для читання RSS також надає користувальницький інтерфейс, за допомогою якого ви можете вказати, яким чином ви і який порядок ви хочете переглядати інформацію.

  Ось деякі рекомендовані читачі:

  • ВІДПОВІДНІ: з моменту загибелі Google Reader в липні 2013 року воно стало лідером завдяки корисним функціям Reader, комбінаціям клавіш, мобільному додатку, Feedly Cloud. Ви можете організовувати свої канали в папки, вибирати бажані перегляди і має відмінний простий у використанні, легко читається дизайн.
  • NEWSBLUR: Newsblur має чудовий інтерфейс, швидке оновлення, пропонує папки всередині папок для організації каналів, програми для iOS та Android, але коштує $ 2 на місяць, щоб підписатися на більш ніж 64 канали.
  • DIGG READER: Digg Reader є веб- сайтом , але також доступний для мобільних пристроїв Android і iOS. Якщо ви не хочете використовувати додаток, Digg добре працює в браузері на мобільних пристроях, оскільки він оптимізований для такого. Ви можете організовувати канали, його безкоштовні, і має соціальну інтеграцію з Facebook і Twitter. Digg просить вас ввійти в систему за допомогою Google+, Facebook або вашого облікового запису Twitter і дозволяє розміщувати вміст на вибір соціальних медіа.
  • FLIPBOARD: Flipboard про перетворення повідомлень у блогах, каналів соціальних мереж, зображень, відео та статей у вражаючий макет, який повторює досвід читання друкованих файлів, і змушує традиційних читачів RSS на столі. Веб-Flipboard схожий на досвід програми за винятком деяких функцій. Вона також має інтеграцію в соціальні медіа, тому ви можете читати оновлення та повідомлення з різних платформ в одному місці.

  Навіщо використовувати RSS-канали на вашому сайті?

  Це спосіб донести свою письмову роботу до якомога більшої кількості людей в найкоротші терміни. Переконайтеся, що ви включили привабливий тизер, який заохочує абонентів, які відвідують корми, відвідати сайт, де розміщений повний вміст, тим самим збільшуючи трафік.

  Ваші глядачі не повинні проходити складний процес, щоб бачити ваш канал. Все, що їм потрібно, - це читач каналів, який може бути інтегрований у веб-браузер або встановлений на робочому столі або браузері і зазвичай безкоштовний.

  Чи можуть RSS-канали допомогти вашим SEO?

  Не безпосередньо, але це не означає, що ви можете додати ваш рейтинг сторінки іншими способами. По-перше, якщо ваш вміст є високоякісним, корисним і привабливим, інші канали підберуть його до вашого RSS-каналу, якщо достатньо людей зацікавлені в цьому, і по-друге, це може забезпечити додаткові зворотні посилання, які настільки цінні у вашій стратегії інтернет-маркетингу.

  Канали RSS також можуть залучити більше людей на ваш сайт, особливо коли ви пристосовуєте інформацію до цільової аудиторії, використовуєте ключові слова з довгим хвостом і використовуєте привабливі заголовки, заголовки та підзаголовки.

  RSS - це ще один прохід до вашого сайту. Це просто полегшує передплатникам знання нової інформації. Це також допомагає вам будувати соціальні відносини і довіру з часом, що важливо, якщо ваша мета залучити більше клієнтів.

  Чи є RSS-канали вмираючою технологією?

  «Рішення Google щодо усунення Google Reader зі свого реєстру, здається, є чітким і яскравим знаком ринків RSS-каналу, що переходить в моральне старіння».

  З рішенням Google минулого року відключити свій дуже популярний Google Reader, агрегатор RSS-каналів, багато хто задає питання, якщо RSS-канали знаходяться на виході. Digital Trends ezine також повідомив, що понад 1,9 мільйона сайтів перестали пропонувати підписку на RSS-канали своїм користувачам у другому кварталі минулого року.

  Чому? Все більше і більше користувачів звертаються до Twitter за останні новини на будь-яку тему або вхід до Facebook, щоб дотримуватися блогерів, консультантів і гуру маркетингу, щоб прочитати уривок з їхньої останньої статті або натиснути посилання на нього. Або вони читають те, що читають їхні друзі.

  Але в той час, як RSS може бути вниз, це не поза - та нові або покращені читачі, як згадані нагорі, є прагнуть взяти Google Reader місце та читачі. Читайте статтю в Digital Trends .

  Отже, чи то завзятий інтернет-браузер, власник бізнесу чи блогер, ми затоплені даними та вмістом. Отже, знайдіть час для того, щоб відкрити нові способи перегляду та упорядкування вмісту на всіляких пристроях, у керованих кількостях через RSS-канали.

  Автор: NicoleMueller

  Надання послуг веб-дизайну та інтернет-маркетингу власникам малого та середнього бізнесу вже більше 20 років. Розташований в Лексінгтон KY, я Web & Graphic Designer, Blogger, інтернет-маркетингу, громадських спікер, інструктор і власник бізнесу. Я не тільки розробляю професійні оптимізовані та чуйні сайти, але й покажу вам, як перетворити відвідувачів вашого сайту на клієнтів.

  Що таке канал RSS?
  Як ви налаштовуєте та використовуєте RSS-канали?
  Навіщо використовувати RSS-канали на вашому сайті?
  Чи можуть RSS-канали допомогти вашим SEO?
  Чи є RSS-канали вмираючою технологією?
  Як ви налаштовуєте та використовуєте RSS-канали?
  Навіщо використовувати RSS-канали на вашому сайті?
  Чи можуть RSS-канали допомогти вашим SEO?
  Чи є RSS-канали вмираючою технологією?
  Чому?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»